PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در یاهو مسنجر در مورد هک پسوورد

goldfish
07-03-2006, 23:03
سلام
خسته تباشین دوستان
من امروز یه پیغام خیلی عجیب دیدم که در عکس زیر گذاشتم و خیلی هم منو ترسونده هر کی اطلاعی داره لطف کنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*NashenaS*
07-03-2006, 23:10
دوست عزيز شما متاسفانه هك شديد...
يرنامه Magic PS Remover رو فكر مي كنم براي يكي از دوستان گزاشته بودم... ميگردم پيدا كردم براي شما هم مي زارم...
دوستان ديگه هم اگه ديديد بزاريد.
ممنون. :)

goldfish
08-03-2006, 11:29
عزيز من اين سيستمو 1 هفتم نميشه خريدم اولين بارم هست كه به اينترنت وصل شدم چه طور ميتونه كسي واسه من كسي واسه من تروجان سند كرده باشه فك نكنم هك شده باشه

*NashenaS*
08-03-2006, 22:27
عزيز من اين سيستمو 1 هفتم نميشه خريدم اولين بارم هست كه به اينترنت وصل شدم چه طور ميتونه كسي واسه من كسي واسه من تروجان سند كرده باشه فك نكنم هك شده باشه
اين چيزي كه من مي بينم هك هست!
برداشت من:
شما خانمي ؟ ( Ghasedak_senator4u ) فروشنده هم اقا...
محل سكونت: Fairyland :blink:
به راحتي مي تونسته يه فايل رو كامپيوتر شما اجرا كرده باشه قبل از فروش ... دليلش رو خدا داند اما به نظر مياد براي اذيت هاي آتي (كرم) ...
خودت هم مشكوك ميزني ها...
موفق باشيد. :)

moslem.b
08-03-2006, 22:49
اين چيزي كه من مي بينم هك هست!
برداشت من:
شما خانمي ؟ ( Ghasedak_senator4u ) فروشنده هم اقا...
محل سكونت: Fairyland :blink:
به راحتي مي تونسته يه فايل رو كامپيوتر شما اجرا كرده باشه قبل از فروش ... دليلش رو خدا داند اما به نظر مياد براي اذيت هاي آتي (كرم) ...
خودت هم مشكوك ميزني ها...

منم با اشکان جان موافقم

ممکنه کار از فروشنده خراب باشه

goldfish
09-03-2006, 12:30
سلام آقا اشكان و آقا مسلم اولن كه من اون قاصدك نيستم و اون Fairyland هستم بعدشم من سيستمو خودم بستم تك تك قطعه خريدم هاردم پلوم شده هستش امكان نداره كه كسي رو سيستم من چيزي اجرا كرده باشه
ااما اون تيكتو منظورتو نفهميدم كه ميگفتي حودتم مشكوك ميزني

*NashenaS*
09-03-2006, 15:10
سلام آقا اشكان و آقا مسلم اولن كه من اون قاصدك نيستم و اون Fairyland هستم بعدشم من سيستمو خودم بستم تك تك قطعه خريدم هاردم پلوم شده هستش امكان نداره كه كسي رو سيستم من چيزي اجرا كرده باشه
ااما اون تيكتو منظورتو نفهميدم كه ميگفتي حودتم مشكوك ميزني

سلام.. اگه سيستم رو خودت بستي كه اون فرضيه از بين ميره...
كسي ديگه از كامپيوتر شما استفاده مي كنه؟ اگه اره كه احتمالا اوشون زحمتش رو براتون كشيدن.
اگه هم نه كه بلاخره يه طوري اين اومده...(ممكن هست كسي تروجان رو به كامپيوتر شما اپلود كرده باشه).
پيشنهاد مي كنم از انتي ويروس كسپرسكي Kaspersky و فايروال اوت پست Outpost استفاده كنين.

goldfish
10-03-2006, 10:42
ممنون آقا اشكان ولي جالب اينه نه با اون برنامه كه شما گفتين و نه با آنتي ويروس هيچ چيزي پيدا نشد و اين عجيبه
البته با Nod32 كه فك نكنم از كاسپر چيزي كم بياره و جالب تر اينه كه هيچ كدوم از پسوورهاي من عوض نشده

*NashenaS*
10-03-2006, 19:02
ممنون آقا اشكان ولي جالب اينه نه با اون برنامه كه شما گفتين و نه با آنتي ويروس هيچ چيزي پيدا نشد و اين عجيبه
البته با Nod32 كه فك نكنم از كاسپر چيزي كم بياره و جالب تر اينه كه هيچ كدوم از پسوورهاي من عوض نشده
خدمنتتون عرض كنم كه:
1- هستند تروجان هايي كه هيچ انتي ويروسي نشناستشون...
2- لزوما طرف پسورد رو عوض نمي كنه... نگه مي داره موقش كه رسيد...
يه فرمت رو بهتون پيشنهاد مي كنم.
اينم بگم كه هميشه پيشگيري بهتر جواب داده.

goldfish
11-03-2006, 11:46
خدمنتتون عرض كنم كه:
1- هستند تروجان هايي كه هيچ انتي ويروسي نشناستشون...
2- لزوما طرف پسورد رو عوض نمي كنه... نگه مي داره موقش كه رسيد...
يه فرمت رو بهتون پيشنهاد مي كنم.
اينم بگم كه هميشه پيشگيري بهتر جواب داده.
خنده داره مگه ميشه فرمتش كرد من كلي اطلاعات دارم
كار نشد نداره من پدرشو در ميارم تروجانه كه باشه :happy: :blush: حالشو ميگيرم حالا ميبيني

*NashenaS*
11-03-2006, 17:21
خنده داره مگه ميشه فرمتش كرد من كلي اطلاعات دارم
كار نشد نداره من پدرشو در ميارم تروجانه كه باشه :happy: :blush: حالشو ميگيرم حالا ميبيني
:laughing: :tongue: eyval...!

K053_LSH_KV90
11-03-2006, 17:30
اشكان جان اين پيغامي كه داده شده نشون ميده يارو از magicps استفاده كرده كه الان تمام آنتي ويروس ها ميشناسنش
--------

*Emad*
17-03-2006, 14:11
عزيزم هك شدي كسي برات با magic عكس فرستاده توام بازش كردي paset رفته باراي اون