PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه ویروسیه که NOD32 پیدا میکنه و میکشه ولی بازم هست(البته فقط تو فلش تو هارد نیست)

David.Jn
29-09-2009, 00:21
سلام
این چند مدل ویروسیه که فلش من گرفته

pxie.pif - Win32/Sality.NAR virus
regsvr.exe - Win32/Sality.NAR virus
این دوتای بالایی تو Root فلش قرار دارند و خودNOD میشناسه و قزمط هم میشه ولی وقتی دوباره Scan میکنم دوباره هستن

َAutoit.CI trojan
این بالایی هم هر بار Scan میکنم پیداش میشه ولی وقتی یه پوشه رو باز میکنم NOD میاد بالا میگه کشتمش که الحق هم میکشه که تو سری های بعدی Scan اثری ازش نیست
شما یه راهنمایی کنین بگین من چکار کنم نمیشه که همه پوشه ها رو باز کنم یه بار ببینم که!!!!
اصلآ اگه هم اون کار رو بکنم بازم تو Root میمونه
با trend mico هم Scan کردم هیچی پیدا نکرد
راستی آپدیت Nod من واسه 17/6/2009 ه که قکر نمیکنم به این ربطی داشته باشه چون با باز کردن پوشه NOD دوباره گیرش میاره و میکشش

شانسی که اواردم فقط تو فلشه تو هاردم نیست^_^

Rainbow
29-09-2009, 01:03
اگه شما روی درایو راست کلیک کنید و اسکن کنید ، در این حالت ویروس رو شناسایی می کنه ولی پاک نمی کنه ولی اگه روی آیکون nod32 در کنار ساعت ویندوز کلیک کنید و گزینه custom scan رو انتخاب کنید در این وضعیت هم ویروس شناسایی میشه و هم پاک میشه

saeed774
29-09-2009, 03:07
برای اینکه از کار و زندگی نیوفتی فورا آپدیت کن و اسکن کن . در منوی راست کلیک برای اسکن دو حالت وجود داره یکی برای نشان دادن ویروس ها و منوی زیری اون یعنی Advance > clean files برای اسکن و پاکسازی ، که شما باید از این گزینه استفاده کنین . یا طبق گفته دوستمون عمل کنین .

David.Jn
29-09-2009, 22:28
وای چه سوتیی داده بودم من
آقا دمتون گرم اصلآ حواسم نبود
ممنون الان دیگه از دستشون خلاص شدم

!As@d
28-10-2009, 00:12
من هم مبتلا به این ویروس مزخرف شدم.... البته خودم مقصر بودم و بی احتیاطی کردم...
دارم یه برنامه از لینک زیر دانلود می کنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
که ظاهرا برای پاک کردن این ویروس بکار می رود.

picher_s
28-10-2009, 08:30
سلام

سالیتی تاپیک داره! اما مشکل فقط سالیتی نیست!!

شما Regsvr .exe هم دارید که نامش TR/Crypt.CFI.Gen Trojan هست.

و سالیتی به این تروجانه چسبیده.

شما باید ابتدا RegSvr .exe خلاص شید بعد از سالیتی.

اینو قبلا پاک کردم.

پس AVZ رو اجرا کنید و logش رو بزارید.

موفق باشید.