PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروسی که بعضی اطلاعاتم را ناپدید کرده

Barca Messi
27-09-2009, 01:36
خواهش میکنم کمکم کنید من کامپیوترم به ویروسی مبتلا شده که که بعضی اطلاعاتم را ناپدید کرده ویندوزم را هم 4 بار عوض کردم بازم هیچ تعغیری نکرده مثلا من در درایوی که عکسهام در اون قرار داره را باز میکنم بعضی اطلاعاتم هست بعضی کلا ناپدید شده ولی در درایو دیگه که آهنگ وجود داره آهنگ هام سالمه و هیچ مشکلی ند اره در بعضی درایوهام اطلاعاتم ناپدید یا مخفی شده چه طوری میتونم آنها را برگردونم وقتی روی درایو perpertis میکنم تمام اطلاعاتم وجود داره با این حساب فایل هام وجود داره چه جوری برگردونم شون ممنون خواهش میکنم کمکم کنید دارم دیوونه میشم از دست این ویروس

sefid par
27-09-2009, 09:36
جواب سوالتون همین پایینه. به لینک زیر و سپس به قسمت "پاک کردن برنامه ی مخربی که پوشه ها را مخفی ( Super Hidden ) می کند"، "نحوه از بین بردن ویروس services.exe" و... برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Barca Messi
27-09-2009, 12:03
من از ویندوز 7 استفاده میکنم چه جوری در ویندوز 7 اینکار را انجام بدم بلد نیستم تازه 2 روزه که از xp به 7 مهاجرت کردم و تازه دارم به ویندوز 7 عادت میکنم خواهش میکنم این ویروس داره منو میکشه

saeed774
27-09-2009, 22:30
برنامه ای که دوستمون معرفی کردن اینه که بعد اجرا باید Scan رو بزنی :

ولی این ویروس اگه باشه که تمام آنتی ویروس ها پاکش میکنن ولی بعد پاکسازی محتویات بصورت مخفی و سیستمی هستن برای این منظور هم برنامه زیرو دان کن و روی فایلا راست کلیک کن و Change Attribeus رو بزن و در قسمت اول تیک همه گزینه ها رو بردار و ok کن .