PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری از ایمیلهای تبلیغاتی در گروه یاهوم جلوگیری کنم؟

SajjadKAZ2003
03-10-2009, 00:26
سلام
من قبلا یک گروه در یاهو ساختم و مشکلی نداشتم و خبری هم از ایمیلهای تبلیغاتی نبود .
ولی الان چند وقتی هست که در طول یک روز حدود 7-8 ایمیل تبلیغاتی در گروهم فرستاده میشه که این خیلی آزاردهنده هست و جالبیش اینه که فرستنده همه این ایمیلهای تبلیغاتی یوزر خودمه !!
یعنی این ایمیلها تبلیغاتی توسط بسته های تبلیغاتی و به صورت اتوماتیک با نام فرستنده خود من داره ارسال میشه !
اگه به این ترتیب پیش بره مجبورم گروهم رو حذف کنم !
آیا راهی برای جلوگیری از این سوءاستفاده وجود داره ؟
لطفا اگه دوستان راهی رو مد نظر دارن راهنمایی کنند
مرسی

82686064
03-10-2009, 01:35
سلام
من هم همین مشکل رو دارم اگر دوستان میتونند حتما راهنمایی کامل کنند

I Walk Alone
03-10-2009, 05:21
اگه ایمیلت از یاهو گروپ ها نباشه میشه با یک لینک که معمولا در زیر هر ایمیلشون هست Unsubscribe کرد !
اما در یاهو گروپ طریقه Unsubsrcibe کمی پیچیده هست

SajjadKAZ2003
04-10-2009, 13:46
ایمیل فرستنده ، ایمیل خودمه
ایمیل گیرنده هم ایمیل یاهو گوپمه

سکوت مطلق
04-10-2009, 13:48
منم دارم دیونه میشم از بس این ایمیلهای تبلیغاتی میان روزی 100 تا :41:

کسی نیست کمک کنه :5:

SajjadKAZ2003
05-10-2009, 11:20
سلام

من این سایت رو پیدا کردم ولی فکر کنم یه تله باشه!

آموزش جلوگیری از دریافت ایمیل های تبلیغاتی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SajjadKAZ2003
16-10-2009, 01:19
اوووووووووووووووووووووف

sepid12ir
16-10-2009, 02:25
منم دارم دیونه میشم از بس این ایمیلهای تبلیغاتی میان روزی 100 تا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نیست کمک کنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاری نداره...
وقتی تو یاهو ساین این هستین، برین تو
groups.yahoo.com
یه قسمتی هست ... بالا سمت چپ نوشته Manage .. روش کلیک کنید... لیست تمامی گروه هایی که توش عضو هستین را بهتون میده...
شما Edit my groups را انتخاب میکنین... تیک Leave Group را بزنین و بعد Save changes .. تا برای همیشه از ایمیلهای گروه خلاص بشین...
بنابراین:
groups.yahoo.com ---> Manage ---> Edit my groups ---> Leave Group --- > Save changes

It's done :)

SajjadKAZ2003
16-10-2009, 03:40
کاری نداره...
وقتی تو یاهو ساین این هستین، برین تو
groups.yahoo.com
یه قسمتی هست ... بالا سمت چپ نوشته Manage .. روش کلیک کنید... لیست تمامی گروه هایی که توش عضو هستین را بهتون میده...
شما Edit my groups را انتخاب میکنین... تیک Leave Group را بزنین و بعد Save changes .. تا برای همیشه از ایمیلهای گروه خلاص بشین...
بنابراین:
groups.yahoo.com ---> Manage ---> Edit my groups ---> Leave Group --- > Save changes

It's done :)

مرسی از جوابت ولی هیچ ارتباطی به سوال این تاپیک نداشت !
بابا اصلا سوال یه چیز دیگس
مسئله عضویت و ترک عضویت نیست.
شما پستها رو با دقت بخونی می فهمی

Cleeev
16-10-2009, 05:25
ولی با unsubscribe حل نمیشه چون این گروهای تبلیغاتی هر روز با ایمیلای جدید براتون ایمیل میفرستن... تنها راهش پناه بردن به سیستم های پیشرفته جلوگیری از هرزنامه GMail و Hotmail ه و این ایمیل و شرکت مزخرف یاهو رو دور بندازید بره با سرویسای پولیش حال کنه...

