PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LCD يا Plasma و از چه برندي و ...

wordist
11-10-2009, 15:38
سلام به همه دوستان عزيزم

قصد خريد TV دارم

اول اينكه ميخوام بدونم براي مصرف خانگي، استفاده از ريـسـيورر براي كانالهاي داخلي و خارجي ، استفاده از DVD Player و احيانا اتصال به كامپيوتر چي بهتر هست LCD يا Plasma ؟ (لطفا دليل و توضيح)

و ديگه اينكه اگه قرار باشه 37 يا 42 بردارم چه برند و مدلي بهتر هست با توجه به اينكه ماكزيمم هزينه هم 1200000 هست

ممنون از پاسخ

Ami R 940
11-10-2009, 18:11
سلام

ببینید پلاسما به دلیل نماش دقیق رنگ ها و طبیعی بودن رنگها , پاسخ گویی سریع پیکسل ها در نتیجه نمایش تصاویر شفاف و واضح در صحنه های سریع مثل فوتبال , زاویه دید کامل , و.......
*تنها مزیت lcd led در برابر پلاسماهای جدید مصرف برق پایین تر هست در مابقی موارد پلاسما پنل ها کاملا سرتر هستند

با بودجه شما پلاسما 42 اینچ مدل s10 panasonic بهترین انتخاب هست با قیمت 1170 .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصات در سایت پاناسونیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

m654
11-10-2009, 18:17
Samsung LCD LA40B570Wall mount (~250)~1450 - TZ225 + ~1170

wordist
12-10-2009, 09:44
سلام

ببینید پلاسما به دلیل نماش دقیق رنگ ها و طبیعی بودن رنگها , پاسخ گویی سریع پیکسل ها در نتیجه نمایش تصاویر شفاف و واضح در صحنه های سریع مثل فوتبال , زاویه دید کامل , و.......
*تنها مزیت lcd led در برابر پلاسماهای جدید مصرف برق پایین تر هست در مابقی موارد پلاسما پنل ها کاملا سرتر هستند

با بودجه شما پلاسما 42 اینچ مدل s10 panasonic بهترین انتخاب هست با قیمت 1170 .

مشخصات در سایت پاناسونیک

ممنون از پاسخ

اگه زحمت بكشيد و با نمونه هاي مشابه سوني هم مقايسه اي بكنيد ممنون ميشم

چون شخصا به برند سوني علاقه دارم

در ضمن آيا تنها برتري ال سي دي ها نسبت به پلاسماها همون مصرف برقه و اين مصرف برق چند برابر هست در مصارف روزانه (8 ساعت)

و ديگه اينكه ضربه پذيري صفحات رو هم در پلاسما و ال سي دي و ديگر مقايسات رو هم توضيح بديد

مرسي

امير موسر
12-10-2009, 09:59
ببخشید ولی یه سوال !

این سری اس 10 عمر مفیدش چطوره نسبت به LCD ! و یک سوال کلی چرا پلاسما ها کلا ارزونترن !؟

wordist
12-10-2009, 10:38
Samsung LCD LA40B570Wall mount (~250)~1450 - TZ225 + ~1170

با سلام و تشكر

ايني كه شما معرفي كرديد در حدود 1600 هست

wordist
12-10-2009, 10:51
يه مورد ديگه اي كه توي فروشگاه ها اشاره ميشه اينه كه ال سي دي ها بهتر از پلاسما هستن

اين ميتونه چه علتي داشته باشه‌؟

inno3d
12-10-2009, 11:08
ممنون از پاسخ

اگه زحمت بكشيد و با نمونه هاي مشابه سوني هم مقايسه اي بكنيد ممنون ميشم

چون شخصا به برند سوني علاقه دارم

در ضمن آيا تنها برتري پلاسما نسبت به ال سي دي ها همون مصرف برقه و اين مصرف برق چند برابر هست در مصارف روزانه (8 ساعت)

و ديگه اينكه ضربه پذيري صفحات رو هم در پلاسما و ال سي دي و ديگر مقايسات رو هم توضيح بديد

مرسي
شما منظور دوستمونو اشتباه متوجه شدید مزیت ال سی دی ها مصرف برق پایینتره نه پلاسما

amirspl
12-10-2009, 11:22
ببخشید ولی یه سوال !

