PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ DELL INSPIRON 6400 روشن میشه اما تصویر نداره

mahyar_shimi
30-09-2009, 20:02
سلام

دوستان من دیشب باتریشو بیرون آوردم و شروع کردم به بازی . یعنی با برق مستقیم
یهو دیدم بازی خراب شد مث وقتی که کارت کرافیک نداره
بازیو بستم رفتم ویدیو دیدم بازم خراب بود . سیستمو ریست کردم دیکه اصلا تصویر ندارم
یعنی ویندوز بالا میاد صداشم میاد اما اصلا تصویر نداره . حتی آرم دل که اول موقع بالا اومدن میومد هم نمیاد

از اساتید خواهش میکنم کمک کنن آخه فوریه
Dell inspiron 6400
core 2 duo
ATI radeon X1300
1 G Ram
:41:

H@mid-Vista
01-10-2009, 11:14
نبايد بدون باطري كن كنين
ببرين تعميرگاه
اميدوارم كارت درنيومده باشه

Pami
01-10-2009, 11:58
چه بد شانسي ! من 3 ساله با اين لپ تاپ بدون باتري دارم كار ميكنم آخ نگفته !
حتما ببريد پيش متخصص ، به احتمال زياد چيپست دستگاه مشكل پيدا كرده يا مشكل از مانيتور هست
اينجا كسي نميتونه كمكتون كنه

ببريد پاييتخت براي تعمير درست و حسابي

ALIBOZORG
01-10-2009, 12:58
یه زمانی همچین مشکلی برای من پیش اومد، می خواستم رزولیشن رو تغییر بدم و اون رو به حدی بالا بردم که دیگه مانیتور قادر به نمایش اون نبود.
نتیجه هم این شد که ویندوز بالا میومد ولی مانیتور هیچی رو نشون نمی داد...
منم اومدم یه برنامه کوچیک نوشتم و در استارت آپ ویندوز گذاشتم (دو تا ویندوز رو سیستم بود) که به محض بالا اومدن ویندوز رزولیشن تغییر کنه که اتفاقاً درست هم شد....
حالا اگه شما هم فکر میکنی همچین مشکلی داری یه برنامه اتو پلی رو فلش کارت رو راه میندازه...

Pami
01-10-2009, 15:28
یه زمانی همچین مشکلی برای من پیش اومد، می خواستم رزولیشن رو تغییر بدم و اون رو به حدی بالا بردم که دیگه مانیتور قادر به نمایش اون نبود.
نتیجه هم این شد که ویندوز بالا میومد ولی مانیتور هیچی رو نشون نمی داد...
منم اومدم یه برنامه کوچیک نوشتم و در استارت آپ ویندوز گذاشتم (دو تا ویندوز رو سیستم بود) که به محض بالا اومدن ویندوز رزولیشن تغییر کنه که اتفاقاً درست هم شد....
حالا اگه شما هم فکر میکنی همچین مشکلی داری یه برنامه اتو پلی رو فلش کارت رو راه میندازه...

نه مشكل ايشون از ويندوز نيست ، مشكل شما به راحتي حتي بدون برنامه هم از طريق Safe Mode قابل حل بوده
ايشون مشكل چيپست دارند كه از زماني كه روشن ميكنند هيچ تصويري براشون نشون داده نميشه

با كارهاي نرم افزاري هم حل نميشه ، خوشبختانه شانسي كه آورديد قطعات Inspiron 6400 فراوون همه جا هست و ارزونم هست