PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به تلفن نیازمندیم !!!

Armagedon
02-10-2009, 15:14
سلام دوستان.
من دنبال یه برنامۀ خوب که بتونه کار تلفونو تو کامپیوتر بکنه می گردم.تو فروم چیز خاصی پیدا نکردم.
ٍبرنامۀ Express dial 2 رو دارم ولی رجیستر نشده و کار نمی کنه. Advanced Call Center 7 رو هم دارم ولی نمیتونم صدای طرف مقابلو با هدست با این برنامه بشنوم.صدای tune dial میاد ولی صدای بوق انتظار و صدای طرف مقابل دیگه نمیاد در حالی که با برنامه قبلی این مشکلو ندارم.اگه تنظیمات خاصی واسه modem strings لازمه کمک کنین که انجام بدم.اگه کرک یا کیجن برنامه اولی رو دارین ممنون میشم اگه لینکشو داشته باشم.اگه هم یه برنامۀ بهتر سراغ دارین که ......

pourya_javani
13-12-2009, 17:23
سلام. کسی نتونست به این دوستمون کمک کنه؟ منم تقریبا همین مشکلو دارم. برنامه classic phone tools 9.0 رو دارم ولی بعد از یکی دوبار استفاده دیگه یا صدارو نمیشنوم یا صدام اکو میره!!!!
لطفا کمک کنید!!!:19:

***Spring***
19-12-2009, 13:56
سلام ...

Phone Recorder Plus | سیستم خودتون رو به یک تلفن مجهز تبدیل کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mobile Master نرم افزار قدرتمند برقراری ارتباطی کامل با تمامی مدل های گوشی های موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VentaFax & Voice Business | يك فكس با منشي تلفني بدرد شما هم مي خوره ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضبط مکالمات تلفنی با تلفنخانه امین _ویرایش شخصی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PC-Telephone نرم افزاری جهت تبدیل سیستم به تلفن ,ماشین فکس و دیتا , منشی تلفنی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Advanced Phone Recorder 1.79 نرم افزاري قدرتمند براي ضب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.