PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : KP500 يا S5233 STAR

mohammad110
04-10-2009, 06:25
سلام
هرچي گشتم تاپيكي براي مقايسه اين دو گوشي پيدا نكردم.- نظر سنجي از دوست-
من دنبال يك گوشي تا 200 هزار مي گردم كه با اين دوتا آشنا شدم. حالا ممنون ميشم بفرماييد كدوم بهتر هستند...

با تشكر

hasanmotori
04-10-2009, 09:27
این دوتا فرق زیادی با هم ندارین
از قیافه هر کدوم بیشتر خوشت اومد همونو بگیر
البته استار بگیری بهتره !

free_touch
04-10-2009, 13:28
درسته ، این 2 تا فرقی با هم ندارن.
هر کدومو بگیری پشیمون نمیشی.
فقط می مونه صلیقه شخصی.

SI-SA
04-10-2009, 13:35
ولی بد نیست که یه خرده توضیح بدیم ...
شکل و شمایل استار کلاسیک تر هست ... جفتشون صفحه شون 3 اینچ هست و تاچشون خوبه ، صدای اسپیکر کوکی بلند هست ولی هندزفریش یک تکه هست (البته استار رو نمی دونم ، شاید اون هم یک تکه باشه)
نصب نرم افزار روی استار انگار یه خرده مشکل داره ، در زبانشون هم کوکی حدود 32 زبان رو ساپورت میکنه و در این بین زبان فارسی رو هم به طور کامل کامل ساپورت می کنه و حتی تشخیص دستخط فارسی هم داره که خیلی هم خوب کار می کنه منتها در مورد زبان فارسی استار یه خرده مشکل داره .
در عوض در مقوله دوربین استار جلو میوفته ، هر دو تاشون 3.2 مگا پیکسل هستند ولی استار در عکاسی بهتره .
استار سه تا دسکتاپ داره و کوکی هم دو تا دسکتاپ داره در کل هر چقدر هم بگردی شما فرق چندانی بین این دو تا نمیشه پیدا کرد ، تماما سلیقه ای هست !

mohammad110
04-10-2009, 22:30
ميشه در مورد اين ساپورت زبان فارسي بيشتر توضيح بديد ...
و همچنين سايتي كه بشه مثلا همون چيزي كه شما گفتيد (يك تيكه بودن هندفري) رو بشه ديد و چك كرد
در مورد آنتن دهي چطوري هستند و خودم فكر مي كنم استار بهتر باشه ...
ممنون از پاسختون

free_touch
05-10-2009, 01:14
ميشه در مورد اين ساپورت زبان فارسي بيشتر توضيح بديد ...
و همچنين سايتي كه بشه مثلا همون چيزي كه شما گفتيد (يك تيكه بودن هندفري) رو بشه ديد و چك كرد
در مورد آنتن دهي چطوري هستند و خودم فكر مي كنم استار بهتر باشه ...
ممنون از پاسختون

چرا نمیشه!
خدمت شما عرض کنم که استار هم اس ام اسش و هم منوهاش فارسی هستن.
اما یک مشکلی داره اینه که در حالت qwerty زبان فارسی رو نداره وتنها در حالت عمودی کیبورد فارسی داره!
(اما عربیش هر 2 حالتو داره اما بدون گچپژ). با اپدیت فریم ور این مشکل حل میشه.
اما کوکی از نظر فارسی از استار خیلی بهتره.هم عمودی و هم qwerty زبون فارسی رو داره.
در مورد آنتن دهی هیچ فرقی ندارن.الان دیگه مثل قدیم نیست که بگیم کدوم گوشی بهتر آنتن میده.هر 2 آنتن دهی خوبی دارن.
هندزفری یک تکه استار و کوکی هم واقعا بدرد نخوره.و تنها باید از هدفونی که همراهش هست استفاده کرد که اونم سایز گوش فیله و تو گوش آدمیزاد نمیره! اما هندزفری چیز خاصی نیست که بخواد بخاطرش قید گوشیو بزنی.چون یک هندزفری چند تکه و حتی جک استاندارد 3.5 میلیمتری می تونی جداگانه بخری که پولش ناچیزه.
اولی 5-6 تومن دومی 1500 تومنه.

اینم هندزفری یک تکه استار:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

اینم هندزفری کوکی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (javascript:window.close())

mohammad110
05-10-2009, 11:48
من به احتمال زياد همين استار رو ميگيرم.
چندتا سوال داشتم ؛ ممنون ميشم سريع جواب بديد چون ميخوام برم بخرم! (از علاء الدين)
1- قيمتش چند هست ؟
2- ميخوام بدون گارانتي بخرم (نظرتون چيه )
3- سوال مسخره اي هست اما اين صفحه كليدش قفل ميشه (يعني موقع استفاده پسورد ميخواد، چون سوني اريكسون نميشه و خيلي بده)
4- رمش Micro SD هست، قيمت 2 و 4 گيگ چند هست و اين گوشي تا چند ساپورت ميكنه ؟
با تشكر از دوستاني كه لطف كردند و جواب دادند.

mohammad110
05-10-2009, 13:23
بازم سلام
دوستان يك چيز عجيب شنيدم و اون هم اينكه استار قلم نداره !!
اين به نظر شما ضد حال نيست ؟ و بعد دردسر درست نميكنه؟

saadi126
05-10-2009, 14:09
چرا نمیشه!
خدمت شما عرض کنم که استار هم اس ام اسش و هم منوهاش فارسی هستن.
اما یک مشکلی داره اینه که در حالت qwerty زبان فارسی رو نداره وتنها در حالت عمودی کیبورد فارسی داره!
(اما عربیش هر 2 حالتو داره اما بدون گچپژ). با اپدیت فریم ور این مشکل حل میشه.
اما کوکی از نظر فارسی از استار خیلی بهتره.هم عمودی و هم qwerty زبون فارسی رو داره.
در مورد آنتن دهی هیچ فرقی ندارن.الان دیگه مثل قدیم نیست که بگیم کدوم گوشی بهتر آنتن میده.هر 2 آنتن دهی خوبی دارن.
هندزفری یک تکه استار و کوکی هم واقعا بدرد نخوره.و تنها باید از هدفونی که همراهش هست استفاده کرد که اونم سایز گوش فیله و تو گوش آدمیزاد نمیره! اما هندزفری چیز خاصی نیست که بخواد بخاطرش قید گوشیو بزنی.چون یک هندزفری چند تکه و حتی جک استاندارد 3.5 میلیمتری می تونی جداگانه بخری که پولش ناچیزه.
اولی 5-6 تومن دومی 1500 تومنه.

[/URL]

آقايي اين هندزفري دو تيكه كوكي گير مياد؟ من كه بدجوري دنبالشم ميشه راهنمايي كنيد؟

SI-SA
05-10-2009, 15:56
بازم سلام
بله ، درست شنیدید ...
اینطور که معلومه در ویدئو هایی که در سایت یوتوب دیده شده این گوشی قلم داره ، منتها اینی که تو ایران هست قلم نداره ... دوستان میگن بدون قلم به راحتی میشه استفاده کرد ولی در هر صورت بودن قلم بهتر از نبودنش هست ... ولی شما لازم نیست خودت رو نگران کنی و به خاطر قلم منصرف بشی ، قلم رو میشه جداگانه خرید و شاید تنها مشکلش حمل کردنش باشه ...

Michael Ropy
05-10-2009, 19:28
خرید بین این دوتا طبق گفته ی دوستان سلیقه ای هست. من کوکی رو خریدم چون با قیافش و اینترفیسش بیشتر حال میکردم. هر گوشی یه چیزهای خوبی داره که اون یکی نداره. مثلا تسک منجر کوکی خیلی کار راه اندازه که استار نداره. من هنوط استار گیرم نیومده تا باهم تستشون کنم!

free_touch
05-10-2009, 21:42
من به احتمال زياد همين استار رو ميگيرم.
چندتا سوال داشتم ؛ ممنون ميشم سريع جواب بديد چون ميخوام برم بخرم! (از علاء الدين)
1- قيمتش چند هست ؟
2- ميخوام بدون گارانتي بخرم (نظرتون چيه )
3- سوال مسخره اي هست اما اين صفحه كليدش قفل ميشه (يعني موقع استفاده پسورد ميخواد، چون سوني اريكسون نميشه و خيلي بده)
4- رمش Micro SD هست، قيمت 2 و 4 گيگ چند هست و اين گوشي تا چند ساپورت ميكنه ؟
با تشكر از دوستاني كه لطف كردند و جواب دادند.

1- با گارانتی اصلی(مایکروتل) 175 تومن.با گارانتی متفرقه 160-165 تومن.
2- 100 در 100 با گارانتی بخر(اختلاف قیمت بدون گارانتی و گارانتی اصلی 15 تومنه)
3-میشه پسورد گذاشت(البته دارای gesture lock هستش).
4-بله micro sd هستش و تا 8 گیگ ساپورت میکنه.2 گیگ توشیبا=7000 تومن 4 گیگ=12000 تومن

بازم سلام

رنگ سفید و صورتیش دارای قلم و کیف هستن.
اما مشکیش فاقد قلم و کیف هستش اما شما می تونی یک قلم جدا بخری.
من خودم این قلمو 2000 تومن خریدم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

free_touch
05-10-2009, 21:43
آقايي اين هندزفري دو تيكه كوكي گير مياد؟ من كه بدجوري دنبالشم ميشه راهنمايي كنيد؟

طبقه زیر همکف علاءالدین هرچیزی که بخوای گیر میاد.
بری اونجا 100% گیرت میاد.

Michael Ropy
05-10-2009, 21:47
طبقه زیر همکف علاءالدین هرچیزی که بخوای گیر میاد.
بری اونجا 100% گیرت میاد.

دستت درد نکنه آقا! این مبدل پورت الجی به جک 3.5 هم حتما هست دیگه؟ چون رو رنوار تو جعبش هست.

free_touch
05-10-2009, 22:03
دستت درد نکنه آقا! این مبدل پورت الجی به جک 3.5 هم حتما هست دیگه؟ چون رو رنوار تو جعبش هست.

خواهش می کنم عزیز :11:
بله اداپتور تبدیل جک 3.5 میلیمتری واسه گوشی های الجی هستش(خدارو شکر سوکت گوشی های ال جی مشترکه :31:).
طبقه زیر همکف علاءالدین داره.
یک مغازه هست بنام اصل (asl ) که از اون سوکت سامسونگو گرفتم.یکی اومد ازش پرسید سوکت ال جی هم داری و طرف گفت داره.دیگه من وای نستادم ببینم چه جوریه و قیمتش چنده.

mehdi30nema
08-10-2009, 16:20
s5230 star مگه تو بازار پخش شده ؟
چون چند تا سایت که قیمت گوشی میدن رو رفتم دیدم جلوی این گوشی نوشه به زودی .
راستی قیمتش چده ؟

free_touch
08-10-2009, 16:30
الان نزدیک 3 ماهه تو ایران اومده!!!
الان قیمتش با گارانتی اصلی (مایکروتل) 175-180تومنه.
با گارانتی متفرقه 170 تومن.
بدون گارانتی 160-155 تومن.
البته اینا قیمتای طبقه 6 علاءالدینه.و ممکنه طبقات اول و جاهای دیگه گرون تر بدن.

mehdi30nema
08-10-2009, 17:07
اون مدلی که تو سایت ها دیدم نیومده s5230 star wifi بود .
حالا به نظرتون ارزش داره صبر کنم تا این مدل بیاد ؟
تنها مزیتش هم همین اضافه شدن wifi هست .

mehdi30nema
08-10-2009, 17:10
راستی یک سوال دیگه :
بازی ها و نرم افزار هایی که روی این دو مدل گوشی میشه ریخت چه نوعی هست ؟ جاوا هست ؟

SI-SA
08-10-2009, 17:16
بله ... در ضمن ، کوکی بازی های حرکتی هم داره (motion sensor) ...
البته فکر کنم برای ایجاد دکمه های مجازی باید یه کار خاصی انجام داد که درست و حسابی نمی دونم :دي
ولی نرم افزار هاشون جاوا هست .
من خودم الان حدود 200 تا بازی جاوا دارم برای کوکی :دي البته هنوز امتحانشون نکردم :دي

mehdi30nema
09-10-2009, 09:39
دوستان دو تا سوال دیگه هم دارم :
1 - کیفیت عکاسی و فیلم برداری این دو مدل گوشی چه طوره ؟ ( با توجه به اینکه فلش نداره )
2 - مدل 5230 که قلم نداره پس باید باهاش چی کار کرد ؟ یعنی قلم را جداگانه باید تهیه کرد ؟ جایی روی گوشی تعبیه شده که بعد از اینکه قلم را تهیه کردیم در اونجا قرار بدیم یا باید بندازیم تو جیبمون ؟

Vamp!r3
09-10-2009, 10:11
کیفیت عکاسی و فیلم برداری این دو مدل گوشی چه طوره ؟ ( با توجه به اینکه فلش نداره )
دوربین استار نسبت به کوکی بهتره...رنگ ها را طبیعی تر نشون میده...البته کوکی توی روز و در فضای آزاد خیلی خوب عکس میگیره...فیلم برداری هم استار بهتره...

مدل 5230 که قلم نداره پس باید باهاش چی کار کرد ؟ یعنی قلم را جداگانه باید تهیه کرد ؟ جایی روی گوشی تعبیه شده که بعد از اینکه قلم را تهیه کردیم در اونجا قرار بدیم یا باید بندازیم تو جیبمون ؟
بله...باید قلم جداگانه تهیه بشه...و به گوشی وصل میشه...خود گوشی جای مشخصی براشش نداره...

mehdi30nema
10-10-2009, 13:04
دوستان این گوشیs5233 star یا قاب های مختلف اون هیچ جایی برای قرار دادن قلم ندارد ؟
یعنی قلم را باید کجا بزاریم ؟ نمیشه تو جیب گذاشت یا دستمون بگیریم که .

SI-SA
10-10-2009, 15:34
اون جایی که یه بند رو به گوشی آویزون می کنید ، فکر کنم بعضی قلم ها باشند که بشه به اونجا آویزون کرد . توضیحش سخته ، اگه یه عکس پیدا کردم بهتون نشون میدم.

mehdi30nema
10-10-2009, 19:55
دوستان شرمنده من اینقدر سوال میکنم ولی میخام ببینم این دو مدل گوشی محدودیتی برای ضبط صدا که ندارند ؟

mehdi30nema
12-10-2009, 17:11
دوستان شرمنده من اینقدر سوال میکنم ولی میخام ببینم این دو مدل گوشی محدودیتی برای ضبط صدا که ندارند ؟

کسی نبود سوال ما رو جواب بده ؟

SI-SA
12-10-2009, 17:16
نمی دونم ... تا حالا امتحان نکردم ...

Michael Ropy
12-10-2009, 18:17
کوکی محدودیت تو ظبط صدا نداره. اولش که وارد ظبط صدا میشید میبینید محدوده ها! ولی باید گزینه منو -> تنظیمات رو بزنید و نوع ظبط کردن رو که در حالت دیفالت روی MMS هست به حافظه خارجی (اگه رم ندارید حافظه داخلی) ببرید. فکر کنم وقتی رو حافظه خارجی بردم شد 355 ساعت!!!! البته دقیق یادم نیست شایدم بیشتر بالاخره بستگی به رمتون داره که حافظش چقدره. ولی استار محدودیت داره تا 60 دقیقه.

SAH-IE
12-10-2009, 18:50
ببخشید کدوم یکی از لحاظ Mp3 player قوی تر هستن؟البته با هدفون!(منظورم بلندی صدا نیست بلکه کیفیت با هدفون کدوم بهتره؟)
اصلا میشه این گوشیها رو به عنوان یه Music player قوی بشون نگاه کرد؟کیفیت صداشون در مقایسه با ٌw950 SE چطوره؟(چون فقط با W950 ام پی تری گوش دادم.)

kam2000
13-10-2009, 12:10
من میخام یه گوشی صفحه لمسی بخرم به نظر شما کدامیک از گوشیهای زیر بهتره؟
g900 sonyericsson
viwty lg
s5233 star samsung

sengele
13-10-2009, 21:18
یعنی گوشی s5230همراهش قلم داره یا s5233 اخه قلم وکیف خیلی برام مهمه

Michael Ropy
13-10-2009, 23:13
یعنی گوشی s5230همراهش قلم داره یا s5233 اخه قلم وکیف خیلی برام مهمه

5230 که تو خودش قلم داره ولی تو ایران نیست! نسخه ایران همون 5233 هستش. که میگن فقط رنگهای صورتی و سفیدش داره.

mehdi30nema
14-10-2009, 17:48
میشه لینک زیر را یک نگاه بندازید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در این لینک دو تا از عکس های گوشی s5230 وجود داره که با قلم هستند و حتی یکی از این عکس ها قلم را در حالتی نشان میده که در جایگاه خود در گوشی قرار داره .
پس چطوره که در ایران بدون قلم عرضه میشه ؟

Michael Ropy
14-10-2009, 20:23
پس چطوره که در ایران بدون قلم عرضه میشه ؟

نسخه ایران 5233 هست عزیز. فرق داره. ولی نمی دونم فلسفش چیه!

saadi126
17-10-2009, 10:35
نسخه ایران 5233 هست عزیز. فرق داره. ولی نمی دونم فلسفش چیه!
سامسونگ ممدلهايي كه براي خاورميانه ميفرسته يك عدد 3 در انتهاي مدلشون داره ولي در كل گوشي همونه. دليلش هم گوشي هاي مخصوص بازار اروپا هست كه قاچاقي وارد بازارهاي منطقه خاور ميانه ميشن.

payamf1
22-11-2009, 23:14
وضعیت تم استار چطوره؟
تم داره واسه دانلود؟ خودش چندتا داره؟
بازی و برنامه چطور؟

9vin
22-11-2009, 23:28
وضعیت تم استار چطوره؟
تم داره واسه دانلود؟ خودش چندتا داره؟
بازی و برنامه چطور؟

تم نصب نمیشه.
2 تا تم داره که فقط رنگاش متفاوته
بازی وبرنامه هم میشه نصب کرد

hassan19
14-12-2009, 10:36
با سلام خدمت دوستان من چند فایل تصویری در s5233 گذاشتم همه چی درسته و فول اسکرین می شه ولی هیچ صدایی ندارم با هر چی که شد ور رفتم ولی صدایی ندارم اما فایلهای صوتی مشکلی ندارند..لطفا کمک کنید..ممنون.

pulp_152
14-12-2009, 11:11
با سلام خدمت دوستان من چند فایل تصویری در s5233 گذاشتم همه چی درسته و فول اسکرین می شه ولی هیچ صدایی ندارم با هر چی که شد ور رفتم ولی صدایی ندارم اما فایلهای صوتی مشکلی ندارند..لطفا کمک کنید..ممنون.

فکر کنم تاپیک خودش برید زودتر جواب بگیرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ghorboon_n_b
14-12-2009, 11:22
مباركه آقا . گوشيه خوبي خريديييييي:10: