PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ كردن سرور

kusha313
29-09-2009, 12:29
سلام دوستان سرور ما چند روزيه كه بعد از يه مدت كار با كلاينت ها خود به خود هنگ مي كنه البته يه بار اين اتفاق براش افتاد و شركت پشتيباني انتي ويروس يه تنظيماتي انجام دادند و قضيه حل شد اما دوباره كه اينجوري شده و كارمند اون شركت عوض شده و انقدرا وارد نيست شما چه پيشنهادي دارين ؟ ضمنا آنتي ويروس ما كسپره (لايسنس دار) كه فكر كنم زياد توانايي نداره :41:
در ضمن شما فايل سرور چه آنتي ويروسي رو پيشنهاد مي كنيد؟

kusha313
04-10-2009, 11:47
با سلام به اساتيد شبكه
جواب قبل كه پيدا نشد براي همين سعي مي كنم سئوالم رو دقيق تر بگم اون اينه كه سرور كار ميكنه اما وقتي با اتوماسيون اداري كار ميكني از اونجا كه اتوماسيون وب بيس هست و با internet Explorer باز ميشه مي بيني كه جواب نميده و موقعي كه ميري روي سرور تمام درايوها رو باز ميكنه اما منوي استارت وIE و كليه قسمتهاي مربوط به taskbar قفله كسي نميدونه من بايد چيكار كنم
لازمه اينم بگم كه آنتي ويروس ما كسپره و اينترنتمون رو با ISAشير كردم آيا ميتونه مشكل از اونا باشه ؟؟؟
تورو خدا اگه ميدونيد كمك كنيد
حداقل بگيد من چيو تست كنم؟؟؟:9::9::42:

hraeissi
05-10-2009, 08:37
دوست من بهتر است Event سرور را چک کنید تا متوجه اشکال بشوید

shuahin_kh
11-10-2009, 10:49
من چنین مشکلی داشتم. اتفاقا من با remote به سیستم isa وصل میشدم. میدیدم اینترنت قطع شده. بعد که بصورت LOCAL میرفتم و پشت isa server مینشستم، میدیدم NOD32 چندتا سایت رو بعنوان سایتهای danger معرفی کرده و به اطلاع isa رسانده و isa هم برای security بیشتر اینترنت رو بلوکه کرده.
من هم اومدم سایتهای danger رو توی isa فیلتر کردم و به user ها اجازه ندادم به این سایتها وارد بشن. و قضیه درست شد.
حالا شما یه کار کن. آخرین update برنامه isa رو بگیر و نصب کن شاید مشکلت برطرف بشه . اگر نشد اینو بدون که نه server مشکل داره نه antivirus . بلکه امنیت بالای شبکه است که گاهی اوقات دردسرساز میشه