PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بینی

alhadi
08-10-2009, 14:18
سلام دوستان .من دو تا مشکل دارم.
1:من عینکی نبودم اون زمان حدود 3 یا 4 سال پیش دماغم خیلی خوب و خوشتراش بود .مناسب بود.اما بعد از زدن عینک به نظر خودم و البته چند نفر از دوستان و اهالی خونه بینیم شکل سابقشو نداره .استخون مشکلی نداره اما از اون قسمتی که سوراخ های بینی هستش پشتش که غضروفی هستش یه تیکه اضافی تو غضروف هست که کاملا میشه لمسش کرد تازه سمت چپ از راست کمه .فکر کنم از اون قسمتی از عینک هست که دو تا چیز رو بالای بینی قرار میگیره اون زمان عینک نا مناسب گرفته بودم اونا هم تنگ بودن .البته دکتر عمومی رفتم گفت نباید تو فکر باشی شاید بخاطر بلوغ باشه ولی من مطمئن هستم که یه چیزی هست .به دو دلیل 1:همون قسمت از عینک که بالای بینی هستش تو اونقسمت غضروف نیست و رفته ته دوما از این دکترا که تو ماهواره هستن اینا که تو خارج هستن یه برنامه دیدم فکر کنم گفت کیست هستش یه عمل سه دقیقه ای انجام داد به اینطورت که بین لایه ی بیرونی و داخلی بینی رو از همون پایین سوراخ ها باز کرد بوسیله ی یه میلیه ی منعطف کاملا به صورت نیم دایره وارد پوسته ی بین داخل و خارج بینی کرد .خون میومد.من شکم به اون میره .

شرمنده طولانی شد؟نظر شما دوستان چیه؟برم پیش متخصص زیبایی یا مجاری تنفسی

سوال 2:من شدید شدید شدید عرق می کنم بصورتی که وقتی پیاده روی میکنم همه پشت شلوارم از عزق سفید میشه همچنین زمانی که پشت ماشین میشینم همه کمرم خیش خیش خیش هستش. البته بابامم اینجوریه.رفتم دکتر از کلیه هام شک کرد .مشکلی نداشتن.

حال نظر شما چیه چه کاری باید انجام بدم.

Gam3r
16-10-2009, 12:34
مشکل عرق کردن اینه که گرمای بدنت زیاده چون گرمای اضافی بدن به صورت عرق کردن دفع میشه
شما احتمالا چاق نیستید ؟

ashburtongrove
17-10-2009, 22:33
از دستگاه اسليم پورتن استفاده كن...