PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال کردن SECURITY????

vahid182
04-10-2009, 17:40
سلام بر دوستان عزیز
من دنبال راهی می گردم که صفحاتی مثل email ذر یاهو که به خاطر security دیرتر باز می شن سریع با شن
آیا راهی برای غیر فعال کردن این سیستم در کامپیوتر خودم وجد داره یا نه؟
ممنون می شم کمک کنین

Tornado2800
04-10-2009, 18:31
اگه برای چک کردن ایمیل هستش
به نظر من از ایمیل کلاینت ها استفاده کنید نیازی نیست وارد سایت یاهو بشید
در کمترین و سریعترین زمان ممکن هم میتونید ایمیلتونو چک کنید

P‌C
04-10-2009, 22:48
اگر منظورتون ssl هست و آدرسش با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع میشه اون s رو حذف کن.

vahid182
04-10-2009, 22:52
نه منظورم زمانی بود که مثلا یوزر و پسورد یاهو رو وارد می کنیم و sign in رو می زنیم
در این موقع که نمی شه زمانی که صفحه ای میلمون باز می شه s رو برداریم.
کلا منظورم هر سایتی تو این مایه هاست نه فقط ای میل
ممنون می شم باز نظر بدین.

kinder
04-10-2009, 23:44
سلام منظور شما security center هست؟

vahid182
05-10-2009, 02:24
سلام منظور شما security center هست؟

نه
تا جایی که من می دونم وقتی یه شایتی میخواد اطلاعات مهمی مثل یوزر و پس میل یا شماره حسابهای اینترنتی رو دریافت کنه
از یه سیستمی استفاده می کنه که امنیتشو بره بالا و معمولا در این موارد صفخاتی که باز می شن با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شروع می شن
و نسبت به صفخات عادی خیلی کندترن
من فقط می خوام سرعت باز شدن این صفحات بالا بره
می خوام بدونم می شه این سیستم امنیتی رو رو سیستم خودم غیرفعال کنم؟؟

P‌C
05-10-2009, 12:51
من متوجه نمیشم منظورتون چیه؟
اگر میخواید کاری کنید که صفحات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به همون سرعت صفحات عادی باز بشه که طبعا امکان پذیر نیست بدلیل اینکه این صفحات رمزنگاری میشه و زمانی برای رمزنگاری و رمزگشایی باید در نظر گرفت.
برای عادی کردن این صفحات در حالت عادی باید s رو بردارید اما اگر اینکار در یاهو جواب نمیده باید توی تنظیمات آی دی یاهوتون ssl رو غیر فعال کنید. البته داخل تنظیمات مرورگر گزینه ای برای غیر فعال کردن ssl هست که ابدا توصیه نمیشه غیرفعالش کنید.

vahid182
05-10-2009, 21:12
من متوجه نمیشم منظورتون چیه؟
اگر میخواید کاری کنید که صفحات [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به همون سرعت صفحات عادی باز بشه که طبعا امکان پذیر نیست بدلیل اینکه این صفحات رمزنگاری میشه و زمانی برای رمزنگاری و رمزگشایی باید در نظر گرفت.
برای عادی کردن این صفحات در حالت عادی باید s رو بردارید اما اگر اینکار در یاهو جواب نمیده باید توی تنظیمات آی دی یاهوتون ssl رو غیر فعال کنید. البته داخل تنظیمات مرورگر گزینه ای برای غیر فعال کردن ssl هست که ابدا توصیه نمیشه غیرفعالش کنید.

ای ول دادش دقیقا منظورم همینی بود که شما گفتین
فقط یه چیز دیگه این گزینه برای عیر فعال کردن ssl کجاست و اینکه چرا ابدا توصیه نمی شه؟؟؟