این سری اس 10 عمر مفیدش چطوره نسبت به LCD ! و یک سوال کلی چرا پلاسما ها کلا ارزونترن !؟
این طوری که تو سایت خاوره میانه نوشته عمره مفیدش 100,000هزار ساعت هست که 40,000هزار ساعت از ال سی دی ها بیشتره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددلیله فنیشو نمیدونم ولی میگن ساختش هزینه کمتری داره به خاطره همینه پاناسونیک میگه زیره 40 اینچ تلویزیون ال سی دی و بالایه 40 اینچ تلویزیون پلاسما خوبه

يه مورد ديگه اي كه توي فروشگاه ها اشاره ميشه اينه كه ال سي دي ها بهتر از پلاسما هستن

اين ميتونه چه علتي داشته باشه‌؟ اینا فقط برایه اینه که محصولاتشونو بفروشن
من رفتم تو یه نمایندگی .... گفتم تصویره پلاسما رو بیشتر میپسندم گفت پلاسما به درد نمیخوره بعده یه مدت گازش خالی میشه باید ببری کولر سازی بدی گازشو پر کنن:31:

در ضمن آيا تنها برتري پلاسما نسبت به ال سي دي ها همون مصرف برقه و اين مصرف برق چند برابر هست در مصارف روزانه (8 ساعت)پلاسما ها مصرف برق بیشتری دارن ولی همون طوری که اقا مهدی گفتن مصرف برق ال سی دی ها ثابته یعنی اگه تصویره سیاه نشون بده یا سفید مصرفش ثابت هست ولی پلاسماها حداکثر مصرفشون وقتی که یه صفحه کاملا سفیدو نشون بده

با عرض معضرت از اساتید اگه اشتباه گفتم ببخشید

wordist
12-10-2009, 11:24
شما منظور دوستمونو اشتباه متوجه شدید مزیت ال سی دی ها مصرف برق پایینتره نه پلاسما
نه منظور رو درست متوجه شدم ولي اشتبه تايپ كردم

منظورم برعكس بود

يعني تنها مزيت ال سي دي ها بر پلاسماها

ممنون از تذكر

اصلاح شد

++++

دوستان اگه بتونن لينك دقيق صفحه حاوي مشخصات رو هم بذارن ممنون ميشم

Ami R 940
12-10-2009, 12:38
ببخشید ولی یه سوال !

100 هزار ساعت عمر مفید پنل هست که با استفاده روزی 8 ساعت چیزی حدود 30 سال میشه .!

البته عمر مفید 100 هزار ساعت هنوز به طور رسمی ارزیابی و اثبات نشده و این ادعای پاناسونیک هست .

عمر مفید پیشرفته ترین ال سی دی مثل b750 حدود 70 هزار ساعت اعلام شده .

در زمینه کارکرد مفید پنل فعلا تکنولوژی پلاسما در جای نخست هست .

پی نوشت:دم امضات گرم ابی زندگیه :31::10:

Ami R 940
12-10-2009, 12:45
ممنون از پاسخ

مرسي

در مدل های جدید پلاسماهای پاناسونیک از محافظ صفحه نمایش فوق العاده ای استفاده شده که پنل رو در برابر ضربات ناخواسته مقاوم تر کرده .

اين ميتونه چه علتي داشته باشه‌؟

از ناشی بودن و بی اطلاع بودن این گونه فروشنده هاس ,شما نباید از فروشنده ای که بهش لبو هم بدند مجبوره بفروشه انتظار اطلاعات جامع و دقیق داشته باشی , ایجاد همچین تاپیک هایی و سایت معتبر در این زمینه این است که با اطلاعات کامل و جامع اقدام به خرید کنید .

starpars
12-10-2009, 13:23
آقا ببخشيد اگه تو اين تاپيك ميپرسم مي خواستم بدونم اين tv‏ هايي كه قبلا توي تلوزيون تبليغ ميكرد 500 GB‏ حافظه داخلي داشت و ميشد مثلا 90 مسابقه فوتبالو ذخيره كرد (خود TV‏ حافظه داره يا دستگاه جدا بهش وصل ميشه) چه مدل هايي بودن قيمتشون الان چنده?

wordist
12-10-2009, 13:51
ممنون از دوستان

ولي كسي زحمت مقايسه مثلا g10 يا s10 رو با ال سي دي پاناسونيك در همون رنج و يا سوني مقايسه اي نكرد ؟

ممنون ميشم اين رو هم توضيح بديد

Ami R 940
12-10-2009, 14:02
آقا ببخشيد اگه تو اين تاپيك ميپرسم مي خواستم بدونم اين tv‏ هايي كه قبلا توي تلوزيون تبليغ ميكرد 500 GB‏ حافظه داخلي داشت و ميشد مثلا 90 مسابقه فوتبالو ذخيره كرد (خود TV‏ حافظه داره يا دستگاه جدا بهش وصل ميشه) چه مدل هايي بودن قيمتشون الان چنده?

500gb :18:

ببینید یکی دو مدل از ال جی هست که این امکان رو داره به اسم ماشین زمان حدود 80 گیگابایت هارد داره و امکان ریکورد تصویر داره .

این امکانات رو شما می تونی با یه ریکوردر خوب و نسبتا حرفه ای 200 تومنی داشته باشی .

همچین امکان چشم گیری نیست , ماشین زمان هم مدل دو سال پیشه و hd هست کلا در برابری hdtv های الان منسوخ شده حساب میشه

Ami R 940
12-10-2009, 14:05
ممنون از دوستان

ولي كسي زحمت مقايسه مثلا g10 يا s10 رو با ال سي دي پاناسونيك در همون رنج و يا سوني مقايسه اي نكرد ؟

ممنون ميشم اين رو هم توضيح بديد

آخرین مدل سونی x450 با قیمتی حدود 4 میلیون سایز 40 اینچ , کیفیت تصویر به مراتب پایین تری نسبت به g10 داره .

g10 سومین پنل برتر از لحاظ کیفیت تصویر هست .

wordist
12-10-2009, 14:52
آخرین مدل سونی x450 با قیمتی حدود 4 میلیون سایز 40 اینچ , کیفیت تصویر به مراتب پایین تری نسبت به g10 داره .

g10 سومین پنل برتر از لحاظ کیفیت تصویر هست .
ممنون امير عزيز

ميشه حدود قيمتهاي اين مدلها رو هم بگيد

X10
S10
G10
V10
مرسي

Ami R 940
12-10-2009, 15:00
ممنون امير عزيز

ميشه حدود قيمتهاي اين مدلها رو هم بگيد

X10
S10
G10
V10
مرسي

خواهش می کنم داداش عزیز

s10 42 inch==1170

G10 42inch==1.550

X10 رو دقیق اطلاع ندارم فک کنم حدود 800 850 هزار تومانه تا اونجا که یادمه

v10 هنوز نیومده بیاد حدود قیمت رو 2.2 تا 2.4 تخمین می زنم (سایز 50 ).

*Alucard*
12-10-2009, 15:07

این دو تا عکس Table score دو پنل پلاسمای X10 پاناسونیک و LCD سونی S5500 هست که تقریبا توی یک رنج قیمت هستن البته سونی گرونتر هست و دو اینچ هم کوچکتر.
موارد مقایسه شده تو این عکسها تو 6 مورد اول شامل مواردی میشن که مرتبط با کیفیت تصویر هستن و بقیه موارد مربوط به امکانات هست.
6 مورد اول:
1.کنتراست
2.سطح بازتولید رنگ مشکی
3.بازتولید رنگها قبل از کالیبره شدن
4.بازتولید رنگها بعد از کالیبره شدن
5.مقیاس خاکستری قبل از کالیبره شدن
6.مقیاس خاکستری بعد از کالیبره شدن
توضیح :
تست مقیاس خاکستری از جمله تستهایی هست که میزان جزئیات در سایه ها رو در یک تصویر مشخص میکنه.

پنل S10 از مدل X10 در بازتولید رنگها قویتر هست و FullHD هم هست.

wordist
12-10-2009, 15:12

این دو تا عکس Table score دو پنل پلاسمای X10 پاناسونیک و LCD سونی S5500 هست که تقریبا توی یک رنج قیمت هستن البته سونی گرونتر هست و دو اینچ هم کوچکتر.
موارد مقایسه شده تو این عکسها تو 6 مورد اول شامل مواردی میشن که مرتبط با کیفیت تصویر هستن و بقیه موارد مربوط به امکانات هست.
6 مورد اول:
1.کنتراست
2.سطح بازتولید رنگ مشکی
3.بازتولید رنگها قبل از کالیبره شدن
4.بازتولید رنگها بعد از کالیبره شدن
5.مقیاس خاکستری قبل از کالیبره شدن
6.مقیاس خاکستری بعد از کالیبره شدن
توضیح :
تست مقیاس خاکستری از جمله تستهایی هست که میزان جزئیات در سایه ها رو در یک تصویر مشخص میکنه.

پنل S10 از مدل X10 در بازتولید رنگها قویتر هست و FullHD هم هست.
سلام مهدي جان

ممنون از مقايسه اي كه گذاشتيد

يه سوال ديگه :

تفاوتهاي قابل ملاحظه پنل X10 و S10 چي هست ؟

*Alucard*
12-10-2009, 15:26
اس ده Full HD هست ولی ایکس 10 HD Ready هست مدل S10 بازتولید رنگهای بهتری نسبت به X10 داره کیفیت صدای مدل S هم کمی بهتر هست.من فکر میکنم با توجه به بودجتون اگر میخواین یه LCD خوب بخرین مدل 37B650 سامسونگ رو انتخاب کنید یا مدل 42S10 پلاسمای پاناسونیک رو.

wordist
12-10-2009, 15:30
اس ده Full HD هست ولی ایکس 10 HD Ready هست مدل S10 بازتولید رنگهای بهتری نسبت به X10 داره کیفیت صدای مدل S هم کمی بهتر هست.من فکر میکنم با توجه به بودجتون اگر میخواین یه LCD خوب بخرین مدل 37B650 سامسونگ رو انتخاب کنید یا مدل 42S10 پلاسمای پاناسونیک رو.
اخه از بس از اين سامسونگ بد شنيدم خيلي دلم راضي نميشه بخرمش

ولي پاناسونيك به دلم نشسته

فكر ميكنيد S10 افت قيمت هم داشته باشه در ماه هاي آتي !!؟؟

و ديگه اينكه به نظر مياد در برند سوني خيلي مورد مناسبي كه كارايي هاي خوبش داشته باشه و در اين رنح هم باشه وجود نداره ، درسته !؟؟

*Alucard*
12-10-2009, 15:39
اخه از بس از اين سامسونگ بد شنيدم خيلي دلم راضي نميشه بخرمش

ولي پاناسونيك به دلم نشسته

فكر ميكنيد S10 افت قيمت هم داشته باشه در ماه هاي آتي !!؟؟

و ديگه اينكه به نظر مياد در برند سوني خيلي مورد مناسبي كه كارايي هاي خوبش داشته باشه و در اين رنح هم باشه وجود نداره ، درسته !؟؟

ممکنه S10 بازم افت قیمتی داشته باشه ولی فکر نمیکنم دیگه از 40-50 تومن فعلا قیمتش پائینتر بیاد.
تنها LCD که از سونی فعلا میتونه انتظارات رو از این برند برآورده کنه مدل X450 هست اون هم فقط در سایزهای 46 و 55 اینچش که از تکنولوژی RGB LED در ساختش استفاده کردن که قیمتهای تخیلی داره البته سری W550 هم خوب هست ولی به نظر من بالانس بین قیمت و کیفیت رو خوب رعایت نکرده.
اگر اهل دیدن فوتبال و فیلمهای اکشن هستی به نظر من اولویتو بزار رو S10 تنها ضعفش مصرف برقش هست که اون هم زیاد مساله جدی ای نیست به خصوص واسه ما ایرانیا.:31:

wordist
12-10-2009, 15:54
ممکنه S10 بازم افت قیمتی داشته باشه ولی فکر نمیکنم دیگه از 40-50 تومن فعلا قیمتش پائینتر بیاد.
تنها LCD که از سونی فعلا میتونه انتظارات رو از این برند برآورده کنه مدل X450 هست اون هم فقط در سایزهای 46 و 55 اینچش که از تکنولوژی RGB LED در ساختش استفاده کردن که قیمتهای تخیلی داره البته سری W550 هم خوب هست ولی به نظر من بالانس بین قیمت و کیفیت رو خوب رعایت نکرده.
اگر اهل دیدن فوتبال و فیلمهای اکشن هستی به نظر من اولویتو بزار رو S10 تنها ضعفش مصرف برقش هست که اون هم زیاد مساله جدی ای نیست به خصوص واسه ما ایرانیا.:31:
برا من كيفيت مهمه و وضوح تصوير

حالا چه براي فيلم باشه و چه كانالهاي ماهواره (ايراني و غير ايراني) فقط اهل بازي نيستم ، ولي فوتبال ، زياد

در قياس با پاناسونيك پلاسماهاي پايونير چطور هستند؟

تعريف از اونا هم زياد شنيدم

*Alucard*
12-10-2009, 16:51
پلاسماهای پایونیر یه مدل افسانه ای داره که مدل 114 هست که رفرنس پنل خیلی سایتها از جمله Cnet هم به حساب میاد و هنوز هم بهترین HDTV ـی هست که تا به حال ساخته شده ولی قیمتش خیلی بالاس حدود هفت میلیون تو تهران قیمت داره اگه دیگه بشه پیدا کرد چون تولیدش متوقف شده و پایونیر تکنولوژیشو فروخته به پاناسونیک و گفته شده که تو پائیز 2009 قرار هست پاناسونیک چند مدل با استفاده از این تکنولوژی معرفی کنه که فعلا خبر موثقی در باره زمان عرضه و قیمتش وجود نداره.

smallfrank
12-10-2009, 22:00
این پاناسونیک از 42 بالاتر نداره؟اگه هست میشه مدل و قیمتش رو بگید.
راستی این 42 اینچ طول و عرضش چند سانتیمتره؟
ممنون

amirspl
12-10-2009, 22:38
این پاناسونیک از 42 بالاتر نداره؟اگه هست میشه مدل و قیمتش رو بگید.
راستی این 42 اینچ طول و عرضش چند سانتیمتره؟
ممنون
تبدیل کردنش با خودت

Dimensions (H x W x D) with Stand 27.8" x 40.6" x 13.2"
Dimensions (H x W x D) without Stand
Carton Dimensions 30.4" x 45.6" x 11.2" 26.1" x 40.6" x 4.2

smallfrank
13-10-2009, 13:59
تبدیل کردنش با خودت
Dimensions (H x W x D) with Stand 27.8" x 40.6" x 13.2"
Dimensions (H x W x D) without Stand
Carton Dimensions 30.4" x 45.6" x 11.2" 26.1" x 40.6" x 4.2
ممنون
این "ها یعنی چی؟چه واحدیه؟

amirspl
13-10-2009, 14:20
ممنون
این "ها یعنی چی؟چه واحدیه؟
:18:ببخشید شب بود این عددا یکم جابجا خورد فقط یکم:31:
حالا به سانتیمتر مینویسم که جبران کنم

Dimensions (H x W x D) with Stand :69.5*101.5*33

Dimensions (H x W x D) without Stand:65.25*101.5*10.5

Carton Dimensions:76*114*28

تمامه اعداد به سانتیمتر هست
بازم ببخشید

wordist
15-10-2009, 09:19
سلام

يكشنبه رفتم قيمت گرفتم توي اصفهان

مدل G10 رو ميگفتن 1595000 !!!! و مدل S10 رو زده بودن 1180000

علت اختلاف قيمتي كه دوستان گفتن در مورد G10 و ايني كه در اصفهان هست چيه ؟

و ديگه اينكه چرا اينقدر بين دو مدل اختلاف قيمت هست (حدود 400 تومان) !!؟

Ami R 940
15-10-2009, 15:17
سلام

يكشنبه رفتم قيمت گرفتم توي اصفهان

مدل G10 رو ميگفتن 1595000 !!!! و مدل S10 رو زده بودن 1180000

علت اختلاف قيمتي كه دوستان گفتن در مورد G10 و ايني كه در اصفهان هست چيه ؟

و ديگه اينكه چرا اينقدر بين دو مدل اختلاف قيمت هست (حدود 400 تومان) !!؟

قیمتش تهران 1.550 هست در نمایندگی

در مورد اختلاف قیمت بد نیست بودنید مدل g10 با قیمت جهانی 800 دلار عرضه میشه و اینجا دو برابر به فروش میرسه.

این اختلاف قیمت ها نجومی فقط و فقط مختص ایران عزیز هست .

wordist
17-10-2009, 13:18
قیمتش تهران 1.550 هست در نمایندگی

در مورد اختلاف قیمت بد نیست بودنید مدل g10 با قیمت جهانی 800 دلار عرضه میشه و اینجا دو برابر به فروش میرسه.

این اختلاف قیمت ها نجومی فقط و فقط مختص ایران عزیز هست .
ممنون

ولي پاسخ سوال دوم رو ندادين

علت اختلاف قيمت دو مدل G10 و S10 در چي هست؟

با توجه به اينكه تفاوت چنداني در مشخصات با هم ندارن

Ami R 940
17-10-2009, 14:58
ممنون

ولي پاسخ سوال دوم رو ندادين

علت اختلاف قيمت دو مدل G10 و S10 در چي هست؟

با توجه به اينكه تفاوت چنداني در مشخصات با هم ندارن

برتری های مدل g10 به طور کلی کنتراست بالاتر,مشکی عمیق تر,تکنولوژی neopdp,مصرف برق پایین تر درخشش تصویر بیشتر,دکور شیک تر و.....

wordist
18-10-2009, 08:21
برتری های مدل g10 به طور کلی کنتراست بالاتر,مشکی عمیق تر,تکنولوژی neopdp,مصرف برق پایین تر درخشش تصویر بیشتر,دکور شیک تر و.....
سلام و ممنون بابت پاسخ

و بازم دو سوال

1- يعني مدلهاي S10 از تكنولوژي neopdp استفاده نميكنن (همراه با كمي توضيح اين تكنولوژي)

2- با خوندن پستهاي ديگه اين تالار متوجه شدم كه مدلهاي پانا داراي مشكل upscaling هستن (اگه درست نوشته باشم البته)
اينو هم توضيح بدين كه يعني چي و آيا اين مشكل براي يه TV حاد هست

مرسي

Ami R 940
18-10-2009, 09:28
سلام و ممنون بابت پاسخ

و بازم دو سوال

1- يعني مدلهاي S10 از تكنولوژي neopdp استفاده نميكنن (همراه با كمي توضيح اين تكنولوژي)

2- با خوندن پستهاي ديگه اين تالار متوجه شدم كه مدلهاي پانا داراي مشكل upscaling هستن (اگه درست نوشته باشم البته)
اينو هم توضيح بدين كه يعني چي و آيا اين مشكل براي يه TV حاد هست

مرسي

s10 تکنولوژی neopdp رو نداره , این تکنولوژی اختصاصی پاناسونیک مزایاش مصرف برق رو نسبت به نسل قبل پلاسماها به طور محصوصی کاهش داده و در حالت نرمال 290 وات مصرف g10 هست .در حالی که در نسل قبل در مصرف نرمال این عدد به بالای 400 وات می رسید ,درخشش تصویر در این تکنولوژی بیش از دو برابر شده و.....

upscaling یعنی پردازش تصویر , این تلویزیون در تصاویر sd یا معمولی نسبت به تصاویر hd عملکرد ضعیف تری داره,که فقطم مختص این تلویزیون نیست همه تلویزیون های HDTV بازار در تصاویر sd آنطور و باید تمرکزی ندارن اسم این تلویزیون ها هم مشخصه HDTV البته به نظر من این تلویزیون در تصاویر SD فوق العاده عمل میکنه نسبت به مدل ها و برند های دیگر .

یکی دو تا از دوستان حساسیت زیاد و بی خودی به خرج دادن در این مورد . خیلی از دوستان هم این مدل رو خریداری کردن کاملا راضی بودن .

wordist
18-10-2009, 10:31
اميرجان ممنون از زحماتي كه ميكشيد

پس به نظر مياد با اين تفاسير خريد G10 ارزش پرداخت 400 تومن اضافه پول رو داشته باشه

مرسي

kalout_75
18-10-2009, 11:28
با سلام خدمت دوستان
به نظر شما با توجه به پايين اومدن قيمت G10 طي دو هفته اخير و همينطور قيمت جهاني اون كه حدود 850 دلاره ،
باز هم احتمال كاهش قيمتش اين روزها هست ؟!...
من اين روزها قصد خريدش رو دارم و با اطمينان از كيفيت تصويرش يكراست ميخوام جمهوري بخرم بيام ..
با اينكه خودم شديدا Sony باز هستم ولي در اين مورد و در اين حدود قيمت سوني رو حتي مدل w550 رو رقيب نمي بينم!

mj_khayat
18-10-2009, 12:15
سلاماز دوستان خوب چند تا سوال براي خريد 42g10 داشتم : هر چه منتظر مونديم كه سري v بياد شايد قيمت g را هم پايينتر بياره نشد، فكر مي كنيد اميدي به كاهش بيشتر قيمت هست و كي ؟شنيدم تو فروشگاه هايپراستار كه در غرب تهران بازشده به قيمت 1510 ميدن ... آيا كسي خبر داره كه درسته و گارانتي اش هم مشكلي نداره ؟ و در موقع خريد چه چيزهايي را بايد چك كنيم تا بعد مشكل نخوريم؟ از مارك و نوشته ها گرفته تا سلامت سيستم ؟ آيا بايد سيستم را كامل روشن كنند و همه چيز را امتحان كنند يا بسپاريم به گارانتي و بدون دقت خريد كنيم ؟مثلا اين داستان 3 تا پيكسل سوخته و ... براي پلاسما هم هست ؟و اخر اينكه چه چيزهايي بايد همراش خريداري كنيم ؟ مثل كابل اضافه و ....خلاصه اينكه محل خريد خاص و مطمئني معرفي مي كنيد ؟با تشكر.

Ami R 940
18-10-2009, 13:07
قربونت داداش عزیز خرید خوبی داشته باشی وظیفه بود .

یکی از دوستان من دیروز این تلویزیون رو در بوشهر خرید 1.600 در حالی که در تهران 1.550 هست اگرم چونه بزنی و فروشنده با انصافی باشه میشه تا 1.530 هم آوردش .

نمی دونم چرا شهرستان ها بر خلاف دیگه مدل ها از برندهای دیگه این مدل قیمت بالاتری داره ! این دوستم که در بوشهر بود قیمت s10 رو داد با تهران یکی بود . اما g چند تا دیگه از دوستان هم قیمت شهرستان رو می گفتن با تهران اختلافای 50 60 و حتی 100 تومنی داشت .

نمایندگی باید قیمت ثابتی داشته باشه همه جای کشور ,به هر حال شما اصفهان تشریف داری قبل از خرید بهتر این نکته رو گوشزد کنی ,شاید با قیمت کمتری خریداری کنی این مدل رو .

afshin b
18-10-2009, 22:32
نمی دونم چرا شهرستان ها بر خلاف دیگه مدل ها از برندهای دیگه این مدل قیمت بالاتری داره ! این دوستم که در بوشهر بود قیمت s10 رو داد با تهران یکی بود . اما g چند تا دیگه از دوستان هم قیمت شهرستان رو می گفتن با تهران اختلافای 50 60 و حتی 100 تومنی داشت

