PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 206 SD-V1 یا 190E2

بیناباجی
16-10-2009, 08:35
سلام دوستان - خودرو بین 12 تا14 میلیون 206 SD-V1 یا 190E2

D r i v e r
16-10-2009, 15:29
سلام دوستان - خودرو بین 12 تا14 میلیون 206 SD-V1 یا 190E2
سلام به شما دوست عزیز
اول معیار هاتون رو بگید
میتونین از پست زیر کمک بگیرین :

سلام

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .
با تشکر.

فرشاد واثقی :12:

MoHaMaD ZaNd
17-10-2009, 20:42
دوست عزيز منظورتون از 190E2 چيه ؟؟؟
اگه منظورتون تندر 90 هست كه من تندر 90 رو پيشنهاد ميكنم . البته همونطور كه همكار عزيز انجمن گفتن بايد معيار هاتون رو بگيد !!!

2299
17-10-2009, 21:29
دوست عزيز منظورتون از 190E2 چيه ؟؟؟
اگه منظورتون تندر 90 هست كه من تندر 90 رو پيشنهاد ميكنم . البته همونطور كه همكار عزيز انجمن گفتن بايد معيار هاتون رو بگيد !!!

:31: محمد جان اشتباه لپی تایپی بوده دیگه :31: بنظر من l90 e2 lp ماشین خوبی هست

mb2006
18-10-2009, 13:55
نظر من هم تندر 90 هست . از همه نظر عالیه ( شتاب ،ایمنی ، راحتی ، جا دار بودن و....)+ قیمت مناسب

farshad bugatti
18-10-2009, 14:23
نظر منم 100% تندر 90 اینم مقایسه ای که مجله ماشین بین تندر e2 فول رو با SD v1 کرده بود:
فضای سرنشین جلو..........تندر (9)......اس دی....(8)
فضای سرنشین عقب..............9 ....................7
حمل بار..............................5............. ........4
میدان دید جلو .......................3....................4
میدان دید عقب......................2....................3
طراحی خارجی بدنه ................6....................7
طراحی داخلی بدنه..................5....................7
سطح تجیزات رفاهی................8....................7
سطح تجهیزات ایمنی...............8....................6
کیفیت سواری.......................6................ ....7
قدرت و واکنش موتور.................8....................8
خوش دستی و لذت رانندگی........6....................8
مانور پذیری و پایداری................6................... .8
ترمز ..................................7............... .....8
کنترل در ترمز ناگهانی................4................... .3
مصرف سوخت.......................4.................. ..4
کیفیت ساخت........................7................. ...8
ارزش در برابر پول....................8.....................7
بازار فروش ..........................7.....................7

MoHaMaD ZaNd
18-10-2009, 15:43
ولي من اصلا مجله ماشين رو قبول ندارم !!! ( البته شرمنده فرشاد جان . قصد بي احترامي ندارم )
دليلش رو هم قبلا گفتم !!!

D r i v e r
18-10-2009, 16:37
ولي من اصلا مجله ماشين رو قبول ندارم !!! ( البته شرمنده فرشاد جان . قصد بي احترامي ندارم )
دليلش رو هم قبلا گفتم !!!

دلایلتم بگو که پستت کامل بشه
مثلا برای من جالبه قدرت ترمزگیری v1 از تندر فول با abs بهتره
و یا اینکه مانور پذیری 206 sd 2 نمره توی این مقایسه بهتره
بقیش به نظره من معقول میاد:46:

MoHaMaD ZaNd
18-10-2009, 21:42
اميرجان واقعا كه !!! خوبه دليل رو اون دفعه به خودت گفتم ها !!!!!!!!! ( شوخي )
اشكال نداره بازم ميگم . شما بريد مقايسه سمند ال ايكس سال با تندر 90 رو بخونيد . نوشته در تمامي موارد تندر بهتره ولي خوب هندلينگ سمند كمي بهتره !!!! به نظر خودتون واقعا اينطوريه ؟؟؟؟؟؟؟؟ شايد الان همه شروع كنن بگن تو متعصبي ولي ازتون خواهش ميكنم كه حتما اون مقايسه رو بخونيد !!!!
توي ترمز گيري به نظر من سمند خيلي بهتر از تندر 90 عمل ميكنه چون واقعا اينو خودم مشاهده كردم . اگه بخوايد داستانشو براتون ميگم .

مثلا برای من جالبه قدرت ترمزگیری v1 از تندر فول با abs بهتره
و یا اینکه مانور پذیری 206 sd 2 نمره توی این مقایسه بهتره
حالا ديدي ميگم قبولش ندارم !!؟؟ واسه اينه !!!
من فكر كنم اينا معني قدرت ترمزگيري و مانور پذيري رو نميدونن !!! اينا فكر كردن چون چهار چرخ V1 ديسكيه ديگه ...

afflatus
21-10-2009, 10:42
به نظر من هم در مجموع انتخاب تندر بهتر هست

توي ترمز گيري به نظر من سمند خيلي بهتر از تندر 90 عمل ميكنه چون واقعا اينو خودم مشاهده كردم . اگه بخوايد داستانشو براتون ميگم .
حالا ديدي ميگم قبولش ندارم !!؟؟ واسه اينه !!!
من فكر كنم اينا معني قدرت ترمزگيري و مانور پذيري رو نميدونن !!! اينا فكر كردن چون چهار چرخ V1 ديسكيه ديگه ...
من هم اون امتياز بندي هاي مجله ماشين رو قبول ندارم ولي واقعا تعجب مي كنم كه شما ميگيد كه ترمز گيري سمند از تندر بهتره!! حداقل اين براي كساني كه هر دو خودرو سمند و تندر داشتن(از جمله خودم) مشخص هست كه تندر ترمز هاي بهتري داره

farshad bugatti
21-10-2009, 16:23
خب اقا محمد منم حرف های مجله ماشین رو بعضی وقت ها اصلا قبول ندارم به خصوص در مقایسه خودرو های داخلی اصلا بلد نیستن... اما در مورد اینکه تندر 90 در ترمز گیری بهتر سمنده این درسته حتی سمند سورن که abs هم است در توانایی ترمز گیری ناگهانی ضعیف تر پارس معمولی که abs هم نداره عمل کرده اما در سایر موارد ترمز گیری 100% سمند بهتر از پارس هستش. اگه سمند 4 چرخ دیسکی بود که یه دوره هم lx رو دیسکی بود (عقبش) اونوقت میشد گفت سمند بهتر از تندره....
اما در هر شرایط تندر عملکردی بهتر از سمند داره.

steps
21-10-2009, 23:52
من هم تندر رو پیشنها میدم که وقعا عالیه فقط داره از کیفیتش لحظه به لحظه کاسته میشه