PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنماي در مورد sharing permission

esi esi
03-10-2009, 20:37
[RIGHT]با عرض سلام و خسته نباشيد
ما داراي يك شبكه ي محلي مي باشيم كه 15 نفر به صورت ستاره اي به يكديگر متصل هستند.
حال اگر بخواهيم تنها برخي از افراد قادر به مشاهده فايل هاي به اشتراك گذاشته (permission)،باشند به چه صورت انجام پذير ميباشد ؟
با تشكر فراوان[ /RIGHT]

s.nastaran
04-10-2009, 10:35
سلام وقتی فایلی رو شیر می کنید برید تو قسمت permision اونجا می تونید اسم هر کاربری که میخواید از اون فایل استفاده کنه رو add کنید در ضمن موقع add کردن می تونید مشخص کنید که دسترسی اون کاربر full control باشه یا موارد دیگه.

mahdicivic
04-10-2009, 23:11
سلام می خواستم سوال کنم اگر بخوایم این تنظیمات رو از روی سرور (مثلا win server 2003 ) انجام بدیم تا هر کاربر موقع شیر کردن نخواد دستی این کارو انجام بده باید چیکار کرد؟ ممنون میشم اگر بتونید با شکل توضیح بدبد.

hraeissi
05-10-2009, 08:34
سلام می خواستم سوال کنم اگر بخوایم این تنظیمات رو از روی سرور (مثلا win server 2003 ) انجام بدیم تا هر کاربر موقع شیر کردن نخواد دستی این کارو انجام بده باید چیکار کرد؟ ممنون میشم اگر بتونید با شکل توضیح بدبد.

منظورتان را دقیق تر بفرمائید ؟

mahdicivic
18-10-2009, 22:09
منظورتان را دقیق تر بفرمائید ؟
ممنون از اینکه جواب دادید. و معذرت به خاطر اینکه یه چند وقتی نبودم .
من با یه سرور که win 2003 روش نصبه و حدود 20 تا کلاینت که ویندوز xp داره کار می کنم. بعضی وقتا که ویندوز کلاینتا عوض می شه، وقتی فولدری رو شیر می کنیم به صورت read-only شیر میشه و باید به صورت دستی به full control تغییرش بدیم. می خواستم بدونم چطور میشه از روی سرور گزینه ها رو طوری تغییر داد که روی تمام کلاینتا فولدر ها به صورت full control شیر بشه. یعنی وقتی یه پوشه رو شیر میکنیم به صورت defult فول کنترل شیر بشه.

hraeissi
21-10-2009, 08:46
معمولاً دسترسی فولدر های شی شده از دسترسیهای درایو ارث بری می شود و مسئله فوق نیز از نظر امنیتی درست بوده و می بایستی به همین وضع باشد .