اين كه خوبه شهر ما 200 تومان اين مدلو گرونتر ميدن!!
اتفاقا امروز رفتم يكي از نمايندگي هاي پانا به اين قيمت اعتراض كردم طرف با كمال آرامش گفت خوب زنگ بزن تهران بگو كه ما داريم گرون ميديم! البته من اين كارو دو هفته پيش كردم و گفتن باشه پيگيري ميكنيم ولي هنوز خبري نيست. :13:

aminhorri
11-01-2010, 12:33
سلام به همه مدیران و اساتید محترم

من چند روز واقا سردرگم شدم و نمیدونم چی انتخاب کنم
من حدود 2 تا 2.5 موجودی داریم و بین led و پلاسمای سامسونگ و پلاسمای پاناسونیک موندم چی بخرم
از همه کسانی که از هر نر اینارو با هم مقایسه کردند خواهش میکنم یه کمکی برا خرید به بنده بکنید
با تشکر
بین اینا کدوما بهترین
پناسونیک سری g10 , py850
و سامسونگ led8000 , b650
و ایا b850 در ایران هست؟

greenmidi
11-01-2010, 19:16
سلام به همه مدیران و اساتید محترم

من چند روز واقا سردرگم شدم و نمیدونم چی انتخاب کنم
من حدود 2 تا 2.5 موجودی داریم و بین led و پلاسمای سامسونگ و پلاسمای پاناسونیک موندم چی بخرم
از همه کسانی که از هر نر اینارو با هم مقایسه کردند خواهش میکنم یه کمکی برا خرید به بنده بکنید
با تشکر
بین اینا کدوما بهترین
پناسونیک سری g10 , py850
و سامسونگ led8000 , b650
و ایا b850 در ایران هست؟
سلام
چند اینچ میخوای؟
از بانه میخوای بخری یا با گارانتی می خری؟
پیشنهاد من G10 و LED 8000 و یک گزینه اضافه کنی بهتر میشه LH LH90
البته بستگی به نوع استفاده شما هم داره

mohsenmetal
12-01-2010, 12:57
led 8000 قيمتش بيشتر از 2 ميليون هست در ضمن شما بايد ببيني چه سايزي ميخواي و شرايط خونتون چه جوري من خودم g10 دارم چون محيط خونه ي ما كم نوره فقط 2 تا لامپ كم مصرف بيشتر مواقع روشنه در نتيجه چون lcd از نور محيط براي براقيت بيشتر استفاده ميكنه انتخاب خوبي نيست ولي پيشنهاد من به شما اينه كه يه g10 همراه با يه سينماي خانگي خوب بگيري

Ami R 940
12-01-2010, 13:44
led 8000 قيمتش بيشتر از 2 ميليون هست در ضمن شما بايد ببيني چه سايزي ميخواي و شرايط خونتون چه جوري من خودم g10 دارم چون محيط خونه ي ما كم نوره فقط 2 تا لامپ كم مصرف بيشتر مواقع روشنه در نتيجه چون lcd از نور محيط براي براقيت بيشتر استفاده ميكنه انتخاب خوبي نيست ولي پيشنهاد من به شما اينه كه يه g10 همراه با يه سينماي خانگي خوب بگيري

جمله ای رو که قرمز رنگ کردم , استفاده از نور محیط برای برایتنس تر شدن پنل های lcd مربوط میشه بیشتر به نسل های قدیمی این تکنولوژی 2007 به قبل که هر چی نور محیط روشن تر بود پنل براق تر به نظر می رسیداما تو نسل فعلی پنل های ال سی دی در اتاق کاملا تاریک هم برایتنسش حفظ میکنه

سری b سامسونگ سری z x w سونی و... از این دست پنل ها هستن که فاقد این مشکل هستن .

البته یه نکته رو ضروری میدونم بگم برایتنس در تصاویر sd نسبت به hd کمتر به نظر میرسه چه در پلاسما چه در ال سی دی .

byebye
14-01-2010, 21:35
توی محدوده 1.300 تا 1.400 چی پیشنهاد میشه ؟؟