PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوض کردن پیش فرض لود شدن ویندوز

yasser07
02-10-2009, 00:19
سلام دوستان من دو ویندوز اکسپی و 7 رو سیستمم نصب کردم وقی سیستم رو روشن می کنم به صورت پیش فرض بدون زدن اینتر بعد از 30 ثانیه ویندوز اکسپی بالا میاد چکار کنم که بدون زدن اینتر ویندوز 7 لود بشه در زمان کمتر ممنون میشم راهنمای کنید.

Ship Storm
02-10-2009, 10:47
شما تو ویندوز Xp روی my computer کلیک راست کن و properties و بعد از تب advance در بخش startup and recovery دکمه setting رو بزن حالا در این قسمت میتونی زمان مورد نظر رو تعیین کنی و ویندوز مورد نظر رو هم برا اساس اولویت انتخاب کنی و در صورت نیاز میتونی زوی دکمه edit بزنی و ویرایش های لازم رو انجام بدی
موفق یاشی

tohidkh
03-10-2009, 18:08
شما تو ویندوز Xp روی my computer کلیک راست کن و properties و بعد از تب advance در بخش startup and recovery دکمه setting رو بزن حالا در این قسمت میتونی زمان مورد نظر رو تعیین کنی و ویندوز مورد نظر رو هم برا اساس اولویت انتخاب کنی و در صورت نیاز میتونی زوی دکمه edit بزنی و ویرایش های لازم رو انجام بدی
موفق یاشی
سلام.

به دلیل اینکه ویندوز 7 و ویستا از Boot.ini پیروی نمیکند، نیمشه در ویندوز XP تغییرات دلخواه رو انجام داد.

بری عوض کردن بوت، شما باید قبل از هر چیز وارد ویندوز 7 یا ویستا بشید.

از منوی استارت روی Computer راست کلیک کرده و گزینه Properties رو انتخاب کنید. (مطابق تصویر)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در پنجزه باز شده از سمت چپ، گزینه Advanced System Setting رو انتخاب کنید.

در پنجره بعدی Setting سوم (پایینی) رو انتخاب کنید.

حالا میتونید هر ویندوزی رو که دلتون میخواد برای بوت گرفتن اتوماتیک انتخاب کنید و زمانش رو هم از همونجا میتونید تنظیم کنید (مطابق تصویر)

موفق باشید :11: