PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور ميشه فايل صوتي با فرمت Ram را دانلود كرد؟ مهم كمك كنيد

mohammad3000
07-03-2006, 22:55
سلام به دوستان گل این بخش...راستش مشکلم اینه که من یه فایل موسیقی رو میخوام ذخیره کنم که در سایت صدا و سیما هست...فقط با ریل پلیر پخش میشه...اصلا هم نمیهش دانلود کرد...چند تا نرم افزار هم امتحان کردم...اما فایده نداره....
آدرسش اینه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از برنامه Stream Down هم که استفاده میکنم فایده نداره و ارور میده و آدرس فایل رو به این صورت تحویل میده :
rtsp://audiosrv.irib.com/preaud/Audio-Music/Gol-e Shabnam.rm
تو رو خدا کمکم کنید..چون اگه بخوام صدا رو ضبط کنم خیلی بد کیفیت میشه....
یه نر افزار بهم معرفی کنین که واقعا بتونه دانلودش کنه....
منظرم....قربان شما....

*NashenaS*
07-03-2006, 23:14
دوست من...
فلش گت رو من به خاطر همين چيزهاش دوست دارم...
شما با فلش گت مي تونس دانلود كني.
موفق باشي.
:)

mohammad3000
07-03-2006, 23:32
سلام دوست عزیز...با فلش گت هم امتحان کردم...فایده نداره...لطفا کمک کنید....

Mani_Borna
08-03-2006, 02:22
دوست عزيز استفاده از دانلود منيجر هايي تحت نامهايي با عنوان stream قادر به دانلود اين فايلها هستند و يا مخصوص اينها هستند مثل برنامه CocSoft Stream Down
CoCSoft Stream Down 5.7
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كرك

hamed2661
08-03-2006, 08:10
سلام دوست من
يه كاره ديگه هم ميشه كرد مي توني با jet audio موقع پخش از رو كارت صدا ضبطش كني كيفيتش هم خراب نميشه

mohammad3000
08-03-2006, 13:28
سلام...ممنونم از دوستانی که کمک میکنند...راستش من با همه برنامه ها امتحان رکدم...فلش گت..و استریم دون....اصلا نمیشه....با جت آیودیو هم کیفیتش خیلی بد میشه...لطفا اگر کسی راهی بهتر میشناسه کمک کنه....

masoud_35_teh
08-03-2006, 19:56
دوست عزیز هیچ راهی نداره جز اینکه با jet audio ضبطش کنی چون منم چند وقت پیش دنبال کانورتور این برنامه بودم که پیدا نکردم .در ضمن شما گفتید که نمی تونم دانلودش کنم ولی برای دانلود کردنش که مشکلی نیست
منتها باید بعد از دانلود on باشی که بتونی با real player گوش کنی .

MARTIN
09-03-2006, 02:58
اینو امتحان کن فک کنم حله

mohammad3000
09-03-2006, 07:02
سلام مارتین جان و دوستان دیگر...واقعا ممنونم از همشه شما...عجب برنامه ای مارتین جان معرفی کردند...کارش بیسته....واقعا شاخ در آوردم...دمت گرم دوست گلم...خدا عوضت بده...فدات....موفق باشی...بای

'POP'
09-03-2006, 07:50
اين برنامه ي مفيد و كم حجمي كه دوست عزيز MARTIN زحمت معرفيش رو كشيدند صرفا عمل تبديل و Convert پيشرفته ي اصل موزيك(يا ويدئو) رو از سايت مربوطه انجام ميده(بدون كمك از كارت صداي سيستم) و در واقع عمل دانلود موزيك اصلي رو انجام نميده. حتي شايد براي خيلي ها اين يك مزيت باشه!
;)

azer25
21-03-2006, 03:52
آقا من كه اينكارو كردم نشد كه....ميشه روش استفادشو بگين([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])براي من خطاي dll ميده