PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مجموعه سیستم که هم شبکه شده و هم برای اموزش و هم برای بازی استفاده میشه اما دو روز بعد از نصب ویندوز تازه سیستم بهم می خوره علت چیست؟

Aloneboy
07-10-2009, 00:01
یک مجموعه سیستم که هم شبکه شده و هم برای اموزش و هم برای بازی استفاده میشه اما دو روز بعد از نصب ویندوز تازه سیستم بهم می خوره علت چیست؟
البته 3 تا یوزر ساختم بعضی مواقع کیبورد در اول شروع بازی از کار میوفته یا بعضی بازی ها اصلا اجرا نمی کنه
به نظر شما اصلا این کار درسته یا 2 عدد ویندوز نصب کنم رو هر سیستم و یکی برا بازی و دیگری اموزش احتمال اینکه بازی ها رو خرابی ویندوز تاثیر بذارن فکر کنم زیاد باشه یعنی در واقع همش از چشم بازی می بینم اما در سیستم سرور که بازی روش نصب نیست شبکه قاطی کرده و نمیشه به سیستم های استیشن متصل شد اما سیستم های دیگه با بقیه و حتی سرورر می تونن ارتباط برقرار کنند
البته برنامه net support school هم نصبه احتمال میدم بعد از کار با این برنامه سیستم ها قاطی کردند نظر شما دوستان چیست؟
از نظر ویروس هم مطمئن باشید که نداره

82686064
07-10-2009, 00:46
سلام
من زیاد وارد نیستم
ولی مشکل سرورت که نمیتونه با بقیه ارتباط برقرار کنه شاید از firewall آنتی ویروست باشه
یا تنظیمات شبکه ات.
برای کامپیوتر های کلاینت هم شما می توانید از برنامه های شبکه ای نظیر smart launch و یا gamehose (البته اگر اسمشون رو درست نوشته باشم) استفاده کنی که هم میتونی رو کامپیوتر ها نظارت داشته باشی و هر وقت که واسه آموزش خواستید از برنامه خارجشان کنید و به آموزش بپردازید .

Esikhoob
09-10-2009, 13:07
با سلام
اکثر افراد توی کامپیوترشان هم بازی نصب است ، هم اینترنت میروند ، هم ممکن است برنامه نویسی کنند .
ممکن است اشکال بعد از نصب بازی پیش بیاید ، ولی باید ببینی اشکال از چیست ، ذات بازی بودن اشکال ایجاد نمیکند .
آموزش شما هم یک نوع بازی است.

Aloneboy
10-10-2009, 22:16
مشکل سیستم سرور معلوم شد از چی بود بعد از نصب برنامه netsupport school با دابل کلیک بر روی my network place درایوهای سیستم های شبکه نشون میده اما گزینه view work group (اگه اسمشو اشتباه تایپ نکرده باشم=اون قسمتی که سیستم های شبکه شده رو به صورت سیستم نشون میده) هیچی نشون نمیده

Esikhoob
11-10-2009, 09:02
من هم به همچین مشکلاتی برخورده ‌ام ، خوشحال میشوم اگر کسی از دوستان راهنمایی کند.
یک نکته ای که من فهمیدم شبکه های LAN مشکل refresh شدن دارند ، یعنی ممکن است شما الان وارد My NetworkPalces بشوی و در ViewWorkGroupComputers چیزی نشان ندهد ولی یک دقیقه بعد آن کامپیوترها را نشان بدهد.

shuahin_kh
11-10-2009, 11:18
خب راجع به مشکل اول باید بگم windows که برای بازی استفاده میشه , windowsکه برای آموزش استفاده میشه جدا بشه.
شما یه ماشین میخری . میخوای هم باهاش بری rally هم مسافرکشی ، هم باربری؟ نمیشه که.
راجع به my network هم تنها چیزی که منم بهش برخوردم virus های تحت شبکه است که میاد جلوی کارکرد یه سری از سرویسها رو میگیره. و سرویسی که به شما اسم رو نشون میده netbios نام دارهکه بحث مفصلی داره و اصلا فکر نکنید اگر توی my network چیزی نیست تو شبکه نیشتید!!! بلکه هم با فرمت FQDN و هم با IP میتونید کامپیوترهای دیگر رو تو شبکه ببینید
این فرمت netbios برای سیستمهای قبل از 2003 و xp است وبهتره که یواش یواش از روشهای قدیمی آدم فاصله بگیره. مگه 20 تا ip تو حافظه سپردن خیلی سخته؟