PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه موبایل عالی حدود 400 تومان؟

mojtaba007
03-10-2009, 15:58
دوستان گلم بنده دنبال یه گوشی خوشکل و زیبا میگردم که اکثر تکنولوژی ها رو داشته باشه
مهمترین خصوصیاتش
داشتم دوربین و عکس بالای 5 مگا پیکسل
ترجیحا کشویی باشه
بتونم باهاش پیامک فارسی بفرستم
دارای شارژ بالایی باشه یعنی دیر شارژش تمام بشه
بتونم بازی های موبایل و نرم افزارهای موبایل را راحت نصب کنم (موبایل قبلیم d600 بود که اصلا نتونستم بازی و برنامه روش نصب کنم)
واکمن خوبی باشه و صداش خیلی زیاد باشه طوری باشه تو یه جمع صداش اینقدر خوب باشه که همه بشنوند
ترجیحا دوست دارم کشویی باشه
رادیو هم داشته باشد
موقعیت یاب هم اگه تو ایران میشه فعال کرد باشه

اگر ممکنه درباره سیستم عامل موبایل هم یه توضیح مختصری بدهید و بگید موبایلهایی که سیستم عامل دارند با اونهایی که سیستم عامل ندارند چه فرقی میکنه اگر سیستم عامل واجبه به خصوصیات بالا اضافه اش کنید
فوکوس اتوماتیک هم داشته باشه
و قیمت هم حدود 400 تومان میتونم بدم
و خواهشا هم سریع تر بگید تا بتونم برم سریع بخرم:31:

hasanmotori
03-10-2009, 16:05
دوستان گلم بنده دنبال یه گوشی خوشکل و زیبا میگردم که اکثر تکنولوژی ها رو داشته باشه
مهمترین خصوصیاتش
داشتم دوربین و عکس بالای 5 مگا پیکسل
ترجیحا کشویی باشه
بتونم باهاش پیامک فارسی بفرستم
دارای شارژ بالایی باشه یعنی دیر شارژش تمام بشه
بتونم بازی های موبایل و نرم افزارهای موبایل را راحت نصب کنم (موبایل قبلیم d600 بود که اصلا نتونستم بازی و برنامه روش نصب کنم)
واکمن خوبی باشه و صداش خیلی زیاد باشه طوری باشه تو یه جمع صداش اینقدر خوب باشه که همه بشنوند
ترجیحا دوست دارم کشویی باشه
رادیو هم داشته باشد
موقعیت یاب هم اگه تو ایران میشه فعال کرد باشه

اگر ممکنه درباره سیستم عامل موبایل هم یه توضیح مختصری بدهید و بگید موبایلهایی که سیستم عامل دارند با اونهایی که سیستم عامل ندارند چه فرقی میکنه اگر سیستم عامل واجبه به خصوصیات بالا اضافه اش کنید
فوکوس اتوماتیک هم داشته باشه
و قیمت هم حدود 400 تومان میتونم بدم
و خواهشا هم سریع تر بگید تا بتونم برم سریع بخرم:31:

مناسبترین گزینه برای شما 8510 ه

دوربین 8 با کیفیت عالی

کشوییه

شارژش بد نیست

چون سیستم عامل داره برنامه براش زیاده ... خیلیم راحت روش نصب میشه

صدای خیلی بلند و باکیفیتی داره

کشوییه

رادیو داره

gps هم داره که میتونی توش نقشه ایرانم بریزی

pulp_152
03-10-2009, 16:10
جت هستش که یکم قیمتش بالاتره ولی همه چیزهایی که میخواستی رو داره در حد خوب و عالی منتها کشویی نیست ... قیمت 450 با گارانتی اصلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s8300 هست که همه مسائلی رو که میخوای در حد خوب و عالی داره دوربین هم 8 هستش .. و کشویی هم هست منتها صداش تو اسپیکر بلند نیست و نرماله و تو هدفون خیلی خوبه در عوض :قیمت هم 380 با گارانتی

m7600 هم هست یکم خاصه .. کلا بیشتر برای پخش موزیکه صداش تو اسپیکر و هدفون عالیه و تقریبا امکاناتی رو که میخوای در حد خو ببهت میده غیر از دوربین که 3.2 هستش و کشویی هم نیس (هر 3 تای این گوشی ها لمسی هستن و حساسیت لمسشون هم عالیه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

mojtaba007
03-10-2009, 16:35
مناسبترین گزینه برای شما 8510 ه

دوربین 8 با کیفیت عالی

کشوییه

شارژش بد نیست

چون سیستم عامل داره برنامه براش زیاده ... خیلیم راحت روش نصب میشه

صدای خیلی بلند و باکیفیتی داره

کشوییه

رادیو داره

gps هم داره که میتونی توش نقشه ایرانم بریزی
یعنی چه شارژش بد نیست
موسیقی همش باهاش بزارم چند ساعت شارژ داره
فوکوس اتوماتیک و کیفیت تصویریش چه جوره
پیامک فارسی رو کیبوردش ندیدم؟
یعنی ممکنه گارانتیش فارسی بدش؟

جت هستش که یکم قیمتش بالاتره ولی همه چیزهایی که میخواستی رو داره در حد خوب و عالی منتها کشویی نیست
کشویی زیاد مهم نیست ولی حتما دوست دارم شماره و دکمه داشته باشه همش لمسی باشه دوست ندارم

راستی یه خصومیت مهم دیگه که یادم رفت بگم
حتما فایلهای متنی و PDF را هم بخونه

ترجیحا فایلهای DIVX را هم بخونه

این طور که من فهمیدم موبایلهایی که سیستم عامل دارند برنامه و بازی راحت روشون نصب میشه درسته؟

pulp_152
03-10-2009, 16:52
کشویی زیاد مهم نیست ولی حتما دوست دارم شماره و دکمه داشته باشه همش لمسی باشه دوست ندارم

راستی یه خصومیت مهم دیگه که یادم رفت بگم
حتما فایلهای متنی و PDF را هم بخونه

ترجیحا فایلهای DIVX را هم بخونه

این طور که من فهمیدم موبایلهایی که سیستم عامل دارند برنامه و بازی راحت روشون نصب میشه درسته؟

خوب اگه میخوای حتما دگمه داشته باشه میتونی از بین 8300 و 8510 انتخاب کنی ... 8510 یکم قدیمیتره در عوض سیستم عامل داره ... 8300 یکم جدیدتره تکنولوژی بالاتری در اون بکار رفته و هم کشویی هستش و هم لمسی که 8510 دیگه لمسی نیست ...

فایلهای دایویکس و فایلهای متنی و pdf رو هم هر 2 تا میخونن .. ولی تو pdf سرعت 8510 بیشتره و تو فایلهای دایویکس و کیفیتش هم 8300 بهتره

اون بازی و نرم افزاری که شما مد نظرتون هست رو همین 8300 جواب میده و مثل d600 نیست .. ولی اگه کاراتون سنگینتره که اره سیستم عامل دار باشه بیشتر بدرد میخوره ...

این 2 تا گوشی هم ججفتشون بهترین دوربین های 8 بازار رو دارن تو عکاسی 8510 بهتره تو فیلمبرداری 8300 .. البته تفاوت عکاسی اونقدر زیاد نیست که به چشم بتونی تشخیص بدی

pulp_152
03-10-2009, 16:55
راستیه 8510 هستش و وسطیه 8300

mojtaba007
03-10-2009, 17:08
به نظر شما N96 , و یا N95 چه طوره ایا تفاوتشون اونقدری هست که پول بیشتری بدهم و N96 را بگیرم؟
ایا بهتر از مدل های که گفتید نیستند؟
ایا کلیدهاشون فارسی هستند

pulp_152
03-10-2009, 17:25
نه

در رده 8510 هستند و قابلیت مقایسه با 8510 رو دارند ولی در حدش نیستند ... اونا دیگه خیلی قدیمی هستند و کلا از بورس با توجه به قیمتشون بیرون امدن ...

AT&T
03-10-2009, 18:34
شما اگر میخای پول n96 بدی برو n86 بخر

بعد از اون هم 8510

جت و آرنا هم گوشی های خوبی هستن در این رده

البته با اون خاسته های شما 8510 و n86 میخوره

که از نظر صدا 8510 در رتبه بالاتری قرار داره

احمد ترابی
03-10-2009, 19:16
اگه برات مقدوره یه دویست تومنی بزار روش یه n97 نوکیا بگیر

hamed999
04-10-2009, 17:51
"سلام یه سوال کنجکاو شدم ببینم که سرعت s8300تو محیط کاربری یا باز کردن برنامه و کلان دیگه از i8510 بیشتره؟ چون cpu 500 در مقابل 330 داره؟

mojtaba007
06-10-2009, 21:18
دوستان چند تا سوال داشتم
اول میخواستم بدونم ایا حقیقت داره این گوشی را میشه با تکون دادنش شماره گرفت
مثلا شماره دوستمو طوری تنظیم کنم که مثلا با دو بار تکون دادنش شماره اش را بگیره؟

و اینکه ایا میشه باهاش متنی رو نوشت و بلوتوثش کرد؟

و ایا این موبایل قلم داره؟

و یه سوال دیگه فرق این موبایل به غیر از دوربین و سیستم عامل با موبایل با Sony Ericsson XPERIA X1 و n86 نوکیا چیه
اگر برای من سیستم عامل مهم نباشه کدوم یکی از این 3 تا بهتره جت سامسونگ یا Sony Ericsson XPERIA X1 یا n86 ؟
با تشکر فراوان

Vamp!r3
06-10-2009, 22:22
دوستان چند تا سوال داشتم
اول میخواستم بدونم ایا حقیقت داره این گوشی را میشه با تکون دادنش شماره گرفت
مثلا شماره دوستمو طوری تنظیم کنم که مثلا با دو بار تکون دادنش شماره اش را بگیره؟

و اینکه ایا میشه باهاش متنی رو نوشت و بلوتوثش کرد؟

و ایا این موبایل قلم داره؟

و یه سوال دیگه فرق این موبایل به غیر از دوربین و سیستم عامل با موبایل با Sony Ericsson XPERIA X1 و n86 نوکیا چیه
اگر برای من سیستم عامل مهم نباشه کدوم یکی از این 3 تا بهتره جت سامسونگ یا Sony Ericsson XPERIA X1 یا n86 ؟
با تشکر فراوان

سوال های اول منظور کدوم گوشی هست؟...
..........
سوال آخر هم باید ببینید تاچ میخواهید یا غیر تاچ...ایکس 1 یک گوشی بیزینسی هست...یعنی از لحاظ دوربین یا صدا چندان مثه 8510 قوی نیست...و دوم اینکه 8510 با انتظارات شما بهتر هم خونی داره...پخش Divx...صدای عالی...سیستم عامل هم داره...دوربین عالی...نسبت به قیمتش مفته...

mojtaba007
06-10-2009, 22:35
سوال های اول منظور کدوم گوشی هست؟..
منظورم جت سامسونگه

starn
08-10-2009, 23:44
روی ان 85 هم می تونی فکر می کنی
تازه یه مقدار پولت هم واست باقی می مونه

mr_khodaei2008
09-10-2009, 13:55
بهتر از ان 86 چيز ديگه اين نيست