PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت فیلد در افتر و پریمیر و مشکلات آن

RedShot
27-09-2009, 01:08
سلام
من کارت matrox RT.X-100 دارم و پروژه هام Upper field هست. وقتی از پریمیر خروجی میگیرم(با فرمت Microsoft DV AVI) و پس ااز اعمال افکتهای مورد نظر در افتر خروجی میگیرم مشکل زیر برام پیش میاد.
کسی تجربه این کار را داشته که بتونه کمکم کنه.

وقتی فایل را در پریمیر Import می کنم تصاویر بدون لرزش دیده میشه (چون پروژه من Upper هست) اما افکتهایی که با افتر اعمال شده لرزش دار است ( زیرا این افکتها Lower field هست)
وقتی هم از گزینه Field Optioin در پریمیر فیلد را Reverse می کنم تصویر لرزش دار است و افکتها بدون لرزش.

چطور میتونم در این حالت هم تصویر و هم افکتهای اعمال شده را بدون لرزش و با یک فیلد، یکسان کنم.

ممنون میشم اگه مشکلم را حل کنید

پیروز باشید:41:

Mr Andersson
27-09-2009, 02:56
درود;

اگه مینونی کاراتو جدا جدا خروجی بگیر و به یه نوع فیلد برسونشون (مثلا هر دو lower) اگه نه با Progressive خروجی بگیر ببین چی در می یاد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشی...

pouyan_pro2008
30-09-2009, 03:01
سلام
شما ميتوني تمام خروجي رو با پریمیر رندر بگیری.یعنی با دینامیک لینک کامپوزیت های افتر رو بیار توی پریمیر فقط دقت کن پروژه ها مثل هم باشن
موفق باشی
راستی matrox RT.X-100 رو چند گرفتی ؟ کارش خوبه؟

RedShot
01-10-2009, 02:12
درودبا تشکر از دوستان خوبم Mr Andersson و pouyan_pro2008 حتماً این روشهایی را که توضیح دادید امتحان می کنم. ممنون که وقت گذاشتید تا مشکلم و حل کنم.در پاسخ به pouyan_pro2008 : من این کارت را 4 سال پیش خریم 650 ولی الآن دست دومش تو بازار گیر بیاد حدود 200 یا 250 هست.تکنولوژیش نسبت به زمانی که تولید شده خیلی خوبه. اگر یک لایه را کوچک کنی و یک Color correction و یک لایه تایتلداشته باشی بدون نیاز به رندر میتونی کار کنی. در برنامه های فتوشاپ - افتر - لایت ویو - 3D Max و Encore هم خروجی را روی TV میتونی داشته باشی.و اگر فیلمی را با ویندوز مدیا پلیر اجرا کنی خروجی کار را روی TV داری. اگر مشخصات بیشتری خواستی در خدمتم.اما کارت RT.X-2 که یکی دو سال پیش در دو مدل HD و SD به بازار اومد با پریمیر CS3 کار میکنه که توانایی و قدرتش به مراتب خیلی بیشتر از 100 هست. مدل HD حدود یک و نیم میلیون و مدل SD حدود 900 تو بازار هست. من در محل کارم از مدل SD استفاده می کنم و خیلی رازی هستم. مثلاً یکی از پروژه هام به شرح زیر هست.یک لایه برای کروماکی - یک بک گراند به همراه تصحیح رنگ - یک لایه حرکتی مانند لوگو در بک گراند به همراه تصحیح رنگ - دو لایه فورگراند که هردو لایه موشن داره و تصحیح رنگ شده. با این توضیحی که دادم پریمیر نیازی به رندر ندارد (پروژه قرمز نیست).موفق باشی

pouyan_pro2008
01-10-2009, 17:59
درود
مرسی از توجهت.دوست عزیز من نسبت به کارم تعداد لایه ها زیاد میشه مثلا از 50 تا بعضی وقتا به 120 هم میرسه خدا نکنه 2 تا کامپ اینطوری بخوام رو هم بندازم که دیگه خیلی داستان درست میکنه.با 4870x2 و xeon 3.4 بازم کم میارم HD strom هم جواب نداد دیگه نمیدونم چیکار کنم!!!
بازم مرسی