PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : csrss.exe و nod32krn.exe رو چطور پاک کنم؟

drlearn.org
02-10-2009, 14:03
سلام این پست به نیابت از یکی از دوستان هست،ممنون میشم کمکم کنید:

راستش فعلا سیستمم ویروسی شده خفن ، و با توجه به اینکه روی سیستم کلی اطلاعات خفن دارم نمیتونم کامل فرمتش کنم .
هر انتی ویروسی هم که نصب میکنم نمیتونه این ویروس رو بکشه . تا حالا nod32 و kaspersky نتونستند کاری انجام بدن .
این ویروس سیستمش اینه که cpu رو بدون دلیل مشغول میکنه و مرتب روی 70 درصد قرارش میده و عملا امکان کار با سیستم رو از کاربر میگیره .
دو فایل اجرایی به اسمهای :
csrss.exe و nod32krn.exe
مرتب در قسمت task manager فعال میشن و همینا پردازش رو بالا میبرن . تازه وقتی آنتی ویروس هم نصب میکنم خوده آنتی ویروس متربا به این فایل گیر میده و ایندفعه پردازش مستقیما روی آنتی ویروس میره و دو فلیل اجرایی که اسمشون رو گفتم مقدار صفر رو در پردازش پیدا میکنن.

میتونی برام کشف کنی که چطور میشه این دو ویروس مخرب رو از بین برد .
راستی کسپر اسکی ویروس رو میشناسه ولی وقتی پاکش میکنه یا قرنطینش میکنه باز هم هی تکثیر میشه . کل مخ پردازشگر رو همین آنتی ویروس به خودش نسبت میده تا نزاره تکثیر بشه ولی باز هم تکثیر میشه .

چکار کنم . تو رو خدا یه کاری یه راه حلی چیزی .
توی انجمن ها این موضوع رو مطرح کن بیزحمت و جوابش رو بهم بده من با این وضعیت نمیتونم جایی برم (انجمن)

این پیغام رو توی یه انجمن کپی پیست کن و از بچه ها از طرف من کمک بخواه
ممنون.

aqronis
02-10-2009, 23:10
درود
فایل Nod32krn.exe مال آنتی ویروس Nod32 و csrss.exe از فایلهای اجرایی ویندوز هست.
ببین کسپراسکای چه نوع ویروسی رو میشناسه.
اگه ویروس Brontak باشه تمامی فایلهای exe روی هارد ویروسی میشن و اون موقع آنتی ویروس هم کار خیلی زیادی نمیتونه انجام بده و هر بار که تو ویندوز میای کلی فایل exe اجرا میشه که خوب همشون ویروسین، همینطور آنتی ویروس رو اگه از رو هارد نصب میکنی بازم ویروس اجرا میشه، تنها راه عوض کردن ویندوزه و بعدش بدون اینکه تو درایوی بری از روی cd آنتی ویروس رو نصب میکنی و آپدیت و اسکن کامل.
من تنها راهی که به شما پیشنهاد میکنم اینه که آنتی ویروس AVG Free رو دانلود میکنی و بعد آپدیت میکنی و بعد کامل اسکن میکنی.

tohidkh
03-10-2009, 17:45
سلام این پست به نیابت از یکی از دوستان هست،ممنون میشم کمکم کنید:

راستش فعلا سیستمم ویروسی شده خفن ، و با توجه به اینکه روی سیستم کلی اطلاعات خفن دارم نمیتونم کامل فرمتش کنم .
هر انتی ویروسی هم که نصب میکنم نمیتونه این ویروس رو بکشه . تا حالا nod32 و kaspersky نتونستند کاری انجام بدن .
این ویروس سیستمش اینه که cpu رو بدون دلیل مشغول میکنه و مرتب روی 70 درصد قرارش میده و عملا امکان کار با سیستم رو از کاربر میگیره .
دو فایل اجرایی به اسمهای :
csrss.exe و nod32krn.exe
مرتب در قسمت task manager فعال میشن و همینا پردازش رو بالا میبرن . تازه وقتی آنتی ویروس هم نصب میکنم خوده آنتی ویروس متربا به این فایل گیر میده و ایندفعه پردازش مستقیما روی آنتی ویروس میره و دو فلیل اجرایی که اسمشون رو گفتم مقدار صفر رو در پردازش پیدا میکنن.

میتونی برام کشف کنی که چطور میشه این دو ویروس مخرب رو از بین برد .
راستی کسپر اسکی ویروس رو میشناسه ولی وقتی پاکش میکنه یا قرنطینش میکنه باز هم هی تکثیر میشه . کل مخ پردازشگر رو همین آنتی ویروس به خودش نسبت میده تا نزاره تکثیر بشه ولی باز هم تکثیر میشه .

چکار کنم . تو رو خدا یه کاری یه راه حلی چیزی .
توی انجمن ها این موضوع رو مطرح کن بیزحمت و جوابش رو بهم بده من با این وضعیت نمیتونم جایی برم (انجمن)

این پیغام رو توی یه انجمن کپی پیست کن و از بچه ها از طرف من کمک بخواه
ممنون.

دوست عزیز، در این موارد باید از کسپر استفاده کنید.

بعد از نصب و اجرا، اگر یک دفعه برنامه آنتی ویروس بسته شد، اطلاع بدین تا بگم چیکار کنید.

موفق باشید :11: