PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا رفتن خود به خودي sent در شبكه

acer_14
04-10-2009, 13:32
به تازگي يه ويروس تو شبكه ادارمون افتاده كه سنت شبكه بالا مي بره و شبكه رو مي خوابونه

Tornado2800
04-10-2009, 18:32
خوب یه ضد ویروس به روز مثل کسپر نصب کن !
که چند کاره هم هستش ( اینترنت سکوریتی)
اگه هم رابطط با ضدویروس خوب نیستش
فایروال نصب کن و جلوشو بگیر

سکوت مطلق
04-10-2009, 19:01
خوب یه ضد ویروس به روز مثل کسپر نصب کن !
که چند کاره هم هستش ( اینترنت سکوریتی)
اگه هم رابطط با ضدویروس خوب نیستش
فایروال نصب کن و جلوشو بگیر

دوست بسیار عزیز تو شبکه یک اداره معمولا ضد ویروس هست مخصوصا اگر دولتی هم باشه در ضمن سیستمها توسط مدیر شبکه کنترل میشن تا کاربران نتونند خودشون نرم افزاری نصب کنند حتما ویروس روی سرور افتاده که دلیلش آپدیت نبودن آنتی ویروس شبکه اداره هست یعنی نخواستن براش پول خرج کنن

برای حل مشکل مدیر شبکه باید اقدام کنه اقدام یک یا دو کاربر فایده ای نداره

Tornado2800
05-10-2009, 03:03
دوست بسیار عزیز تو شبکه یک اداره معمولا ضد ویروس هست مخصوصا اگر دولتی هم باشه در ضمن سیستمها توسط مدیر شبکه کنترل میشن تا کاربران نتونند خودشون نرم افزاری نصب کنند حتما ویروس روی سرور افتاده که دلیلش آپدیت نبودن آنتی ویروس شبکه اداره هست یعنی نخواستن براش پول خرج کنن

برای حل مشکل مدیر شبکه باید اقدام کنه اقدام یک یا دو کاربر فایده ای نداره

ببخشید متوجه این اداره توی متنش نشدم:31:
ولی برای اطمینان سیستم های دیگر همکاران هم چک کنه شاید مشکل فقط از جانب سیستم ایشون باشه

hraeissi
05-10-2009, 08:32
به نظر من که باید مدیر شبکه آنجا را اخراج کرد .

acer_14
05-10-2009, 09:29
با تشکر از همه دوستان

ولی این مشکله در بعضی از سیستم ها هست آنتی ویروسی که سرور ما ازش استفاده می کنه مک آفیه و رو اکثر سیستم ها هم این نصب شده. حالا به نظر شما با نصب یه اینترنت سکوریتی مشکل حل میشه؟

acer_14
05-10-2009, 09:30
ببخشید متوجه این اداره توی متنش نشدم:31:
ولی برای اطمینان سیستم های دیگر همکاران هم چک کنه شاید مشکل فقط از جانب سیستم ایشون باشه

دوست عزیز اتفاقا 700 تا بالاش پول دادن

acer_14
05-10-2009, 12:22
اتفاق تازه اینه که آدرس اینترنتی رو تغییر میده به طوریکه نمیشه صفحه رو باز کرد

Tornado2800
05-10-2009, 12:24
با تشکر از همه دوستان

ولی این مشکله در بعضی از سیستم ها هست آنتی ویروسی که سرور ما ازش استفاده می کنه مک آفیه و رو اکثر سیستم ها هم این نصب شده. حالا به نظر شما با نصب یه اینترنت سکوریتی مشکل حل میشه؟
سلام
من فکر می کنم باید یک ضد ویروسی روی این سیستم هایی که ویروس دارن نصب کنند ! تا مشکل حل بشه
البته بهتره به مدیر سیستم گزارش بدید این مشکلو اول.

undertaker_ss
05-10-2009, 13:16
به تازگي يه ويروس تو شبكه ادارمون افتاده كه سنت شبكه بالا مي بره و شبكه رو مي خوابونه

داداش این ورم هست ویروس نیست
خدا به داد ادمین شبکه تون برسه
واسه یکی این مشکل پیش اومده بود 3 روز سازمان رو خوابوندن تا ادمین تونست همه ورم ها رو بکشه :31:
کارشم با broadcast کردن انجام میشه
حالا نمی دونم دقیقا همونه یا نه. اونی که من می گم هی خودش رو روی بقیه کامپیوترها کپی می کرده و هر کدوم از سیستمها رو که درست می کردند دوباره بعد از چند دقیقه آلوده می شده:31:

سکوت مطلق
05-10-2009, 21:38
ولی این مشکله در بعضی از سیستم ها هست آنتی ویروسی که سرور ما ازش استفاده می کنه مک آفیه و رو اکثر سیستم ها هم این نصب شده. حالا به نظر شما با نصب یه اینترنت سکوریتی مشکل حل میشه؟این مشکل برای خود بنده پیش اومد 3 سال پیش مدیر شبکه نبودم ولی مسئول نگهداریش بودم اداره هم دولتی بو د روی سرور آنتی ویروس بعلاوهء اینترنت سکوریتی مک آفی ورژن هفت نصب بود و لی روی کلاینها نسخه کلاینت یک آنتی ویروس دیگه مجبور شدم 5 نفر رو بسیج کردم روی همه سیستم ها(300 سیستم) کسپر اسکی نصب کردیم مشکل حل شد ولی اصولا آنتی ویروسهایی که تو ادارات استفاده میشه غیر اصولی هست چون فقط نسخه سرور روی سرور نصب هست در حالی که اگر از نسخه کلاینت سرور روی سیستمهای شبکه استفاده بشه کار مدیران راحتتر میشه ولی بازم متاسفانه اکثر مدیران سایتها توی ادارات نه تنها رشته تحصیلیشون در زمینه کامپیوتر نیست بلکه سطح اطلاعاتشون هم درمورد نرم افزارهای تحت شبکه کمه و پدر اونایی که باهاشون قرار داد نگهداری میبندن در میاد

مدیر محترم شبکه اداره شما باید از نسخه کلاینت سرور انتی ویروسی مثل کسپر اسکی استفاده کنه چون مک آفی علاوه بر سنگین بودن و بزرگ بودن فایهای آپدیت در مورد ورم ها هم باگ خیلی داره