PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Resident Evil 5 را کوآپ یا آنلاین بازی کنید ...

SIMON137
29-09-2009, 21:49
تهیه شده توسط : leon.s

اول فایل های زیر رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد برنامه هاماچی رو نصب کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به سرور های زیر وصل شید

P:123

DLLLoad رو اجراکنید

بازی رو اجرا کنید

برای Join شدن
Startgame>PlayGame>Jjoingame>Customsearch

بعد از پیداکردن بازی F12 رو بزنید

بعد روی آن یک بار کلیک کنید دوبار باعت هنگ میشود

بعد از وصل شدن دوباره F12 رو بزنید

برای HOST شدن
StartGame>PlayGame>Newgame or continue

Co-op Settingرو رویرو No limits بزارید

یا

هاماچی چیست؟ هاماچی یک نرم افزار شبکه مجازی است (---) که به کاربران امکان می دهد که رایانه های خود را به یکدیگر شبکه کنند به عبارت دیگر به کاربران اجازه می دهد رایانه های خود را LAN کنند و یا ساده تر این برنامه یک گیم نت برای کاربران مهیا می کند.

چرا برای بازی آنلاین باید از هاماچی استفاده کنم؟ بازیهای جدید که به بازار می آیند اغلب MultiPlayer بازی کردن را تحت ویندوز لایو قرار می دهند که همین امر موجب می شود کاربرانی که از نسخه های کرک شده آن بازی استفاده می کنند نتوانند MultiPlayer بازی را انجام دهند لذا اینگونه بازیها باید تحت LAN یا شبکه مجازی بازی شوند حال شما برای MultiPlayer بازی کردن این بازیها باید در خانه 2 رایانه داشته باشید ولی عملی کردن این مسئله کمی گران تمام می شود اینجاست که پای هاماچی به میان می آید وبرای شما یک شبکه محلی در اینترنت ! ایجاد می کند شما با داشتن یک یوزر و پسورد در این برنامه و اطلاع آنها به دوستان خود رایانه های خود را شبکه کنید و در قسمت LAN بازی مربوطه بازی را MultiPlayer انجام دهید.

چگونه با هاماچی Resident Evil 5 را آنلاین بازی کنم؟برای مشاهده راهنما به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در مرحله اول:

باید فایل های زیر را دانلود کنید:

دانلود Hamachi v.2 - حجم 2.66 مگابایت

دانلود TeknoGods - حجم 751 کیلوبایت

پسورد فایل زیپ :

در مرحله دوم:

پوشه زیپ شده Hamachi را Extract و نصب کنید سپس به مکان زیر بروید:

Control pannel > Network Connection

از زبانه های بالای صفحه Advance > Advance Settings را انتخاب کنید Hamachi رو بالای Connection های دیگر قرار دهید.(برای این کار عبارت Hamachi را هایلایت کنید و از سمت راست برروی فلش سبز رنگ کلیک کنید.

درمرحله سوم:

پوشه TeknoGods را Extract کنید و فایل ConnectionOverrideHamachi را اجرا و Yes > OK کنید.

حال برنامه Hamachi را اجرا کنید و بروی کلید روشن/خاموش کلیک کنید تا Hamachi آنلاین شود سپس از قسمت Network عبارت Join an existin network را انتخاب کنید و Username و Password را بترتیب RE5BC و 123 قرار دهید.

برای پیدا کردن سرورهای دیگر عبارت resident evil 5 hamachi server را در گوگل جستجو کنید.

توجه:البته خود شما هم می توانید Username و Password ایجاد کنید ولی Username و Password ذکر شده از کاربران ایرانی تشکیل شده است.

توجه: تمامی کسانی که می خواهند بازی کنند باید در هاماچی و در “ یک شبکه “ به طور همزمان آنلاین باشند.

نکته : هیچ گونه FireWall ای نباید On باشه !!!!

در مرحله چهارم :

بازی را اجرا کنید.

در حین بازی کلید Home را بزنید و به قسمت Setting بروید و پارامتر Network Adapter را چک کنید. (باید Hamachi باشد)

اگر شما بخواهید Server شوید:

به قسمت Play game > Chapter Select بروید و مرحله ای که دوست دارید را انتخاب کنید. سپس درجه سختی را نیز تنظیم و در صفحه بعدی دقت کنید که CO-OP Settings بر روی No Limits باشد.
در صفحه انتخاب اسلحه منتظر دوستتان بمانید و Ready نکنید! و سپس کلیدهای Ctrl + F12 رو بزنید تا بصورت صوتی این پیام را بشنوید: "Working...." پس از شنیدن پیام فقط کلید F12 رو بزنید باید این پیام صوتی رو بشنوید "Tranfer Complete "

زمانی که دوستتان در حال Join شدن به شماست یک پیغام مبنی براین موضوع به شما داده می شود. با زدن کلید Enter دوستتان می تواند به شما ملحق شود.

اگر شما بخواهید Join شوید:

به قسمت Play game > Join game بروید.

در این صفحه Alt + Tab بزنید تا وارد ویندوز شوید و از پوشه ی TeknoGods (که قبلا Extract کرده ایم) فایل DLLLoad را اجرا کنید. زمانی که نوشته "Have Fun" رو مشاهده کردید می توانید آن صفحه را ببندید.

حالا دوباره به بازی رفته Quick Match را انتخاب و پس از مشاهده سرورهایی که دیگران ساخته اند به دلخواه یک را انتخاب و سپس کلیدهای Ctrl + F12 رو بزنید تا بصورت صوتی این پیام را بشنوید: "Working...." پس از شنیدن پیام فقط کلید F12 رو بزنید باید این پیام صوتی رو بشنوید: " Tranfer Complete "

بعد از این که هر دو به صفحه انتخاب اسلحه رفتید با Ready کردن می توانید وارد بازی بشوید.
آموزش کاری از leon.s

تمام

کی میاد تستش کنیم ؟ :31:

Bs_panzer
29-09-2009, 22:36
من پایم !
اد کن منو هماهنگ کنیم yahoo ID : Behdad1994

CRYSiS2
01-10-2009, 15:10
اين واقعا عملي خودتون انجامش دادين

persianview
04-10-2009, 10:09
این آموزش را که من نوشتم باید نکته زیر را متذکر شوم:
نکته مهم : کسی که سرور می سازد و به قسمت انتخاب اسلحه میرود به هیچ عنوان نباید کلیدهای ALT + TAB و یا کلیدهای مشابه را بزند و داخل ویندوز برود چون اینکار موجب کنسل شدن سرور می شود.(بیشتر کاربران این نکته را رعایت نمی کنند)

mellllanic
20-10-2009, 19:13
خوب برای دو نفره بازی کردن باید چیکار کرد ؟؟

A.M.D.D.E.V.I.L
03-12-2009, 18:42
خب من تمامي مراحل گفته شده رو كردم اما اخه log me in account رو از كجا گير بيارم؟

A.M.D.D.E.V.I.L
04-12-2009, 12:55
تهیه شده توسط : leon.s

اول فایل های زیر رو دانلود کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبعد برنامه هاماچی رو نصب کنید

به سرور های زیر وصل شید

P:123

DLLLoad رو اجراکنید

بازی رو اجرا کنید

برای Join شدن
Startgame>PlayGame>Jjoingame>Customsearch

بعد از پیداکردن بازی F12 رو بزنید

بعد روی آن یک بار کلیک کنید دوبار باعت هنگ میشود

بعد از وصل شدن دوباره F12 رو بزنید

برای HOST شدن
StartGame>PlayGame>Newgame or continue

Co-op Settingرو رویرو No limits بزارید

یا

هاماچی چیست؟ هاماچی یک نرم افزار شبکه مجازی است (---) که به کاربران امکان می دهد که رایانه های خود را به یکدیگر شبکه کنند به عبارت دیگر به کاربران اجازه می دهد رایانه های خود را LAN کنند و یا ساده تر این برنامه یک گیم نت برای کاربران مهیا می کند.

چرا برای بازی آنلاین باید از هاماچی استفاده کنم؟ بازیهای جدید که به بازار می آیند اغلب MultiPlayer بازی کردن را تحت ویندوز لایو قرار می دهند که همین امر موجب می شود کاربرانی که از نسخه های کرک شده آن بازی استفاده می کنند نتوانند MultiPlayer بازی را انجام دهند لذا اینگونه بازیها باید تحت LAN یا شبکه مجازی بازی شوند حال شما برای MultiPlayer بازی کردن این بازیها باید در خانه 2 رایانه داشته باشید ولی عملی کردن این مسئله کمی گران تمام می شود اینجاست که پای هاماچی به میان می آید وبرای شما یک شبکه محلی در اینترنت ! ایجاد می کند شما با داشتن یک یوزر و پسورد در این برنامه و اطلاع آنها به دوستان خود رایانه های خود را شبکه کنید و در قسمت LAN بازی مربوطه بازی را MultiPlayer انجام دهید.

چگونه با هاماچی Resident Evil 5 را آنلاین بازی کنم؟برای مشاهده راهنما به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در مرحله اول:

باید فایل های زیر را دانلود کنید:

دانلود Hamachi v.2 - حجم 2.66 مگابایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود TeknoGods - حجم 751 کیلوبایت

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد فایل زیپ :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مرحله دوم:

پوشه زیپ شده Hamachi را Extract و نصب کنید سپس به مکان زیر بروید:

Control pannel > Network Connection

از زبانه های بالای صفحه Advance > Advance Settings را انتخاب کنید Hamachi رو بالای Connection های دیگر قرار دهید.(برای این کار عبارت Hamachi را هایلایت کنید و از سمت راست برروی فلش سبز رنگ کلیک کنید.

درمرحله سوم:

پوشه TeknoGods را Extract کنید و فایل ConnectionOverrideHamachi را اجرا و Yes > OK کنید.

حال برنامه Hamachi را اجرا کنید و بروی کلید روشن/خاموش کلیک کنید تا Hamachi آنلاین شود سپس از قسمت Network عبارت Join an existin network را انتخاب کنید و Username و Password را بترتیب RE5BC و 123 قرار دهید.

برای پیدا کردن سرورهای دیگر عبارت resident evil 5 hamachi server را در گوگل جستجو کنید.

توجه:البته خود شما هم می توانید Username و Password ایجاد کنید ولی Username و Password ذکر شده از کاربران ایرانی تشکیل شده است.

توجه: تمامی کسانی که می خواهند بازی کنند باید در هاماچی و در “ یک شبکه “ به طور همزمان آنلاین باشند.

نکته : هیچ گونه FireWall ای نباید On باشه !!!!

در مرحله چهارم :

بازی را اجرا کنید.

در حین بازی کلید Home را بزنید و به قسمت Setting بروید و پارامتر Network Adapter را چک کنید. (باید Hamachi باشد)

اگر شما بخواهید Server شوید:

به قسمت Play game > Chapter Select بروید و مرحله ای که دوست دارید را انتخاب کنید. سپس درجه سختی را نیز تنظیم و در صفحه بعدی دقت کنید که CO-OP Settings بر روی No Limits باشد.
در صفحه انتخاب اسلحه منتظر دوستتان بمانید و Ready نکنید! و سپس کلیدهای Ctrl + F12 رو بزنید تا بصورت صوتی این پیام را بشنوید: "Working...." پس از شنیدن پیام فقط کلید F12 رو بزنید باید این پیام صوتی رو بشنوید "Tranfer Complete "

زمانی که دوستتان در حال Join شدن به شماست یک پیغام مبنی براین موضوع به شما داده می شود. با زدن کلید Enter دوستتان می تواند به شما ملحق شود.

اگر شما بخواهید Join شوید:

به قسمت Play game > Join game بروید.

در این صفحه Alt + Tab بزنید تا وارد ویندوز شوید و از پوشه ی TeknoGods (که قبلا Extract کرده ایم) فایل DLLLoad را اجرا کنید. زمانی که نوشته "Have Fun" رو مشاهده کردید می توانید آن صفحه را ببندید.

حالا دوباره به بازی رفته Quick Match را انتخاب و پس از مشاهده سرورهایی که دیگران ساخته اند به دلخواه یک را انتخاب و سپس کلیدهای Ctrl + F12 رو بزنید تا بصورت صوتی این پیام را بشنوید: "Working...." پس از شنیدن پیام فقط کلید F12 رو بزنید باید این پیام صوتی رو بشنوید: " Tranfer Complete "

بعد از این که هر دو به صفحه انتخاب اسلحه رفتید با Ready کردن می توانید وارد بازی بشوید.
آموزش کاری از leon.s

تمام

کی میاد تستش کنیم ؟ :31:
من هستم ولی تو اون نتورکی که نوشتی هیشکی on نیست
2من حتی نمی تونم خودمو تو اون لیست ببینم
3وقتی میرم یه نتورک مثل Resident Evil 5 on LAN2 با پس 1 و میرم تو join in و dll رو باز میکنم و میرم quick match بعد این که search کرد هیچی پیدا نمیکنه
4همه ی مراحل گفته شده رو انجام دادم هم تو ویستا و هم تو xp همینه که نمیشه

mn_acer1
28-12-2009, 21:59
آقا خیلی حال میده :33::8:
جواب میده ولی نه این سروری که ایشون گفتند
به این سایت برین تا سرورهای خالی رو پیدا کنید :

من از این استفاده می کنم :
finally a RE5 server that isnt full ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پسوردشم : jillishot

warriors
01-01-2010, 12:55
آقا ما هم هستیم

m.r.s
16-06-2010, 23:07
سلام بچه ها اين راهنماي اولتون ايراد داره.اوني هم كه تو فايله دانلود شده است هم ايراد داره.
اول اينكه بايد برين و Hamachi رو Network اول كنيد.(از تو Advanced توي view Network connections)
بعدش هم اينكه بايد توي قسمت آي پي تيك Automatic Metric رو بردارين و بجاش عدد 10 رو وارد كنيد.
سوم اينكه وقتي برنامه رو دان كردين يك فايل داره كه واسه Register كردن برنامه تو ويندوزه.حتما اون رو هم اجرا كنيد.
دكمه F12 رو هم همون اول بازي بزنيد و هنگام بازي اجراي برنامه DLLLoad يادتون نره.
آها راستي فايروالتون هم بايد كاملا خاموش باشه.
همه اين اطلاعات رو دونه دونه از تو سايتهاي مختلف جمع آوري كردم.:11:من هستم هركي خواست بياد بهم پي ام بده.

SA.JJ.AD
11-11-2010, 19:22
کسی میاد تستش کنیم و دو نفره بازی کنیم ؟ حال میده ها :31:

ALI10568
12-03-2011, 18:50
اقا هاما چی رو میشه رو سون راه انداخت:5:

Molibden
22-04-2011, 23:46
آنلاین میشه بازی کرد؟

Viren
24-04-2011, 01:44
من هستم اگه کسی خواست تست کنه!

amirpersia68
12-06-2011, 18:33
سلام دوستان
آقا من میخواستم امروز برای اولین بار resident evil 5 رو آنلاین بازی کنم . برنامه ی هماچی و اون چند تا فایل hamachi , dll load رو هم دانلود کردم . یه آموزش کامل هم تو یه سایتی بود اون رو هم خوندم و همه ی کارها رو انجام دادم . با هماچی یه network ساختم . بعد یه سرور برای بازی ساختم . بعد اونی که میخواد به سرور کانکت بشه سرور براش میاد ولی وقتی که روی سرور کلیک میکنه و میخواد کانکت کنه این ارور رو میده
the game session will be close
یه همچین اروری میده .
و بعد به اون یکی گفتم سرور بسازه و من کانکت بشم . برای من سرور اومد ولی وقتی میخواستم کانکت بشم باز هم همون ارور رو داد .
آقا من همه ی کار ها رو انجام دادم . چرا کانکت نمیشه ؟ اشکال از کجاست ؟ من خیلی دلم میخواد resident evil 5 رو آنلایم بازی کنم . میخواستم بدونم کسی هست که تونسته باشه با هماچی resident evil 5 رو آنلاین بازی کنه ؟ اگه هست لطفا بیاد منو راهنمایی کنه و بگه اشکال کار کجاست . هر کس هر وقت که بخواد بازی کنه من هستم . فقط بهم بگه . و هر کس هم که میخواد resident evil 5 رو آنلاین بازی کنه من هستم .
با تشکر .

alivw71
12-06-2011, 19:22
سلام دوستان
آقا من میخواستم امروز برای اولین بار resident evil 5 رو آنلاین بازی کنم . برنامه ی هماچی و اون چند تا فایل hamachi , dll load رو هم دانلود کردم . یه آموزش کامل هم تو یه سایتی بود اون رو هم خوندم و همه ی کارها رو انجام دادم . با هماچی یه network ساختم . بعد یه سرور برای بازی ساختم . بعد اونی که میخواد به سرور کانکت بشه سرور براش میاد ولی وقتی که روی سرور کلیک میکنه و میخواد کانکت کنه این ارور رو میده
the game session will be close
یه همچین اروری میده .
و بعد به اون یکی گفتم سرور بسازه و من کانکت بشم . برای من سرور اومد ولی وقتی میخواستم کانکت بشم باز هم همون ارور رو داد .
آقا من همه ی کار ها رو انجام دادم . چرا کانکت نمیشه ؟ اشکال از کجاست ؟ من خیلی دلم میخواد resident evil 5 رو آنلایم بازی کنم . میخواستم بدونم کسی هست که تونسته باشه با هماچی resident evil 5 رو آنلاین بازی کنه ؟ اگه هست لطفا بیاد منو راهنمایی کنه و بگه اشکال کار کجاست . هر کس هر وقت که بخواد بازی کنه من هستم . فقط بهم بگه . و هر کس هم که میخواد resident evil 5 رو آنلاین بازی کنه من هستم .
با تشکر .
من پایم . وقتشو بگو زود میام.فقط یه مشکل . وقتی میخام سینگل بازی کنم لودینگش زیاد طول میکشه واسه شما هم اینطوریه؟

amirpersia68
12-06-2011, 19:26
من پایم . وقتشو بگو زود میام.فقط یه مشکل . وقتی میخام سینگل بازی کنم لودینگش زیاد طول میکشه واسه شما هم اینطوریه؟
سلام . ممنون از این که جواب دادین . تو آنلاین نمیدونم ولی تو آفلاین نه سرعتش خوبه .
برای بازی هم شما بگو کی بازی کنیم .
با تشکر

amirpersia68
12-06-2011, 19:45
آقا چی شد . کسی نیست به ما کمک کنه ؟ :19:

amirpersia68
12-06-2011, 19:58
کسی هست بیاد آنلاین بازی کنیم .

zeus360
22-07-2011, 16:13
دوستان روش بازی به صورت لن رو کسی بلده؟

ava-net
18-08-2011, 09:12
آقا من یه مشکلی دارم
اویل 5 رو به صورت کوپ نرمال تموم کردیم ( آفلاین )
بعد دوباره شروع به بازی کردیم در حالت هارد که مجبور شدم ویندوزم رو عوض کنم با اینکه پوشه سیو بازی رو کامل برداشتم و همون نسخه ویندوز رو نصب کردم و حتی همون نام اکانت رو گذاشتم اما بعد از کپی کردن سیو سر جاش وقتی بازی رو اجرا می کنم و می خواد که سیو رو لود کنه میگه که سیو دمیج خوردخ و نمی تونه کاریش کنه .
میشه یه راهنمایی کنید .

با تشکر

ali feri
11-09-2011, 11:48
سلام.من یه مشکلی دارم.اونجایی که زامبی اره به دست میاد هر چقدر اون بشکه ها رو کنارش منفجر می کنم نمی میره.کمک کنید لطفا

ava-net
11-09-2011, 12:02
سلام.من یه مشکلی دارم.اونجایی که زامبی اره به دست میاد هر چقدر اون بشکه ها رو کنارش منفجر می کنم نمی میره.کمک کنید لطفا

اون آپگرید آخر شات گانت رو بگیر و چند تا تیر توی سرش بزن

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

آقا من یه مشکلی دارم
اویل 5 رو به صورت کوپ نرمال تموم کردیم ( آفلاین )
بعد دوباره شروع به بازی کردیم در حالت هارد که مجبور شدم ویندوزم رو عوض کنم با اینکه پوشه سیو بازی رو کامل برداشتم و همون نسخه ویندوز رو نصب کردم و حتی همون نام اکانت رو گذاشتم اما بعد از کپی کردن سیو سر جاش وقتی بازی رو اجرا می کنم و می خواد که سیو رو لود کنه میگه که سیو دمیج خوردخ و نمی تونه کاریش کنه .
میشه یه راهنمایی کنید .

با تشکر

خیلی ممنون که جواب دادین .
خودم راه حلش رو پیدا کردم