PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرشیا یا سیلو

IMPost
25-09-2009, 00:44
سلام دوستان .میخواستم بدونم معاوضه ی یک پرشیا با یک دوو سیلو به صرفه هست یا نه

دوو فنی سالم رنگ بژ 1300 لیتر بنزین این بنزینش منو هی گول میزنه؟

corey
25-09-2009, 11:07
کلا به نظرم کار زیاد جالبی نیست
هر جوی حساب کنی سیلو تو هیچ زمینه ای نمیتونه از پرشیا برتر باشه

این قوانین هم بخون و یه بار دیگه درخواستت بر اساس خواسته هات بگو تا دوستات بهتر راهنماییت کنن

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید

farshad bugatti
25-09-2009, 23:55
به نظر من همون پرشیا رو نگه داری بهتره

DJ POLESTAR
26-09-2009, 00:17
آره بنظر منم پرشیاتو نگه داره!
بنزین و وللش! ماشینتو به بنزین نفروش!
موفق باشی.

monazzah
27-09-2009, 13:16
سلام سیلو ماشین عالیه اما چون تولید نمی شه بی خیالش شو رو دستت می مونه:46:

MoHaMaD ZaNd
27-09-2009, 14:20
با نظرات دوستان موافقم . درسته كه سيلو ماشين خوبيه اما همونطور كه اين دوستمون ميگن رو دستت ميمونه !!!

koorosh1357
30-09-2009, 14:45
به نظر بنده بستگي داره كه خود شما چگونه لذت مي بريد
درسته كه سي يلو در دست ساخت نيست اما تمام وسايل آن در بازار به قيمت بسيار مناسب پيدا مي شود و خودرويي بسيار كم مصرف راحت و مناسبي است من به از جهت سليقه شخصي آن را به پرشيا ترجيح مي دهم
كوروش

a_mehr
30-09-2009, 15:43
من با عقیده کسایی که می گن این ماشین و نخر رو دستت می مونه اصلا موافق نیستم.

خوب بالاخره یه انسان هایی روی زمین وجود دارن که سیلو سوار می شن و اون انسان ها باهم راه میآن

همه که ماشین خرید و فروش نمی کنن که رو دستشون بمونه و تازه کی گفته می مونه پس اینهمه سیلو تو خیابون

رو کی خریده .

من خودم یکی از طرفدارای سیلو هستم و اصلا سیلو را پرشیا قابل قیاس نمی دونم. پرشیا تبدیل شده به یه ماشینی که دست کارخونه های ایرانی توش خورده و تبدیلش کردن به یه ماشین به درد نخور

و اما این دوستمون هم باید مشخصات کامل 2 تا ماشین رو می گفت که ببینیم چقدر تو بازار فی می خوره

ممکنه از نظر مالی به هم نیارزه.

مثلا یکی پرشیا صفر باشه و یکی سیلو 77

farshad bugatti
30-09-2009, 18:29
من با عقیده کسایی که می گن این ماشین و نخر رو دستت می مونه اصلا موافق نیستم.

خوب بالاخره یه انسان هایی روی زمین وجود دارن که سیلو سوار می شن و اون انسان ها باهم راه میآن

همه که ماشین خرید و فروش نمی کنن که رو دستشون بمونه و تازه کی گفته می مونه پس اینهمه سیلو تو خیابون

رو کی خریده .

من خودم یکی از طرفدارای سیلو هستم و اصلا سیلو را پرشیا قابل قیاس نمی دونم. پرشیا تبدیل شده به یه ماشینی که دست کارخونه های ایرانی توش خورده و تبدیلش کردن به یه ماشین به درد نخور

و اما این دوستمون هم باید مشخصات کامل 2 تا ماشین رو می گفت که ببینیم چقدر تو بازار فی می خوره

ممکنه از نظر مالی به هم نیارزه.

مثلا یکی پرشیا صفر باشه و یکی سیلو 77
نه ما نمیگیم سیلو ماشینه بدیه اما خب با توجه به شرایط ایشون پرشیا براشون بهتره چون ماشینه خودشه و عیب و ایراداتشو میدونه و در ضمن سیلو از هر لحاز نمیتونه به پرشیا برتری داشته باشه به غیر از کیفیت موتورش. من خودم طرافداره سیلو هستم و به خیلی از ماشین های ایران خودرو ترجیح میدم.

rami_hemi
30-09-2009, 22:00
منم میگم سیلو اگه تمیز باشه و کارکرد پایینش باشه ماشین با ارزشی هستش حتی با ارزشتر از یه پرشیا یی صفر(این سرفا نظر منه)
چون بی صدا بود روان کار کردن .خب با توجه موترو 1500 سی سی این ماشین توان کمتری نسبت به پرشیا داره ولی توی راه رفتن و سرعت نهایی ماشین کمتر نمیمونه تنها مشکل عمده ماشین ترمزش هستش و تمام قطعاتش پیدا میشه و مشتری هم داره رو دستت نمیمونه .مصرفش هم خیلی کمتر هستش نزدیک 7 لیتر تو 100 تا .

MoHaMaD ZaNd
01-10-2009, 14:01
همونطور كه دوستان گفتن سيلو ماشين بدي نيست . ولي يادمه با پسر خالم توي جاده داشتيم ميرفتيم كه يهو زد سر ترمز و ماشين صداي جير جير ميداد و همينطوري به راه خودش ادامه ميداد . به نظر من مشكل اساسيش ترمزش باشه !!!

monazzah
03-10-2009, 09:55
سیلو ماشین خوبیه اما شتاب و ترمز پارس و نداره در ضمن موقع فروش با ضرر زیادی مواجه می شی.

Mig33
06-10-2009, 21:58
لاشه سيلو به تمام ماشين هاي ايران خودرو مي ارزه....خود من سيلو دارم
در مورد ترمز شما مي تونيد با 350 تومن ترمزشو تقويت كنيد كه ميان سيلندر هاي دوو نكسيا رو روش ميزارن
در مورد فروش و ضرر الان يه سيلو تميز مدل 81 داره 10.5 معامله ميشه....جالبه كه اين مدل ماشينو من يكسال پيش نيز همين قيمت گرفتم
در مورد رو دست موندن اصلا صحت نداره...سيلو اگه تميز باشه رو هوا ميزنند
ماشين فوق العاده راحتيه...اونائي كه سوار شده و داشتن حرف منو مي فهمند
قطعاتش به وفور در بازار پيدا ميشه و تا سال 93 شمسي تعهد فروش و پخش قطعه در ايران وجود داره و با توجه به توليد اين ماشين در هندوستان و كشورهاي همسايه ايران قطعات براحتي از آنها وارد ايران ميشه....قيمت قطعات در حالت عادي تنها 30 درصد از فيمت قطعات پرايد گرونتره !!! كه با توجه به كيفيت قطعات بهترين گزينه خريده.
اين ماشين يه ماشين با طراحي آمريكائي است و كاملا فوق العاده
در مورد شما دوست عزيز:
اگر سلو شما تميز و مدل جديد يعني 81 به بالا و كاركرد كم و كاملا از سالم بودنش مطمئن هستيد در خريدش شك نكنيد.

graphmax
29-10-2009, 22:05
من هم پرشيا داشتم هم نكسيا(همون سيلو كه مونتاژ ازبك هستش):

پرشيا جلوبندي محكمتري داره، اتاقش كم صدا تره، و ترمزهاش هم بهتره.
سيلو فرمونش خيلي خيلي نرم تره، موتور استاندارد تري داره، خوشكلتره.