PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فشرده ساز قوی

kiuhnmgtrdcv
06-10-2009, 10:28
سلام دوستان
هارد من کم کم داره پر میشه
من میخواستم نرم افزاری فشرده سازی بهم معرفی کنید که فایل های سنگین مثلا 1000 مگ به 200 مگ یا کمتر فشرده کنه
خیلی ممنون

kourosh_sos
06-10-2009, 11:43
برنامه KGB یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه هستش این برنامه تنها حسنی که داره خیلی خیلی فشرده میکنه و معایبی که داره اینه که نیاز به رم و پردازشگر بالایی داره و اینکه زمان زیادی رو برای فشره سازی و بلعکس صرف میکنه

jigar-tala
06-10-2009, 12:33
دوست عزیز من این برنامه رو به شما پیش نهاد میکنم
چون فشرده سازی این برنامه رو من تایید میکنم این برنامه حتی فیلم ها رو هم تا حدی فشرده میکنه
خودم یه کلیپ رو با این فشرده کردم حجمش دو سه میگ کم شد
این برنامه برای فشرده سازی فایلهای برنامه ها و عکس خیلی خوبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک با حجم یک مگو نیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

majid_sd2009
06-10-2009, 12:58
ببین بستگی به فایلت داره. بعضی مواقع با همین وین رار میشه یک فیلم مثلا 100 مگابایتی رو کرد دو مگ. ولی بعضی فایلها رو فقط چند کیلوبایت و یا چند مگابایت کم میکنه که بستگی به فرمت فایل هم داره.
یکی از دوستان خیلی مفصل توضیح داده بودند حدود یکی دو سال پیش بود فک کنم پیدا کردم میزارم.
نمونش این تاپیک رو ببین

در ضمنkgb میتونه این کار رو برات بکنه به طوری که مثلا یک بازی چهار گیگاباتی رو برات میکنه 100 کیلوبایت. ولی باید رم و سی پی یو بالایی داشته باشی که بازم چند روز طول میکشه: دی بعد هم برای باز کردنش باید همین قدر زمان بزاری. و اینکه دیگه اون بازی کار نمیکنه: دی

kiuhnmgtrdcv
06-10-2009, 13:01
چیز خوبیه
الان یه فایل 50 مگی کرد 22 مگ البته روی دور معمولی

majid_sd2009
06-10-2009, 13:04
کلیه بحث های مربوط به فشرده سازی و برنامه های فشرده ساز در اینجا

jigar-tala
10-10-2009, 14:14
چیز خوبیه
الان یه فایل 50 مگی کرد 22 مگ البته روی دور معمولی
سلام دوست عزیز میگی با kgb فشرده کرده ؟
چه نوع فایلی بودن ؟
من هم با برنامه ای که پیش نهاد کردم یه فایل نصبی 300 مگی رو به 12 مگ فشرده کردم.

greena
22-11-2009, 13:08
سلام
من چند ساله از win Ace 3.0 استغاده میکنم هم کار باهاش راحته هم فشرده ساز قویی هستش با سرعت خوب.

پارسی را پاس بداریم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]