PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دلیل قطع مكرر اینترنت

satttanism
16-10-2009, 19:03
قطع مكرر شبكه اینترنت در روزهای اخیر كاربران ایرانی را با مشكل جدی مواجه كرده است.

به گزارش "جوان آنلاین "ارائه ضعیف خدمات اینترنتی امروز به حدی رسیده است كه سرعت اینترنت در پایین ترین سطح ممكن قرار دارد و در برخی از شهر های كشور نیز تا ساعاتی قطع می شود .

یك منبع آگاه در وزارت ارتباطات در این خصوص به «جوان آنلاین» گفت : دلیل اصلی قطعی شبكه اینترنت به كشور امارات متحده عربی بر می گردد چرا كه فیبر نوری كه از سوی این كشور عرب روانه ایران شده است از ضریب امنیت پایینی قرار دارد و آنان نیز در این خصوص هیچ گونه حسن نیتی را به طرف ایرانی نشان نداده اند .

وی ادامه می دهد : علاوه بر كشور امارات ، ایران برای تامین شبكه اینترنت خود با كشور تركیه و بطور كوتاه مدت با پاكستان همكاری كرده است . در طول مدت همكاری ترك ها و طرف پاكستانی نیز تا به امروز هیچ گونه تخلفی از سوی این دو کشور گزارش نشده است.

ictna.ir

a1000a
16-10-2009, 19:48
قطع مكرر شبكه اینترنت در روزهای اخیر كاربران ایرانی را با مشكل جدی مواجه كرده است.

به گزارش "جوان آنلاین "ارائه ضعیف خدمات اینترنتی امروز به حدی رسیده است كه سرعت اینترنت در پایین ترین سطح ممكن قرار دارد و در برخی از شهر های كشور نیز تا ساعاتی قطع می شود .

یك منبع آگاه در وزارت ارتباطات در این خصوص به «جوان آنلاین» گفت : دلیل اصلی قطعی شبكه اینترنت به كشور امارات متحده عربی بر می گردد چرا كه فیبر نوری كه از سوی این كشور عرب روانه ایران شده است از ضریب امنیت پایینی قرار دارد و آنان نیز در این خصوص هیچ گونه حسن نیتی را به طرف ایرانی نشان نداده اند .

وی ادامه می دهد : علاوه بر كشور امارات ، ایران برای تامین شبكه اینترنت خود با كشور تركیه و بطور كوتاه مدت با پاكستان همكاری كرده است . در طول مدت همكاری ترك ها و طرف پاكستانی نیز تا به امروز هیچ گونه تخلفی از سوی این دو کشور گزارش نشده است.

ictna.ir

پس دم شهر خودمون(مشهد) و شاتل گرم که مشکلی نداشته

Amin.Senator
16-10-2009, 20:33
گاهي وقتا اينجا قطع ميشه اما خيلي محسوس نبوده و طبيعيه

H a m e e d
16-10-2009, 21:03
من همین امروز بعد از ظهر وسط یه آپلود نسبتا طولانی اونم توی تنها آپلود سنتری که بعد از ظهر امروز میشد ازش استفاده کرد اینترنتم قطع شد و همه زحماتمو هدر داد، حالا خوبه مثلا اسمش ADSL ئه
طی هفته گذشته برای من (توی رشت) به کرات و در فواصل کوتاه قطع شده

pcforlife
16-10-2009, 21:19
ولی من امروز با اینترنت Dial Up یه فایل ورد از برنامه کلاس های دانشگام رو با حجم یک مگ و نیم رو از سایت tpnu.ac.ir با سرعت متوسط 14 کیلوبایت در ثانیه دانلود کرد....!!:18::18: واقعا باورم نمیشد...!!:18::18: البته من خودم ADSL دارم ولی فعلا پول شارژشو ندادم!:دی:27:
یاعلی

nw_nk
16-10-2009, 21:26
ولی من امروز با اینترنت Dial Up یه فایل ورد از برنامه کلاس های دانشگام رو با حجم یک مگ و نیم رو از سایت tpnu.ac.ir با سرعت متوسط 14 کیلوبایت در ثانیه دانلود کرد....!!:18::18: واقعا باورم نمیشد...!!:18::18: البته من خودم ADSL دارم ولی فعلا پول شارژشو ندادم!:دی:27:
یاعلی

منظورتون 2 یا 1.4 کیلوبایت هست دیگه؟ یا دایلآپ پیشرفت کرده؟

ویرایش:

با وضعی که بعضی ها دارن میشد نوشت " دلیل هرازگاهی وصل شدن اینترنت؟! "

mehdi_360
16-10-2009, 22:57
ایران برای تامین شبكه اینترنت خود با كشور تركیه و بطور كوتاه مدت با پاكستان همكاری كرده است

کارمون به کجا کشیده!!!!!!!!!!!!!!
بدتر از این هم میشه....

pcforlife
16-10-2009, 23:00
یا دایلآپ پیشرفت کرده؟
برای لحظاتی خداییش حس کردم پیشرفت کرده...!:18::31:

Silver WereWOlf
17-10-2009, 22:50
من خودم تو یکی از شهرای اطراف که بودم 2 روز موبایل و اینترنت قطع بود هر چی زنگ میزدو مخابرات میگفت به ما چه مجبور شدم یه ساعت با ماشین برم اون یکی شهر تا یه ایمیل بزنم جاتون خالی زیر لب این قد فوش دادام