PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ری استارت شدن سیستم هنگام استفاده هم زمان از مسنجر و بروزر

V E S T A
11-10-2009, 20:15
سلام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif
دوستان یه مشکلی برای من پیش اومده

چن روزه وقتی browser رو باز میکنم و همزمان در مسنجر هم در حال تایپ هستم سیستم ری استارت

میشه..یعنی یه صفحه آبی میاد بعد ری استارت میشه..امکان نداره هم صفحه بروزر باز باشه و مثلا تو چت

روم باشم و هم یاهو باز باشه..در این صورت ری استارت میشه..قبلا چندین تب از بروزر رو میتونستم باز کنم

در عین حال از مسنجر هم استفاده کنم ولی الان یا باید مسنجر باشم یا بروزر باز باشه...

یه سوال دیگه هم دارم..من با نرم افزار registry booster هر موقع اسکن میکنم باز problem پیدا میکنه حتی با

فاصله یک روز..علتش چیه ؟ این تغیراتی که تو رجیستری اتفاق میفته طبیعیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

ممکنه سیستم ویروسی باشه؟ در ضمن آنتی ویروسم east smart security هس که همیشه آپدیت میشه..

باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

picher_s
11-10-2009, 20:47
سلام

صفحه آبی میتونه ماله ویروس باشه!!!

بروسرت چیه؟! میتونی Chorome گوگل استفاده کنی و خبرش رو بدی؟!

میتونی Kasper بنصبی؟! و گزارش اون رو بزاری؟؟!

موفق باشید.

رضاانزلي
12-10-2009, 12:06
باسلام خدمت دوست عزيز تجربه نشان ميده كه علت آبي شدن صفحه ويندوز در مواقعي كه ما از نرم افزارهاي مالتي مديا مثل مسنجر ، winampواسكنر استفاده ميكنيم مربوط به عدم همخواني باس رم شما با مين يا كثيف بودن پايه هاي رم واسلاتش هستش شما ميتونيد رمها را خارج كرده با يك تكه كاغذ A4روي پايه ها بكشيد سپس داخل اسلات رو با يك سشوار دماي سر باديزنيد سپس نصب كنيد اگر باز اين اتفاق افتاد بايد به دفترچه مين برد مراجعه كنيد ورم درست را خريداري نمائيد
قابل ذكر مي باشد بيشتر ويروسها يك پروسه نرم افزاري دارند كه سعي در گمراه كردن كاربر دارند وبيشتر پيغامهائي كه ما از ويروسها مشاهده ميكنين خراب بودن قسمتي از نرم افزارهاي نصبي در سيستم يا خراب بودن ويندوز هستش وبا اين پيغامها كاربر را وادار به خذف نرم افزار يا نصب مجدد ويندوز ميكنند ولي پيغام آبي نشان دهنده عدم دستيابي به قسمتي از حافظه فيزيكي هستش كه مشكل سخت افزاري را بيان ميكند كه بعيد يك ويروس اينقدر ناشيانه بخواد شما را وادار به پارتيشن بندي مجدد يا تعويض سخت افزار بكند ممنون

picher_s
12-10-2009, 13:21
كه مشكل سخت افزاري را بيان ميكند كه بعيد يك ويروس اينقدر ناشيانه بخواد شما را وادار به پارتيشن بندي مجدد يا تعويض سخت افزار بكند ممنون

سلام
ممنون از پاسختون.
ووقتی یه سرویس مهم از کار بیفته این امر هم اتفاق میافته!

همونطور که صفحه آبی میگه این صفحه ماله سخت افزار (90% رم) و هم ماله ویروس میتونه باشه!

پس بعد از تست نرم افزاری اگر مشکل نرم افزاری نبود اون وقت سخت افزاریه.

دمت گرم. مثله اینکه وقت بیکاری هم تو طول روز داری D:

موفق باشید.

V E S T A
12-10-2009, 19:51
سلام

میتونی Kasper بنصبی؟! و گزارش اون رو بزاری؟؟!

موفق باشید.

سلام

هم زمان استفاده از FIREFOX و هم زمان استفاده ازEXPLORER این مشکل رو دارم البته با اپرا امتحان نکردم

گوگل کروم رو هم امشب نصب میکنم و خبرش رو میدم...

درباره مشکله ری استارت شدن من از بروزر و مسنجر میتونم هم زمان استفاده کنم ولی مشکل ری

استارت شدن زمانی هس که مثلا زمان تایپ کردن تو یه سایت برام توی یاهو پی ام میاد ..یعنی زمانی که

سریع تب ها رو عوض میکنم یا بین صفحه بروزر و پی ام سریع جابجا میشم..

ممنون:11:

picher_s
12-10-2009, 20:53
همونطور که رضا انزلی گفت رمت رو هم یه نگاه بنداز.

البته بعد از نصب یه ویندوز.

V E S T A
13-10-2009, 00:25
سلام

الان که google chrome رو نصب کردم.. فعلا هیچ مشکلی ندارم...ولی به محض استفاده از explorer ری استارت میشه..

یعنی مشکل من سخت افزاریه؟

picher_s
13-10-2009, 20:31
ببین کروم خیلی کم حجم و سریعه و مثله Explorer گند نیست!!

اگه تونستی ویندوز بنصب خبری بده.

kral_pontiac
13-10-2009, 23:12
مطمئناً مشکل شما از رم هست !
یه بار پایه هاش رو و یه بار هم اسلات رو به کمک سشوار یا یا یه شیشه خودکار با فوت کردن پاک کن . اگه مشکل حل نشد باید رم رو عوض کنی .
فقط از جارو برقی واسه غبارروبی استفاده نکن !

V E S T A
14-10-2009, 23:49
راستش من تاحالا این کارو نکردم و بلدم نستم..:43:

نمیدونم رم لپ تاپم رو چجوری باید خارج کنم:43:

یه چیز دیگه.. با گوگل کروم هم ری استارت میشم.. مگر ایمکه صفحه ها رو در حالت مینی مایز بذارم:20:

:11:ممنون از کمکتون

saeed774
15-10-2009, 00:15
راستش من تاحالا این کارو نکردم و بلدم نستم..:43:

نمیدونم رم لپ تاپم رو چجوری باید خارج کنم:43:

یه چیز دیگه.. با گوگل کروم هم ری استارت میشم.. مگر ایمکه صفحه ها رو در حالت مینی مایز بذارم:20:

:11:ممنون از کمکتون

شما يكبار هم درايو كارت گرافيك رو آپديت كن .