PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریست کردن bios لب تاپ

reza prog
13-10-2009, 23:12
سلام دوستان..

لب تاپ من acer مدل 4230 هست..ویستا روش اکتیو نمیشه..به خاطر یه کرک خراب..روی pc همون کرک را نصب کردم تو اون هم ویستا اکتیو نشد و با در اوردن بایوس در pc مشکل حل شد..

بگذریم..بنا به دلایل بالا میخوام بایوس لب تابم را ریست یا فلش کنم..نمیخوام بازش کنم..از دستورات debug هم استفاده کردم جواب نمیده....

H@mid-Vista
14-10-2009, 00:08
در مورد نوت بوك فكر نمي كنم به اين راحتي باشه
اگه مشكل فقط كرك ويستا هست!!!
يك بار همه كركها رو حذف كن و بعد ريستارت كن و بعد دوباره كرك كن
در همه كركهاي ويستا و 7 يك گزينه هست واسه حذف همه كركها
Remove all cracks

reza prog
14-10-2009, 14:19
مرسی از پاسختون...

ولی من کرک ها رو که پاک میکنم هیچ...کلا هارد رو فرمت میکنم و دوباره روش ویستا میریزم و کرکش میکنم..با انواع مختلف کرک..

ولی اولین کرکی که خراب بود روش نصب کردم روی bios هست و فقط bios باید ریست بشه..
حالا اگه بخوام پشت لب تاب را باز کنم بایوس در کدوم قسمت هست..

H@mid-Vista
14-10-2009, 18:10
دوست عزيز بايوس نوت بوكها مثل حافظه فلش هست
باطري نداره كه فلش كني
يك كاري كن
برو اينجا نسخه جديد بايوست رو بگير فلش كن
مشكلت حل ميشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

1kaveh1
24-10-2009, 15:13
لپ تاپ من هم همینجوری شد البته مدل 1520 vostro گارانتی هم گفت معلوم نست بتونیم درست کنیم شاید مجبور بشیم بفرستیم دوبی:18:

H@mid-Vista
24-10-2009, 18:25
لپ تاپ من هم همینجوری شد البته مدل 1520 vostro گارانتی هم گفت معلوم نست بتونیم درست کنیم شاید مجبور بشیم بفرستیم دوبی:18:

متاسفانه و يا خوشبختانه بايوس نوت بوكها فوق العاده ايمن هستن و اگه نياز به دستكاري باشه خيلي سخته
از طرفي اگه كسي نوت بوكتون رو به دزده رمزشو بعيده بتونه پاس كنه
از يك طرف هم اگه خود شما باهاش مشكلي پيدا كنين كار خيلي سخت ميشه

رويا خانوم
06-01-2010, 13:19
سلام
يه دستگاه notebook DELL XPS 1530 داريم. رمز بايوس تغيير كرده... حالا براي نصب ويندوز نياز به رمز بايوس هست. آيا مي شه اين رمز رو حذف كرد؟؟؟
يكي گفته با 70 هزار تومن درست مي كنم...آخه زياده... نمي شه مجاني تموم بشه؟؟؟

saman3230
06-01-2010, 13:48
سلام
يه دستگاه notebook DELL XPS 1530 داريم. رمز بايوس تغيير كرده... حالا براي نصب ويندوز نياز به رمز بايوس هست. آيا مي شه اين رمز رو حذف كرد؟؟؟
يكي گفته با 70 هزار تومن درست مي كنم...آخه زياده... نمي شه مجاني تموم بشه؟؟؟

چند تا نرم افزار هستش که اینکارو می کنن شمکا می تونید دانلود کنید

یه ترفند هم هست که اون رو اصلا توصیه نمی کنم

r_22009
06-01-2010, 13:56
چند تا نرم افزار هستش که اینکارو می کنن شمکا می تونید دانلود کنید

یه ترفند هم هست که اون رو اصلا توصیه نمی کنم
تا اونجایی که من می دونم این لپتاپ ها یه چیپ security دارن و عمرا نمی شه پسورد رو حذف کرد
می شه لینک دانلود نرم افزارو بدین؟؟؟؟؟

saman3230
06-01-2010, 14:00
تا اونجایی که من می دونم این لپتاپ ها یه چیپ security دارن و عمرا نمی شه پسورد رو حذف کرد
می شه لینک دانلود نرم افزارو بدین؟؟؟؟؟

می تونید سرچ کنید پیدا کنید

من فقط دیدیم اما تا حالا خودم باهاشون کار نکردم

چون اکثرا پولی هستن

farhad_ahmadian
12-08-2010, 12:13
سلام دوستان
من یه vaio fz دارم نمیدونم کی رمز دادم به بایوسش هیچی یادم نمیاد
چیکارش کنم نیاز دارم تنظیمات بایوسش رو عوض کنم
یکی هم بهم گفت 20 تومن میگیرن ریست میکنن
لطفا کمک کنید

zakiafshar
12-04-2011, 11:43
سلام دوستان كي مشكل بايوس پسورد داره به من بگه من 12 سال تجربه دارم كه فقط دنبال اين كار بودم 100% گارانتي براتون بازش ميكنم

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

در ضمن من هميشه اينجا نميام آيدي ياهو من بيشر موقع آنلاين هاست ميتونيد در تماس باشيد
jansaahel@yahoo.com

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

در ضمن من هميشه اينجا نميام آيدي ياهو من بيشر موقع آنلاين هاست ميتونيد در تماس باشيد
jansaahel@yahoo.com

microbit
03-04-2012, 15:54
سلام دوستان كي مشكل بايوس پسورد داره به من بگه من 12 سال تجربه دارم كه فقط دنبال اين كار بودم 100% گارانتي براتون بازش ميكنم

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:38 PM ----------

jansaahel@yahoo.com

---------- Post added at 01:43 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

jansaahel@yahoo.com

دوستان عزیز این کاربر رو کسی میشناسه؟
شماره ای چیزی ازش هست؟
بنده خدا جونش در خطره

لطف کنین هرکی میشناسه به ایدی من در یاهو پی ام بده
mr.microbit

david84
07-04-2012, 22:38
براي برداشتن رمز بايوس لپ تاپ بايد لپ تاپ رو باز كنين هيچ نرم افزاري براي اينكار وجود نداره.من خودم 6ساله تعميركار لپ تاپ هستم سختترين رمز گذاري بايوس تو لپ تاپهاي نظامي هست اما لپ تاپهاي عادي هم بايد باز بشن و ترفندهاي متفاوت روشون امتحان بشه.قيمتشم از 50تومن تا هفتاد تومن هست كه اگه كسي براتون مجاني انجام داد يه صلوات براي امواتش بفرستين:31:

mahmoodgood2
18-09-2013, 19:39
سلام لبتاب من باهاش کار میکردم بعد خامشش کردم
روز بعد که روشنش کردم ارم ویندوز میاد بالا ولی یک جاش پسورد میخواد و علامت لب تاب کوچیکی توشه باید چه کارش کنم
سوال دوم چه جوری بایوس رو آپدیت کنم aser مدل e1

mahmoodgood2
18-09-2013, 20:05
راستی اینو نگفتم این پیغام رو میده
your computer has bloked warning your computer has been locked
بعدش هم پسورد میخواد

acer aspire
05-01-2015, 09:19
با سلام به دوستان عزیز
لپ تاپ من مدلش اینه acer aspire 7552g . بایوسشو اشتباه آپ کردم ، در حال حاضر روشن میشه ولی تصویری نمیاد و بوق کارت گرافیک هم میزنه . روشهای نرم افزاری رو برای ریست کردنش امتحان کردم نشد . بازش کردم روی مادربرد باتری قرار داشت درش آوردم به مدت 5 دقیقه دوباره بستمش بازهم درست نشد .اگر ممکنه راهنمایی کنید که کجای مادربرد را باید دستکاری کنم و دقیقا چه کاری باید انجام بدم.