PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد وصل کردن 20 وب کم از طریق هاب یا...

meghdad23
06-10-2009, 23:25
سلام خدمت دوستان عزیز
من یک سوال در مورد راه اندازی یک شبکه دارم که در زیر مطرحش میکنم
ببینید میخوام در یک سوله بزرگ حدود 20 وب کم قرار بدیم که هر وب کم اطراف خودش را نمایش میده و این 20 وب کم هم به یک کامپیوتر مرکزی وصل بشه و کاربر هر زمان که خواست بتونه به روی هر کدام از وب کمها سوییچ کنه و تصویری که هر وب کم نشون میده را ببینه(مشکل من اینه که چطور این 20 وب کم را بهم وصل کنم )آیا وب کمی یا هر سخت افزار دیگه ای وجود داره که بشه بهش ip داد و دارای پورت شبکه(rj45 یا هر چیز دیگه ای باشه)
شما چه راه حلی را پیشنهاد می کنید در ضمن در مورد ipcammera چه چیزایی شنیدم،
امیدوارم تونسته باشم منظورم را رسونده باشم
با تشکر

undertaker_ss
07-10-2009, 09:39
سلام خدمت دوستان عزیز
من یک سوال در مورد راه اندازی یک شبکه دارم که در زیر مطرحش میکنم
ببینید میخوام در یک سوله بزرگ حدود 20 وب کم قرار بدیم که هر وب کم اطراف خودش را نمایش میده و این 20 وب کم هم به یک کامپیوتر مرکزی وصل بشه و کاربر هر زمان که خواست بتونه به روی هر کدام از وب کمها سوییچ کنه و تصویری که هر وب کم نشون میده را ببینه(مشکل من اینه که چطور این 20 وب کم را بهم وصل کنم )آیا وب کمی یا هر سخت افزار دیگه ای وجود داره که بشه بهش ip داد و دارای پورت شبکه(rj45 یا هر چیز دیگه ای باشه)
شما چه راه حلی را پیشنهاد می کنید در ضمن در مورد ipcammera چه چیزایی شنیدم،
امیدوارم تونسته باشم منظورم را رسونده باشم
با تشکر

آره شما باید از همون IP camera استفاده کنی
اون وقت دیگه هر دوربین یه ip داره می تونی از همون کامپیوتر هر 20 تاش رو با هم ببینی یه نرم افزار هست که تصویر همه دوربینها رو روی مانیتور نشون می ده من تا 16 تاش رو دیدم شاید 20 تا هم بشه اما اسمش رو نمی دونم فقط دیدمش :دی

meghdad23
07-10-2009, 11:30
سلام
ممنون از پاسختون،اگه ممکنه در مورد نحوه کارشون هم بهم توضیح بدید و این نرم افزاری که گفتید آیا با خود camera ها هستند،

undertaker_ss
07-10-2009, 15:01
سلام
ممنون از پاسختون،اگه ممکنه در مورد نحوه کارشون هم بهم توضیح بدید و این نرم افزاری که گفتید آیا با خود camera ها هستند،

خواهش می کنم
فقط در این حد می دونم که هر کدوم یه IP دارند که با زدن اون توی browser یه کنسول میاد که از اونجا می شه تصویرش رو دید
نمی دونم اما اگه کسی بیاد براتون نصب کنه به احتمال زیاد خودش باید این نرم افزار رو داشته باشه