PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار جاسوسی

ila
08-10-2009, 21:24
با سلام و خسته نباشی...یه نرم افزار جاسوسی میخوام که وقتی روی سیستم نصب کردم هر چند وقت یکبار از سیستم طرف عکس بفرسته و به ایمیل من بفرسته..
فقط تنظیماتی نداشته باشه چون اون وقتی نرم افزار رو نصب کرد دیگه من نیمتونم تغییر بدم..ممنون

ila
09-10-2009, 21:22
از محسن عزیز خواهش میکنم به جواب خوب بده

Ship Storm
09-10-2009, 22:16
نرم افزار Golden Eye هست ولی یکسری ار قابلیت هایی که میخواین رو نداره

لینک سایت ارائه دهنده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا هارو هم نگاه بنداز

Real Spy Monitor | ابزاری برای جاسوسی کامل در سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C)

نرم افزار جاسوسي قدرتمند SpyBuddy ver.3.7.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C)

MySuperSpy ابزاری برای برای جاسوسی بر روی سیستم ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C)

ila
09-10-2009, 23:18
نرم افزار Golden Eye هست ولی یکسری ار قابلیت هایی که میخواین رو نداره

لینک سایت ارائه دهنده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اینجا هارو هم نگاه بنداز

Real Spy Monitor | ابزاری برای جاسوسی کامل در سیستم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C)

نرم افزار جاسوسي قدرتمند SpyBuddy ver.3.7.5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C)

MySuperSpy ابزاری برای برای جاسوسی بر روی سیستم ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] B%8C)

مثلا چه قابلیتی؟

ila
09-10-2009, 23:23
آخه میدونی چیه؟ من یه نرم افزار میخوام که طرف وقتی نرم افزار رو نصب کرد از سیستمش عکس بگیره و به میلم بزنه..و توسط انتی ویروس نورتون ناخته نشه....همین...فقط چه جوری میشه قبل از نصب برنامه کاری کرد که به ایمیل من بفرسته..چون من دیگه به سیستم اون دسترسی ندارم...باید چیکار کنم؟ ممننون اگه راهنمایی کنید

Ship Storm
09-10-2009, 23:46
همین مبحث ایمل رو من گفتم نداره
ایمل کردن از روی یک سیستم باید تنظمات خاص خودش رو داشته باشه و اون کامپیوتر به اینترنت متصل باشه و کانکت باشه

tohidkh
10-10-2009, 00:24
سلام.

دوست عزیز، همونطور که گفتند چنین نرم افزاری وجود نداره که عکس رو ایمیل بزنه.

ولی Family Cyber Alert فکر کنم بخش بالایی از مشکلات شما رو حل کنه...

یه سرچ کنید پیداش میکنید تو همین انجمن.

موفق باشید :11: