PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سئوال درباره norton ghost

mahmood-gt2
07-03-2006, 19:54
آقا من يه سئوال درباره Norton ghost داشتم.
مي خواستم ببينم اين كه مي گن مي شه هارد رو حتي در صورتي كه سيستم قاط بزنه تنها از طريق بوت كردن دوباره بازيابي كرد چه جوريه؟

من يه Image از هاردم گرفتم ولي موقع بوت شدن با اين كه توي بايوس گفتم از cd اول بخونه ولي انگار cd قابل بوت شدن نيست و مي ره توي ويندوز.

كسي مي دونه چه جوري مي شه bootableش كرد؟

rozha
08-03-2006, 02:11
در موقع روشن شدن ویندوز کلید f11 رو بزنید شاید مشکلتون رو حل کنه

mahmood-gt2
08-03-2006, 09:28
ممنون... امتحان مي كنم ببينم چي مي شه

mossi
08-03-2006, 17:23
emage shoma roye cd ast ya rouye hard .

age ru cd ast ehtemalan shoma cd boot ra nasakhti ke awwal ba cd boot biay bala wa bad imaget ra az cd image
bargardani .

mahmood-gt2
08-03-2006, 19:00
نشد.....زدم ولي از DVD بوت نشد. من دو تا كار كردم:
يه بار موقع iamge گرفتن توي برنامه مشخص كردم كه روي DVD image رو كپي كنه كه الان همين مورد رو امتحان كردم ولي جواب نداد. روي dvd يه فايل بيشتر وجود نداره
يه بار ديگه گفتم روي خود هارد به صورت يه فايل image بگيره. الان كه نگاه مي كنم مي بينم بجز فايل image يه فايل چند كيلو بايتي ديگه هم وجو داره.

حالا مي خوام فايل iamgeاي كه روي هارد هست رو بزن روي dvd. به نظرتون اون فايل كوچيكه رو هم بايد بزنم روي DVD؟ يا اون الكيه؟

mahmood-gt2
08-03-2006, 19:02
emage shoma roye cd ast ya rouye hard .

age ru cd ast ehtemalan shoma cd boot ra nasakhti ke awwal ba cd boot biay bala wa bad imaget ra az cd image
bargardani .

خوب اونو چه جوري بسازم؟ موقع image گرفتن چيزي در اين باره از من نپرسيد

mossi
09-03-2006, 02:55
من فقط یک چند روزی با این نورتون آنهم چند سال پیش با ورژن 5 یا 6 کار کردم .ازش خبر ندارم . الان هم این اخرین ورژنش را دارم اما اینستال نکردم .
تو برنامه نگاه حتما یه جایی هست که میگه بوتیبله دیسکت یا سی دی درست کن برای روز مبادا .
تو الن که ویندوزت سالمه خوب میتونی راحت ایمیجت را از توی ویندوز رستور کنی .
اما اگر ویندوز نیاد بالا یه جوری تو باید به فایل ایمیجت که حالا یا رو دی وی دی یا روی هارد گذاشتی دست رسی پیدا کنی .
چه جوری؟ با همان دودیسکت بوت یا سی دی بوت میای بالا پشت داس . و از انجا ایمیجت را پیدا میکنی و رستور میکنی .تو عکس پائین انجا که من فلش زرد گذاشتم ایکون های ساختن دیسکت و سیدی بوتیبل در برنامه اکرونیس است که از این برنامه نورتون خیلی بهتره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چون تو از اهالی بخش خودمان بیدی شاید من نورتن گست را اینستال کنم به بینم این با اکرونیس چه فرقی داره .

من اون بالا انگلیسی نوشتم به خاطر این بود که خانه خودمان نبودم . وانجا فارسیشان اکتیو نبود

mahmood-gt2
09-03-2006, 10:26
من فقط یک چند روزی با این نورتون آنهم چند سال پیش با ورژن 5 یا 6 کار کردم .ازش خبر ندارم . الان هم این اخرین ورژنش را دارم اما اینستال نکردم .
تو برنامه نگاه حتما یه جایی هست که میگه بوتیبله دیسکت یا سی دی درست کن برای روز مبادا .
تو الن که ویندوزت سالمه خوب میتونی راحت ایمیجت را از توی ویندوز رستور کنی .
اما اگر ویندوز نیاد بالا یه جوری تو باید به فایل ایمیجت که حالا یا رو دی وی دی یا روی هارد گذاشتی دست رسی پیدا کنی .
چه جوری؟ با همان دودیسکت بوت یا سی دی بوت میای بالا پشت داس . و از انجا ایمیجت را پیدا میکنی و رستور میکنی .تو عکس پائین انجا که من فلش زرد گذاشتم ایکون های ساختن دیسکت و سیدی بوتیبل در برنامه اکرونیس است که از این برنامه نورتون خیلی بهتره .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا چون تو از اهالی بخش خودمان بیدی شاید من نورتن گست را اینستال کنم به بینم این با اکرونیس چه فرقی داره .

من اون بالا انگلیسی نوشتم به خاطر این بود که خانه خودمان نبودم . وانجا فارسیشان اکتیو نبود

1- ايول آقا.... ممنون ميشم اگه كمك كنيد. در ضمن عكسي وجود نداره. مثل اين كه لينكشو ندادي

ramin_ne58
25-03-2006, 17:56
با سلام به دوستان گرامي
اگر كسي ميتونه برنامه نرتون گوست10 رو رجستري بكنه حتما تو سايت بزاره
چون خيلي ضروري نياز دارم
راستش یک شماره سریال تو همه سایتها اعلام شده ولی نمی دونم چرا کار نمی کنه
key : BcqxdB-AAAQa-AnIL4Q-dwCap-AAEX
با تشكر رامين