تنها راهش برای یاهو زدن report spam برای هر کدوم از ایمیلاس که با توجه به سیستم درپیت یاهو، نمیتونه از ایمیلای بعدی جلوگیری کنه و این گروهام ایمیلاشون رو عوض میکنن و یاهوئم هیچ غلطی نمیتونه بکنه براتون...!

SajjadKAZ2003
16-10-2009, 20:01
من مشکلم رو یه بار دیگه توضیح میدم:

من یک گروه در یاهو دارم چند وقتی هست تو گروهم ایمیل تبلیغاتی ارسال میشه ( بحث من درمورد گروه خودمه )
این تبلیغات طوری ارسال میشه که دریافت کننده وقتی ایمیل تبلیغاتی رو دریافت میکنه جلوی فرستنده ایمیل نام من نوشته شده یعنی نشون میده که فرستنده ایمیل تبلیغاتی خود من هستم در واقع با سوء استفاده از نام من ایمیل های تبلیغاتی در گروهم فرستاده میشه

ضمنا من خودم مدیر گروه هستم بنابراین Leave Group یا unsubscribe برام معنی نداره

در تصویر زیر نمونه از ایمیلهای دریافتی رو می تونید ببینید :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jamy_khoshtip
16-10-2009, 20:19
من تنها کاری رو که کردم این است .

من روزانه 100 تا از این نوع ایمیل ها داشتم . برداشتم همه رو مارک کردم و بالای صفحه دکمه Spam رو زدم و همه رو منتقل کردم تو پوشه اسپم .

حالا از اون روز دیگه اسپم هام شده 200 تا و شاید روزی 1 از این ایمیل ها بیاد تو اینباکس من .

موفق باشی

a1000a
16-10-2009, 20:24
اینایی که برای شما میاد
خود شما عضو شدی که بهت ایمیل بدن

SajjadKAZ2003
16-10-2009, 23:35
بابا چرا هیچ کس متوجه نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من یه گروه دارم مال خودم. حالا یه نفر از اسم من سوءاستفاده می کنه و با اسم من تو گروه خودم ایمیل تبلیغاتی ارسال می کنه.
الان واضح بود مشکلم ؟

a1000a
17-10-2009, 00:44
نه
اصلا
:14:

online_amin
17-10-2009, 13:24
من فقط با خوندن پست اول متوجه شدم منظورش چیه. عجیبه که کسی نفهمیده.

منظور این دوستمون اینه که داره میگه براش اسپم نمیاد!

میگه من یک یاهو گروپ دارم که از طریق اون به اعضای گروهم ایمیل میفرستم.

اما جدیدا اینطوری شده که یه سری ایمیل با نام و ایمیل من و از طریق گروه من, به تمام اعضای من ارسال میشه. ایمیل هایی که من نفرستادم! یعنی یه روباتهایی در کار هستند که میان چی کار میکنند؟ میان به لیست گروهها, دسترسی پیدا میکنن و بعد از طرف رییس گروه, به همه اعضای گروه اسپم ارسال میکنن.

با اینکه مشکل رو میدونم چیه, اما درمانی براش ندارم. با این گروههای تا حالا کار نکردم.

SajjadKAZ2003
17-10-2009, 16:53
من فقط با خوندن پست اول متوجه شدم منظورش چیه. عجیبه که کسی نفهمیده.

منظور این دوستمون اینه که داره میگه براش اسپم نمیاد!

میگه من یک یاهو گروپ دارم که از طریق اون به اعضای گروهم ایمیل میفرستم.

اما جدیدا اینطوری شده که یه سری ایمیل با نام و ایمیل من و از طریق گروه من, به تمام اعضای من ارسال میشه. ایمیل هایی که من نفرستادم! یعنی یه روباتهایی در کار هستند که میان چی کار میکنند؟ میان به لیست گروهها, دسترسی پیدا میکنن و بعد از طرف رییس گروه, به همه اعضای گروه اسپم ارسال میکنن.

با اینکه مشکل رو میدونم چیه, اما درمانی براش ندارم. با این گروههای تا حالا کار نکردم.

قربون آدم چیز فهم
حالا راه حل مشکل !؟؟؟؟