PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید گوشی تا 200 تومان

Legend
04-10-2009, 20:08
سلام
خسته نباشید دوستان مشاور...: دی

یه آشنایی دارم میخواد گوشی بگیره..حرف منم گوش نمیده..:31: ( فقط جاوا حال میکنه! )

تا 200 تومان باشه..
دوربین حداقل 3.2
LCD 2.6 به بالا و لمسی...
باتریشم در حد خوب باشه.
OS هم همونطور که گفتم مهم نیست..

خودش از ال جی کوکی خوشش اومده...چطوره؟

ممنون، شاد باشید:40:

pulp_152
04-10-2009, 20:10
تو این رده با توجه به نیازهای شما عزیز 2 تا گوشی با هم رقابت میکنن

ال جی کوکی و استار ...

میتونید از بین این 2 بردارید

pulp_152
04-10-2009, 20:22
یک مقایسه کاربردی نه تخصصی از دید یک کاربر(جناب گرافیکار)در کلوب استار ... که فقط از گوشی هدفش استفاده هستش نوشته شده که خوب معلومه ایراداتی هم داره ولی فکر میکنم با اینکه ایراداتی قطعا داره بدور از تعصب بوده باشه ... بدردتون میخوره

ممنونم بابت جواباتون و ببخشيد كه دير پاسختونو ميدم البته اگر دير جواب دادم فقط به اين دليل بود كه به خوبي اين دو گوشيو(استار و كوكي) با هم مقايسه كنم تا بهتر بتونم كسايي كه مثل خودم بين اين دو گوشي مردد شدن رو كمك كنم
1.از نظر طراحي كوكي بهتره و قشنگتره هرچند به عقيده من استار مردونه تره كوكي تنوع رنگش هم بيشتره
2.صداي كوكي توي اسپيكر به طور واضحي بلندتره ولي توي هدفون تقريبا برارن
3.ال سي دي كوكي كمي درخشان تره و رنگها رو طبيعيتر نشون ميده البته من وقتي اين دو گوشي رو كنار هم گرفت اين مسئله رو متوجه شدم
4.عكس استار بهتره و تشخيص لبخند استار هم خيلي حساسه و خوب عمل ميكنه هر چند براي منو خانمم دوربين موبايلا حتي اون 12 مگاپيكسلياش در حد يه شوخيه
5.استار حساسيتش به لمس كمي بهتره و واكنشش سريعتره هر چند كوكي به اين خاطر كمي ديرتر واكنش نشون ميده چون با جلوه ها و انيميشنهاي خاصي از صفحه اي به صفحه ديگه اي ميره
6. منوي كوكي خيلي قشنگتر ، كاربردي تر و جديتره منوي استار مثل گوشيهاي قديميه ولي توي دسكتاپ كوكي حسابي كم آورده استار با سه صفحه دسكتاپ و نوار ابزاري كه گزينه هاش به راحتي قابل تغييرن خيلي جلوتر از كوكيه كه با اينكه دسكتاپش دو صفحس اما نوار ابزارش خيلي محدوده و گزينه هاش قابل تغيير نيست فقط يه نمونه تفاوتشون اينه كه من آيكون بلوتوث رو براي دسترسي سريع به راحتي روي دسكتاپ استار آوردم اما خانمم نتونست اينكارو با كوكي اجام بده
7.كوكي به طور كامل از زبان فارسي پشتيباني ميكنه و برعكس استار صفحه كليد كامل فارسي هم داره و حتي تشخيص دستخط فارسي هم داره و توي اين زمينه از استاري كه نه صفحه كليد كامل فارسي داره نه تشخيص دستخط خيلي بهتره(كلا تشخيص دستخط كوكي واقعا معركس و به راحتي و با دقت بالا حروف فارسي رو تشخيص ميده برادر من يه امنيا داره من خودم با آيفون كار كردم اما تو اين زمينه بدون شك كوكي خيلي بهتره)
8.تو راديو استار گيرندش خيلي قويتره استار با يه سرچ يكي دو شبكه گرفت اونم اينجا توي خوزستان اما كوكي نتونست هيچ كانالي رو بگيره
9.واكنش وسرعت مرور در استار بهتره و كوكي با اينكه كلي جلوه هاي ويژه داره اما بعد از مدت كوتاهي ازش خسته ميشيد و دلتون ميخواد كه سريعتر باهاش كار كنيد كاش گزينه اي داشت كه ميشد جلوه هاشو برداشت اما تا حالا من همچين گزينه اي نديدم
10.توي شماره گيري سريع كوكي توي دسكتاپ دومش خيلي بهتر و سريعتر اين امكانو در اختيار صاحبش قرار ميده اما به جاش استار براي مخاطبيني كه عكس دارن يه منوي جداگونه و خيلي زيبا داره كه حسابي به اربابش حال ميده
11.قلم كوكي خيلي جاها به كمك خانمم مياد كاش استار هم قلم داشت چون برعكس نظر دوستان من خيلي سريع بهش احتياج پيدا كردم
12.هر دو كتاباي پرنيان و پي دي اف رو كه براي ما خيلي مهمه رو به خوب نشون ميدن
13.استار توي پيمايش (كشيدن انگشت روي صفحه براي بالا پايين كردن گزينه ها) خيلي حساستر و سريعتره در كل تو اين زمينه استار بهتره
14.توي نصب برنامه كوكي خيلي بهتره نه كه رو استار نشه برنامه اجرا كرد نه مشكل من اينه كه وقتي رو آيكون برنامه اي كه قراره نصب بشه كليك كني استار كمتر از 2 ثانيه پيام ميده كه برنامه به طور كامل نصب شد بدون اينكه سوالي بكنه يا اطلاعاتي در مورد برنامه بده اما كوكي دقيقا مثل گوشيهاي سيمبين دار اول سوال ميكنه بعد هم اطلاعات برنامه رو در اختيار قرار ميده و بعد برنامه رو نصب ميكنه كلا تو اين زمينه كوكي خيلي منطقي تر رفتار ميكنه اما استار ههمچي يهو...
15.وقتي كسي فايلي رو براي استار بلوتوث ميكنه فقط پيام ميده كه دريافت شد و ديگر هيچ مستقيم ميره تو گالريش اما كوكي فايلي رو كه دريافت كرده روي صفحه نگه ميداره تا شما اگه دلتون ميخواد ببينينش يا ...
16.كليد برگشت استار (تو سه كليد پاييني وسطي) خيلي كاربرديه و به من خيلي كمك ميكنه اما كوكي اين دكمه رو بالاي هر صفحه گذاشته كه لمسش زياد آسونم نيست كلا همونجور كه گفتم مرور توي استار خيلي راحتر و سريعتره
17.تا يادم نرفته گالري كوكي خيلي قشنگتره اما همه چيزو با هم قاطي نشون ميده عكس و فيلم با هم توي موزيك پلير هم كوكي عكس خواننده رو خيلي بزرگتر نشون ميده اما استار مثل گوشياي نوكيا كوچيك بالاي صفحه سمت چپ
بعدا سر فرصت عكساشونم براتون ميزنم
در كل فكر ميكنم اين دو گوشي خيلي به هم نزديكن و برتريهاي زيادي نسبت به هم دارن اما فكر ميكنم اگر صد بار ديگه هم انتخاب كنيم من استار ميخرم و خانمم كوكي در ضمن فكر ميكنم استار خيلي بادوام تره و بيشتر كار ميكنه تو اين چند روزه اين احساس رو داشتم
سعي كردم خيلي كاربردي اين دو گوشي رو مقايسه كنم نه تخصصي اميدوارم به دردتون بخوره

Vamp!r3
04-10-2009, 20:25
به نظر من کوکی...خودشونم که ازش خوششون اومده...دیگه هیچی...:31:

amin khan
04-10-2009, 20:32
والله یونس عزیز دیگه حرف شما رو گوش نمیده ، ما چی بگیم؟
بهترین انتخاب همون کوکی و استار و بعد از اون
g700 سونی اریکسون و سه مدل kf700 ، kf750 ، kf755 secret هستش که البته به خاطر داشتن صفحه کلید یه مقدار صفحه نمایششون از 2.6 کمتره....

pulp_152
04-10-2009, 20:41
خوب اینم از امیر اقای گل ... کاربر فعال قسمت اتومبیل

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 حالت اس ام اس نوشتن :

و تو نقد بالا در مورد فارسی نبودن استار نوشته بودن که فکر کنم فارسیش هم اومده ...

Legend
04-10-2009, 20:41
ممنون دوستان:10:
باتری هاشون چطور؟ طبق GSMArena باتری استار خیلی سرتره...! تو عمل هم کوکی همینقدر ضعیفه؟
بازی و برنامه های جاوا رو هر دو میتونن مثه گوشی های سونی اجرا کنند؟

pulp_152
04-10-2009, 20:43
ممنون دوستان:10:
باتری هاشون چطور؟ طبق GSMArena باتری استار خیلی سرتره...! تو عمل هم کوکی همینقدر ضعیفه؟
بازی و برنامه های جاوا رو هر دو میتونن مثه گوشی های سونی اجرا کنند؟

خوب بله استار باتری خیلی خوبی داره و از کوکی در عمل هم قویتره ...

بازی و برنامه هم طبق دوستانی که تو قسمت استار فعالیت میکنن خیلی خوب ساپورت میکنه و سقف مگا بایت نداره مثل سونی ..

کوکی رو نمیدونم ..

pulp_152
04-10-2009, 20:46
شما نگفتید برای خانم میخواین یا اقا ؟ اگه برای خانم میخواین استار با طرح دخترونه ر هم زده شده و به زودی میاد ... و اینکه میتونید رو corby که دخترونه ترم هست اگه عجله ندارید فکر کنید ... چون زیباتره به نظرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

Legend
04-10-2009, 20:54
مذکره...:31:
حالا اینارو بش میگم ببینم چی میگه...! قبل این K810 داشت...از دوربین خوب بدش نمیاد...ولی اینا نه فلش دارن نه فوکوسه درست حسابی...: دی
به هر حال تا همینجا هم ممنون، خیلی کمک کردی..:10: با جزییات بیشتر برمیگردم...
شاد باشید:40:

Michael Ropy
05-10-2009, 19:04
سلام یونس جون! خوبی داداش؟! مجید به من گفت تاپیک زدی اومدم! من خودم کوکی دارم هر سوالی داری بپرس برادر!

Legend
05-10-2009, 22:30
سلام حسین جان...ممنون! خیلی گلی...
والله امروز با خودش رفتیم...با استار کار کرد...:31:.. 160 تومان هم آخرین قیمتش بود..! با توجه به اینکه گفتم باتری استار از کوکی بهتره...و همینطور یه سری از مزایاشون نسبت به هم...خلاصه همونو پسندید... باز حالا روز خرید حتما" بش میگم با کوکی کار کنه...با اینکه خودم معتقدم افکت و انیمیشن بعد یه مدت خسته کننده میشه..

فقط یه سوال میمونه در مورد هر 2 گوشی..اینکه برنامه و بازی جاوا رو چطوری ساپورت میکنن؟ مثه سونی بازی براش پیدا میشه؟ البته خودم شاهد انتشار نسخه مخصوص بعضی بازی ها براشون هستم...

ممنون ازهمه دوستان...:10:

خبر نهایی رو همینجا اعلام میکنم...:20:

شاد باشید:40:

Legend
14-10-2009, 14:44
سلام
امروز فردا میریم برای خرید...! منتهی میگه یه مدل دیگه هم از استار دیده که وای فای و پن داره..!
گمانم منظورش این مدله:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قیمت این مدل رو دارید؟ و اینکه تو بازار پیدا میشه؟!

hasanmotori
14-10-2009, 15:09
سلام
امروز فردا میریم برای خرید...! منتهی میگه یه مدل دیگه هم از استار دیده که وای فای و پن داره..!
گمانم منظورش این مدله:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قیمت این مدل رو دارید؟ و اینکه تو بازار پیدا میشه؟!

تو ایران فک نمیکنم هنوز اومده باشه
قیمتش نباید فرق زیادی داشته باشه مثلاً فوقش200 تومن

Rohham
14-10-2009, 22:35
سلام دوستان...
می خوام گوشی بگیرم...زیر 200 تومن...نوکیا نباشه اصلاً....تا الآن تصورم این بود که 100% استار سامسونگ رو خواهم خهرید اما بچه های کلوب استار تو همین فروم همه دارن یواش یواش بد می گن ازش مخم تقریباً داره زده می شه...چه کنم؟؟؟پیشنهاد بدید تا شنبه دیگه 100% گوشی می گیرم من اما تا جمعه شب وقت دارم انتخاب کنم....
چیزایی که لازم دارم:دوربین 3.2 بیشتر نیازی ندارم
صفحه برام خیلی مهمه صفحه ی با کیفیت و خوبی داشته باشه
وای فای نیازی نیست
موزیک پلیرش در حد مطلوب باشه
سرعت گوشی و کار کردن و هنگ نکردنش برام بی نهایت مهمه
حالا دیگه هر چی پیشناد می تونید بدید ممنون می شم...
از ریخت و قیافه ی G900 هم بدم میاد!!!!:10:

Legend
15-10-2009, 23:51
با تشکر از راهنمایی همه دوستان.

سامسونگ استار گرفتم با قیمت 170 و لوازم کامل.