PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری آی پی ثابت رو پیدا کنم؟

hfj
14-10-2009, 16:21
تاپیک حذف شود

undertaker_ss
14-10-2009, 16:24
سلام دوستان. من ADSL دارم و هر وقت که نمی خوام از اینترنت استفاده کنم Local Area Connection رو Disable میکنم و برای استفاده دوباره Enable می کنم. اطلاعات تخصصی راجع به IP ندارم. اما شنیدم که هر کسی که ADSL داره، یک IP ثابت داره که اصلاً تغییر نمی کنه. حالا من وقتی از این سایت استفاده می کنم، هر دفعه IP متفاوتی بهم نشون میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیعنی هر دفعه که دوباره Local Area Connection رو Enable می کنم و به این سایت سر می زنم، اون IP قبلی رو بهم نشون نمیده و یک IP جدید میاد. حالا میخوام بدونم این IP ، چرا ثابت نیست؟
آیا ممکنه چون من دائم Local Area Connection رو قطع و وصل می کنم، اینجوری میشه یا اینکه آی پی ثابت رو اصلاً باید از یک طریق دیگری بدست آورد؟

نه هر کسی ip ثابت نداره
اگه ip ثابت بخوای باید یه پول اضافه بدی به isp که به درد کاربرهای خانگی نمی خوره
بهش میگن ip static
مثلا یه مورد استفاده اش به درد شعبه هایی از شرکتهایی می خوره که می خوان از طریق اینترنت با هم ارتباط داشته باشند

hfj
14-10-2009, 16:38
آخ دستت درد نکنه. من رو از نگرانی در اوردی. :10:
فقط یه سوال دیگه:
کسانی که از Dial-up استفاده می کنند، IP دینامیک دارند؟ یا اینکه IP دینامیک و استاتیک، کلاً مربوط به تکنولوِژی ADSL میشه ؟

undertaker_ss
14-10-2009, 16:42
آخ دستت درد نکنه. من رو از نگرانی در اوردی. :10:
فقط یه سوال دیگه:
کسانی که از Dial-up استفاده می کنند، IP دینامیک دارند؟ یا اینکه IP دینامیک و استاتیک، کلاً مربوط به تکنولوِژی ADSL میشه ؟

خواهش میکنم
اونا هم دینامیک دارند نی دونم اصلا میشه به دیال آپ استاتیک داد یا نه من که تا حالا ندیدم
البته فکر نکنم بشه چون یوزر و پس هی داره عوض می شه ولی توی adsl به شما یه شناسه کاربری میدن و user ات حداقل ثابته