PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز SONY VAIO VGN- NS 110E

topoly1000
23-09-2009, 12:14
سلام .وقتون به خیر

یه مشکلی واسم پیش اومده , اونم اینه که داشتم کاری می کردم که متاسفانه ویندوز لپ تاپم

که مدلش VAIO VGN- NS 110E هست دیگه بالا نیومد.

نتونستم دیگه ویندوزشو نصب کنم . اگه دوستی یا عزیزی مطلبی داره که کمکم کنه که چطوری بتونم

وین ویستا یا اکس پی نصب کنم ممنون میشم .ریکاور هم نتونستم بکنم.

میشه کمکم کنید .

مرسی.

Pami
24-09-2009, 00:01
مشکلی که باعث کرش شدن و غیر قابل استفاده شدن سیستم عامل بشه رو فقط با ریکاوری میشه حل کرد یا اینکه خودتون درایور ها رو داشته باشید و مستقیما خودتون ویندوز نصب کنید
موقعی که لپ تاپ رو خریدید باید DVD بک آپ با لپ تاپ میساختید تا الان بتونید استفاده کنید
نصب کردن ویندوز مشکلی نداره به شرطی که درایور ها رو داشته باشید

راهتون رو مشخص کنید ، اگه ریکاوری روی DVD دارید که هیچ ، اگر ندارید برید تالار دانلود درایور یا درخواست درایور بدید یا بخش های آمزشی رو مرور کنید تا به درایور ها دسترسی داشته باشید

topoly1000
24-09-2009, 11:59
مشکلی که باعث کرش شدن و غیر قابل استفاده شدن سیستم عامل بشه رو فقط با ریکاوری میشه حل کرد یا اینکه خودتون درایور ها رو داشته باشید و مستقیما خودتون ویندوز نصب کنید
موقعی که لپ تاپ رو خریدید باید DVD بک آپ با لپ تاپ میساختید تا الان بتونید استفاده کنید
نصب کردن ویندوز مشکلی نداره به شرطی که درایور ها رو داشته باشید

راهتون رو مشخص کنید ، اگه ریکاوری روی DVD دارید که هیچ ، اگر ندارید برید تالار دانلود درایور یا درخواست درایور بدید یا بخش های آمزشی رو مرور کنید تا به درایور ها دسترسی داشته باشید

دوست عزیز مشکل من روی نصب ویندوز است . داخل ستاپ گزینه به عنوان بوت نداره . هر کاری کردم و گشتم نتونستم
بوت اونو پیدا کنم . اینو چطوری حل کنم ؟

(( مشکل من فقط تو نصب ویندوزه ))

amn390
25-09-2009, 17:00
بوت باید تو هر سیستمی باشه! خوب بگرد شاید تو یه زیر شاخه باشه...

H@mid-Vista
25-09-2009, 17:35
اول بايد اطلاعاتت رو بك آپ كني چون حين نصب ويندوز و يا ريكاوري فرمت ميشه

دوم بايد بري تو ريكاوري

سوم اگه نشد برو با دي ويدي ويندوز 7 يا ويستا بيا بالا نصب كن

اينجا هم دايورهاتو بگير:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينجا هم ريكاوري رو تعمير كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید