PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »»»»طریقه ی رایت ویدیو های HD««««

Persian_Gun's
07-10-2009, 14:55
سلام...
من میخواستم بدونم که ویدیوهای با فرمت اچ دی رو چطوری باید روی سی دی و یا دی وی دی رایت کنم که توی dvd player بخونه؟!
البته با windows dvd maker ویندوز سون تونستم رایت کنم و توی دستگاه هم کار کرد ولی کیفیت رو آورد پایین!!
ممنون میشم راهنماییم کنید...

hezare24
07-10-2009, 15:39
به سایت زیر سر بزن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
07-10-2009, 15:52
سلام
در هر صورت شما باید فایلی رو که تو کامپیوتر دارین رو به یه واسطه ای روی TV اجرا کنین :
یا باید فیلم رو رایت کنین که اگر بخواین با همون کیفیت داشته باشینش باید رو Blu ray رایت کنین و از اون طرف هم باید Blu ray پلیر هم داشته باشید که اینطوری به صرفه نیست .
یا اینکه میتونین تو کامپیوتر یا نوت بوک اجرا کنین و خروجی رو بندازین روی TV که فکر میکنم این بهترین حالته (که بنده هم همین کار رو میکنم )
که برای انتقال تصویر به TV میتونین از کابل یا از Wireless استفاده کنین که باز هم کابل به صرفه تر هست .

Persian_Gun's
07-10-2009, 23:06
سلام
در هر صورت شما باید فایلی رو که تو کامپیوتر دارین رو به یه واسطه ای روی TV اجرا کنین :
یا باید فیلم رو رایت کنین که اگر بخواین با همون کیفیت داشته باشینش باید رو Blu ray رایت کنین و از اون طرف هم باید Blu ray پلیر هم داشته باشید که اینطوری به صرفه نیست .
یا اینکه میتونین تو کامپیوتر یا نوت بوک اجرا کنین و خروجی رو بندازین روی TV که فکر میکنم این بهترین حالته (که بنده هم همین کار رو میکنم )
که برای انتقال تصویر به TV میتونین از کابل یا از Wireless استفاده کنین که باز هم کابل به صرفه تر هست .
میشه بگید از چه کابلی باید استفاده کنم؟!فاصله ی 15 متری با تلویزیون رو چی کار کنم؟!
این وایرلس که گفتید چجوریاست؟!

ask_bl
07-10-2009, 23:17
کابلش بستگی به خروجیتون و ورودیه TV داره (HDMI - DVI با DVI - DVI یا ...) که البته بالاتر از 5 مترش گرون میشه ! ( که فکر میکنم 10 متریش حولو حوش 20-30 تومان بود ) که به صرفه نیست (از این لحاظ یه نوت بوک با یه کابل دو متری کار رو راه میندازه (بهترین حالت ممکن))
وایر لس هم مشکلات خودشو درهاز یه صرف برد کمی داره حدود 10 متر(اگر اشتباه نکنم) و از یه طرف noise هایی که روی فرکانساش میفته !!!
که این وایر لس هم تا جایی که من اطلاع دارم حدود 100 -200 تومان بود (اگر اشتباه نکنم)

Persian_Gun's
08-10-2009, 00:18
کابلش بستگی به خروجیتون و ورودیه TV داره (HDMI - DVI با DVI - DVI یا ...) که البته بالاتر از 5 مترش گرون میشه ! ( که فکر میکنم 10 متریش حولو حوش 20-30 تومان بود ) که به صرفه نیست (از این لحاظ یه نوت بوک با یه کابل دو متری کار رو راه میندازه (بهترین حالت ممکن))
وایر لس هم مشکلات خودشو درهاز یه صرف برد کمی داره حدود 10 متر(اگر اشتباه نکنم) و از یه طرف noise هایی که روی فرکانساش میفته !!!
که این وایر لس هم تا جایی که من اطلاع دارم حدود 100 -200 تومان بود (اگر اشتباه نکنم)
من مادربوردم خروجی HDMI داره و همینطور تلویزیون..یعنی میتونم ازش استفاده کنم؟
راستی من کارت گرافیکم آنبرد نیست میتونم از HDMI مادربورد تصویر بگیرم؟!

ask_bl
08-10-2009, 00:27
من مادربوردم خروجی HDMI داره و همینطور تلویزیون..یعنی میتونم ازش استفاده کنم؟
راستی من کارت گرافیکم آنبرد نیست میتونم از HDMI مادربورد تصویر بگیرم؟!
بله حتما میشه ،چون TV ما هم ورودی PC داره اما ورودیه PC دیگه HDMI نیست!
من فقط از خروجی گرافیک و ورودی HDMI استفاده میکردم .و فکر هم نمیکنم بتونین HDMI مادربرد رو به اون HDMI وی TV وصل کنین و باید به PC In وصل کنین .

Persian_Gun's
08-10-2009, 00:36
بله حتما میشه ،چون TV ما هم ورودی PC داره اما ورودیه PC دیگه HDMI نیست!
من فقط از خروجی گرافیک و ورودی HDMI استفاده میکردم .و فکر هم نمیکنم بتونین HDMI مادربرد رو به اون HDMI وی TV وصل کنین و باید به PC In وصل کنین .
پس یعنی HDMI به HDMI کار نمیکنه؟!
مگه میشه؟!
پس دستگاه های بلوری چطوری کار میکنن؟!
اون ها هم HDMI ّبه HDMI هستند دیگه!

syamak790
08-10-2009, 10:35
پس یعنی HDMI به HDMI کار نمیکنه؟!
مگه میشه؟!
پس دستگاه های بلوری چطوری کار میکنن؟!
اون ها هم HDMI ّبه HDMI هستند دیگه!

سلام
شما میتونی از خروجی HDMI pc استفاده کنین
چرا که نشه
فقط نمی دونم مادامی که گرافیک جدا نصب کردین سوا از گرافیک آنبرد امکان گرفتن تصویر از گرافیک اول هست یا نه

بعید می دونم
مگر این گرافیک دیفالت رو برای مادربرد بزارین
میشه ؟!

کارت گرافیکی که جدا نصب کردین چیه ؟ خروجی hdmi نداره ؟

Persian_Gun's
08-10-2009, 18:00
کارت گرافیکم 7950gt هست..hdmi هم نداره!