PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نیروی انتظامی یا ...

xmixx
15-10-2009, 12:19
سلام
دوستان شرایط و محدودیت های بعداز فارغ االتحصیلی دانشگاه نیروی انتظامی چطوریه؟
من شنیدم 3 سال باید مناطق گرمسیر باشن و3سال مناطق سردسیر باشن،درسته؟
رشته ی جرم شناسی کارش چطوریه،منظورم اینه توو اداره کار میکنیم یا توو صحنه جرم؟
برای خانوما وضع متفاوته؟

majid_potter7
15-10-2009, 12:50
به نظر من جرم شناسی واسه خانوما بهتره..فکر کنم هر 2 جا بشه کار کرد...

mostafaeshghi
16-10-2009, 13:08
سلام
دوستان شرایط و محدودیت های بعداز فارغ االتحصیلی دانشگاه نیروی انتظامی چطوریه؟
من شنیدم 3 سال باید مناطق گرمسیر باشن و3سال مناطق سردسیر باشن،درسته؟
رشته ی جرم شناسی کارش چطوریه،منظورم اینه توو اداره کار میکنیم یا توو صحنه جرم؟
برای خانوما وضع متفاوته؟

من که کارشناسی "برنامه ریزی شهری" را بسیار متناسبتر میدونم برای شما !

چون جرم شناسی یه روحی هی خاص شغلی میخواد که کمتر در زنان پیدا میشه و مهمتر مسئولیت پذیری تو یا ن دو رشته با توجه به متولی آموزش آن بسیار متفاوت است. چون بی شک نیروی انتطامی نیروهایی که آموزش میده به راحتی بیخیال نمیشه و مثلا یه تعهد خدمت میگیره که بهتره خوب در تصمیم آنده تون تجدید نظرک کنید که پشیمونی کاملا بی فایده است.

سوالهاتون را هم دقیقتر با توضیح وضعیت خودتون بپرسید تا من و دوستان بهتر راهنماییتون کنیم.

xmixx
16-10-2009, 16:43
ممنونم
میشه درمورد سختیهای شغلی یک کارمند نیزوی انتظامی توضیح بدید مثلا انتقالی ها و ...

xmixx
16-10-2009, 16:45
دوستان و اساتید لطفا کمک کنید تا 2شنبه بیشتر وقت ندارم خاهش میکنم

mostafaeshghi
17-10-2009, 14:12
ممنونم
میشه درمورد سختیهای شغلی یک کارمند نیزوی انتظامی توضیح بدید مثلا انتقالی ها و ...

توضیح دادم که بدترین شرایطش همون تعهد به خدمت برای اون ارگان است. که در کنار اون باید به زندگی شخصی خودتون بپردازید و ترکیب این دو با هم بسیار مشکل است.

بالاخره هیچی نباشه شغل شما با یه سری دزد و قاتل و کلاهبردار و کلا مجرم سروکار داره و کلا فضای پر استرس و پر هیجانی است.

در این که به دردتان میخوره یا نه این خود شمایید که تصمیم میگیرید چون شرایط روحی و زندگی خودتون را بهتر میدوینی. ولی من توصیه میکنم خیلی زیاد فکر کنید و بهرتین تصمیم را بگیرید چون شغلهای ارگانی و سازمانیی مثل نیروی انتظامی در کنار مزایا و تسهیلات خودش دردسر و سختیهای خودشو هم داره.