PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید مانیتور LCD برای فیلم + بازی

Bypasser
01-10-2009, 16:13
سلام خدمت همه بچه های گل فروم :10:

میخوام مانیتور بخرم گفتم اول اینجا مطرح کنم تا مثل دفعات قبل با مشاوره های خوبتون بهترین انتخاب رو نسبت به بودجه و کارایی داشته باشم

اول اینکه تاپیک های که مربوط به خرید مانیتور بود رو خوندم مخصوصا این تاپیک که خیلی مفید بود واسم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو طبق حرفی که samgun عزیز گفت ، اصلا موقع خوبی برای خرید مانیتور هست ؟

بودجه زیر 300 تومان
گرافیک هم GTS 250
فاصلم هم تا مانیتور کمتر از نیم متره

الان یه 7 سالی هست که این CRT 17 رو دارم :31: و بازی هم زیاد میکنم + فیلم هم میبینم و دلیل اصلی واسه خرید مانیتور هم همینان و گرنه واسه کارای دیگه همین CRT هنوز جواب میده :20:

خودم یه نگاه به برند LG انداختم و گزینه هایی رو که بنظرم مناسب امد اینان :

W2261V 21.5"

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدW2284F 22"

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداختلافشون هم تو Resulation و Contrast هست بقیه مشخصات تقریبا یکین

البته نظر خودم بیشتر روی W2261V 21.5" چون HD + HDMI هست .

اینجا یه PC دیگه هست که مانیتور Samsung 1953 هست و وقتی باهاش کار میکنم احساس میکنم یک جورایی روشنه ، مثلا وقتی یک عکس رو روی اون PC درست میکنیم و وقتی واسه یسری کارا میاریم رو این PC تاریک بنظر میاد حالا نمیدونم شماها هم برخورد داشتین یا نه شایدم مانیتور CRT من زیادی تاره ، واسه همین اینو میخواستیم LG بگیریم.

و الاوه بر کارایی و کیفیت که خیلی خیلی مهمه ، کار کردن هم واسم مهمه چون نمیتونم هر 1-2 سال مانیتور عوض کنم واسته همین باید یه برندی انتخاب کنم که جواب گو باشه .

ممنون و منتظر نظرات ارزشمند و مفیدتون هستم