PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشان ندادن تصویر

Hashur
27-09-2009, 11:45
سلام
سیستم من مشکل نشان دادن تصویر داره بعد از سوختن سه تا مادربرد وتعویض پاور دوباره تصویر از مانیتور رفت
برق داخل سیستم میاد ولی چراغ کیبورد روشن نمیشه و هیچ تصویری نشان داده نمیشه و مقع روشن شدن سیستم صدای بوقی که هنگام بالا آمدن ویندوز میاد شنیده نمیشه ممنون میشم راهنماییم کنید

p_samimi
28-09-2009, 00:04
این جور که به نظر میاد باید یک تست با یک کارت گرافیک دیگه بکنی.
احتمال 70% خرابه و میزنه مادربرد رو میسوزونه.

و یا اینکه تا حالا پاور خراب بوده و زده این گرافیک هم خراب کرده.

p_samimi
28-09-2009, 00:06
بعد علت سوختن مادربردهای قبلی , پاور بود؟

free_touch
28-09-2009, 00:13
کارت گرافیکتون چیه ؟
اون صدای بوق مربوط به کارت گرافیکه.اگه هنگام روشن کردن بوقی شنیده نمیشه به احتمال 99% کارتتون سوخته یا بد تو اسلات جا خورده.
مادربردت سالمه ؟ یعنی روشن میشه و می تونی تو تنظیمات بایوس بری ؟
این احتمال هم وجود داره که پاورتون به درستی به گرافیک و سیستم برق رسانی نمیکنه.(حتما یک تستی از پاور بگیر).

p_samimi
28-09-2009, 09:18
کارت گرافیکتون چیه ؟
اون صدای بوق مربوط به کارت گرافیکه.اگه هنگام روشن کردن بوقی شنیده نمیشه به احتمال 99% کارتتون سوخته یا بد تو اسلات جا خورده.
مادربردت سالمه ؟ یعنی روشن میشه و می تونی تو تنظیمات بایوس بری ؟
این احتمال هم وجود داره که پاورتون به درستی به گرافیک و سیستم برق رسانی نمیکنه.(حتما یک تستی از پاور بگیر).

از اونجایی که میگه سیستم تصویر نمیده پس نمیشه رفت تو بایوس.
در ضمن گفته که پاور هم عوض کرده.
پس احتمالا همون گرافیک ایراد داره.

البته گاها دیده شده که بعضی دیگر کابل های برق یا قطعات دیگه به سیستم آسیب رسوندن و چون به چشم نمیان آدم رو گمراه میکنند.
با این حال با یک گرافیک دیگه تست کن.
من پیشنهاد میکنم گرافیکت رو روی سیستم دیگه تست نکنی!!!!!!!

Hashur
28-09-2009, 12:09
سلام
ممنون از راهنمایی هاتون .گرافیک و روی یک سیستم دیگه تست کردم مشکل از گرافیک بود ولی نمیدونم چرا تک تک قطعات عیب پیدا کرد.

Hashur
28-09-2009, 12:15
سلام ممنون از راهنمایتون.گرافیک و روی یک سیستم دیگه تست کردم مشکل از گرافیک بود ولی نمیدونم چرا تک تک قطعات پشت سرهم مشکل پیداکرد

Hashur
28-09-2009, 12:20
سلام
ممنون از راهنمایتون.گرافیک رو روی یک سیستم دیگه تست زدم مشکل از گرافیک بود ولی نمیدونم چرا قطعات کامپیوتر تک تک به مشکل میخوره . شاید نوسان برق باشه
بازم ممنون از کمکتون