PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تحريم شركت BoysTeam

shaaheen
07-10-2009, 10:08
سلام دوستان هدفم از اين تاپيك اين بود كه دوستاني كه با شركت boys team آشنايي ندارن آشنا بشن و متوجه بشن كه اين شركت چيزي جز تقلب بلد نيست بيخودي پول خودتون رو دور نريزين.من تو ماه قبل سه تا بازي از اين شركت گرفتم: Batman:Arkham Asylum Resident Evil 5 NFS:Shift هر سه تاشون ايراد داشتن نه فقط نسخه هايي كه من گرفتم بلكه هر كسي اين بازي ها رو از boysteam گرفته بود همين مشكلات رو عينا داشت.
متاسفانه مسئله همين جا تموم نميشه اين شركت به خودش اين اجازه رو ميده كه به خاطر سود بازي كه در اصل 2 دي وي دي هست رو 3 دي وي دي كنه به خاطر سود بيشتر خودش (مثل RE5) و همينطور به راحتي دست ميبره توي دمو و فيلم هاي بازي ها و هركدوم رو بخواد سانسور و حذف ميكنه و به قول يكي از دوستان كم مونده بياد لوگوي اول بازي ها رو بكنه boys team.شيوه ي جالبي هم داره مثلا براي رزيدنت اويل 5 حدود 700 مگ مثل اينكه فايل ناقص شده توسط اين شركت (يعني واقعا اين 700 مگ رو نميتونسين جا كنين تو سه تا دي وي دي؟؟؟؟) و الآن اعلام كرده كه دوستان بيان يه دي وي دي ديگه بخرن تا ايراداتش درست بشه.من شخصا حاضرم پول بيشتر بدم و بازي رو از p30 world بخرم اما يك ريال ديگه نريزم تو جيب اين افراد.

اميدوارم اين پست من مشكلي نداشته باشه و دوستاني كه با اين شركت آشنايي نداشتن رو راهنمايي كرده باشه.تا ما خودمون به فكر خودمون نباشيم هيچ كس به خودش زحمت نميده حق ما رو بگيره.

در ضمن اگه اين تاپيك رو بايد جاي ديگه اي باز ميكردم دوستان زحمت بكشن و منتقلش كنن چون به نظر خودم اينجا بهترين جا بود.

REZAt1980
07-10-2009, 11:51
همچنین شرکت تیکن

amita
07-10-2009, 11:56
شرکت پردیس هم خیلی بازیهاش مضخرفه.من تاحالا هر چی بازی از این شرکت گرفتم باگ داشت.

Bs_panzer
07-10-2009, 13:45
من که خیلی وقت هست که تحریمش کردم (مثل نوکیا) !

همه بازی ها رو به زور 3 تا می کنه حالا نیست خیلی ارزونه نسبت به بقیه شرکت ها......

mohammad_twe
07-10-2009, 14:36
واقعا یاید این تاپیک زده میشد چون از وقتی یه ظره رونق گرفت شروع به تغلب کرد !!!یه مشکل بازیاش اینکه پچ اصلا نصب نمیشه!

mehdi30nema
07-10-2009, 16:20
خوبه یه همچین تاپیکی تو بازی سنتر زدن .
سریع یه دونه هم اینجا تاسیس کردن

godsmak
07-10-2009, 17:25
کاملا با همه دوستان موافقم، این شرکت دیگه شورشو در آوورده!
به نظر من تنها شرکتی که هیچ وقت به کاراش گند نزد West بود که اونم دولت گند زد تو کارش!
حالا من نمی دونم امثال من که دسترسی به اینترنت درست و حسابی نداریم و نمی تونیم بازی ها رو دانلود کنیم باید چیکار کنیم؟

hassan_magic2000
07-10-2009, 18:43
منم واقعا درمونده شدم بیشتر بازی های این شرکت مزخرف بوده !

واقعا نمیدونم چرا اینطوری میکنن مخصوصا RE5 که گند زد واقعا
ولی مشکل من اینه که این بغل ما جز از این شرکت نمیاره باید برم جای دیگه که سخته ! D:

shaaheen
07-10-2009, 19:13
خوبه یه همچین تاپیکی تو بازی سنتر زدن .
سریع یه دونه هم اینجا تاسیس کردن
عزيزم من تو بازي سنتر عضو هستم اما سر نميزنم.شما اول از يه چيزي مطمئن شو بعد برچسب بزن.بابت اين تاپيكم كسي بهم جايزه نميده كه بخوام دزدي كنم.

Spaniuly
07-10-2009, 20:16
از این تاپیک ها خوشم میاد خوبه که این جور تاپیک ها زده بشه و اسم شرکت های متقلب و سود جو ذکر بشه. شرکت های سود جو که حاضر به خوردن مال حرام و پول بیشتر هستند باید رسوا بشن. البته بهتره که تاپیک قفل بشه تا شاهد اسپم نباشیم ولی اینکه این تاپیک جنبه اعلانی داره ارزش داره

saman_k2
07-10-2009, 22:49
آقا مگه Boys Team اسم استادیو سازنده ی بازی NFS_ Shift نیست؟
اگر اینطوری نیست پس من خیلی وقته که در اشتباهم.
ولی من این بازی (NFS_SHIFT) رو با نام Boys team و در دو دی وی دی خریدم.
البته بازیش موقع نصب مشکل داشت ولی با هر زحمتی بود نصب کردم.
بازی God father 2 هم با این نام بود. البته این بازی هیچ مشکلی تو نصب و اجرا نداشت.
حالا یکی به من بگه که نام استادیو سازنده ی NFS_Shift چی بوده؟

B U L U T
07-10-2009, 22:59
آقا مگه Boys Team اسم استادیو سازنده ی بازی NFS_ Shift نیست؟
اگر اینطوری نیست پس من خیلی وقته که در اشتباهم.
ولی من این بازی (NFS_SHIFT) رو با نام Boys team و در دو دی وی دی خریدم.
البته بازیش موقع نصب مشکل داشت ولی با هر زحمتی بود نصب کردم.
بازی God father 2 هم با این نام بود. البته این بازی هیچ مشکلی تو نصب و اجرا نداشت.
حالا یکی به من بگه که نام استادیو سازنده ی NFS_Shift چی بوده؟
شما که دیگه اخر سوتی هستی
خوب معلومه EA GAMES

Killzone2
08-10-2009, 14:29
همچین تاپیکی واقعا نیاز بود ولی چه فایده که چقدر این شرکت پول خورد به جای این کارها هم بریم یه شکایت نامه علیه این شرکت بنویسیم تا حالش رو بگیرن اینجوری هم ما حقمون رو میگیریم و هم بازی خراب دیگه ای از این شرکت نمیبینیم.

mehdi30nema
08-10-2009, 15:55
عزيزم من تو بازي سنتر عضو هستم اما سر نميزنم.شما اول از يه چيزي مطمئن شو بعد برچسب بزن.بابت اين تاپيكم كسي بهم جايزه نميده كه بخوام دزدي كنم.

من به اندازه کافی تو تاپیک بازی سنتر بحث کردم .
دیگه هم حاله این بحث های بچه گانه را ندارم ، چون حتی همون هایی هم که میان میگن بازی های این شرکت بده میرن از همین جا بازی میخرن .

HORROR
08-10-2009, 16:52
همچین تاپیکی واقعا نیاز بود ولی چه فایده که چقدر این شرکت پول خورد به جای این کارها هم بریم یه شکایت نامه علیه این شرکت بنویسیم تا حالش رو بگیرن اینجوری هم ما حقمون رو میگیریم و هم بازی خراب دیگه ای از این شرکت نمیبینیم.

بهترین راه همینه که دوستمون میگه.یا اینکه دیگه از این شرکت سی دی نخرید.حتی اگه یه محصولیو فقط همین شرکت داشته باشه بازم نخرید:5:

saman_k2
08-10-2009, 19:27
شما که دیگه اخر سوتی هستی
خوب معلومه EA GAMES

دوست عزیز این رو که همه دنیا میدونند.
منظورم استادیو بود نه شرکت سازنده.
استادیو های سازنده ی بازی زیر نظر یک شرکت بزرگ کار می کنند. مثل Electronic Arts یا Ubisoft

در ضمن یکی از دوستان به نام QWERT در فرووم همین بازی لطف کردند و جواب بنده رو دادند.
این هم جواب:
استودیو به نام اختصاری SMS که موتور بازی هم همین اسم رو داره.
Slightly Mad Studios که توی لندن هست.
این SMS موتور این بازی رو ساخته بعد EA دیده خوبه،گفته شما که اینو ساختید دیگه بازیم بسازید یه پولیتون میدم:دی

mostafa_gm
20-10-2009, 19:37
از کجا بفهمیم که بازی مال این شرکته؟

Armin.ASD97
20-10-2009, 22:18
از کجا بفهمیم که بازی مال این شرکته؟

معمولا رایتی ها مال این شرکتن...(من که هر چی رایتی خریدم مال این بوده :31: )
وقتی نصب کردی اگه تو استارت بویز تیم رو دیدی بدون که...

