PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل اين كد چيه؟

hboy
06-10-2009, 20:03
اول يه توضيح بدم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در كد بالا با زدن دكمه تابع write_script اجرا ميشه و با استفاده از DOM يك اسكريپت با آدرس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید /twe.js در لايه div1 قرار ميگيره! من با لوكال اين برنامه رو امتحان كردم و جواب داده و خوب هم جواب داده اما مشكل اينه كه وقتي صفحه load ميشه توسط آي فريمي كه داخل صفحه است anl.php فراخواني شده كه كد anl.php به صورت زير است:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
يعني خلاصه بگم كه با فراخواني anl.php دستورات داخل twe.js تغيير مي كند و دستور متفاوتي قرار ميگيرد. اما وقتي صفحه را refresh مي كنيم و محتويات twe.js تغيير مي كند زماني كه دكمه را ميزنيم تا اسكريپت اجرا شود و دستورات از twe.js خوانده شود همان دستوري كه از قبل داخل twe.js بوده اجرا مي شود و انگار نه انگار كه محتويات twe.js تغيير كرده و هر چه refresh مي كنيم همان جواب را مي گيريم!
(البته با فاير فاكس برنامه درست درست كار ميكنه اما با IE و يا اپرا مشكلي كه گفتم رو داره)
دوستان اگه ميشه كد رو با لوكال خودتون اجرا كنيد و ببينيد كه منظور من از مشكلي كه گفتم چيه و اگه هم مشكلم نامفهوم بود معذرت مي خوام. كلا ساده است شايد توضيحات من كامل نيست.
با تشكر