PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آخرین روز انتخاب ( بین samsung jet ، HTC diamond2, Nokia N97 )

sarmast65_ata
27-09-2009, 00:56
بچه ها اگه فردا اتفاق خاصی نیوفته بعدازظهر قراره برم گوشی بگیرم اودم آخرین مشورت ها رو هم با شما انجام بدم تا یه گوشی خوب بگیرم.
گزینه های اصلی من samsung jet ، HTC diamond 2 ، و Nokia n97 هستش که واقعآ بد گیر کردم بین این 3 تا گزینه.
سامسونگ رو به خاطر برندش ، طراحیش ، سرعت پردازندش و کیفیت ال سی دیش دوست دارم.
htc رو هم به خاطر برندش ، سیستم عامل ویندوزش و طراحیش دوست دارم.
نوکیا رو هم فقط و فقط به خاطر برندش دوست دارم.
میترسم سامسونگ بعد از مدتی خستم کنه به خاطر نداشتن سیستم عامل من زیاد تا الان با گوشی های جاوا و بخصوص سامسونگ کار نکردم نمی دونم میشه راحت توش برنامه نصب کرد یا نه و آیا اینکه برنامه هاش بدرد بخور هستش یا نه؟
خیلی دوست دارم تجربه کار با ویندوز موبایل رو بدست بیارم ولی از هنگ کردناش میترسم چون یکی از دوستام همین گوشی رو داره میگه بعضی وقتا هنگ میکنه تازه اون زیاد با گوشی کار نمیکنه اگه بخواد مثل من کار کنه که باید فکر کنم فقط هنگ کنه!!
حالا موندم چیکار کنم قیمت هم خوب برام مهمه درمورد قیمت های جدید این 3 گوشی زیاد اطلاعی ندارم فقط حول و حوش قیمت رو می دونم.
یک کاری هم میتونم بکنم اینه که باز هم صبر کنم به یه دفعه گوشی omnia 2 رو بگیرم با سیستم عامل ویندوز و سرعت پردازنده خوب که نمی دونم توی ایران اومده یا نه؟
دوست دارم کمکم کنید تا فردا که می خوام برم با اطلاعات خوب برم.
پس شروع کنید.

hasanmotori
27-09-2009, 02:33
خب شما چرا 8910 نمیگیری ؟
از هر لحاظ نسبت به اونا بهتره

pulp_152
27-09-2009, 13:40
8910 راحته گوشی خیلی خوبیم هست .. ولی امنیا 2 هم نهایت تا هفته یا 2 هفته دیگه تو بازار زیاد میشه ...

sarmast65_ata
27-09-2009, 14:17
مرسی از راهنمایی شما
قیمت 8910 رو دارین؟من قیمت این گوشی رو در حال حاضر ندارم بد نمی خوام یه گوشی بگیرم که زیاد افت قیمت داشته باشه چون htc به نسبت خودش زیاد افت قیمت نمیکنه و jet هم که قیمتش زیاد بالا نیست و افت قیمت هم بکنه زیاد مهم نیست
سرعت گوشی چجوریه؟باور کنید من حوصله هنگ کردن و سرعت کم گوشی رو ندارم
کیفیت صدای پخش موزیک گوشی در چه حدیه؟
کلآ هر چی میدونید ( معایب و مزایا ) این گوشی رو بگید که بتونم انتخاب کنم قیمت رو هم یادتون نره
مرسی

pulp_152
27-09-2009, 14:20
الان بدون گارانتی تا 580 و با گارانتی اصلی پارس مایکروتل تا 670 میتونی گیر بیاری ...

افت قیمتش رو هم کرده دیگه افت قیمت زیاد نداره ...

pulp_152
27-09-2009, 14:34
مرسی از راهنمایی شما
قیمت 8910 رو دارین؟من قیمت این گوشی رو در حال حاضر ندارم بد نمی خوام یه گوشی بگیرم که زیاد افت قیمت داشته باشه چون htc به نسبت خودش زیاد افت قیمت نمیکنه و jet هم که قیمتش زیاد بالا نیست و افت قیمت هم بکنه زیاد مهم نیست
سرعت گوشی چجوریه؟باور کنید من حوصله هنگ کردن و سرعت کم گوشی رو ندارم
کیفیت صدای پخش موزیک گوشی در چه حدیه؟
کلآ هر چی میدونید ( معایب و مزایا ) این گوشی رو بگید که بتونم انتخاب کنم قیمت رو هم یادتون نره
مرسی

سرعت گوشی بالاس یکی از بهترین cpu ها روشه .. cpu که رو 3gs هم هست همینه ... نه هنگ داره نه مشکلی ...

اسپیکرهای خوبی داره و صدای استریو داره ... تو هدفون هم خوبه ...

بهترین مزایاش اینترفیس خوبشه که رو سیمبین گذاشته شده ...

دیگه دوربین 8 مگا پیکسلیشه که بهترین دوربین عکاسی 8 رو گوشیه ... و بهترین فیلمبرداری رو داره که با کیفیت hd فیلم میگیره ...

تاچ خازنی به همراه کیفیت صفحه نمایشگر فوق العاده عالی هم بزرگترین خصوصیتشه .. اگه سیمبین برات موردی نداره گوشی تکی هستش

sarmast65_ata
27-09-2009, 14:40
الان بدون گارانتی تا 580 و با گارانتی اصلی پارس مایکروتل تا 670 میتونی گیر بیاری ...

افت قیمتش رو هم کرده دیگه افت قیمت زیاد نداره ...

میدونم این گوشی یکی از بهترین های حال حاضر بازار موبایله ولی قیمتش خیلی برام بالاست بدون گارانتی میترسم بگیرم چون قیمت بدون گارانتیش خوبه ولی با گارانتیش برام خیلی گرون در میاد

mamo
27-09-2009, 14:46
به نظر من Nokia N97

pulp_152
27-09-2009, 14:46
پس یکم صبر کن امنیا 2 بیاد قیمتش از hd باید یکم کمتر باشه یک 40 تا 50 هزاری ... صبر کنی زیر 600 میاد با گارانتی تو این 1 یا 2 ماه اخیر ...

البته با گارانتی متفرقه هم میتونی hd رو برداری ... که تقریبا 600 در میاد ولی اعتمادی بهشون نیس ! که اگه خراب شد درست کنن یا نه ... شانسیه

sarmast65_ata
27-09-2009, 14:58
من امروز بعدازظهر میرم میبینم شاید دیونه شدم همین hd رو با گارانتی گرفتم یا اینکه صبر کنم قیمتش بیاد پایین یا به قول شما omnia 2 رو بگیرم

pulp_152
27-09-2009, 15:03
اگه میخوای صبر کنی که نرو .. چون اگه بری دیگه نمیتونی صبر کنی

sarmast65_ata
27-09-2009, 15:22
اگه میخوای صبر کنی که نرو .. چون اگه بری دیگه نمیتونی صبر کنی

راست میگی آخه 670 پول یک و ماه نیم حقوق منه بخدا زورم میاد بگیرم ولی می دونم این گوشی در حال حاضر بینظیر هستش بزار یه بار دستم بگیرمش ببینم چجوریاست :31:

pulp_152
27-09-2009, 15:42
اره خوب پول کمی که نیس ... ولی همون دوربین عکاسیش حداقل 200 تا 300 ارزششه ...فیلمبرداری هم که بیخیال حساب نمیکنیم

امتحان کردی خبرشو بیار که چجوری بود ..

ali racer
27-09-2009, 16:02
عطا برو تو کار 8910
بی گارانتی 580 راحت گیر میاد بسیار گوشی سر حالی هم هست !

Royce
27-09-2009, 20:26
jet و n97 اصلا با diamond 2 قابل مقایسه نیستن.
diamond 2 بگیر پشیمون نمیشی هرچی باشه ویندوز موبایله البته اگه اهل نصب برنامه باشی
موفق باشید

mr_rayan
27-09-2009, 23:27
همون 8910 رو بگیر خیال خودت رو راحت کن.ارزش داره اونقدر هم پول بدی،هم گوشی میخری هم دوربین.جت که اصلا قابل مقایسه با این گوشیهایی که گفتی نیست.جت گوشیه خوبیه ولی نه مثل اینایی که انتخاب کردی.اینا گوشی های بهتری هستند از نظر سیستم عامل و نرم افزاری.

hrdpc1
28-09-2009, 14:59
پادشاه n97 فقط ! هیچی نوکیا نمیشه !

Mohammad_Ahrari
28-09-2009, 17:14
رو تعصب نظر ندین ,لطفا...منم قبلا میگفتم پادشاه نوکیا اما حالا میگم سامشونگ.

آخه 97 از i8910سرتره؟ کی اینو گفته؟ چرا گفته؟

sarmast65_ata
29-09-2009, 00:51
دعوا نکنید :31:
دیروز بالاخره jet رو گرفتم واقعآ ازش خوشم اومد 8910 رو قیمت کردم 610 دلم نیومد بگیرم بابا پ.ل 2 ماه حقوقمه اینو گرفتم 380 از علاادین تا الان که خیلی باهاش حال کردم کیفیت صفحه نمایش ، صدای پخش موزیک ، دوربین ، اینترفس گوشی واقعآ بینظیره در مورد برنامه هم قبوله ویندوز دست ادم خیلی بازتره ولی من یکی از دوستام دیاموند 2 داره میگه بعضی اوقات هنگ میکنه که تازه اون دختره و با گوشی زیاد کار نمیکنه این گوشی رو هم قیمت کردم 560 میدادن ولی من حوصله هنگ کردن و این چیزارو ندارم.
این گوشی همه نیاز منو برطرف میکنه الان E65 رو هم دارم اونو میزارم واسه انگیج ( البته اگه جدید بیاد ) و برنامه

rozy_1500
29-09-2009, 16:42
دعوا نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
دیروز بالاخره jet رو گرفتم واقعآ ازش خوشم اومد 8910 رو قیمت کردم 610 دلم نیومد بگیرم بابا پ.ل 2 ماه حقوقمه اینو گرفتم 380 از علاادین تا الان که خیلی باهاش حال کردم کیفیت صفحه نمایش ، صدای پخش موزیک ، دوربین ، اینترفس گوشی واقعآ بینظیره در مورد برنامه هم قبوله ویندوز دست ادم خیلی بازتره ولی من یکی از دوستام دیاموند 2 داره میگه بعضی اوقات هنگ میکنه که تازه اون دختره و با گوشی زیاد کار نمیکنه این گوشی رو هم قیمت کردم 560 میدادن ولی من حوصله هنگ کردن و این چیزارو ندارم.
این گوشی همه نیاز منو برطرف میکنه الان E65 رو هم دارم اونو میزارم واسه انگیج ( البته اگه جدید بیاد ) و برنامه
مبارک باشهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههه
شیرینی یادت نره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ولی خوب کار خوبی کردی jet رو گرفتی اگه سیستم عامل i8910 برات مهم نباشه و خیلی به سرعت اهمیت میدی
چون هر چی باشه سی پی یوی i8910 از jet کمتره و در ضمن jet سیستم عامل نداره که بخواد از سرعت گوشی بکاهه
انتشالا که چرخش برات بچرخه

rozy_1500
29-09-2009, 16:43
دعوا نکنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
مبارک باشهههههههههههههههههههههه هههههههههههههههههههه
شیرینی یادت نره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif
ولی خوب کار خوبی کردی jet رو گرفتی اگه سیستم عامل i8910 برات مهم نباشه و خیلی به سرعت اهمیت میدی
چون هر چی باشه سی پی یوی i8910 از jet کمتره و در ضمن jet سیستم عامل نداره که بخواد از سرعت گوشی بکاهه
انتشالا که چرخش برات بچرخه

mr_rayan
29-09-2009, 22:34
مبارک باشه.گوشی خوبی خریدی.