شـیـفــو
21-10-2009, 00:00
دستت درد نکنه .
باید این گروه حرومخور لو بره . میگم حروم خور به خاطر همون دلایل پست اوله . فقط به فکر سود و جیب خودشه .

mostafa_gm
21-10-2009, 08:09
معمولا رایتی ها مال این شرکتن...(من که هر چی رایتی خریدم مال این بوده :31: )
وقتی نصب کردی اگه تو استارت بویز تیم رو دیدی بدون که...
اتفاقا من OFP رو از همین کپی ها خریدم هیچ لوگو و نامی از این شرکت نداشت موقع نصب هم توجه نکردم و همه رو پاک کردم ولی یه فایل متنی توی سی دی بود که اسم همین شرکت و آدرس سایتش رو نوشته بود فهمیدم مال خودشونه. البته اینی که من خریدم مشکلی از نظر اجرا نداشت فقط تو اجرای اولیه بازی یعنی همون جایی که اول صفحه سیاه میشه تا دمو ها رو نشون بده خیلی طول میشکه حدود 2-3 دقیقه صفحه سیاه میمونه تا دمو ها و لوگو ها بیاد. نمیدونم بازم گند این شرکت هست یا مال خود بازیه.

kkain-blood
21-10-2009, 10:30
یه نکته جالب!! منم از وقتی سر Resident evil 5 با بازیهای این شرکت مشکل داشتم به توصیه دوستان رفتم از west بازی خریدم موقع نصب دیدم لوگوی boys team اون بالاست!

Leon-117
21-10-2009, 16:03
یه نکته جالب!! منم از وقتی سر Resident evil 5 با بازیهای این شرکت مشکل داشتم به توصیه دوستان رفتم از west بازی خریدم موقع نصب دیدم لوگوی boys team اون بالاست!
بله چندتا شركت بازي هاي Boys team رو كپي ميكنن.
اين شركت Boys team‌همچين بد نيست.مخصوصا اين بازي هاي آخرش بعد رزيدنت5 همه خوب و دستن من هنوزم از اين شركت ميگيرم.

شـیـفــو
21-10-2009, 16:09
اویل5 و بتمنشون و ایکس من که خیلی مزخرف بود تازه کرک هم نداشت ( موقع نصب خودش کرک میشه اما خرابه خراب بود و کاسپر بهشون گیر میداد )
تازه وقتی میگه بدون نیاز به کرک و نصب آسان از اونور 100000 تا مشکل دیگه داره .

teznade
21-10-2009, 16:13
من يه همچين پستي رو توي بازي سنتر ديدم فكركنم كپي شده ؟

takotok
21-10-2009, 18:03
BoysTeam

تیکن یا hitakin یا hitak takin

پردیس

و جند تا دیگه

واقعا کلاهبردارن

alone_boy
21-10-2009, 18:29
یعنی تو تهران بازیهای new-tech پیدا نمیشه که شما از این شرکت بگیرین؟
یا sanobar یا ....

شـیـفــو
22-10-2009, 07:29
منکه فقط از خورشیدگیم بازی میخرم اگه هم نداشته باشن دانلود میکنم .

Leon-117
22-10-2009, 19:10
هر شركتي يه جاهايي پخش نميشه.مثلا همين سرزمين كه خيلي ازش تعريف ميكنن اين دورو بر ما من نديدم.nwe tech هم هست اما بازي ها رو دير تر ميزنه.
شركت هاييي هم كه زود ميزنن همين تيم پسران و سرزمينو 2 يا 3تا شركت بي اسم و وست و از اين جور چيزا هستن.پرديس اما اصلا نگيريد كه واقعا......به بازي!

Big-Boss
22-10-2009, 19:39
اتفاقا من OFP رو از همین کپی ها خریدم هیچ لوگو و نامی از این شرکت نداشت موقع نصب هم توجه نکردم و همه رو پاک کردم ولی یه فایل متنی توی سی دی بود که اسم همین شرکت و آدرس سایتش رو نوشته بود فهمیدم مال خودشونه. البته اینی که من خریدم مشکلی از نظر اجرا نداشت فقط تو اجرای اولیه بازی یعنی همون جایی که اول صفحه سیاه میشه تا دمو ها رو نشون بده خیلی طول میشکه حدود 2-3 دقیقه صفحه سیاه میمونه تا دمو ها و لوگو ها بیاد. نمیدونم بازم گند این شرکت هست یا مال خود بازیه.

مشکل از نسخه شماست صفحه سیاه هم نباید بشه
===============================
من تا حالا از بازیها و کلال محصولات همین پی سی خودمون خیلی راضیم هم کیفیتش خوبه هم ستاپ اورجینال هست که بعدا تو نصب پچ و ... مشکل پیش نمیاد
قبلا هم شرکت dc بود اونم نسخه های خوبی داشت و کامل بود نمیدونم چی شد یه دفع استاپ شد کارش

Leon-117
23-10-2009, 07:47
برا من بار اول طول كشيد دفعه دوم سريع اومد.

R1N0X
23-10-2009, 08:08
بابا من WoW با اون عضمتش رو Download میکنم (معمولاٌ دو ماه یه بار پاکش میکنم آخه) چه کاریه بازیارو بخره آدم؟ نه دمو داره بازیای بیرون نه DVD هاش سالماٌ و...

honura
18-12-2009, 12:57
فکر نکنم گروه شاخی بود نه؟

M A X I M U M
18-12-2009, 13:54
هنوزم بازي هاي اين گروه اينطوريه ؟