PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا رفتن بي دليل دماي CPU

Amir Hossein
15-10-2009, 13:34
سلام به همه ي دوستان:20:
CPU بيخودي دماش ميرسه به 61 درجه ي سانتي گراد:18:
من كار خواصي هم نميكنم :13:
دو سه روز پيش اينطوري نبود:2:
كاميوتر هم عاري از هرگونه ويروس هستش:27:
دليل ديگه چي ميتونه باشه :41:
خواهشن يكي يه راه حلي پيشنهاد كنه:11:
خيـــــــــــــــــــلي ممنون
:40:

HORROR
15-10-2009, 15:29
سلام
شاید مشکل از فن باشه صدای عجیب غریب نمیده؟ یکمی روغن خالی کن شاید درست شد.شایدم خمیر باید عوض بشه.شایدم مشکل کلی گرمای خود کیسه.بقیه قطعات رو چک کن

Kianoosh
15-10-2009, 16:38
پردازنده چیه؟ویروس اسکن چک کردن هیت سینک فن و خمیر...

seeemesooo
15-10-2009, 16:56
گرد وغبار(ماسه ریز)که ماه پیش آمد فن ها رو خراب کرده وسی دی رام هم گیر میکند
درضمن پاک کردن عینک شیشه پلاستیکی با پارچه آلوده به گرد وغبار فوق موجب خط افتادن عینک میشود
حتما مشکل فن دارید

mf.designing
15-10-2009, 17:03
CPU شما چیه ؟! فنتون رو یه چکی بکنید ، تهویه سیستم رو هم مناسب کنید ...

Mahdi.p30
15-10-2009, 18:06
اگر بالا میره و برنمیگرده ، بدلیل اینه که تهویه کیستون مناسب نیست
چند تا فن روی سیستم دارین؟؟

amir_toos
15-10-2009, 19:02
فن رو بردار سليكون نقره اي بريز تا خوب پخش بشه دوباره تست كن ببين باز هم مشكل داري ؟؟؟؟

saraaliyazdi
16-10-2009, 00:53
سلام، من وقتی دارم با کامپیوتر کار می کنم بعد از حدود 2-3 ساعت هنگ میکنه و مجبورم ری استارت کنم، وقتی ری استارت می کنم بازم حدود 2-3 ساعت یا بیشتر کار میکنه!!! نمی دونم چرا اینطوری شده. البته تو تابستون اینطوری شد. قبل از انتخابات. بردمش تعمیر کلی فن عوض کرد. (کامپیوترم اتلون است) وقتی هوا خنک شد یه کم بهتر شد. ولی بازم هنگ میکنه. کیس پایین هست ولی درش بازه کلا.
کاش یه کسی می تونست مشکلو برطرف کنه. الان که یه مشکل دیگه هم پیدا کرده که پیغام..... generic win32 میده، بابت این موضوع هم کلی کامپیتور رو ری استارت می کردم. بیچاره کامپیوترم...

milky way
16-10-2009, 01:24
سلام، من وقتی دارم با کامپیوتر کار می کنم بعد از حدود 2-3 ساعت هنگ میکنه و مجبورم ری استارت کنم، وقتی ری استارت می کنم بازم حدود 2-3 ساعت یا بیشتر کار میکنه!!! نمی دونم چرا اینطوری شده. البته تو تابستون اینطوری شد. قبل از انتخابات. بردمش تعمیر کلی فن عوض کرد. (کامپیوترم اتلون است) وقتی هوا خنک شد یه کم بهتر شد. ولی بازم هنگ میکنه. کیس پایین هست ولی درش بازه کلا.
کاش یه کسی می تونست مشکلو برطرف کنه. الان که یه مشکل دیگه هم پیدا کرده که پیغام..... generic win32 میده، بابت این موضوع هم کلی کامپیتور رو ری استارت می کردم. بیچاره کامپیوترم...
دوست عزیز دمای CPU هم در حالت عادی و هم در حالتی که داری ازش کار میکشی رو چک بکن، برای این کار میتونی از نرم‌افزار مینبوردت استفاده کنی یا نرم‌افزارهای دیگه‌ای هم وجود دارند.

amir_toos
16-10-2009, 08:15
شما از اين لينك براي بر طرف كردن Host Generic استفاده كن. ابتدا لينك رو دانلود كن بعدش اون فايل رو اجرا كن البته در فايلي متني توضيح داده شده است.موفق باشيد

amir_toos
16-10-2009, 08:15
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir Hossein
16-10-2009, 14:11
از همتون ممنونم فن رو عوض ميكنم اگه درست نشد بهتون ميگم
(دوتا فن پشت دارم-دوتا بغل-يكي زير هارد-يكي هم رو چيپ مادر بورد-عقب وجلو هم اندازه ي يك فن باز هستش)

Mahdi.p30
16-10-2009, 14:58
از همتون ممنونم فن رو عوض ميكنم اگه درست نشد بهتون ميگم
(دوتا فن پشت دارم-دوتا بغل-يكي زير هارد-يكي هم رو چيپ مادر بورد-عقب وجلو هم اندازه ي يك فن باز هستش)

اگه برطرف نشد ، یه فن بغل بذار ، یه فن هم پشت!!
تجربه شخصی من اینه که فن زیادی ، برعکس جواب میده!!

a1000a
16-10-2009, 15:19
شاید از خمیر سیلیکونت باشه

shahinfarasystem
20-10-2009, 19:23
سلام

1) پاك كردن غبار داخل كيس

2) ويروس اسكن

3) تجديد خمير سيليكون

4) ودرآخر تعويض فن سي پي يو

دوست عزيز كارايي كه بهت گفتم رو به ترتيب انجام بده ببين چي ميشه؟

Balrog
20-10-2009, 19:36
فن رو بردار سليكون نقره اي بريز تا خوب پخش بشه
نقره‌ای با سفیدش فرق داره؟

amir_toos
20-10-2009, 20:42
نقره‌ای با سفیدش فرق داره؟

آره من هميشه نقره اي استفاده مي كنم و به ديگران هم ميگم استفاده كنن چون بازده تبادلش خوبه:10: