PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Norton systemworks 2006 به فرمت KGB

محمد امين
06-03-2006, 18:59
سلام دوستان
اين فرمت كه با نرم افزار KGB archiver كه توي انجمن معرفي شده توليد ميشه ميتونه تا چندصد برابر فشرده كنه. اگه norton systemworks 2006 و به اين فرمت دارين بذارين فكر كنم حجمش از چن مگ بيشتر نشه. كار زيپ كردنش هم بسادگي با همون برنامه ممكن هست
خيلي ممون

Farid007
06-03-2006, 20:49
سلام . به نظر من كار جالبي نيست . چون ممكن هست هنگام اكستراكت كردن آرشيو خراب شود و
همچنين آنقدر كه CPU رو استفاده ميكند ارزش ندارد . چون در تمام مدت اكستراكت بايد CPU همش استفاده شود
در كل استفده از نرم افزار عادي خيلي بهتر است تا فشرده شده اونم به اين فشردگي

Norton Systemworks 2006

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PASS : avax

hp1361
06-03-2006, 21:03
سلام

فكر كنم سي پي يو 3.2 با 2 گيگ رم كافيش باشه

اكستركش با من تو بفرست عزيز

منتظرم(شايدم منتظريم ها!)

Farid007
06-03-2006, 21:30
سلام
فكر كنم سي پي يو 3.2 با 2 گيگ رم كافيش باشه
اكستركش با من تو بفرست عزيز
منتظرم(شايدم منتظريم ها!)
كسي از نوع CPU حرف نزد امروزه همه CPU ها توانايي اينو دارند
ولي بدرد نميخورد البته من ندارم
شايد دوست ديگري براتون بذارند . دانلود كنيد و استفاده كنيد .

محمد امين
06-03-2006, 22:59
سلام . به نظر من كار جالبي نيست . چون ممكن هست هنگام اكستراكت كردن آرشيو خراب شود و
همچنين آنقدر كه CPU رو استفاده ميكند ارزش ندارد . چون در تمام مدت اكستراكت بايد CPU همش استفاده شود
در كل استفده از نرم افزار عادي خيلي بهتر است تا فشرده شده اونم به اين فشردگي

Norton Systemworks 2006

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

PASS : avax
سلام
CPU استفاده بشه بهتره تا اينكه خط تلفن استفاده بشه و مخابرات حالشو ببره!
آرشيو هم خراب نميشه اگر قبل از زيپ كردن خراب نبوده باشه!
در مورد CPU هم من خودم روي يك سيستم پنتيوم4 2.8 امتحان كردم با رم 512 - با سرعت 1.5 مگ در دقيقه unzip ميكنه مثلا 450 مگ رو توي 5 ساعت
بهر حال ممنون
اگه كسي از دوستان نرم افزار رو داره يا دانلود كرده اگه ممكنه برامون KGB كنه بذاره مرسي
اينم نرم افزارش:
KGB archiver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

R e Z a
07-03-2006, 01:11
سلام
من فقط يه نظر مي دم اونم اين كه فكر نكنم كسي پيدا بشه كه بخواد مثلا به قول دوستمون بياد نورتون 2006 رو زيپ كنه...چون وقتي 6,7 ساعت طول مي کشه که يه فايل 450 مگابايتي رو اکسترکت کنه واي به حال اينکه بخواد 1 گيگ رو زيپ کنه....طرف بايد قيد CPU و RAM ش رو بزنه....که هيچ کس هم دوست نداره با CPU و کلا کامپوترش 24 ساعت فقط zip کنه چون مي دونه يه ماه ديگه بايد فاتحه کامپوترش رو بخونه !!!

Farid007
07-03-2006, 10:57
سلام
من فقط يه نظر مي دم اونم اين كه فكر نكنم كسي پيدا بشه كه بخواد مثلا به قول دوستمون بياد نورتون 2006 رو زيپ كنه...چون وقتي 6,7 ساعت طول مي کشه که يه فايل 450 مگابايتي رو اکسترکت کنه واي به حال اينکه بخواد 1 گيگ رو زيپ کنه....طرف بايد قيد CPU و RAM ش رو بزنه....که هيچ کس هم دوست نداره با CPU و کلا کامپوترش 24 ساعت فقط zip کنه چون مي دونه يه ماه ديگه بايد فاتحه کامپوترش رو بخونه !!!
تاييد شد :happy:

Hoom@n
07-03-2006, 16:08
اين برنامه كار نمي كنه :
طرز کار اون برنامه : اون موقع زیپ کردن میاد و مشخصات فایل ها و پوشه ها (اینکه چقدر حجم دارند و توضیحاتی که با قرار دادن ماس میاد و یا زیر اسم اونا وجود داره) و فایل هایی که خیلی تابلو هستن مثل txt ها و xml ها رو ذخیره می کنه حالا موقع باز کردن میاد و اون هایی رو که ذخیره کرده رو به شکل اول میذاره سر جاش و برای بقیه یه فایا با اون پسوند و مشخصات می سازه و بعد تو اون رو با فاصله(اسپیس) پر می کنه تا به اون حجم برسن . تمام این کار ها رو هم تو چند لحظه اول می کنه و بقیه زمانی رو که شما باید صبر می کنید غیر واقعی هست . فقط با یه سری پروسه الکی رم و سی پی یو رو اشغال می کنه .

p.r
28-03-2006, 11:16
سلام .من در سایت imserba قسمت جالبی را دیدم که راجع به کلیه نرم افزار هایی بود که با این روش کم حجم شده بودند .
می خواستم ببینم اگر برایتان مقدور استن شما هم یک بخشی را برای این نرم افزار ها اختصاص ده8ید.
من خودم مدت هاست که دنبال harry potter audiobooks به این فرمت میگردم ولی متاسفانه هنوز پیدا نکردم.
واقعا خوب می شود اکر قبل از همه p30world این کار را انجام دهد.
با تشکر
p.r

my friend
28-03-2006, 11:28
خاله من رم 2 گیگی داره
یه فایل 700 مگی را کردش حدود 7 مگ
البته چون رمش 2 گیگه به این زودی فشرده کرد و در عرض همین مدت هم بازش میکنه !
من روی رایانه خودم امتحان کردم حدود 2 ساعت طول کشید تا بازش کنه !

البته چند وقته که رابطه ی مان به هم خورده وگرنه براتون آپلود میکردم :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: