PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اضافه نمودن تصوير و متن به به پس زمينه ي عكس ها

nazanin 000
07-03-2006, 14:23
من براي وبلاگمون كه تو اين مدت كپي برداري ازش زياد شده نيازمند يه نرم افزار هستم كه توانايي WaterMarking و اضافه نمودن تصوير و متن به به پس زمينه ي عكسها رو داشته باشه
البته ميدونم نرم افزار هاي زيادي در اين زمينه هستن اما ميخوام بهترينش رو برام البته به نظر خودتون معرفي كنيد
ميخوام هم كار كردن باهاش راحت باشه هم سريع باشه و هم قابليت شفاف سازي متن رو داشته باشه
منتظرم

Diego
07-03-2006, 15:10
من براي وبلاگمون كه تو اين مدت كپي برداري ازش زياد شده نيازمند يه نرم افزار هستم كه توانايي WaterMarking و اضافه نمودن تصوير و متن به به پس زمينه ي عكسها رو داشته باشه
البته ميدونم نرم افزار هاي زيادي در اين زمينه هستن اما ميخوام بهترينش رو برام البته به نظر خودتون معرفي كنيد
ميخوام هم كار كردن باهاش راحت باشه هم سريع باشه و هم قابليت شفاف سازي متن رو داشته باشه
منتظرم
خودم دنبال همچین چیزی بودم.دوستان لطف کردند جوابمو دادند.100% کار شما رو راه می اندازه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nazanin 000
11-05-2006, 17:40
نرم افزار جالبي بود خيلي ازش استفاده كردم ممنون
اما امروز ديگه از كار افتاد
كد براي راه اندازي ميخواد هر جا گشتم نبود !!!
ميگم تو اين زمينه نرم افزار ديگه اي نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خيلي سرdع نياز دارم

Cracki
11-05-2006, 20:20
نازنین جان اگر شما برنامه Batch Watermark Creator 3.2 را که در سایت هم معرفی شده دارید استفاده میکنید باید توجه داشته
باشید که پچی که جانشین فایل اصلی برنامه میشه مشکوکه و 2 تا از آنتی ویروسها اینو بعنوان Malware و یکی هم بعنوان ویروس
تشخیص میده. البته از طریق هوش مصنوعی.

برنامه در این لینک معرفی شده...