PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ........در مورد مودمهاي اكسترنال؟؟؟

AFSORDEH
26-09-2009, 14:26
در مورد مودمهاي اكسترنال چند تا سوال داشتم:
1:تكانهايي كه در هنگام روشن بودن سيستم و يا به كار بودن اين مودم ها ي اكسترنال ( چه ADSL و چه ديال آپ يا...) ممكنه بهشون بخوره آيا براي اين نوع مودم ها مشكلي ايجاد ميكنه يا نه؟

2: مودم هاي ADSL رو اگه وقتي كه سيستم روشنه خاموش يا روشن كنيم ...مشكلي براشون داره يا خير؟

-: ايا نوع اتصال اين مودم ها به سيستم تاثير داره به اين مشكلات تكان ها يا ...اينا...:31:
ممنون:11::11::40::40::11:

rassool
26-09-2009, 14:57
تکان دادن هیچ مشکلی براشون پیش نمیاده من یه مودم linksys وایرلس دارم دم و دقیقه برای اینکه کل خونه بتونم باهاش کار کنم جاش رو تغیر میدم 2 ساله هیچ مشکلی براش پیش نیومده.
در مورد خاموش روشن کردنم هیچ مشکلی پیش نمیاد نترس.
هیچ تاثیری نداره اگه مودم رو با کابل lan وصل کنی خیلی بهتر از usb هست.از چند لحاظ

AFSORDEH
26-09-2009, 17:08
تکان دادن هیچ مشکلی براشون پیش نمیاده من یه مودم linksys وایرلس دارم دم و دقیقه برای اینکه کل خونه بتونم باهاش کار کنم جاش رو تغیر میدم 2 ساله هیچ مشکلی براش پیش نیومده.
در مورد خاموش روشن کردنم هیچ مشکلی پیش نمیاد نترس.
هیچ تاثیری نداره اگه مودم رو با کابل lan وصل کنی خیلی بهتر از usb هست.از چند لحاظ

ممنون از شما...موفق باشيد:11::11::11::40::40::11::11::11:

AFSORDEH
02-10-2009, 20:42
ميشه بگيد مزاياي اتصال با lan چه مزيتي نسبت به USB دارد؟:46:
من تا اونجايي كه شنيدم ميگن usb بهتره ...سرعت بالاتري هم داره...:18:
ممنون از شما:11:

rassool
02-10-2009, 22:54
ميشه بگيد مزاياي اتصال با lan چه مزيتي نسبت به USB دارد؟:46:
من تا اونجايي كه شنيدم ميگن usb بهتره ...سرعت بالاتري هم داره...:18:
ممنون از شما:11:
کاملا برعکس شنیدید .سرعت lan بالا تر از usb هست.اگراینترنت شما قطع شود اگر با lan وصل شده باشید دوباره وصل خواهید شد اما اگر با usb باید یه بار ds شده دوباره وصل شوید.کابل usb رو تا 2 متر بیشتر نمیشه استفاده کرد (مثلا من که مودمم وایرلس هست و بعضی مواقع مجبور میشم مودم رو تکون بدم برای سیگنال دهی در اتاق های دیگر) بیشتر نمیشه استفاده کرد در حالی که کابل lan رو میشه تا 100 متر هم استفاده کرد بدون افت کیفیت و مزایای بیشتری هم داره که من نمیدونم:31: