PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : >>>درخواست راهنمایی برای خرید هدفون برای 5320<<<

SADEGH 7
15-10-2009, 17:46
سلام
می خوام یه هدفون سوزنی برای برای گوشیم بگیرم. البته چون هندز فری خود گوشی، این قابلیت رو داره که بهش هدفون وصل بشه، دیگه فکر نمی کنم نیازی باشه که هندز فری بخرم.
نکاتی که برام مهمه:
اول از همه صدای شفاف و خرخر نکردن هستش. می خوام بیسش بالا باشه. یعنی واقعا بکوبه. یه نکته ی دیگه که برام مهمه اینه که صداها اصطلاحا زنگ نداشته باشه.مثلا وقتی خواننده داره می خونه تو مخ آدم ززززززززز نکشه. و نهایت صدا رو داشته باشه. یعنی از حداکثر قدرت گوشی استفاده کنه.:8::8::8:
سوکت هدفون گوشی هم 3.5 میلیمتری هستش.
البته همه ی نکانی که گفتم منظورم در حد یه گوشی هستش.(به هر حال می دونم نمی شه در حد سیستم یه ماشین ازش توقع داشت.)
در مورد قیمت هم می خوام از 50 تومن بیشتر نشه.
ممنون می شم اگه راهنمایی کنید چه مدل هایی رو می تونم بخرم. اگه ازش عکس هم بذارید و بگید از کجا می تونم اصلش (تقلبی نباشه) رو بخرم که دیگه عالی می شه.
با تشکر قبلی از دوستانی که راهنمایی می کنن.

mohamadreza666
16-10-2009, 00:05
ببین بهترین هدفونی که میتونی بخری و من دارم و ازش خیلی راضیم ep630 creative هست که واقعا میترکونه و از هندزفری های واکمن سونی اریکسون هم بهتره قیمتشم حداکثر 20 تومنه!!!البته ep830 هم اومده که میگن بهتره و جدیدتره!!!
پول اضافی هم خرج نکن!!!
سبز باشی...!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

SADEGH 7
16-10-2009, 21:10
ممنون از راهنماییت دوست عزیز.
این مدل تقلبی هم داره؟ یا هرجا دیدم بخرم؟
دوستان هیچ کس پیشنهاد دیگه ای نداره؟
(تو خرید هدفون آدم چقدر محدوده.)
ویرایش:همون 630 رو خریدم. مدل های دیگه هم من فقط 630i و 635 رو پیدا کردم. که 630i هندزفری بود و 635 هندزفری بود + یک بند که می افتاد رو گردن. از چند نفر از فروشنده ها هم پرسیدم می گفتن صداش فرقی نداره.
باز هم ممنون.