PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بچه هایی که کا850 و پی1 دارند لصفا به سوالات من جواب بدن

h128mk
02-10-2009, 21:33
سلام .
من یه کا 800 داشتم که الان مرحوم شده ! می خواستم بین این دو تا گوشی (کا850 و پی1 ) یکی رو بخرم ولی واقعا موندم کدوم و بگیرم که بعدا پشیمون نشم بگم کاشکی اون و می گرفتم !
چند تا سول داشتم ! اگه میشه جواب بدین !

1 - تو کا800 شماره هایی که تو کانتکت سیو نمیکردی ولی بهشون مسیج می دادی ذخیره می شدن ! یعنی وقتی می خواستی مسیج و بفرستی شماره هایی که قبلا به اونا مسیج دادی و نشون می داد ! می خواستم بدونم این امکان تو کا 850 و یا پی 1 هست یا نه ؟

2 - صدا تو هنذفری این دو تا گوشی چیجوریه ! مثل کا 800 یا مثل سری w ? چون تو gsmaria برای کا850 نوشته واکمن با طراحی جدید !

3 - آیا با این دو تا گوشی میشه فیلم به مدت طولانی نگاه کرد ! یعنی هنگ نمیکنه گوشی ؟ یا فیلم و بصورت اسلومیشن نشون نمیده ؟ آیا فرمت mp4 پشتیبانی میکنند ؟

4 - کیفیت صفحه کدوم گوشی بهتره ؟

5 - تو پی 1 وقتی بلوتوث دریافت میکنی کجا سیو میکنه ؟ تو اینباکس یا مموی کارت ؟

6 - دوربین فیلم برداری کدوم گوشی بهتره ؟

7 - این سوالم یه خورده مسخرست ولی می خوام مطمئن شم ! وقتی آهنگ گوش میدی می تونی مسیج بفرستی یا کارای دیگه انجام بدی ؟

ممنون میشم اگه جواب بدین
فعلا

BLACK-BLACK
02-10-2009, 21:58
جفتشون از رده خارجن!اگه میخای پشیمون نشی برو 5800 بگیر از هردوتا بهتره

dc_error691
02-10-2009, 22:25
جفتشون از رده خارجن!اگه میخای پشیمون نشی برو 5800 بگیر از هردوتا بهتره

البته عکس برداریش در برابر k850 سوسک می باشد ولی باقی چیزاش سرتره

AMIR_EVILPRINCE
02-10-2009, 22:35
پست شماره ی 2 و 3 تایید میشه ولی نظر من اینه اگر دوربین برات مهم نیست برو 5800 بگیر ولی اگر دوربین برات مهممه برو گوشی بگیر که دوربینش 8 و بالاتر باشه.چون من از 5 هم خیری ندیدم ولی 8 خیلی بهتره.

shahshahani
03-10-2009, 09:21
1 - تو کا800 شماره هایی که تو کانتکت سیو نمیکردی ولی بهشون مسیج می دادی ذخیره می شدن ! یعنی وقتی می خواستی مسیج و بفرستی شماره هایی که قبلا به اونا مسیج دادی و نشون می داد ! می خواستم بدونم این امکان تو کا 850 و یا پی 1 هست یا نه ؟

ممكنه پي 1 در ابتدا گوشي تعطيلي به نظر برسه ولي با هك كردن ميتركونه. اين قابليت با هك كردن اضافه ميشه به پي1 ، اون يكي رو نميدونم

2 - صدا تو هنذفری این دو تا گوشی چیجوریه ! مثل کا 800 یا مثل سری w ? چون تو gsmaria برای کا850 نوشته واکمن با طراحی جدید !

صداي پي وان رو با هك ميشه تا ده برابر زياد كرد. از اين بابت غصه نخور

3 - آیا با این دو تا گوشی میشه فیلم به مدت طولانی نگاه کرد ! یعنی هنگ نمیکنه گوشی ؟ یا فیلم و بصورت اسلومیشن نشون نمیده ؟ آیا فرمت mp4 پشتیبانی میکنند ؟

بععععععععله . چجورم ميشه با پي وان فيلم نگاه كرد.... mp4 كه هيچ كم مونده dvd بشه باهاش نگاه كرد. يه برنامه هست به اسم core player كه تقريبا همه نوع فرمت از جمله flv و mpg و avi و... رو ميشه باهاش ديد. حتي فيلم هاي زيرنويس دار رو هم نشون ميده.

4 - کیفیت صفحه کدوم گوشی بهتره ؟

فكر نكنم خيلي با هم فرق كنن.

5 - تو پی 1 وقتی بلوتوث دریافت میکنی کجا سیو میکنه ؟ تو اینباکس یا مموی کارت ؟

ميره تو اينباكس ولي با هك ميشه كاري كرد كه مستقيم بره تو مموري

دوربين كا850 اسما 5 مگاپيكسله ولي تقريبا هيشكي ازش راضي نيست. اگه دنبال دوربيني طبق گفته دوستان جفتشون رو بيخيال شو و اون چيزايي كه گفتن رو بگير.

7 - این سوالم یه خورده مسخرست ولی می خوام مطمئن شم ! وقتی آهنگ گوش میدی می تونی مسیج بفرستی یا کارای دیگه انجام بدی ؟

بله كه ميشه. شونصد تا كار همزمان ميشه با پي 1 انجام داد.

در كل نظرم به پي 1 هستش.
موفق باشي.

merikh_merikh
04-10-2009, 00:15
دوست عزيز در کل به نظره من با توجه به سيستم عامل و کيبرد که در پي1 موجود ميباشد پي1 گزينه ي بهتري ميباشد

82686064
04-10-2009, 00:31
در كل نظرم به پي 1 هستش.
موفق باشي.

دوست عزيز در کل به نظره من با توجه به سيستم عامل و کيبرد که در پي1 موجود ميباشد پي1 گزينه ي بهتري ميباشد

سلام
هر دو تا رو من تایید میکنم

BLACK-BLACK
04-10-2009, 07:32

پست شماره ی 2 و 3 تایید میشه ولی نظر من اینه اگر دوربین برات مهم نیست برو 5800 بگیر ولی اگر دوربین برات مهممه برو گوشی بگیر که دوربینش 8 و بالاتر باشه.چون من از 5 هم خیری ندیدم ولی 8 خیلی بهتره.

اتفاقن کیفیت فیلم برداری کا850 5 مگاپیکسلی نصف کیفیت 5800 هم نمیشه(VGA 30 fps)

در كل نظرم به پي 1 هستش.
موفق باشي.

صداي پي وان رو با هك ميشه تا ده برابر زياد كرد. از اين بابت غصه نخور

عوضش 10برابر هم زودتر اسپیکرش خراب میشه این به اون در!

ninja3000sh
04-10-2009, 13:49
با این اوصاف بین K850 و P1 معلومه که P1 بهترینه.
ولی من جای شما باشم بجای اینکه 260 یا 270 تومن بدم P1 بخرم 20 یا 30 تومن هم روی پولم میزارم و 5800 نوکیا میگیرم که هم جدیده و هم با همه اولویتهایی که گفتی هماهنگی صد در صد داره.:31: