PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مگان 1600

a20ta20
10-10-2009, 09:14
مگان 1600 چه جور ماشيني است؟مزايا و معايب آن چيست؟تو همون رنج قيمت چه ماشيني بهتر از مگان مي شناسين؟

2299
10-10-2009, 11:33
مگان 1600 چه جور ماشيني است؟مزايا و معايب آن چيست؟تو همون رنج قيمت چه ماشيني بهتر از مگان مي شناسين؟

موتور گیربکس لوگان دنده دستی شیشه عقب دستی :18: :2: برای یک ماشین حدود 24 ملیونی خیلی افته ایمنی بدنش خوبه ایربگ نمی دونم داره یا نه شتاب خوبی نداره ولی برای کسی که دنبال کل کل و این حرفا نیست خوبه
من آوانته رو به شما پیشنهاد میدم بنظر من ماشین خوبی هست قیافه بیرونش که خوبه می مونه داخلش که
ولـــــی شما این رو بخون بعد بچها بهتر می تونن کمکت کنن

سلام

* برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل استفاده کنید.
* اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
* مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
* دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
* در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کن
با تشکر.
فرشاد واثقی

corey
10-10-2009, 22:36
لیل شرمنده ها بحسش هم قبلا شده بود
کلا مگان به آوانته ترجیح میدم چون حس سوار شدن بر یک ماشین مدرن تر خیلی جذابه
ولی آوانته هم واقعا تو بعضی موارد بی نظیره
شما با توجه به قوانین نیازهاتون بگین تابچه ها کامل راهنماییتون کنن

a20ta20
24-10-2009, 09:25
با سپاس‘ با توجه به اينكه قيمتش مناسبه و ماشين جديدي هستش مگان رو انتخاب كردم.از دوستهايي كه مگان دارن يا اطلاعاتي دارند لطفا راهنمايي كنند كه چه جور ماشينيه مثلا نرمه يا خشك؟وضعيت سرو صدا و صدا موتور در كابين چطوره؟مصرف و استهلاكش؟و ....

farshad bugatti
24-10-2009, 12:15
مبارکه.
خب مگان ماشینه نرمی هستش نسبتا از عایق بندی خوبی برخوداره و سر و صدا در داخل کابین کمه مصرفش هم که نسبت به رقباش خوبه استهلاکش هم در مقابل ماشینی مثل زانتیا خیلی خوبه.

Amin-Nasim
24-10-2009, 20:31
ببخشید کارت سوخت هم داره ؟

D r i v e r
24-10-2009, 20:50
ببخشید کارت سوخت هم داره ؟
کارت سوخت هم داره:46:

morisiona
02-11-2009, 10:38
این که مگان خودروی خوبی در این شکی نیست
چون در همه ی بحث ها میان گردن کلفت هاست قیاس این خودر با مدل هایی از بنز و بی ام و هم انجام شده
اما نه با این حجم موتور 1600 . دیگه واقعا برای خودرو خیلی ناچیز محسوب می شود
چون من خودم سوار شدم اما 2000 سی سی اون رو
ماشین واقعا تیز و اسپورتی هست
خب شرایط اسپورتی یعنی خشک بودن
این ماشین در حالت عادی هم از فنر بندی خشکی بر خوردار است حالا اگه بخوتهید به اون ارتفاع هم بزنید اون هم با خیابون های ایران
البته خشک بودن این ماشین بی دلیل نیست برای این هستش که در پیچ ها واقعا زمین رو بغل می کند پس کمکی به هندلینگ خودرو دارد چون خودمون می خواستیم 2000 ثبت نام کنیم می دونم که واقعا خوودروی خوبی هست
اما مسله 1600 بودن انتخاب شماست که من در این رنج قیمت مزدا 3 فول اما دست دوم را پیشنهاد می کنم چون من راجع به این مسله خیلی تحقیق کردم .
فرقشون 3 و 4 میلیون بیشتر نیست و خدا بزرگه !

farshad bugatti
02-11-2009, 14:23
چون من خودم سوار شدم اما 2000 سی سی اون رو
ماشین واقعا تیز و اسپورتی هست

مگان اصلا تیز و اسپورت نیست شتاب گیری کندی داره حتی مدل 2000 اون که قابل قیاس حتی با زانتیا نیست.

خب شرایط اسپورتی یعنی خشک بودن
این ماشین در حالت عادی هم از فنر بندی خشکی بر خوردار است

شما مطمئنید که سوار مگان شدید...!!!! اینو دیگه همه میدونند که مگان اصلا ماشین اسپورتی نیست و فوق العاده ماشینه نرمی هستش خیلی ها نرمی مگان رو بیشتر از زانتیا میدونند.

البته خشک بودن این ماشین بی دلیل نیست برای این هستش که در پیچ ها واقعا زمین رو بغل می کند پس کمکی به هندلینگ خودرو دارد چون خودمون می خواستیم 2000 ثبت نام کنیم می دونم که واقعا خوودروی خوبی هست

ممنون از راهنماییتون اما خواهشن درست راهنمایی کنید!!!

morisiona
02-11-2009, 21:51
دوست خوبم معلوم هست که شما اصلا تا به حال خودروی نرم سوار نشده اید . خب حق هم دارید که به جای این که بحث کنید به جدال روی بیاورید .
خشک بودن این خودرو قابل انکار نیست این خودرو در مقایسه با هم قیمتی های خودش خودروی واقعا تیز تری هست .
اما فوق الاده خشک .
شما می تونید از همین راه یعنی با اینترنت تحقیق کنید و تست های جهانی این خودرو را ببینید .