PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ParsiFlash با فلش CS4

pershianix
02-10-2009, 18:29
سلام. کسی میدونه چرا کامپوننت ParsiFlash توی Flash CS4 جواب نمیده؟
ممنون.

pershianix
03-10-2009, 17:37
سایت برنامه که بالا نمیاد. کسی هم نیست راهنمایی کنه؟

pershianix
04-10-2009, 17:30
اصلا تا حالا کسی توی ایران فلش کار کرده؟

pershianix
06-10-2009, 23:03
جدا کسی میدونه فلش چیه؟ مدیر این بخش، موقع اسم گذاری این بخش، میدونسته داره چیکار میکنه؟ پس چرا این بخش اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا جواب ندادنم حدی داره.

babak_beiknejat
07-10-2009, 19:16
جدا کسی میدونه فلش چیه؟ مدیر این بخش، موقع اسم گذاری این بخش، میدونسته داره چیکار میکنه؟ پس چرا این بخش اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابا جواب ندادنم حدی داره.

دوست عزیز شما میتونید فایلی رو که واسه دانلود گذاشتمش رو تو مسیر زیر قرار بدی و بعد یه پروژه از نو AS2 بازکنی
و از این کامپوننت استفاده کافی و وافی رو ببری.

فایل :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مسیر :

C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS4\en\Configuration\WindowSWF

شاد باشی!

pershianix
07-10-2009, 19:57
دوست عزیز شما میتونید فایلی رو که واسه دانلود گذاشتمش رو تو مسیر زیر قرار بدی و بعد یه پروژه از نو AS2 بازکنی
و از این کامپوننت استفاده کافی و وافی رو ببری.

فایل :

مسیر :

C:\Documents and Settings\User\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS4\en\Configuration\WindowSWF

شاد باشی!

ممنون اما:
اول اینکه لینک خرابه!
دوم اینکه من کلی با AS 3 کار دارم. اونوقت برم AS 2 کار کنم؟ جدا هیچ راهی نداره؟ پس این پارسی فلش چرا آپدیت نمیشه؟

babak_beiknejat
07-10-2009, 22:13
ممنون اما:
اول اینکه لینک خرابه!
دوم اینکه من کلی با AS 3 کار دارم. اونوقت برم AS 2 کار کنم؟ جدا هیچ راهی نداره؟ پس این پارسی فلش چرا آپدیت نمیشه؟

اول اینکه لینک سالمه ، با ف . ی .ل .ت . ر یه تست بزن جواب میده چون ممکنه ISP ات ... کرده باشه
دوم:
اینجا رو یه سری بزن احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه

شاد باشی

pershianix
08-10-2009, 19:42
اول اینکه لینک سالمه ، با ف . ی .ل .ت . ر یه تست بزن جواب میده چون ممکنه ISP ات ... کرده باشه
دوم:
اینجا رو یه سری بزن احتمال خیلی زیاد مشکلت حل میشه

شاد باشی
ممنون. اما لینکی که گذاشتی داخلش فاصله داره! این کجاش سالمه؟ میشه لینکو درست کنی؟
ممنون.