PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : { آرشیو } ◄◄ | B | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 600 هزار تومان و 1 میلیون تومان

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Nikola
15-08-2010, 13:19
فقط ميخواستم ببينم چند رنگ داره
و اينكه صفحه نمايشش واقعا از كنار پيدا نيست؟
بعد يه كم در مورد صفحه كليدش توضيح نميدي؟

مدل ديگه اي توي اين قيمت كه صفحه نمايش بهتري داشته باشه
و زيبا هم باشه نيست؟

- سه رنگ. مشکی، نقره ای، قهوه ای. البته فقط پشت مانیتور (روی لپتاپ). یه نقش و نگار برجسته ای هم داره.
- نه از کنار تیره میشه. به سختی میشه دید.
- آهان صفحه کلید. ظاهرش متفاوت و خوشگله. دکمه ها درشت هستند. صفحه کلید تخت هست و به نظر میاد زیرکلید ها خالیه. اما من هنوز باهاش عادت نکردم. بدون نگاه کردن جای کلید هارو پیدا نمی کنم. به این موضوع که خاک بگیره توجه نکرده بودم. آره کاملا احتمال داره خاک بگیره. در ضمن عربیه، فارسی نیست.

- متأسفانه با مدل های دیگه توی این رنج کار نکردم. اگه گرافیک زیاد مهم نیست. لنوو g560 رو چک کن. شاید بهتر باشه.

mj_free
15-08-2010, 13:51
دوستان من چند صفحه قبل سوال كردم اما اينگار كسي منو دوست نداره!:31:
بين سري 3500vostro و سري inspiron 5010 شما ميگيد كدوم؟
منكه خودم نظرم روي 3500 هست. در واقع بين 3500 و 5741g موندم.
3500 خوشگلتره و ماركش دل هست و نسبت به 5741 كانفيگ كمتري داره.
خلاصه موندم...:41:

biostar
15-08-2010, 14:03

مدل ۳۵۰۰ اصلا برای بازی ها مناسب نیست و من به شما یکی از مدل های ACER 5741G و با گرافیک ۳۲۰ و یا مدل های سری K52 از ایسوس را پیشنهاد می کنم.

one-boy
15-08-2010, 15:29
آقا جون مادرتون یکی هم ما رو تحویل بگیره من باید تا پس فردا این لب تاب رو بخرم چون پس فردا شب تولد نامزدمه میخوام بهش کادو بدم.میگم بهترین چیزی که با 900 تومن میشه خردی چیه؟برند و مارک هم اصلآ مهم نیست.زیاد هم اهل بازی نیست.فقط میخوام کانفیگ بالا داشته باشه و کلآ زود خراب نشه و اذیتش نکنه.
سوال بعد این که بین Dell 5010 و Acer 5741 شما باشید کدوم رو انتخاب میکنید؟همونطور که گفتم کانفیگ بالا و جنس خوب برای ما مهمه و این که اذیتمون نکنه.از نظر cpu هردو corei5 هستند اما 5010 فکر کنم 2.4 باشه و ایسر 2.26
در عوض از نظر هارد مال 5010 هاردش 500 هست و مال ایسر 640 که البته اصلآ مهم نیست آدم یه هارد اکسترنال میگیره میبنده بهش.لطفآ کمک کنید.مرسی.

Nikola
15-08-2010, 16:04
آقا جون مادرتون یکی هم ما رو تحویل بگیره من باید تا پس فردا این لب تاب رو بخرم چون پس فردا شب تولد نامزدمه میخوام بهش کادو بدم.میگم بهترین چیزی که با 900 تومن میشه خردی چیه؟برند و مارک هم اصلآ مهم نیست.زیاد هم اهل بازی نیست.فقط میخوام کانفیگ بالا داشته باشه و کلآ زود خراب نشه و اذیتش نکنه.
سوال بعد این که بین Dell 5010 و Acer 5741 شما باشید کدوم رو انتخاب میکنید؟همونطور که گفتم کانفیگ بالا و جنس خوب برای ما مهمه و این که اذیتمون نکنه.از نظر cpu هردو corei5 هستند اما 5010 فکر کنم 2.4 باشه و ایسر 2.26
در عوض از نظر هارد مال 5010 هاردش 500 هست و مال ایسر 640 که البته اصلآ مهم نیست آدم یه هارد اکسترنال میگیره میبنده بهش.لطفآ کمک کنید.مرسی.

اندازه صفحه نمایش برات مهمه؟ اگه 14 اینچ خوبه، من بودم اسوس k42 میگرفتم.
اگه 15.6، اسوس k52 (حدود 1 تومن درمیاد).
به اعتقاد من کیفیت ساخت بهتری نسبت به دل و ایسر داره.
اما زیر 900 و 15.6 اینچ، ایسر رو به دل ترجیح میدم. (چرا؟ همین 2،3 صفحه اخیر رو بخون!)

alisoofi
15-08-2010, 22:42
نه تفاوتی نیست زیاد 13 اینچ میخوای ؟شما اول مشخص کن اولویت واسه خرید چیه یعنی میخوای سبک باشه یا نه بزرگتر باشه کانفیگش بهتر باشه لمسی باشه یا نه و....
کیفیت ساخت هر 2 بالاست قیمت کمشون بخاطر کیفیت بد نیست
ترجیها 90 درصد 13 اینچی باشه.خودم SR490JBB دارم واسه همین به سرم زده یه برند دیگه رو هم امتحان کنم وبه همین دلیل رفتم سراغ HP .از طرفی چون واسه خانومم میخوام و چون خانوما رنگی دوست دارم به نظرم CW21FX رنگ سفیدش منو به شک انداخته.گرافیک زیاد برام مهم نیست چون واسه بازی نمی خوام.finger print از اولویتهامه که CW متاسفانه نداره واسه همین روش تردید دارم.
DV3- 2155 و DV3-2165 و DV3-2360 با اون CW که گفتم.بین اینا گیر کردم.

pouya92
15-08-2010, 23:40
aspir 4741G
با هارد 500 با گارانتی سازگار گرفنم 785
عالیه بهتر از اونی که فکر میکردم
فقط کیبوردش روش فارسی هم -- شده :دی
ولی گزینه خوبیه حتما یه نگاه بندازین

mj_free
16-08-2010, 02:00
مدل ۳۵۰۰ اصلا برای بازی ها مناسب نیست و من به شما یکی از مدل های ACER 5741G و با گرافیک ۳۲۰ و یا مدل های سری K52 از ایسوس را پیشنهاد می کنم.

ممنون از راحنماييت
يعني گرافيك 310 خوب نيست؟
من اهل بازي به اون صورت نيستم ... اما از كم آوردن نوت بوك هم بدم مياد:20:مدلهاي زير 1 تومن سوني cw2 چجوريند؟

hasanoooooooo
16-08-2010, 02:33
ممنون از راحنماييت
يعني گرافيك 310 خوب نيست؟
من اهل بازي به اون صورت نيستم ... اما از كم آوردن نوت بوك هم بدم مياد:20:مدلهاي زير 1 تومن سوني cw2 چجوريند؟

عزیز باور کن که در عین ناباوری رفیق من روی لپتاپش همین گرافیم رو داره
همین امروز داشت shift رو روی مدیوم بازی میکرد . واقعا باور نمیکنی ولی در حد خودش حرفهای زیادی برای گفتن داره!
میتونی توی یو تو ب هم سرچ کنی ببینی بازیارو چطوری میاره .ولی نمیشه تضمینی کرد که تا چند سال میتونه بازیارو اجرا کنه.........

enriquefk2
16-08-2010, 02:44
ترجیها 90 درصد 13 اینچی باشه.خودم SR490JBB دارم واسه همین به سرم زده یه برند دیگه رو هم امتحان کنم وبه همین دلیل رفتم سراغ HP .از طرفی چون واسه خانومم میخوام و چون خانوما رنگی دوست دارم به نظرم CW21FX رنگ سفیدش منو به شک انداخته.گرافیک زیاد برام مهم نیست چون واسه بازی نمی خوام.finger print از اولویتهامه که CW متاسفانه نداره واسه همین روش تردید دارم.
DV3- 2155 و DV3-2165 و DV3-2360 با اون CW که گفتم.بین اینا گیر کردم.

بین این 3 تا که گفتم 2360 اما سونی سریه Z و S هستند که با توجه به قیمتشون 2360 مناسب تره مثلا S 111 FM 2.26 Corei5 3M 430M 4 DDR3 500 SATA GMA Intel DVD-RW 13.3 Bright LED 7H 1.5 W,BT ,FP CHI
هست که قیمت بیشتر داره و از ASUS هم U30JC که هر 2 گرانترند

خوب گرافیک هم اگه مهم نیست در خرید 2360 شک نکن
سریه CW مناسبند اما صفحه لمسی و FP که شما میخوای ندارند اگه FP میخوای حتما HP بگیر

---------- Post added at 03:44 AM ---------- Previous post was at 03:40 AM ----------

عزیز باور کن که در عین ناباوری رفیق من روی لپتاپش همین گرافیم رو داره
همین امروز داشت shift رو روی مدیوم بازی میکرد . واقعا باور نمیکنی ولی در حد خودش حرفهای زیادی برای گفتن داره!
میتونی توی یو تو ب هم سرچ کنی ببینی بازیارو چطوری میاره .ولی نمیشه تضمینی کرد که تا چند سال میتونه بازیارو اجرا کنه.........
اینکه طبیعیه اجرا میشه روان اما خرید 320 آینده نگری بهتره و وقتی با همون بودجه میشه 320 خرید پس....

mj_free
16-08-2010, 04:25
بین این 3 تا که گفتم 2360 اما سونی سریه Z و S هستند که با توجه به قیمتشون 2360 مناسب تره مثلا S 111 FM 2.26 Corei5 3M 430M 4 DDR3 500 SATA GMA Intel DVD-RW 13.3 Bright LED 7H 1.5 W,BT ,FP CHI
هست که قیمت بیشتر داره و از ASUS هم U30JC که هر 2 گرانترند

خوب گرافیک هم اگه مهم نیست در خرید 2360 شک نکن
سریه CW مناسبند اما صفحه لمسی و FP که شما میخوای ندارند اگه FP میخوای حتما HP بگیر

---------- Post added at 03:44 AM ---------- Previous post was at 03:40 AM ----------

اینکه طبیعیه اجرا میشه روان اما خرید 320 آینده نگری بهتره و وقتی با همون بودجه میشه 320 خرید پس....
ممنون از راحنماييتون
دوست عزيز 310 با 320 فقط يك سطح تفاوت داره يا تفاوت بيشتره.
از طرفي هم 3500 fingerprint داره و خوشگل تره.
انتخاب من بين 5741g و vostro 3500 و cw21fx ان شا الله خواهد بود.
سوني هم طرفدار زياد داره اما چرا كسي به اون صورت اينجا پيشنهاد نميكنه؟
خلاصه محتاج راحنمايي ها و حمايت هاي شما هستم هرچند كه تا الان كلي منو خجالت دادين:11:

Nikola
16-08-2010, 08:13
دوست عزيز 310 با 320 فقط يك سطح تفاوت داره يا تفاوت بيشتره.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

starpars
16-08-2010, 12:56
آقا من میخوام واسه یکی 5010 بخرم. فروشنده با گارانتی زیگورات میده 770 خوبه یا گرونه؟ آپشنش هم اینه:
ci3 2.26
ram 4g
hdd 320
ati5470

فقط اینکه این لپ تاپ مودم dial up نداره . مدل مشابهی نیست که مودم هم داشته باشه؟ چون این دوستم adsl نداره مودم external هم یکم گرونه

mathbahram
16-08-2010, 15:48
با سلام...
فكر كنم جاي برخي از سوالاتم اينجا نباشه... اگر اينطوره ببخشيد ولي نمي دونستم كجا مطرح كنم...
1- مي خواستم بدونم عمر مفيد حدودي نوت بوكهايي كه قيمتشون حدودا 1 ميليون تومان باشه حدودا چقدره؟
2- من تحقيقاتي كه كردم به اين مدل لپتاپ رسيدم كه مدلش Acer 5741G هست. من هدفم از استفاده از نوت بوك استفاده از برنامه هاي گرافيكي مثل 3D Max و ... هست و كمي هم انجام بازي و انجام كارهاي دانشجويي و انجام تحقيقات... ولي شنيدم كه اين نوت بوك زبان عربي و انگليسي داره و نمي دونم اگر اينو بخرم اگر بخوام فارسي تايپ كنم از كجا جاي صحيح حروف را پيدا كنم؟ :20:
3- ميشه لطفا مدل هاي مختلف ديگه اي را معرفي كنيد كه عمر مفيد بالايي داشته باشه و زياد سنگين نباشه كه راحت بشه حملش كرد و اينكه در ايران نمايندگي و پشتيباني معتبري داشته باشه كه وقتي به مشكل بر خورد بشه بهش مراجعه كرد....؟( با جستجو در بين مدلهاي مختلف در اين سايت واقعا سر در گم شدم )( لطفا مدل سخت افزارهاي نوت بوك پيشنهادي رو هم در صورت امكان ذكر كنيد و مدل پيشنهادي كارت گرافيكش حداقل 1ْGB باشه... )
4- منظور از اين كانفيگ كه مي گن مثلا اين سرب نوت بوك كانفيگ هاي مختلف داره، چيه؟
و اينكه ميگن نوت بوكها به افزايش درجه ي حرارت مقاوم هستند درسته؟

پيشاپيش از راهنماييتون و اين سايت پر محتوا ممنونم...

mathbahram
16-08-2010, 15:53
راستي ببخشيد يادم رفت بالا بگم....... داشتن مودم هم مهمه...Acer 5741G مودم هم داره؟

starpars
16-08-2010, 20:09
امروز رفتم بازار قیمت لپ تاپ بیخودی به شدت رفته بالا از 10 تا 60 تومن رو هر کدوم اومده بهتره فعلا دست نگه داریم تا اینا آدم بشن
سیستم قیمت گذاریشون واقعا چرنده خاک بر سرا به جای اینکه به قیمت خریدشون نگاه کنن قیمتای روز شرکتی که ازش خریدنو مبنی قرار میدن بعدشم همش میگن بازار خرابه آخه با این سیستم قیمت گذاری حقتونه کسی ازتون خرید نکنه

w0rm
16-08-2010, 22:33
امروز رفتم بازار قیمت لپ تاپ بیخودی به شدت رفته بالا از 10 تا 60 تومن رو هر کدوم اومده بهتره فعلا دست نگه داریم تا اینا آدم بشن
سیستم قیمت گذاریشون واقعا چرنده خاک بر سرا به جای اینکه به قیمت خریدشون نگاه کنن قیمتای روز شرکتی که ازش خریدنو مبنی قرار میدن بعدشم همش میگن بازار خرابه آخه با این سیستم قیمت گذاری حقتونه کسی ازتون خرید نکنه
ميگن دلار گرون شده درنتيجه قيمتها هم كشيده بالا

Nikola
17-08-2010, 09:00
با سلام...
فكر كنم جاي برخي از سوالاتم اينجا نباشه... اگر اينطوره ببخشيد ولي نمي دونستم كجا مطرح كنم...
1- مي خواستم بدونم عمر مفيد حدودي نوت بوكهايي كه قيمتشون حدودا 1 ميليون تومان باشه حدودا چقدره؟
2- من تحقيقاتي كه كردم به اين مدل لپتاپ رسيدم كه مدلش Acer 5741G هست. من هدفم از استفاده از نوت بوك استفاده از برنامه هاي گرافيكي مثل 3D Max و ... هست و كمي هم انجام بازي و انجام كارهاي دانشجويي و انجام تحقيقات... ولي شنيدم كه اين نوت بوك زبان عربي و انگليسي داره و نمي دونم اگر اينو بخرم اگر بخوام فارسي تايپ كنم از كجا جاي صحيح حروف را پيدا كنم؟ :20:
3- ميشه لطفا مدل هاي مختلف ديگه اي را معرفي كنيد كه عمر مفيد بالايي داشته باشه و زياد سنگين نباشه كه راحت بشه حملش كرد و اينكه در ايران نمايندگي و پشتيباني معتبري داشته باشه كه وقتي به مشكل بر خورد بشه بهش مراجعه كرد....؟( با جستجو در بين مدلهاي مختلف در اين سايت واقعا سر در گم شدم )( لطفا مدل سخت افزارهاي نوت بوك پيشنهادي رو هم در صورت امكان ذكر كنيد و مدل پيشنهادي كارت گرافيكش حداقل 1ْGB باشه... )
4- منظور از اين كانفيگ كه مي گن مثلا اين سرب نوت بوك كانفيگ هاي مختلف داره، چيه؟

سلام،
1. نمی دونم. بستگی داره چطوری ازش نگه داری کنی.
2. من خودم 3D کار نمی کنم. اما نصب کردم برا دوستم. ظاهرا که خوبه در حد خودش. تا حالا هم که همه بازی ها رو جواب داده، اما زود داغ میشه. عربی-فارسی هم اکثر حروف که فرقی ندارند، اون 3-4 تا رو هم پیدا و عادت می کنی.
3. توی این رده، توی همین فروم که بخونی، Dell 5010 و MSI که مدلشو یادم رفته، ASUS k52.
راستش باید برا کانفیگ ها جستجو کنی.
اکثرا Core i5 430-450 هستند، با گرافیک 1GB، حالا یا GF 320M و یا ATi 5470.
4. مثلا ممکنه با CPU Core i3 و یا مقدار هارد متفاوت، و یا گرافیک متفاوت باشند.
برا حرارت هم باید از کول پد استفاده کنی.
5. نه معمول هیچ کدوم مودم ندارند. اما کارت شبکه دارند. باید مودم اکسترنال بگیری.

برا جستجوی کانفیگ ها به سایت های نمایندگی ها مثل سازگار، زیگورات، امرتات، شیراز-لپتاپ، و ... مراجعه کن

موفق باشی

mathbahram
17-08-2010, 11:42
سلام...
Asus k52 موقع بازي زياد داغ نمي كنه كه به جاي Acer 5741G بگيرم؟

alisoofi
17-08-2010, 12:07
دوستان دیروز یه نوت بوک GIGABYTE مدل M1305 دیدم که انقدر زیبا بود نتونستم راحت از کنارش بگذرم.کسی راجع به این برند اطلاعاتی داره.کیفیتش چطوره؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nikola
17-08-2010, 14:26
سلام...

چرا معمولا همه کم و بیش داغ می کنند. اما مقاومت ها در مقابل گرمای زیاد بسته به برند فرق می کنه.
ظاهرا کول پد خوب بگیری چند ساعتی میشه بازی کرد. بهرحال لپتاپ زیاد هم بازی نیست (خودم تا عصر از سر کار می رسم خونه روشن می کنم تا بازی کنم).
من اول می خواستم K52 یا K50 (مدل قدیمی تر) بگیرم. فروشنده میگفت بدنه قدیمی هاش دیرتر داغ می کنه.

این ایسر من که اصلا بدنه اش داغ نمیشه. اما باد خیلی گرمی موقع بازی از فنش بیرون میزنه.

گرافيكار
17-08-2010, 14:43
دوستان دیروز یه نوت بوک GIGABYTE مدل M1305 دیدم که انقدر زیبا بود نتونستم راحت از کنارش بگذرم.کسی راجع به این برند اطلاعاتی داره.کیفیتش چطوره؟

ميشه بگين كجا ديدين
توي نت يا بازار

ali nemesis
17-08-2010, 17:07
سلام...
دوست گرامب لپ تاپ کشش بازی خیلی نداره من خودم 5741 دارم وقتی به عنوان مثال IGI 2 بازی میکنی حتی اگه جلوی باد کولر هم باشی که خودم امتحان کردم اصلا فن لپ تاپ خاموش نمیشه و بعد از یک ساعت حوالی فن و کلید های QWERASDFZX داغ میشه که به راحتی میشه فهمید اگه زیاد می خواهی بازی کنی sony بگیر چون بهترین سیستم خنک کننده را دارد البته من اینجوری فکر میکنم وشنیدم:8:

ali nemesis
17-08-2010, 17:25
با سلام...

acer 7541 G بد نیست و با توجه به قیمتش گرافیک و کانفینگ خیلی خوبی داره واسه 3D MAX هم فکر کنم جواب بده چون من خودم همین مدل را دارم و باهاش برنامه نویسی کار میکنم و تا 11 ساعت بدون وقفه باهاش کار کردم و از نظر من اصلا داغ نکرد ولی تا بحال 3D MAX کار نکردم

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

از نظر من که خودم 5741 دارم بهتره ولی چون واسه نامزدت می خواهی 5010 را بگیر چون دخترانه تر هست :5:

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

من هم مثل خودت بودم اخرش 5741 را گرفتم اون هم فقط واسه این که کانفینگ بالاتری داشت از نظر من بیخیال برند بشو:13:

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

مباركه
من دنبال يه لپ تاپ نهايتا تا 900 براي برادرم هستم
حسابداري ميخونه
سرچ كردم اين ايسر 5741 رو پسنديدم
فقط ميخواستم ببينم چند رنگ داره
و اينكه صفحه نمايشش واقعا از كنار پيدا نيست؟
بعد يه كم در مورد صفحه كليدش توضيح نميدي؟
از روي عكسايي كه ديدم حس كردم كليداش تخته و زيرشون خاليه

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

يه جوري كه احساس كردم زيرش به راحتي خاك ميره

---------- Post added at 01:29 PM ---------- Previous post was at 01:27 PM ----------

مدل ديگه اي توي اين قيمت كه صفحه نمايش بهتري داشته باشه
و زيبا هم باشه نيست؟
صحفه نمایش 5741 از نظر من عالیه ولی زیر کیبوردش بازه و حق با شماست وبه راحتی خاک و اشغال میره زیرش

k310i
17-08-2010, 17:38
سلام
چند وقتی هست تصمیم به خرید لپ تاپ دارم ولی تو برند ها و کانفیگ های مختلف شدیدا سردرگم شدم.
حد اکثر تا 1 تومن می خوام پول بدم.قیافه ی لپ تاپ واسم مهمه(می خوام خوش ساخت باشه) در ضمن بازی هم نمی خوام باش بکنم.ولی می خوام cash , ram بالایی داشته باشه.
لطفا راهنمایی بفرمائید.

saeed.rg
17-08-2010, 17:44
دوستان مي خواستم ازتون بپرسم dell قيمت بين 800 الي 900 تومن چه مدلي رو پيشنهاد مي کنيد خيلي ممنون ميشم اگه دوستان اهله فن جواب بدن.

amir_rahbaran
17-08-2010, 23:15
با سلام خدمت دوستان عزيز... ميخواستم بنده رو يه راهنمايي درست حسابي بكنيد. لپتاپي مي خواستم با مشخصات زير:
1- كيفيت lcd عالي. طوري كه چشمو خسته نكنه ( مدلهاي hp صفحشون برق ميزنه چشم اذيت ميشه) چون باهاش زياد مطالعه ميكنم.
2- بين 12 تا نهايتا 14 اينچ.
3- سبك باشه راحت و خوش دست طوريكه همه جا بشه راحت ازش استفاده كرد.
4- استفادم بيشتر با آفيس، نرم افزارهاي معاملاتي(بورس) و كنترل پروژه اس و تقريبا اصلا باهاش بازي نميكنم.

لطف كنيد چند مدل رو به ترتيب اولويت معرفي كنيد. (راستي كيفيت لپاي msi چطوره)

ممنون[COLOR="Silver"]

گرافيكار
17-08-2010, 23:51
acer 7541 G بد نیست و با توجه به قیمتش گرافیک و کانفینگ خیلی خوبی داره واسه 3D MAX هم فکر کنم جواب بده چون من خودم همین مدل را دارم و باهاش برنامه نویسی کار میکنم و تا 11 ساعت بدون وقفه باهاش کار کردم و از نظر من اصلا داغ نکرد ولی تا بحال 3D MAX کار نکردم

---------- Post added at 06:19 PM ---------- Previous post was at 06:15 PM ----------

از نظر من که خودم 5741 دارم بهتره ولی چون واسه نامزدت می خواهی 5010 را بگیر چون دخترانه تر هست :5:

---------- Post added at 06:22 PM ---------- Previous post was at 06:19 PM ----------

من هم مثل خودت بودم اخرش 5741 را گرفتم اون هم فقط واسه این که کانفینگ بالاتری داشت از نظر من بیخیال برند بشو:13:

---------- Post added at 06:25 PM ---------- Previous post was at 06:22 PM ----------

صحفه نمایش 5741 از نظر من عالیه ولی زیر کیبوردش بازه و حق با شماست وبه راحتی خاک و اشغال میره زیرش
ميگم از اين محافظاي صفحه كليد براش پيدا ميشه؟

enriquefk2
18-08-2010, 05:37
دوستان مي خواستم ازتون بپرسم dell قيمت بين 800 الي 900 تومن چه مدلي رو پيشنهاد مي کنيد خيلي ممنون ميشم اگه دوستان اهله فن جواب بدن.
Vostro 3500
Inspiron 5010
Inspiron 1564
گزینه های خوبی هستند

Nikola
18-08-2010, 10:45
صحفه نمایش 5741 از نظر من عالیه

واقعا؟
خوب به نظر من هم از روبرو حرف نداره و کیفیت خیلی خوبی داره. اما برا من که اصلا زاویه دید خوبی نداره. یه کم سرمو اینطرف اونطرف ببرم کلی رنگ تصویر تفاوت می کنه.
اینو در مقایسه با لپتاپ سونی دوستم میگم که از هیچ زاویه ای رنگش تغییر نمی کنه (قیمتش 2 برابر لپتاپ من هست).

گرافيكار
18-08-2010, 13:49
واقعا؟
خوب به نظر من هم از روبرو حرف نداره و کیفیت خیلی خوبی داره. اما برا من که اصلا زاویه دید خوبی نداره. یه کم سرمو اینطرف اونطرف ببرم کلی رنگ تصویر تفاوت می کنه.
اینو در مقایسه با لپتاپ سونی دوستم میگم که از هیچ زاویه ای رنگش تغییر نمی کنه (قیمتش 2 برابر لپتاپ من هست).
البته پسر خاله من يه وايو nw داره به جرات ميتونم بگم فاجعه اس
اصلا از هر طرف يه رنگه
برادر من كه الان دارم براش دنبال يه لپ تاپ خوب ميگردم به خاطر ديدن صفحه نمايش همين مدل از سوني زده شده
من بارها مدلايي از سوني رو بهش معرفي كردم
اما ديگه دلش باسوني نيست
كاريشم نميشه كرد
حال مدل هاي جديد سوني اين مشكل رو ندارن
رفلكس چي آيينه اي نيستن؟

Nikola
18-08-2010, 16:47
حال مدل هاي جديد سوني اين مشكل رو ندارن
رفلكس چي آيينه اي نيستن؟

خیلی هم جدید نیست. برا 1.5 سال پیشه و core 2 dou.
13.3 اینچ سری SR هست.
نه رفلکس داره و نه تغییر رنگ.

roham_06
18-08-2010, 19:40
سلام دوستان.
حال و احوال؟
نظرتون راجع به لپ تاپ 8 اینچ سونی واسه برنامه نویسی و وب گردی چیه؟؟؟
مشخصاتش رو دارید؟؟؟
قیمتش حدود 700 ایناس دیگه؟؟؟

biostar
18-08-2010, 20:53
سلام دوستان.
حال و احوال؟
نظرتون راجع به لپ تاپ 8 اینچ سونی واسه برنامه نویسی و وب گردی چیه؟؟؟
مشخصاتش رو دارید؟؟؟
قیمتش حدود 700 ایناس دیگه؟؟؟

P720 E/G
ATOM Z520-1.33
2 GB
80 SSD
INTEL 500
8" LED
Vista HP
JAPAN
870,000

ksksks
18-08-2010, 23:36
سلام دوستان
من می خواستم واسه فامیلمون یه لپ تاپ در رنج 800-900 تومان بگیرم واسم چی پیشنهاد می کنید؟
تا یادم نرفته ایشون بیشتر توی اینترنت گشت و گذار می کنند و یا به فیلم نیگا می کنند.

kiuq
18-08-2010, 23:43
سلام دوستان
من می خواستم واسه فامیلمون یه لپ تاپ در رنج 800-900 تومان بگیرم واسم چی پیشنهاد می کنید؟
تا یادم نرفته ایشون بیشتر توی اینترنت گشت و گذار می کنند و یا به فیلم نیگا می کنند.

البته با گرافیک 5470 و CPU i3 میشه حول 800...
اگه زاویه دید رو تنظیم کنی کیفیت تصویر بدک نیست..
موفق باشید

k310i
19-08-2010, 00:27
سلام
دوستان تا حدود 1 میلیون تومن.لطفا بهترین گزینه ها تو این رنج قیمت رو معرفی کنید.
لطفا اینا رو لحاظ کنید:
1-بازی نمی کنم.
2-دیدن فیلم و مطالعه و وب گردی. (اگه full hd , wide باشه خیلی خوبه.)
3-cpu , ram کش تقریبا بالا
4-زیبایی
مرثی.

piroooz
19-08-2010, 11:53
سلام
دوستان تا حدود 1 میلیون تومن.لطفا بهترین گزینه ها تو این رنج قیمت رو معرفی کنید.
لطفا اینا رو لحاظ کنید:
1-بازی نمی کنم.
2-دیدن فیلم و مطالعه و وب گردی. (اگه full hd , wide باشه خیلی خوبه.)
3-cpu , ram کش تقریبا بالا
4-زیبایی
مرثی.
ASUS K52JR
Intel® Core i5-430M 2.26 up to 2.53,3MB
DDR3 4GB 1333MHz+500GB SATA
ATI Radeon HD5145 1GB

alisoofi
19-08-2010, 14:03
ميشه بگين كجا ديدين
توي نت يا بازار
تو بازار دیدم.قیمتش رو زده بود 1090000
تو اون داک که پشتش وصل میشه یه باتری 3 سل و کارت گرافیگ 220GT هم داره.با پورت های اضافه.
خیلی هم باریک و سبک بود.FingerPrint هم داشت.به نظرم خیلی شیک بود

hedye222222
19-08-2010, 15:19
سلام
یه لپ تاپ واسه برنامه نویسی ,کارهای گرافیکی وشبکه میخوام
قیمت 600-700 نهایت 800
ram:4 ddr3
cpu:corei3
hdd:320 or 500
lcd:14
بقیه چیزها اصلا مهم نیست ولی این 4مورد بالا رو حتما داشته باشه.از هر برندی باشه اشکال نداره.
ولی ترجیحا دل نباشه.
ممنون میشم اطلاعاتتون رو به من هم بگویید

یه سوال دیگه؟
بین msi cr420-h
,
acer 5741
کدوم رو پیشنهاد میکنید.مرسی مرسی

kiuq
19-08-2010, 16:41
یه سوال دیگه؟
بین msi cr420-h
,
acer 5741
کدوم رو پیشنهاد میکنید.مرسی مرسی
خب ببینید این مدل msi که گفتید گرافیکش انبرد هستش و اصلا به درد نمیخوره در حال حاضر بهتریهنای این رنج تو دل و ایسر هستن که دل ظاهرا مشکلات زیاذدی داشته واسه همین همون 5741 واسه شما بهترین انتخاب میشه...

همین مدل با 3 گیگ رم و گرافیک ضعیف در میاد حدوده 700...
موفق باشید

Javad-ht
19-08-2010, 16:57
سلام
نظرتون راجع به لپ تاپ Lenovo G460 چیه؟
چیز بهتری توی این رنج قیمت هست؟
میخوام سبک باشه و حتما ویندوز 7 داشته باشه!
بعد به جز سازگار چه شرکتهای دیگه ای لنوو رو گارانتی میکنن؟
ممنون

hedye222222
19-08-2010, 22:52
خب ببینید این مدل msi که گفتید گرافیکش انبرد هستش و اصلا به درد نمیخوره در حال حاضر بهتریهنای این رنج تو دل و ایسر هستن که دل ظاهرا مشکلات زیاذدی داشته واسه همین همون 5741 واسه شما بهترین انتخاب میشه...

همین مدل با 3 گیگ رم و گرافیک ضعیف در میاد حدوده 700...
موفق باشید

مرسی از جوابتون
میشه به جز این دو مورد تو این رنج قیمت و اون مشخصات مدل های دیگه از هر برندی رو به من پیشنهاد کنید
مرسی

kahkeshan6
19-08-2010, 22:57
سلام دوستان نظرتون در مورد dell 5010 چیه؟همون که هاردش 500 گیگه

Milad4171
19-08-2010, 23:02
سلام دوستان
نظر شما در مورد این مدل چیه؟

Core I3 370M 2.4GHZ/3M
500GB SATA
4GB DDR3
Geforce 310m(1G)DDR3
14"0 HD LED
Webcam 1.3/srereo Mic/Lan/HDMI/Farsi KeyBoead/

حدودا 970 هست و با CPU I5 قیمتش 1050 میشه.
باطریش رو مشخص نکرده. کسی از عمر باطری این مدل خبر داره؟

BBNHFAK
20-08-2010, 00:03
چه مدل هایی از لپتاپ های دل تو محدوده 600 تا 1000 وجود داره؟؟؟

kiuq
20-08-2010, 00:49
میشه به جز این دو مورد تو این رنج قیمت و اون مشخصات مدل های دیگه از هر برندی رو به من پیشنهاد کنید

قیمتها در رنج تاپیک هستند...
و کانفیگهای بالایی که گذاشتم 1 تومن هستند ( تقریبا 950)

kiuq
20-08-2010, 00:58
باطریش رو مشخص نکرده. کسی از عمر باطری این مدل خبر داره؟
حداکثر 3 ساعت...
کارای معمولی 2.5 ...

mathbahram
20-08-2010, 12:34
سلام...
لطفا دوستان نظر بديد...
قبلا هم مشابه اين سوال رو پرسيدم ولي به نتيجه ي دقيق نرسيدم... لطفا راهنمايي كنيد...

Asus k52JR يا Acer 5741G ... براي كارهاي گرافيكي و تا حدودي بازي و استفاده ي زياد از اينترنت كدوم بهتره؟

1- صفحه ي اين مدل ها كه چشم رو اذيت نمي كنه؟
2- عمر باتري كدوم يكي از اين مدل ها بهتره؟
3- روي اين مدل ها ويندوز اورجينال نصب هست يا بايد خودم از اين ويندوزهاي معمولي روش نصب كنم؟
4- در اين رنج قيمت، مدلهاي ديگ رو لطفا معرفي كنيد... و راهنمايي كنيد كه اين مدل ها ي جديد بهترند يا اين مدلهايي كه من معرفي كردم...

پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم...

hada22
20-08-2010, 16:29
سلام دوستان.بهترین لبتاب زیر700تومان بازارچی هست.اگه راهنمایی کنیدممنون میشم.درظمن اگه کسی باشه که بتونه ازچین خریدکنه به نظرتون اختلاف قیمتی هم بااینجاداره؟
تشکرمیکنم.
هادی.

mj_free
20-08-2010, 20:57
ASUS K52JR
Intel® Core i5-430M 2.26 up to 2.53,3MB
ATI Radeon HD5145 1GB

دوست عزيز بين اين مدل از ايسوز و 5741 و 3500 كدومش؟

piroooz
20-08-2010, 23:03
دوست عزيز بين اين مدل از ايسوز و 5741 و 3500 كدومش؟
مدل ایسر 5741
بعد هم ایسوس

piroooz
20-08-2010, 23:14
سلام...
لطفا دوستان نظر بديد...
قبلا هم مشابه اين سوال رو پرسيدم ولي به نتيجه ي دقيق نرسيدم... لطفا راهنمايي كنيد...

Asus k52JR يا Acer 5741G ... براي كارهاي گرافيكي و تا حدودي بازي و استفاده ي زياد از اينترنت كدوم بهتره؟

1- صفحه ي اين مدل ها كه چشم رو اذيت نمي كنه؟
2- عمر باتري كدوم يكي از اين مدل ها بهتره؟
3- روي اين مدل ها ويندوز اورجينال نصب هست يا بايد خودم از اين ويندوزهاي معمولي روش نصب كنم؟
4- در اين رنج قيمت، مدلهاي ديگ رو لطفا معرفي كنيد... و راهنمايي كنيد كه اين مدل ها ي جديد بهترند يا اين مدلهايي كه من معرفي كردم...

پيشاپيش از راهنماييتون ممنونم...

1- نه صفحشون مشکلی نداره...
2- باتری ها تقریبا همه مشابه و 6 سلولی
3- بله باید خودتون سیستم عامل نصب کنید
4- این مدل ها جزء بهترین های این رنج هستند و پیشنهاد خودم هم همین هست

---------- Post added at 12:14 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

چه مدل هایی از لپتاپ های دل تو محدوده 600 تا 1000 وجود داره؟؟؟
کانفیگ های مختلفی وجود داره ...
شما کاربری مد نظرتون را مشخص کنید تا دقیق تر بشه کمکتون کرد

piroooz
20-08-2010, 23:20
سلام دوستان.بهترین لبتاب زیر700تومان بازارچی هست.اگه راهنمایی کنیدممنون میشم.درظمن اگه کسی باشه که بتونه ازچین خریدکنه به نظرتون اختلاف قیمتی هم بااینجاداره؟
تشکرمیکنم.
هادی.
اگه استفاده گیم هم دارید
Acer Aspire 5738ZG
Dual Core T4400@2.2GHz,1MB
3GB DDR3 1066MHz+320GB HDD
ATi HD4570 512MB up to 1024MB
و گرنه :
Acer Aspire 5741
Core i3 330M@2.13GHz,3MB L3
DDR3 3GB 1066MHz+320GB SATA
15.6" HD (1366 x 768) LCD

mj_free
21-08-2010, 01:47
دوستان عزيز مدلهاي مورد نظر من براي خريد بلو-ري ندارند.
آيا ميشود بعدها ارتقا داد و دي وي دي رايتر را بردارم و بلو ري بزارم؟

mehdi-ch
21-08-2010, 09:51
من فردا میخوام لپ تاپ بخرم لطفاً راهنمایم کنید
بین 5741 ایسر و 2140 اچ پی و 5010 دل و k52jr ایسوز نمی دونم کدوم بخرم
لطفاً سریع کمکم کنید ؟
1. 5741 ایسر
2. 2140 اچ پی
3. 5010 دل
4. k52jr ایسوز

piroooz
21-08-2010, 12:14
من فردا میخوام لپ تاپ بخرم لطفاً راهنمایم کنید
بین 5741 ایسر و 2140 اچ پی و 5010 دل و k52jr ایسوز نمی دونم کدوم بخرم
لطفاً سریع کمکم کنید ؟
1. 5741 ایسر
2. 2140 اچ پی
3. 5010 دل
4. k52jr ایسوز
مدل ایسوس به نظرم مناسبه...
شما کاربری خاصی مد نظرتونه؟

one-boy
21-08-2010, 14:15
سلام
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
من بین این سه مدل گیر کردم:
Dell 5010
Acer 5741G
Asus K52JR
برام بیشتر از همه خوب بودن لبتاب مهمه یعنی اذیتم نکنه و دیگه کانفیگ بالا.
اول نظر خودم روز dell 5010 بود چون سی پی یو 2.4 داره(مال Acer هست 2.26 و مال Asus رو هم نمیدونم).اما دیدم توی این تاپیک دوستان میگن انگار این مدل خیلی اذیت میکنه.به هر حال لطفآ راهنمایی کنید که از بین این سه مدل کدوم یکی رو بگیرم آیا همون 5010 مناسبتره؟(چون قیمتش حدود 70-80 تومن از دو مدل دیگه بیشتره گفتم شاید خودش هم بهتر باشه).زیاد اهل بازی نیستم بیشتر واسم مهم کانفیگ بالا و اذیت نکردن دستگاه و کیفیت بالاست.ضمنآ کانفیگ دقیق Asus K52JR رو هم نمیدونم اگه ممکنه بالاترین کانفیگش رو برای من بنویسید.خیلی خیلی ممنون.

piroooz
21-08-2010, 18:17
سلام
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
من بین این سه مدل گیر کردم:
Dell 5010
Acer 5741G
Asus K52JR
برام بیشتر از همه خوب بودن لبتاب مهمه یعنی اذیتم نکنه و دیگه کانفیگ بالا.
اول نظر خودم روز dell 5010 بود چون سی پی یو 2.4 داره(مال Acer هست 2.26 و مال Asus رو هم نمیدونم).اما دیدم توی این تاپیک دوستان میگن انگار این مدل خیلی اذیت میکنه.به هر حال لطفآ راهنمایی کنید که از بین این سه مدل کدوم یکی رو بگیرم آیا همون 5010 مناسبتره؟(چون قیمتش حدود 70-80 تومن از دو مدل دیگه بیشتره گفتم شاید خودش هم بهتر باشه).زیاد اهل بازی نیستم بیشتر واسم مهم کانفیگ بالا و اذیت نکردن دستگاه و کیفیت بالاست.ضمنآ کانفیگ دقیق Asus K52JR رو هم نمیدونم اگه ممکنه بالاترین کانفیگش رو برای من بنویسید.خیلی خیلی ممنون.
البته مدل دل 100 تومن از ایسر 5741G گرون تره...
والبته گرافیک و هارد مدل ایسر بالاتر هست...
اینم کانفیگ Asus K52JR
Core i5 430M@2.26(2.5)GHz,3MB
ATI Radeon HD5145 1GB

mj_free
21-08-2010, 18:30

لطفا راهنماييم كنيد

one-boy
21-08-2010, 18:44
البته مدل دل 100 تومن از ایسر 5741G گرون تره...
والبته گرافیک و هارد مدل ایسر بالاتر هست...
اینم کانفیگ Asus K52JR
Core i5 430M@2.26(2.5)GHz,3MB
ATI Radeon HD5145 1GB
قربون دستتون من نفهمیدم شما کدوم رو پیشنهاد کردید؟شما فقط گفتید دل گرونتره و گرافیک و هارد ایسر بالاتره.سوال من اینه که کدوم یکی کیفیت بالایی دارند و اذیتم نمیکنند؟اختلاف قیمت برام مهم نیست.هارد هم مهم نیست چون یه هارد اکسترنال 500 دارم.راستی به نظرم سی پی یوی دل بالاتره درسته؟چون 2.4 هست که تا 2.6 هم بالا میره اما مال ایسر و ایسوس 2.26 هست که تا 2.5 بالا میره.درسته؟
سوال آخر اینکه قیمت ایسوس چند؟چون توی هر سایتی میرم جلوی قسمت قیمت زده موجود نیست.
بینهایت ممنونم.

software20
21-08-2010, 23:33
با سلام حضور همه شما متخصصین لپ تاپ. من تا یک هفته دیگه میخوام 1 لپ تاپ بگیرم که دیدیم اینجا خوب راهنمایی میشه اومدم که منم مورد لطفتون قرار بگیرم و راهنماییم کنید
من دانشجوی ترم 6 مهندسی نرم افزارم. 1 لپ تاپ میخوام تا 1تومن (نهایتا خیلی توپ باشه 1100)
میخوام پروژه های دانشجویی و پایان نامه و نت و ... رو باهاش انجام بدم پردازنده بالایی می خوام داشته باشه (کش 3 خوبه) هرچقدر سبک وزن تر باشه بهتره(چون دائم در رفت و آمدم) . اصلا اهل بازی نیستم فقط گاهی فتوشاپ کار میکنم (گرافیک زیاد مهم نیست اما ضایع هم نباشه) و تا حداقل 4و5 سال سالار باشه و دوره ارشد رو هم واسم راه بندازه خوشگل هم باشه
راستی سونی رو به همه مارک ها ترجیح میدم
می خواستم ببینم سری sr سونی چطوره؟ به بودجه من این سری مدلی هست که بخوره؟ از cw هم خوشم میاد اما یه جا دیدم میگن داغ میکنه دلسرد شدم
ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر:40:

software20
21-08-2010, 23:48
با سلام حضور همه شما متخصصین محترم لپ تاپ
من دانشجوی ترم 7 مهندسی نرم افزارم . یک لپ تاپ می خوام تا 1تومن (نهایتش 1100) که باهاش پروژه های دانشجویی و پایان نامه و سرچ انجام بدم تو نت زیاد میرم اما اصلا اهل بازی نیستم . یک لپ تاپ میخوام با پردازنده بالا که تا 4.5 سال تمام کارای برنامه نویسی و ... رو راه بندازه (کش 3 باشه). سبک وزن باشه چون تو رفت و امد دانشگاه اذیتم نکنه. گرافیکش زیاد مهم نیست فقط گاهی فتوشاپ کار می کنم . قیافش هم مهمه
راستی خودم برند سونی رو به همه ترجیح میدم
می خواستم بدونم سری sr سونی چطوره؟ به بودجه من مدلی داره که بخوره؟ از cw هم خوشم اومد اما یه جا دیدم میگن داغ میکنه دلسرد شدم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چه مدلی بخرم مرسی:40:

Behroozteror
22-08-2010, 01:47
سلام منم میخام acer 4741g بخرم ، برای برنامه نویسی و کمی هم گیم، دوستان نظر بدن لطفا

قیمتش دقیقا چنده ؟

Nikola
22-08-2010, 10:17
سلام،

بهتره از فروشنده بپرسید که مدل مورد نظرتون قابلیت ارتقا داره یا نه.
اگه واقعا بلو-ری مهمه اسوس n61 بگیر که باهاش هست.
اگه الان نمی خوای پول زیاد بدی اما آینده نگری می کنی، به نظرم تا اون موقع لپتاپت قدیمی شده، و یه دونه نو می خری.

قربون دستتون من نفهمیدم شما کدوم رو پیشنهاد کردید؟شما فقط گفتید دل گرونتره و گرافیک و هارد ایسر بالاتره.سوال من اینه که کدوم یکی کیفیت بالایی دارند و اذیتم نمیکنند؟اختلاف قیمت برام مهم نیست.هارد هم مهم نیست چون یه هارد اکسترنال 500 دارم.راستی به نظرم سی پی یوی دل بالاتره درسته؟چون 2.4 هست که تا 2.6 هم بالا میره اما مال ایسر و ایسوس 2.26 هست که تا 2.5 بالا میره.درسته؟
سوال آخر اینکه قیمت ایسوس چند؟چون توی هر سایتی میرم جلوی قسمت قیمت زده موجود نیست.
بینهایت ممنونم.

ببین دوست عزیز به اعتقاد من اسوس یه مقدار کیفیت ساخت بهتری داره، آمار هم (اگه درست باشه میگه خرابی کمتری داره). اما یه مقدار (حدود 100 تومن) گرونتره.
اگه به بخش مشکلات لپتاپ ها در همین فروم سر بزنی میبینی که Dell 5010 مشکلات زیادی داره. اما بهرحال دوستان زیادی هستند که ازش کاملا راضین. در ضمن فروش بالایی هم داره. بازار بری میبینی که همه فروشگاه ها دارن ازش. (شاید چون مارک دل معروفه، اما کلا به نظر من دل خرابی زیاد داره).
من خودم مدت کوتاهیه که 5741 دارم و کاملا راضیم. هیچ مشکلی نداره (فعلا). کسی هم ندیدم باهاش کوچکترین مشکله عمده ای داشته باشه. از بقیه هم ارزونتره.
بهرحال این سه تا تقریبا توی یه رنج هستند. زیاد سخت نگیر.
حلاصه:
اسوس: کیفیت بالاتر
دل: طرفدار و فروش بالاتر
ایسر: کانفیگ بالاتر - قیمت کمتر

سلام منم میخام acer 4741g بخرم ، برای برنامه نویسی و کمی هم گیم، دوستان نظر بدن لطفا

قیمتش دقیقا چنده ؟

ظاهرا حول و خوش 790 تا 805.
گمون کنم گرافیک 310M داره. یه کم برا بازی ضعیفه.
برا برنامه نویسی طولانی هم صفحه نمایش کوچکی داره. مگر اینکه زیاد بخوای این طرف و اون طرف بری.
اما خیلی cute هست.

one-boy
22-08-2010, 11:12
ببین دوست عزیز به اعتقاد من اسوس یه مقدار کیفیت ساخت بهتری داره، آمار هم (اگه درست باشه میگه خرابی کمتری داره). اما یه مقدار (حدود 100 تومن) گرونتره.
اگه به بخش مشکلات لپتاپ ها در همین فروم سر بزنی میبینی که Dell 5010 مشکلات زیادی داره. اما بهرحال دوستان زیادی هستند که ازش کاملا راضین. در ضمن فروش بالایی هم داره. بازار بری میبینی که همه فروشگاه ها دارن ازش. (شاید چون مارک دل معروفه، اما کلا به نظر من دل خرابی زیاد داره).
من خودم مدت کوتاهیه که 5741 دارم و کاملا راضیم. هیچ مشکلی نداره (فعلا). کسی هم ندیدم باهاش کوچکترین مشکله عمده ای داشته باشه. از بقیه هم ارزونتره.
بهرحال این سه تا تقریبا توی یه رنج هستند. زیاد سخت نگیر.
حلاصه:
اسوس: کیفیت بالاتر
دل: طرفدار و فروش بالاتر
ایسر: کانفیگ بالاتر - قیمت کمتر

ممنون از راهنمایی شما.من تصمیمم برای خرید 5741 تقریبآ قطعی شده.اما نمیدونم از کجا بخرم و با چه گارانتی بخرم.گارانتی سازگار ارقام تقریبآ میفته 885 هزار تومن که فکر کنم یه مقدار زیاده.لطفآ راهنمایی کنید که از کجا و با چه گارانتی بخرم که مطمئن باشه و ضمنآ حداکثر قیمتش چقدر باید باشه.ممنون.

piroooz
22-08-2010, 12:35
بینهایت ممنونم.
منم به شخصا کیفیت ایسوس را از دل و ایسر بالاتر میبینم...
ولی این به این معنی نیست که اون تا بی کیفیت هستند...
مدل ایسر هم کانفیگ مناسبی داره و از حدود 2 سال پیش به نظرم کانفیگ های زیر یه تومن ایسر در بازار یه تحول اساسی ایجاد کرده و الان دیگه میشه به ایسر تکیه کرد

piroooz
22-08-2010, 12:42
با سلام حضور همه شما متخصصین لپ تاپ. من تا یک هفته دیگه میخوام 1 لپ تاپ بگیرم که دیدیم اینجا خوب راهنمایی میشه اومدم که منم مورد لطفتون قرار بگیرم و راهنماییم کنید
من دانشجوی ترم 6 مهندسی نرم افزارم. 1 لپ تاپ میخوام تا 1تومن (نهایتا خیلی توپ باشه 1100)
میخوام پروژه های دانشجویی و پایان نامه و نت و ... رو باهاش انجام بدم پردازنده بالایی می خوام داشته باشه (کش 3 خوبه) هرچقدر سبک وزن تر باشه بهتره(چون دائم در رفت و آمدم) . اصلا اهل بازی نیستم فقط گاهی فتوشاپ کار میکنم (گرافیک زیاد مهم نیست اما ضایع هم نباشه) و تا حداقل 4و5 سال سالار باشه و دوره ارشد رو هم واسم راه بندازه خوشگل هم باشه
راستی سونی رو به همه مارک ها ترجیح میدم
می خواستم ببینم سری sr سونی چطوره؟ به بودجه من این سری مدلی هست که بخوره؟ از cw هم خوشم میاد اما یه جا دیدم میگن داغ میکنه دلسرد شدم
ممنون میشم راهنماییم کنید تشکر:40:
سری SR که به بودجه شما نمیخوره....
ولی از سونی میتونید از سری CW انتخاب کنید ...
ولی اگه میخواهید تا 4 الی 5 سال دیگه حداقل کانفیگش آپدیت بمونه باید بودجه را بالاتر ببرید
فعلا تا یه میلیون:
SONY VAIO CW21
2.13 : CPU
3 MB : Cache
4 GB : RAM
500 GB : HDD
14.0 WXGA XBRITE LED : LCD
Geforce G310M(256MB) : VGA
DVD-RW : Drive
2.5 KG : Wieght
-----------------------------------

Nikola
22-08-2010, 14:02
ممنون از راهنمایی شما.من تصمیمم برای خرید 5741 تقریبآ قطعی شده.اما نمیدونم از کجا بخرم و با چه گارانتی بخرم.گارانتی سازگار ارقام تقریبآ میفته 885 هزار تومن که فکر کنم یه مقدار زیاده.لطفآ راهنمایی کنید که از کجا و با چه گارانتی بخرم که مطمئن باشه و ضمنآ حداکثر قیمتش چقدر باید باشه.ممنون.

فکر می کنم سازگار یه کیف بیخود هم باهاش میده که می تونی نگیری و از قیمتش کم می کنن.
برا من (در شیراز) گفتن 889 با یه کیف 15 تومنی. که وقتی نخواستم فقط 12 تومن کم کردن.
اما خوب گارانتی سازگار معتبره. ارزش داره یه کم بیشتر پول بدی.
دوستای تهرانی هم بیشتر می تونن در مورد محل خرید بهت کمک کنن.

موفق باشی

mehdi-ch
22-08-2010, 14:56
سلام مرسی به همه لپ تاپ دوستان
من امروز ایسر مدل 5741G گرفتم 940 هزار البته در شمال
لپتاپ خیلی خوبیه
اصلاً فکر لپ تاپ دیگه ای و زیر 1 تومن نکنید
شک نکنید که ایسر بهترین ه وی این قیمت ها
ایسر ب اندازه کاراییش قیمتش هست ولی دل یا اچ پی یا .. اینطور نیست تو قیمت های زیر 1

اینم آدرس این لپ تاپ :

عکسش :

one-boy
22-08-2010, 20:54
سلام مرسی به همه لپ تاپ دوستان
من امروز ایسر مدل 5741G گرفتم 940 هزار البته در شمال
لپتاپ خیلی خوبیه
اصلاً فکر لپ تاپ دیگه ای و زیر 1 تومن نکنید
شک نکنید که ایسر بهترین ه وی این قیمت ها
ایسر ب اندازه کاراییش قیمتش هست ولی دل یا اچ پی یا .. اینطور نیست تو قیمت های زیر 1

اینم آدرس این لپ تاپ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدعکسش :

ابالفضل!!
آقا خیلی گرون گرفتی من صبح قراره برم بخرم امروز قیمت گرفتم پایتخت با گارانتی سازگار 880 تومن.شما تقریبآ قیمت 1050 دل رو دادی.پایتخت مغازه هاش 1050 رو میدن 940

w0rm
22-08-2010, 21:47
حالا باز خوبه من شیراز یه جایی قیمت کردم میگفت 1070:18:

Nikola
23-08-2010, 10:15
حالا باز خوبه من شیراز یه جایی قیمت کردم میگفت 1070:18:

از کجا؟
من فقط pc center دیدم که میگفت 900 بدون کیف. و نماینده سازگار (توی خود سایت سازگار شماره تلفنشون رو نوشته) که گفت 889 با کیف.

MrDevil
23-08-2010, 10:21
من از ایران گرفتم 865 با گارانتی سازگار

software20
23-08-2010, 15:12
سری SR که به بودجه شما نمیخوره....
ولی از سونی میتونید از سری CW انتخاب کنید ...
ولی اگه میخواهید تا 4 الی 5 سال دیگه حداقل کانفیگش آپدیت بمونه باید بودجه را بالاتر ببرید
فعلا تا یه میلیون:
SONY VAIO CW21
2.13 : CPU
3 MB : Cache
4 GB : RAM
500 GB : HDD
14.0 WXGA XBRITE LED : LCD
Geforce G310M(256MB) : VGA
DVD-RW : Drive
2.5 KG : Wieght
-----------------------------------
ممنون از اینکه جوابم رو دادین
یه جایی دیدم sr 490DAB رو زده بود 1100 درست بوده؟
اینکه میگن cw داغ میکنه درسته؟ کلا لپ تاپ خوبی هست؟
sony s111 FM/s چطوره؟ 13 اینچه قیمتش رو هم زده 870؟
تشکر از لطفتون:40:

ali nemesis
23-08-2010, 17:47
سلام دوستان این قیمت ها چی چیه دیگه؟
من الان یک هفته نیست که 5741 گرفتم قیمت هم 895000 تومان با گارانتی سازگار فکر نکنم این قدر گرون شده باشه که قیمتش یک میلیون شده باشه بهتره بیشتر تحقیق کنید تا کلاه سرتون نره این هم کانفیفگی که خودم خریدم
acer 5741 G
CPU: intel core i5
CPU type: m430
cach: 3MB L3
HDD: 640GB 7600rpm
VGA: nvidia GF 320M
RAM: 4GB DDR3
Battry: energy star 6 cell
Display: 15.6 HD LED
DVD-super multi DL drive
Acc: bt-lan-face-vard reader-USB I3
در ضمن صدای خیلی قوی دارد

Saeid1212
23-08-2010, 18:56
سلام
یه لپ تاپ حدود قیمت 900 هزار تومن میخوام بخرم، میخوام گیم های روز رو هم بتونم براحتی بازی کنم مثل NFS Shift و تو اینترنت هم گشت گذار کنم:
حالا شما چه لپ تاپی رو پیشنهاد میکنید؟
نظرتون در مورد ایسر 5741g-434 چیه؟ به درد بازی میخوره؟
لطفا سریع جواب بدبد چون پس فردا میخوام بخرم...!:20:

biostar
23-08-2010, 19:18
سلام
یه لپ تاپ حدود قیمت 900 هزار تومن میخوام بخرم، میخوام گیم های روز رو هم بتونم براحتی بازی کنم مثل NFS Shift و تو اینترنت هم گشت گذار کنم:

بله ایسر بهترین انتخاب هست.

w0rm
23-08-2010, 19:34
از کجا؟
من فقط pc center دیدم که میگفت 900 بدون کیف. و نماینده سازگار (توی خود سایت سازگار شماره تلفنشون رو نوشته) که گفت 889 با کیف.
تو پاساژ ملاصدرا بود
اسمشو یادم نیست
قبل از طبقه آخر بود

one-boy
23-08-2010, 23:58
سلام
من بالاخره امروز رفتم یه 5741G ایسر گرفتم.حالا یه سوال دارم.برای درایورهاش یه سی دی بهم داد که خود شرکت سازگار ارقام زده و روی هر لبتاب یکی میده.سوالم اینه که همون سی دی برای نصب همه درایورهاش کافیه؟اصلآ بعد از نصب ویندوز باید چه درایورهایی رو نصب کنم و چه درایورهایی احتیاج به نصب نداره و خودش نصب میشه؟
ممنون.

Nikola
24-08-2010, 08:42
سلام

جات خالی دیشب داشتم NFS Shift رو با همین 5741g بازی می کردم. خیلی راحت و روان جواب میده، اما دمای گرافیکم تا 86 هم میرسید.

Nikola
24-08-2010, 09:04
سلام
من بالاخره امروز رفتم یه 5741G ایسر گرفتم.حالا یه سوال دارم.برای درایورهاش یه سی دی بهم داد که خود شرکت سازگار ارقام زده و روی هر لبتاب یکی میده.سوالم اینه که همون سی دی برای نصب همه درایورهاش کافیه؟اصلآ بعد از نصب ویندوز باید چه درایورهایی رو نصب کنم و چه درایورهایی احتیاج به نصب نداره و خودش نصب میشه؟
ممنون.

مبارکه.
به من هم cd دادن. اما من ازش استفاده نکردم.
اگه اینترنت پرسرعت داری، برو سایت Acer.com و از قسمت ساپورتش مدل لپتاپ و سیستم عاملو انتخاب کن، همه درایور ها و برنامه هاش با آخرین آپدیت اونجا هست، دانلود کن.

Nikola
24-08-2010, 09:09
HDD: 640GB 7600rpm

مطمئنی 7600rpm بود؟ برا من که گمون کنم 5400 باشه.

w0rm
24-08-2010, 09:27
جات خالی دیشب داشتم NFS Shift رو با همین 5741g بازی می کردم. خیلی راحت و روان جواب میده، اما دمای گرافیکم تا 86 هم میرسید.
با چه نرم افزاری دما رو اندازه میگیری؟

Nikola
24-08-2010, 09:44
با چه نرم افزاری دما رو اندازه میگیری؟

با این نرم افزار که H@mid-Vista معرفی کرده بود:

shayanjan87
24-08-2010, 11:10
با سلام و خسته نباشید
می خوام یه لپ تاپ بخرم تا 900-850
کارمم 80% تایپ و 20% هم اینترنت
برای همین لپ تاپ با صفحه کلید کامل ، نرم و بیصدا ، فارسی هم باشه که خیلی خوبه (نمیدونم اگه فارسی نباشه میشه روش چاپ یا کاردیگه ای کرد)
خودم که از acer5741G خیلی خوشم اومده ولی نمیدونم صفحه کلیدش چطوریه؟؟ اونا که این مدلا دارند یه کمکی بکنند0
asus52jr هم هست که فکر نکنم بوجم برسه (شنیدم صفحه کلیدش فارسی بیده)
بازم اساتید کمک کنند اگه مدل دیگه ای مدنظرتون هست معرفی کنید ممنون میشم.:21::21:

software20
24-08-2010, 13:33
ممنون از اینکه جوابم رو دادین
sony s111 FM/s چطوره؟ 13 اینچه قیمتش رو هم زده 870؟
تشکر از لطفتون:40:

ممنون میشم اگه دوستان 1 توجهی بکنن و کمکم کنن tnx:40:

kiuq
24-08-2010, 15:40
خودم که از acer5741G خیلی خوشم اومده ولی نمیدونم صفحه کلیدش چطوریه؟؟ اونا که این مدلا دارند یه کمکی بکنند

(نمیدونم اگه فارسی نباشه میشه روش چاپ یا کاردیگه ای کرد)
میشه ...500 تا تک تومن هم بیشتر نیست.:27:

Nikola
24-08-2010, 16:25
با سلام و خسته نباشید
می خوام یه لپ تاپ بخرم تا 900-850
کارمم 80% تایپ و 20% هم اینترنت
برای همین لپ تاپ با صفحه کلید کامل ، نرم و بیصدا ، فارسی هم باشه که خیلی خوبه (نمیدونم اگه فارسی نباشه میشه روش چاپ یا کاردیگه ای کرد)
خودم که از acer5741G خیلی خوشم اومده ولی نمیدونم صفحه کلیدش چطوریه؟؟ اونا که این مدلا دارند یه کمکی بکنند0
asus52jr هم هست که فکر نکنم بوجم برسه (شنیدم صفحه کلیدش فارسی بیده)
بازم اساتید کمک کنند اگه مدل دیگه ای مدنظرتون هست معرفی کنید ممنون میشم.:21::21:

سلام،
حالا چرا می خواهی برای تایپ کردن 900 تومن خرج کنی؟ با یه لپتاپ 500 تومنی هم کارت انجام میشه.
والا 5741 خیلی لپتاپ خوبیه، اما من هنوزم بعد از 2 هفته با صفحه کلیدش برا تایپ راحت نیستم. در ضمن آره عربیه، باید براش برچسب بگیری.

farshid7f
24-08-2010, 16:28
سلام
به راهنمايي دوستان احتياج دارم
بين اين مدلها: dell5010 -acer5741-asus k52 -msi cx620 با كانفيگ تقريبا يكسان..
كيفيت صفحه نمايش - قدرت اجراي بازي - عمر باتري شون رو از بهترين بترتيب برام بگيد...ممنون:31:

Amir Yousof
24-08-2010, 16:33
سلام دوستان . من قصد یک خرید لپ تاپ تا سقف 1300 دارم ترجیحا میخوام سونی باشه . سبکی و جمع و جوری برام خیلی مهمه .
راستش اصلا نمیخوام موقع حملش اذیت بشم . تو بازار از سری S و EA سونی خیلی خوشم اومد منتها از کانفیک و قیمتشون اطلاعی ندارم .
4 گیگ رم با یک سی پیوی خوب . اصلا اهل بازی نیستم ولی برای اتوکد و تری دی و فیلم های Full Hd نمیخوام به مشکل بر بخورم .
دوستان ممنون میشم اگه از این دو سری دو سه مدل بهم معرفی کنید .

kiuq
24-08-2010, 16:53
سلام دوستان . من قصد یک خرید لپ تاپ تا سقف 1300 دارم ترجیحا میخوام سونی باشه
نام تاپیک رو بخونید.
اینجا:

kiuq
24-08-2010, 16:59
دوست عزیز این مدل Discontinue شده هستش..

همه ی لپتاپهای موجود داغ میکنن بستگی به کاری داره که شما بخوای..

چطوره؟ 13 اینچه قیمتش رو هم زده 870؟
دوست عزیز قیمت این مدل 1200 هستش...
و نسبت به قیمت شما میتونی به نسبت از برندهای دیگه مدلهای بهتری پیدا کنی

toofan.ecm
24-08-2010, 17:55
یه لپ تاپ می خوام زیر 1 توم باشه.(حتما زیر 1 تومن)
برای گیم مناسب باشه
اسپیکر و باطریش خوب باشه.
مودم هم داشته باشه.

kiuq
24-08-2010, 18:45
برای گیم مناسب باشه
اسپیکر و باطریش خوب باشه.
مودم هم داشته باشه.

یاتریهای همه ی مدلهای این رنج تقریبا مثله هم عمل میکنن.

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:42 PM ----------

اینهم خوبه ...

one-boy
24-08-2010, 20:54
مبارکه.
به من هم cd دادن. اما من ازش استفاده نکردم.
اگه اینترنت پرسرعت داری، برو سایت Acer.com و از قسمت ساپورتش مدل لپتاپ و سیستم عاملو انتخاب کن، همه درایور ها و برنامه هاش با آخرین آپدیت اونجا هست، دانلود کن.
ممنون از راهنماییتون.بله اینترنت پرسرعت دارم.اما یه سوال.وارد سایتی که گفتید شدم اول از همه باید نوع ویندوزی رو که میخوام بریزم رو مشخص کنم.عکسش رو میزارم.لطفآ بگید اصلآ کدوم یکی از این انواع ویندوز 7 رو باید نصب کنم؟ممنون.

babialex
24-08-2010, 22:08
دوستان لپ تاپ دل میخام که تا 700 هزار تومان باشه (بیشتر از این قیمت نباشه برای کسی میخام ) و اینکه حتما موجود باشه و توی رنج قیمت 700 تومن جزو بهترین ها و با امکانات ترین ها باشه

دنبال بهترین پیشنهاد برای لپ تاپ 700 هزار تومنی هستم حالا اگه دل بگید چه بهتر

software20
24-08-2010, 23:14
سلام دوستان لطفا کمکم کنید زودتر باید تصمیم بگیرم...
من تا 1 تومن می تونم هزینه کنم و واسم cpu لپ تاپ خیلی مهمه گرافیک زیاد مهم نیست بازی هم اصلا اهلش نیستم . وزن هم میخوام سبک باشه (2.4 بیشتر نباشه) حالا بین مدل های زیر موندم
asus k42 jb
hp dv3-2270
sony cw2-jgx
sony cw21 fx
لطفا راهنماییم کنید کدوم بهتره( خودم مارک سونی رو خیلی دوست دارم و acer اصلا خوشم نمیاد)
اگه مدل دیگه ای هم هست که شرایط فوق رو داشته باشه بهم معرفی کنید
پیشاپیش 1 دنیا تشکر از توجهتون:11:

one-boy
25-08-2010, 11:56
ممنون از راهنماییتون.بله اینترنت پرسرعت دارم.اما یه سوال.وارد سایتی که گفتید شدم اول از همه باید نوع ویندوزی رو که میخوام بریزم رو مشخص کنم.عکسش رو میزارم.لطفآ بگید اصلآ کدوم یکی از این انواع ویندوز 7 رو باید نصب کنم؟ممنون.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.من همین سی دی هی ویندوز هفت که توی بازار هست یا دستفروشها دارند رو بگیرم بریزم درسته؟در این قسمتی که عکسش رو گذاشتم باید نوع ویندوز رو چی بزنم تا درایورهای مخصوصش بیاد و دانلودشون کنم؟ممنون.

piroooz
25-08-2010, 12:39
دوستان لپ تاپ دل میخام که تا 700 هزار تومان باشه (بیشتر از این قیمت نباشه برای کسی میخام ) و اینکه حتما موجود باشه و توی رنج قیمت 700 تومن جزو بهترین ها و با امکانات ترین ها باشه

دنبال بهترین پیشنهاد برای لپ تاپ 700 هزار تومنی هستم حالا اگه دل بگید چه بهتر
به نظر من تو این قیمت دنبال ایسر باش که اگه به لحاظ کیفی تو این رنج بیشتر از دل نباشه کمتر نیست...
مدل پیشنهادی:
Acer Aspire 5741

-----------------------------------------
Acer Aspire 5738ZG

---------------------------------------
اینم یه مدل از دل:

DELL INSPIRON 5010

CORE I3 330 2.13 CPU
3 MB Cache
2 GB RAM
250 GB HDD
15.6 LED LCD
ATI 5470 (512 MB) VGA
DVD-RW Drive
2.7 KG Wieght

piroooz
25-08-2010, 12:44
سلام دوستان لطفا کمکم کنید زودتر باید تصمیم بگیرم...
من تا 1 تومن می تونم هزینه کنم و واسم cpu لپ تاپ خیلی مهمه گرافیک زیاد مهم نیست بازی هم اصلا اهلش نیستم . وزن هم میخوام سبک باشه (2.4 بیشتر نباشه) حالا بین مدل های زیر موندم
asus k42 jb
hp dv3-2270
sony cw2-jgx
sony cw21 fx
لطفا راهنماییم کنید کدوم بهتره( خودم مارک سونی رو خیلی دوست دارم و acer اصلا خوشم نمیاد)
اگه مدل دیگه ای هم هست که شرایط فوق رو داشته باشه بهم معرفی کنید
پیشاپیش 1 دنیا تشکر از توجهتون:11:
خوب با توجه به نکاتی که فرمودین (سبک وزن - CPU بالا )
مدل ASUS K42 JB از بقیه برای شما مناسب تر هست

piroooz
25-08-2010, 12:50
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.من همین سی دی هی ویندوز هفت که توی بازار هست یا دستفروشها دارند رو بگیرم بریزم درسته؟در این قسمتی که عکسش رو گذاشتم باید نوع ویندوز رو چی بزنم تا درایورهای مخصوصش بیاد و دانلودشون کنم؟ممنون.
دوست عزیز اول شما برو یه ویندوز7 نسخه Ultimate بگیر (32 یا 64 بیت بودن هم به انتخاب خودت)
بعد هم مثلا یه ویندوز Ultimate 62 Bit گرفتی ، که در اون صورت گزینه آخر Windows 7 Ultimate x64 را انتخاب کنید...
اول شما برو بگیر بعد متناسب با ویندوزی که خریدی انتخاب کن (بهترینش Ultimate هست )

software20
25-08-2010, 14:45
خوب با توجه به نکاتی که فرمودین (سبک وزن - CPU بالا )
مدل ASUS K42 JB از بقیه برای شما مناسب تر هست

یعنی وزن sony cw از این مدل ایسوز بیشتره؟
با وجودیکه قیمت این cwها نسبت به کانفیگشون خیلی زیاده به نظرتون برند سونی ارزشش رو نداره؟ منم کار خیلی سنگینی با لپ تاپ انجام نمیدم در حد پروژه ها ی دانشجویی و وب گردی
:11:

mehdi30nema
25-08-2010, 15:18
دوستان من سرچ کردم و چند تا مدل مناسب با بودجه و نیازم پیدا کردم :

Acer Extensa 5635G
HP Probook4520s
Acer Aspire 6930A

ممنون میشم بهم بگید از بین مدل های بالا کدوم بهتره ؟ و اینکه اصولا تا سقف 650 یا 700 چه لپ تاپی میشه گرفت که از نظر مشخصات شبیه به سه عنوان بالایی باشند .

alirezawater
25-08-2010, 15:38
به نظر من dell n5010 بگیر
رم 2 گیگ و گرافیک ati 5470 همین حدود قیمت میتونی بگیری

citrix
25-08-2010, 17:18
سلام تا 850 تومن بهم لپتاپ معرفی کنید با بهترین گرافیک در همین قیمت !
ممنون

Amir Yousof
25-08-2010, 17:53
دوستان فردا میخوام برم یکی از این لپ تاپ ها رو بگیرم خواهش میکنم بهم کمک کنید که از این دو دلی در بیام .
Acer 5741 / i5 520/ ati 5470
dell 5010 / i5 520 / ati 5470
به نظر شما کدوم یکی بهتره . قیمت هر دو تا هم تقریبا یکی هست .

piroooz
25-08-2010, 19:58
یعنی وزن sony cw از این مدل ایسوز بیشتره؟
با وجودیکه قیمت این cwها نسبت به کانفیگشون خیلی زیاده به نظرتون برند سونی ارزشش رو نداره؟ منم کار خیلی سنگینی با لپ تاپ انجام نمیدم در حد پروژه ها ی دانشجویی و وب گردی
وزن دو مدل ایسوس و سونی یکی هست (2.2)
در ضمن به نظرم قیمت سونی خیلی هم بالا نیست و در دیزاین و صفحه نمایش حداقل اینو به راحتی میبینید...
من اساس حرف خودتون که گفتید پردازنده و وزن در اولویت اول هست مدل ایسوس را پیشنهاد دادم...
اگر کار خاصی نمیکنید این مدل از سری CW هم به راحتی جوابگوی نیازهای شما هست

piroooz
25-08-2010, 20:26
دوستان من سرچ کردم و چند تا مدل مناسب با بودجه و نیازم پیدا کردم :

Acer Extensa 5635G
HP Probook4520s
Acer Aspire 6930A

ممنون میشم بهم بگید از بین مدل های بالا کدوم بهتره ؟ و اینکه اصولا تا سقف 650 یا 700 چه لپ تاپی میشه گرفت که از نظر مشخصات شبیه به سه عنوان بالایی باشند .
Acer Aspire 5741

-----------------------------------------
Acer Aspire 5738ZG

---------------------------------------
اینم یه مدل از دل:

DELL INSPIRON 5010

CORE I3 330 2.13 CPU
3 MB Cache
2 GB RAM
250 GB HDD
15.6 LED LCD
ATI 5470 (512 MB) VGA
DVD-RW Drive
2.7 KG Wieght
-----------------------------------------------------------
در ضمن دوستان قبل درخواست حداقل چند صفحه ی آخر تاپیک را مطالعه کنند تا از تعدد درخواست های تکراری جلوگیری بشه...
ممنون از همکاری شما

---------- Post added at 09:26 PM ---------- Previous post was at 09:21 PM ----------

سلام تا 850 تومن بهم لپتاپ معرفی کنید با بهترین گرافیک در همین قیمت !
ممنون
Acer Aspire 5741G
Core i5 430M@2.26(2.5)GHz,3MB L3
ATI Radeon HD 5470 512MB

baharshiraz
25-08-2010, 22:24
به نظر شما 4520 اچ پی با قیمت 620 ارزش خرید داره؟لپ تاپ خوبیه؟
علت پایین بودن قیمتش چیه؟

آیالپتاپ خنکی هست یا داغ میکنه؟

software20
26-08-2010, 00:06
وزن دو مدل ایسوس و سونی یکی هست (2.2)
در ضمن به نظرم قیمت سونی خیلی هم بالا نیست و در دیزاین و صفحه نمایش حداقل اینو به راحتی میبینید...
من اساس حرف خودتون که گفتید پردازنده و وزن در اولویت اول هست مدل ایسوس را پیشنهاد دادم...
اگر کار خاصی نمیکنید این مدل از سری CW هم به راحتی جوابگوی نیازهای شما هست

ممنون که توجه می کنین
میگن cw جایگزین cs شده . ممکنه این سری هم مشکل دار باشه مثل cs؟
اینکه میگن سری cw وf اپدیت نیاز داره و سونی اعلام کرده چیه؟ یعنی ممکنه مشکل ساز باشه؟ ممنون میشم اگه ابهاماتم رو از بین ببرید
راستی کیفیت کلی برند سونی از ایسوز بالاتر نیست؟
بی نهایت متشکرم:11:

biostar
26-08-2010, 11:32
ممنون که توجه می کنین
میگن cw جایگزین cs شده . ممکنه این سری هم مشکل دار باشه مثل cs؟
اینکه میگن سری cw وf اپدیت نیاز داره و سونی اعلام کرده چیه؟ یعنی ممکنه مشکل ساز باشه؟ ممنون میشم اگه ابهاماتم رو از بین ببرید
راستی کیفیت کلی برند سونی از ایسوز بالاتر نیست؟
بی نهایت متشکرم:11:
هم کیفیت سونی و هم کیفیت ایسوس بالا هست. سونی به لوکس بودن و زیبایی محصول خود بیشتر اهمیت میده و اکثر مخاطب های سونی دنبال محصول پرستیژی می گردن.

سری CW و F مشکلی نداشتند ، در برخی مدل های سری F آپدیتی صورت میگره ... سری جدید بی مشکل هست.

در مورد سری CW هم باید بگم که جزو بهترین سری هایی بوده که سونی تولید کرده! خودم از کار کردن با این سری واقعا لذت بردم... حتی به نظرم از سری EA کیفیت ساخت بالاتری داره.

برای رفع مشکل احتمالی (مشکل بین 30 لپتاپ از بین 500000 تولیدی بوده !!! )

یک فایل 2 مگی هست که اپدیت Firmware هست. دانلود و در کمتر از 1 دقیقه نصب میکنید همین !!!

این هم برنامه 2 مگی

biostar
26-08-2010, 11:40
دوستان فردا میخوام برم یکی از این لپ تاپ ها رو بگیرم خواهش میکنم بهم کمک کنید که از این دو دلی در بیام .
Acer 5741 / i5 520/ ati 5470
dell 5010 / i5 520 / ati 5470
به نظر شما کدوم یکی بهتره . قیمت هر دو تا هم تقریبا یکی هست .

مدل ایسر بهتره ! اگه بتونی مدل با گرافیک 320 geforce رو هم بخری که دیگه بهتر هم میشه!

farshid7f
26-08-2010, 12:13
سلام
كيفيت صفحه نمايش - قدرت اجراي بازي - عمر باتري شون رو از بهترين بترتيب برام بگيد...ممنون

بهنازی
26-08-2010, 13:25
با سلام این مدل چط.ره
Acer Aspire 5741G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CPU: INTEL i3-330M (2.13 Ghz ) / CACHE: 3.0 MB / FSB: 1066 / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 320+ GB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: Gt320 1G / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 2.6 Kg / DOS

چه در تو سرعت با ci5 فرق میکنه ؟خیلی محسوسه قیمت این کانفیگ هم خیلی مناسبه گرافیکش هم خوبه و رمش

software20
26-08-2010, 13:27
هم کیفیت سونی و هم کیفیت ایسوس بالا هست. سونی به لوکس بودن و زیبایی محصول خود بیشتر اهمیت میده و اکثر مخاطب های سونی دنبال محصول پرستیژی می گردن.

سری CW و F مشکلی نداشتند ، در برخی مدل های سری F آپدیتی صورت میگره ... سری جدید بی مشکل هست.

در مورد سری CW هم باید بگم که جزو بهترین سری هایی بوده که سونی تولید کرده! خودم از کار کردن با این سری واقعا لذت بردم... حتی به نظرم از سری EA کیفیت ساخت بالاتری داره.

برای رفع مشکل احتمالی (مشکل بین 30 لپتاپ از بین 500000 تولیدی بوده !!! )

یک فایل 2 مگی هست که اپدیت Firmware هست. دانلود و در کمتر از 1 دقیقه نصب میکنید همین !!!

این هم برنامه 2 مگی

من تا 1 تومن یا 1100 میخوام هزینه کنم .خودم هم حس خوبی نسبت به سونی دارم. حالا اگه شما جای من بودین سونی cw رو انتخاب می کردین یا ایسوز با کانفیگ بالاتر؟ ضمنا در پست های قبلی نوشتم که " اصلا اهل بازی نیستم".
راستی این مدل ea12 eg/b چطوره؟
مرسی

piroooz
26-08-2010, 13:32
با سلام این مدل چط.ره
Acer Aspire 5741G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
CPU: INTEL i3-330M (2.13 Ghz ) / CACHE: 3.0 MB / FSB: 1066 / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 320+ GB SATA / LCD: 15.6" Diagonal High Definition / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: Gt320 1G / PORTS: LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + Bluetooth + HDMI / 2.6 Kg / DOS

چه در تو سرعت با ci5 فرق میکنه ؟خیلی محسوسه قیمت این کانفیگ هم خیلی مناسبه گرافیکش هم خوبه و رمش
بله تو سرعت Ci5 محسوسه...
خلاصه مدل اولی یه چیزه دیگست:31:
البته هارد این مدل هم 320 هست ولی گرافیکش یکیست

بهنازی
26-08-2010, 15:05
ممننونم یعنی خیلی محسوسه ؟
خوب ci3 ها چیز خوبی نیستند ؟

piroooz
26-08-2010, 15:55
ممننونم یعنی خیلی محسوسه ؟
خوب ci3 ها چیز خوبی نیستند ؟
البته من گفتم محسوسه نه خیلی محسوس...
ببینید بستگی به کاربرد شما هم داره ...
مثلا شاید Core i5 با Core i3 در استفاده معمولی چیزی را احساس نکنید...
ولی خوب تو کارهای سنگین تر این تفاوت احساس میشه و در حالت کلی Core i5 پرفورمنس داره نسبت به Core i3
از طرفی هم مدت زمانی که دستگاه دارای کارایی مفید هست بالاتره...
اگه فکر میکنید Core i3 هم برای کافیست خوب نیازی به هزینه بیشتر نیست

mr7
26-08-2010, 19:56
کسی راجع به inspiron 4010 یا همون inspiron 14R اطلاعاتی داره؟
تو ابران اومده؟قیمتش چنده؟
مشکل خاصی داره؟
من بین 5010 و 4010 موندم کدومو انتخاب کنم (cpu : corei5)
ابعاد و وزن برام مهمه و همچنین cpu
اگه لپ تاپ دیگه ای حدود 900 تومن با همین کانفیگ سراغ دارین ممنون میشم بگین!

one-boy
26-08-2010, 21:28
سلام
میدونم جاش اینجا نیست اما خوب چیکار کنم.تنها تاپیکی که در اون به سوالات جواب میدن همین تاپیکه.این سوال رو دو روزه در قسمت مربوط به خودش پرسیدم اما نگار نه انگار.ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام
من یک Acer 5741G خریدم.حالا میخوام درایورهایش رو از سایت خود ایسر دانلود کنم.برای بعضی قطعات دو یا سه نوع مدل گذاشته برای دانلود که من نمیدونم برای دستگاه من کدو.م نوع استفاده شده لطفآ اگر میدونید بگید مرسی.
برای بلوتوث دو نوع Atheros و Broadcom
برای تاچ پد سه نوع ALPS و ELANTECH و Synaptics
برای وایرلس دو نوع Atheros و Broadcom
ممنون

navid1517
27-08-2010, 03:41
سلام با ٨٠٠تومن يه لب تاب كه بدرد 3D MAX ‎ و ‏‎ cad .SAFE .ETABS بخوره

Smartie7
27-08-2010, 11:00
مشخصات کامل این دو لپ تاپ و قیمتِ الانشون تو بازار رو لطف کنید.

SONY VPC‐EB15FG

SONY CW 21FX

biostar
27-08-2010, 11:34
سلام
كيفيت صفحه نمايش - قدرت اجراي بازي - عمر باتري شون رو از بهترين بترتيب برام بگيد...ممنون

فکر کردن نداره.

اولین کاری که می کنی اینه که دل و MSI رو بیخیال میشی....

دومین کاری که میکنی میری سراغ ASUS اگه گیر نیمد....حتما ACER رو انتخاب میکنی.

براساس الویت هات گفتم!

biostar
27-08-2010, 11:44
مشخصات کامل این دو لپ تاپ و قیمتِ الانشون تو بازار رو لطف کنید.

SONY VPC‐EB15FG

SONY CW 21FX

SONY VPC‐EB15FG

ایران رهج. :1090

SONY CW 21FX

قیمت : 950 ~1050

biostar
27-08-2010, 11:49
سلام با ٨٠٠تومن يه لب تاب كه بدرد 3D MAX ‎ و ‏‎ cad .SAFE .ETABS بخوره

ACER ASPIRE 5741G
CORE I3-330M-2.13
4 GB
500 HDD
ATI 5470 512
15.6"
DVD-RW
DOS
800,000

biostar
27-08-2010, 12:16
سلام
میدونم جاش اینجا نیست اما خوب چیکار کنم.تنها تاپیکی که در اون به سوالات جواب میدن همین تاپیکه.این سوال رو دو روزه در قسمت مربوط به خودش پرسیدم اما نگار نه انگار.ممنون میشم راهنمایی کنید.

جای خودش مطرح کنید حتما جواب میگیرید ... نگرفیتن هم دوباره بیان کنید. بعضی وقت ها بعضی سوالات جا می مونند

right click on MY COMPUTER>>MANAGE >>Device manager

مشخصات کامل نوشته شده.

در ویندوز 7 نیازی به نصب درایور برای بلوتوث نیست.

اگر باز سوالی بود در بخش خودش سوال کنید

farshid7f
27-08-2010, 13:14
خيلي ممنونم
راستي تو اين قيمت(900) sony هم هست كه اين شرايطو داشته باشه
يعني كيفيت صفحه خوب-عملكرد بازي مناسب -و عمر باتري خوب ..البته 15'' اينچي

cescjoon
27-08-2010, 14:39
دوستان میشه نظرتون رو در مورد لپ تاپ Vaio FW 460 بدونم.
میخواستم در موردش کمی اطلاعات کسب کنم.
حقیقتش قصد دارم طی هفته آینده این لپ تاپ رو بخرم و میخوام به کمک شما تصمیمم رو نهایی کنم.
با تشکر فراوان

software20
27-08-2010, 14:50
من تا 1 تومن یا 1100 میخوام هزینه کنم .خودم هم حس خوبی نسبت به سونی دارم. حالا اگه شما جای من بودین سونی cw رو انتخاب می کردین یا ایسوز با کانفیگ بالاتر؟ ضمنا در پست های قبلی نوشتم که " اصلا اهل بازی نیستم".
راستی این مدل ea12 eg/b چطوره؟
مرسی

خواهشا یکی هم ما رو تحویل بگیره باور کنید عجله دارم
مرسی:11:

arash2050
27-08-2010, 15:16
اساتید ارجمند لطفا راهنمائی کنن فردا می خوام برم لب تاب بخرم به نظرتون کدوم بهتره

لب تاب آمریکائی cw 2 hgx/b با رم 2 هارد 320 Core i3 330M 3 MB

لب تاب چینی cw 21 fx/r/w با رم 4 هارد 500 سایر مشخصات عین بالائی

قیمت تقریبا هر دو دور بر یک تومان

اطلاعات بیشتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا یک لب تاب دست دوم تقریبا تمیز دور بر 600 تومن از یک فرد مطوئن ( مطمئن در مورد سالم بودن )

مدل sony vgn-fz340.e

majid_3ma
27-08-2010, 15:51
اساتید ارجمند لطفا راهنمائی کنن فردا می خوام برم لب تاب بخرم به نظرتون کدوم بهتره

لب تاب آمریکائی cw 2 hgx/b با رم 2 هارد 320 Core i3 330M 3 MB

لب تاب چینی cw 21 fx/r/w با رم 4 هارد 500 سایر مشخصات عین بالائی

قیمت تقریبا هر دو دور بر یک تومان

اطلاعات بیشتر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا یک لب تاب دست دوم تقریبا تمیز دور بر 600 تومن از یک فرد مطوئن ( مطمئن در مورد سالم بودن )

مدل sony vgn-fz340.e

CW را خدا بیامرزه
دنبال سری EA باش CW دیگه تولید نمیشه مخصوصا با این مشکلی که داشته

ali racer
27-08-2010, 17:36
لطفا پاک شود...

Saeid1212
27-08-2010, 18:12
سلام
به سوال داشتم که نمیدونم مربوط به کدوم تاپیک میشه ولی اینجا میپرسم.
می میخوام بدونم یه لپتاپ تو مایه های 3500 core i5 دل با قیمت حدود 950 تونمش رو میشه با یه pc که قطعات اصلیش رو نوشتم مقایسه کرد، اصلا مقایسه قدرت پردازش و گرافیک لپتاپ و PC درسته؟ و کدوم سرتره؟
cpu = AM3-945 3.0GHz
MB= msi 770 c45
VGA = msi geforse 240 - 1GB- DDR5
Ram= 2*2gb kingmax ddr3 1333

IMAN SD
27-08-2010, 18:23
دوستان حداکثر تا 700 تومن چی پیشنهاد می کنید؟

software20
27-08-2010, 22:59
CW را خدا بیامرزه
یعنی شما پیشنهاد می کنید دیگه cwنخریم؟ مگه مشکل cwها جدی بوده؟
از سری EA مدلی وجود داره که قیمتش تا 1 تومن باشه؟؟؟
تو رو خدا یکی جواب بده
مرسی:11:

Nikola
28-08-2010, 08:41
سلام

گه نتونستی بفهمی مدل هاردور تو چیه، یکشو نصب کن، بعد برو چک کن ببین درست کار می کنه و درایور درست نصب شده یا نه. اگه نشده بود remove کن و یکی دیگه رو امتحان کن.
هیچ مشکلی هم پیش نمیاد.

ehsan_old
28-08-2010, 10:23
سلام دوستان

یه لپ تاپ با حدود قیمت 700 تا 800 تومن میخواستم که:

1_ صفحه 15 اینچ داشته باشه
2_ حتی المقدور سبک باشه
3_ برای نرم افزارهای Photoshop و AutoCAD میخواد استفاده بشه.

چه چیزایی رو پیشنهاد میکنید؟

Smartie7
28-08-2010, 11:05
CW را خدا بیامرزه
واقعا؟! چه مشکلی داشت؟!
لطفا یه نفر جواب بده
SONY VPC‐EB15FG بهتره یا SONY CW 21FX؟؟؟
هر کدوم چه مشکلات و کمبود هایی دارن؟؟

پ. ن : من یه لپ تاپ میخوام که برای کارهای گرافیکی (فتوشاپ، تری دی مکس و ...) مناسب باشه
قابلیت اتصال به اینترنت داشته باشه
سبک و شیک باشه

piroooz
28-08-2010, 14:43
سلام
به سوال داشتم که نمیدونم مربوط به کدوم تاپیک میشه ولی اینجا میپرسم.
می میخوام بدونم یه لپتاپ تو مایه های 3500 core i5 دل با قیمت حدود 950 تونمش رو میشه با یه pc که قطعات اصلیش رو نوشتم مقایسه کرد، اصلا مقایسه قدرت پردازش و گرافیک لپتاپ و PC درسته؟ و کدوم سرتره؟
cpu = AM3-945 3.0GHz
MB= msi 770 c45
VGA = msi geforse 240 - 1GB- DDR5
Ram= 2*2gb kingmax ddr3 1333
سوالتون مربوط به این بخش نمیشه...
ولی در جواب کلی خیر پردازنده PC با لب تاپ نمیشه مقایسه کرد...

---------- Post added at 03:41 PM ---------- Previous post was at 03:37 PM ----------

سلام چند صفحه آخر تاپیک را مطالعه کنید بدردتون میخوره...
Acer 5738G
Acer 5741
DELL inspiron 5010

---------- Post added at 03:43 PM ---------- Previous post was at 03:41 PM ----------

سلام چند صفحه آخر تاپیک را مطالعه کنید بدردتون میخوره...
Acer 5738G
Acer 5741
DELL inspiron 5010

cescjoon
28-08-2010, 14:48
اگه میشه یه نگاهی هم به پست صفحه قبل ما بکنید!

aliarnold
28-08-2010, 16:15
دوستان من چند وقتيه ميخوام يه لپ تاپ بگيرم.
متاسفانه گير كردم!
مشخصات حدودي كه بنده ميخوام ايناست:
ram: up 4
cpu : core i 3 cache 3MB up
vga: 1gig ATI
lcd : 14" - 15"
batteri: 5h up

بنده خودم hp pavilion dv6t كه تقريبا با اين مشخصات بود رو انتخاب كردم البته از قسمت select .
ممنون ميشم يه چيز خوب بهم معرفي كنيد.

kiuq
28-08-2010, 17:33
دوستان من چند وقتيه ميخوام يه لپ تاپ بگيرم.
متاسفانه گير كردم!
مشخصات حدودي كه بنده ميخوام ايناست:
اگه اصرار دارید HP باشه:

اگه نه،
5741 با گرافیکه 320 هست که 130 تومن ارزونتره ( حدود 900).

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:31 PM ----------

اگه میشه یه نگاهی هم به پست صفحه قبل ما بکنید!
نقل قول کنید پیدا نشد:20:

aliarnold
28-08-2010, 17:35
اگه اصرار دارید HP باشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگه نه،
5741 با گرافیکه 320 هست که 130 تومن ارزونتره ( حدود 900).

آقا ممنون
اون دومي چي هست ؟hp؟
راستي يه سوال:اين مدلهاي خورده اي رو چطور ميشه از سايت پيدا كرد؟مثلا توي سايت hp مدل dv6t هست اما 3020 يا 26000 نيست!يا توي سايت دل همه مدلهاي studio 15 يه سري گرفته.مثلا 1558 يا 1557 چطور پيدا ميشه از اين بين؟
بازم ممنون

kiuq
28-08-2010, 17:39
اون دومي چي هست ؟hp؟
نخیر ایسره..

يا توي سايت دل همه مدلهاي studio 15 يه سري گرفته.مثلا 1558 يا 1557 چطور پيدا ميشه از اين بين؟
خوب یه مدت میاد بعدش میره ..
ولی جاهای دیگه میمونه ..
شما باید بری بازار پیدا کنی

mehdi30nema
28-08-2010, 18:38
دوستان من بین دو تا از مدل های acer شک دارم .
به نظرتون 3 گیگ رم ddr3 بهتره ؟ یا 4 گیگ رم ddr2 ؟

Lavoro
28-08-2010, 18:53
سلام! دوستان من يه لپ تاپ ميخوام با قيمت حدود 700 تا 800 تومن. خودم يه چند تايي روي اينترنت ديدم ميخوام نظرتون رو بدونم اگه بهتر هم هست يه راهنمايي بكنيد. ممنون!
dell inspiron 5010
acer 5635
acer 5741g
acer extensa 5635
acer 5740e

بهنازی
28-08-2010, 20:22
با سلام تو رو خدا کمک کنید ci3 بگیرم یا ci5 آخه اکثر کارهام سنگین نیست شاید هر از چند گاهی یه بار خواستم یه بازی بکنم یا چیز دیگه آکثر کارهام اینرنت و پریمیر هستش ؟
تفاوت قیمتشون هم 180 تومن میرزه ci5 بگیرم شما بودین چیکار میکردین بعد 2-3 سال نشه تراختور ؟

ممنون میشم کمک کنید موندم تو دوراهی قرار فردا پولو واریز کنم؟چی بگیرم ؟

cescjoon
28-08-2010, 20:43
با سلام تو رو خدا کمک کنید ci3 بگیرم یا ci5 آخه اکثر کارهام سنگین نیست شاید هر از چند گاهی یه بار خواستم یه بازی بکنم یا چیز دیگه آکثر کارهام اینرنت و پریمیر هستش ؟
تفاوت قیمتشون هم 180 تومن میرزه ci5 بگیرم شما بودین چیکار میکردین بعد 2-3 سال نشه تراختور ؟

ممنون میشم کمک کنید موندم تو دوراهی قرار فردا پولو واریز کنم؟چی بگیرم ؟
اگه واقعا کارات سنگین نیست همون CI3 بگیر.
چه لزومی داره 180 بیشتر بدی.
مطمئن باش تا چند سال برای کارای معمولی جواب میده.
برای یکی مثل من و تو ci3 با ci5 فرق زیادی نداره.
خیالت راحت :46:

بهنازی
28-08-2010, 21:30
ممنون میشم بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن

kiuq
28-08-2010, 21:58
ببینید دوست عزیز این تفاوت قیمت فقط به خاطر تفاوت در CPU نیست..
شما گرافیک و میزان هارد رو هم ببینید ،تفاوت میکنه..
از نظر من پول چرک کف دسته شما امروز میدی 1ماه دیگه یادت میره چقدر خرج کردی..
اگه از نظر تهیه پول مشکل ندارید بهتر که کانفیگه متوسطش ( یعنی اونی که کارت گرافیکش 5470 هستش رو بگیرید)
موفق باشید.:20:

mohamadreza666
28-08-2010, 21:58
سلام
دوستان عزیز من امروز 5741g با 640گیگ هارد و گرافیک GT320 با گارانتی سازگار از نمایندگی گرفتم 825تومن رنگشم مشکیه!!!
توی بازار خیلی کم شده، هرکی میخواد بره بگیره همین امروز بگیره که قیمتش میره بالا و داره کم میشه!!!
سبز باشین...!!!:10:

hedye222222
29-08-2010, 00:27
سلام
میخواستم بدونم لپ تاپ با تمام مشخصات acer 5741 g و توی همین رنج قیمت
core i5
hard 640
,.......
هست با این تفاوت که فقط lcd 14" باشه؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

aliarnold
29-08-2010, 00:35
دوستان بین این سه مدل کدوم بهتره ؟(معقول تره)میدونم اولی خوب چون بالا تره بهتره اما من بین این سه مدل کدوم رو انتخاب کنم عاقلانه تره؟

و یه سوال دو مدل دومی آیا باتریشون 4سلولی هست؟
studio 1557 CPU:ci7(6MB cache)/RAM:4G DDR3/H.D.D:500G/VGA:4570 (512MB upto 2G)/Batteri:5h
inspiron 1564 CPU:ci3(3MB cache)/RAM:4G DDR3/H.D.D:320G/VGA:4330 (512MB upto 2G)/
inspiron 5010 CPU:ci5(3MB cache)/RAM:4G DDR3/H.D.D:500G/VGA:5470 (1G upto 3G)/l
ممنون

hedye222222
29-08-2010, 01:56
سلام
دوستان عزیز من امروز 5741g با 640گیگ هارد و گرافیک GT320 با گارانتی سازگار از نمایندگی گرفتم 825تومن رنگشم مشکیه!!!
توی بازار خیلی کم شده، هرکی میخواد بره بگیره همین امروز بگیره که قیمتش میره بالا و داره کم میشه!!!

سلام
میخواستم بدونم همراه با لپ تاپ که خریدید کیف و موس هم دادند
و اینکه سیستم عاملش چیه
رنگ خاکستری بهتره یا مشکی؟
مرسی

cescjoon
29-08-2010, 02:02
سلام
825!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم چند روز پیش صحبت از 900 تومن بود. :18:
ببینم اینی که شما گرفتید بهترین کانفیگش هست؟

hossinhs
29-08-2010, 04:46
دوستان یه سوال داشتم من یک ماهی هست ایسوس k42رو خریدو ازش هم خیلی راضی هستم ولی یه چند روزی هنگام کار یه صدای خفیف مثل خش خش از فن دستگاه میشنوم خواستم ببینم ایا مشکل خاصی داره باید برمش پیش فروشنده یا زیاد مهم نیست اگر راهنمایم کنید ممنون میشم اساتید چی میگن
میدونم جای سوالم اینجا نیست شرمنده

Smartie7
29-08-2010, 09:52
واقعا؟! چه مشکلی داشت؟!
لطفا یه نفر جواب بده

پ. ن : من یه لپ تاپ میخوام که برای کارهای گرافیکی (فتوشاپ، تری دی مکس و ...) مناسب باشه
سبک و شیک باشه

یه نفر لطف میکنه جواب بده! :11:

Azot
29-08-2010, 10:17

سلام من تازه Dell 5010 گرفتم، واسه من که طراح وبم، با فتوشاپ کار می کنم، بازی می کنم، فیلم می ببینم کاملا جواب میده. به نظر من اگه چند تا نرم افزار سنگین رو با هم باز نمی کنی core i3 بگیر.

من الان تقریبا بهترین مدل سونی وایو که تو بازاره رو دارم (VGN-AW310D) به جرات میتونم بگم به جز صدا و صفحه ی نمایش کوچیک تر فرق محسوسی با Dell ای که تازه گرفتم نداره.

در مورد Dell 5010 :

وقتی کار نرم افزاری انجام میدم خیلی کم داغ میشه و فنش دیر به کار میفته، ولی وقتی بازی میکنم چرا، داغ میشه.

اگه نظر منو بخوای میگم :

اگه کاربر فوق حرفه ای کامپیوتر نیستی، مثلا بشینی طراحی وب، Dream Weaver، Photoshop و هزار تا نرم افزار سنگین رو با هم اجرا کنی، همون Core i3 میتونه گزینه ی مناسبی باشه. ولی با اینجال صلاح مملکت خویش خسروان دانند !

hesam68
29-08-2010, 10:22
سلام
تو این رنج لپتاپ 18 اینچ بهم معرفی کنین
لپتاپ 19 اینچم هست اصلا؟

majid_3ma
29-08-2010, 10:46
سلام
تو این رنج لپتاپ 18 اینچ بهم معرفی کنین
لپتاپ 19 اینچم هست اصلا؟
نگرد پیدا نمیشه اصلا

ali nemesis
29-08-2010, 10:59
دوستان یه سوال داشتم من یک ماهی هست ایسوس k42رو خریدو ازش هم خیلی راضی هستم ولی یه چند روزی هنگام کار یه صدای خفیف مثل خش خش از فن دستگاه میشنوم خواستم ببینم ایا مشکل خاصی داره باید برمش پیش فروشنده یا زیاد مهم نیست اگر راهنمایم کنید ممنون میشم اساتید چی میگن
میدونم جای سوالم اینجا نیست شرمنده

سلام دوست گرامی وقتی از لپ تاپ استفاده می کنی نباید روی پات یا فرش و قالی بزاری چون مکننه فنش یک تکه نخ یا اشغال بکشه داخل ولی به هر حال بهتره ببری گارانتی در ضمن بهتره از کول پد استفاده کنی:5:

---------- Post added at 10:59 AM ---------- Previous post was at 10:57 AM ----------

سلام

خیلی خوب گرفتی الان دلار رفته بالا من همین کانفینگ را 20 روز قبل 895 گرفتم با گارنتی سازگار و بدون هدیه:13:

hesam68
29-08-2010, 11:00
نگرد پیدا نمیشه اصلا

مرسی ولی من نفهمیدک کلا لپتاپ 18 نیست یا تو این قیمت نیست؟

majid_3ma
29-08-2010, 11:05
مرسی ولی من نفهمیدک کلا لپتاپ 18 نیست یا تو این قیمت نیست؟
18 اینچ هست مثلا AW سونی بود که 18.4 بود.
که العان جاش داره سری EC میاد که سونی هم که می دونی قیمتاش بالاست خفن

مارک های دیگه هم دارن ولی 17 اینج

از این All in one Pc ها هم خوبه بگیری تاچ هم هست
MSI داره زیره 1 میلیون

ali nemesis
29-08-2010, 11:06
دوستان من بین دو تا از مدل های acer شک دارم .
به نظرتون 3 گیگ رم ddr3 بهتره ؟ یا 4 گیگ رم ddr2 ؟

از نظر من تفاوتی بین زیادی DDR3 و DDR2 نیست چون تفاوت انچنان چشمگیری در تاخیر زمانی این دو نیست ولی بستگی داره جنس رم چی باشه اگه سامسونگ هست زیاد فرقی با هم ندارند:41:

aliarnold
29-08-2010, 11:06
دوستان بین این سه مدل کدوم بهتره ؟(معقول تره)میدونم اولی خوب چون بالا تره بهتره اما من بین این سه مدل کدوم رو انتخاب کنم عاقلانه تره؟

studio 1557 CPU:ci7(6MB cache)/RAM:4G DDR3/H.D.D:500G/VGA:4570 (512MB upto 2G)/Batteri:5h
inspiron 1564 CPU:ci3(3MB cache)/RAM:4G DDR3/H.D.D:320G/VGA:4330 (512MB upto 2G)/
ممنون

hesam68
29-08-2010, 11:10
18 اینچ هست مثلا AW سونی بود که 18.4 بود.
که العان جاش داره سری EC میاد که سونی هم که می دونی قیمتاش بالاست خفن

مارک های دیگه هم دارن ولی 17 اینج

از این All in one Pc ها هم خوبه بگیری تاچ هم هست
MSI داره زیره 1 میلیون

مرسی
لطف کن در مورد All in one Pc توضیح بده
تاچ که نه
چه جورین؟
لینکی چیزی داری فارسی توضیح داده باشه؟

majid_3ma
29-08-2010, 11:53
مرسی
لطف کن در مورد All in one Pc توضیح بده
تاچ که نه
چه جورین؟
لینکی چیزی داری فارسی توضیح داده باشه؟
لینکشو توی پیغام خصوصی دادم

SMSK
29-08-2010, 12:55

ممنون

سلام از نظر من اگه ميخواي دل بگيري توي اين سه تا اولي رو بگير

دومي و سومي برگشتي به شركت بخاطر گارانتي زياده

دوتاي آخري 6 سلولي هستند.

البته اگه اسرار داري دل باشه وسترو 3500 هم لپ تاپ هاي خوبي هستند.

mehdi30nema
29-08-2010, 13:37
دوستان نظرتون در مورد لپ تاپ acer extensa 5635G چیه ؟
به نظرتون قابلیت هاش با توجه به قیمتش میارزه ؟

hedye222222
29-08-2010, 13:43
سلام
میخواستم بدونم لپ تاپ با تمام مشخصات acer 5741 g و توی همین رنج قیمت800-900
core i5
hard 640
,.......

aliarnold
29-08-2010, 15:19
سلام از نظر من اگه ميخواي دل بگيري توي اين سه تا اولي رو بگير

دومي و سومي برگشتي به شركت بخاطر گارانتي زياده

دوتاي آخري 6 سلولي هستند.

البته اگه اسرار داري دل باشه وسترو 3500 هم لپ تاپ هاي خوبي هستند.

نظورتون درباره اينا چيه؟
hp:
pavilion dv6t CPU:ci3(3MB cache)/RAM:4G DDR3/H.D.D:500G/VGA:5470 (512G upto 3G)/Batteri:5h

pavilion dv6t CPU:ci3(3MB cache)/RAM:4G DDR3/H.D.D:500G/VGA:5650 (1G upto 3G)/Batteri:5h

و توي همين رنج قيمت يعني 700 تا 900 دلار چي پيشنهاد ميكنيد.
خودم خيلي acer دوست دارم اما متاسفانه به دليل شناخت كم نميتونم تصميم بگيرم.

با تشكر

kiuq
29-08-2010, 15:37
نظورتون درباره اينا چيه؟
خوبن:31:

pavilion dv6t CPU:ci3(3MB cache)/RAM:4G DDR3/H.D.D:500G/VGA:5650 (1G upto 3G)/Batteri:5h
این مدل خیلی جالبه مخصوصا تناسب کارت گرافیک و CPU ..!!!

خودم خيلي acer دوست دارم اما متاسفانه به دليل شناخت كم نميتونم تصميم بگيرم.
کلا برند خوبیه ...
اکثر کاربرا راضین..
جهت آشنایی برید اینجا،

---------- Post added at 04:37 PM ---------- Previous post was at 04:35 PM ----------

سلام
میخواستم بدونم لپ تاپ با تمام مشخصات acer 5741 g و توی همین رنج قیمت800-900
core i5
hard 640
,.......

همونطور که میبینید به خاطر کمتر بودن سایز LCD قیمت میره بالا ( البته ایسزو هست اینو هم در نظر بگیرید)

aliarnold
29-08-2010, 15:46
پيشنهادي نداشتيد توي اون رنجي كه گفتم؟؟
ممنون

Smartie7
29-08-2010, 16:12

سبک و شیک باشه
Please .....:19::19:

kiuq
29-08-2010, 16:19
من یه لپ تاپ میخوام که برای کارهای گرافیکی (فتوشاپ، تری دی مکس و ...) مناسب باشه
سبک و شیک باشه[

Please
here you are:31:

پيشنهادي نداشتيد توي اون رنجي كه گفتم؟؟
5741 جی از ایسر از 800 تا 900 کانفیگاش خیلی خوبه..

radikalx
29-08-2010, 16:44
سلام
اين مدل روبهم پيشنهادكردن،ميارزه؟
Cpu core i3(2,26) CASH 3. ram3. Hdd320. led 14'... Gheymat 755000 - vazn 2.2kg(fojitso germany)
اگه توهمين رنج قيمت براكاراي مهندسي مدل بهتري سراغ دارين،ممنون ميشم بگين
مرسي

Smartie7
29-08-2010, 17:00
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدhere you are:31:

بیشتر توضیح بدید لطفا ... یا لینک بدید مشخصات کاملش رو :11:

kiuq
29-08-2010, 17:56
بیشتر توضیح بدید لطفا ... یا لینک بدید مشخصات کاملش رو
پیشنهادم اینه که شما یه تاپیک بزن تا اونجا راحتتر به سوالاتتون پاسخ بدیم..
چون اینجا نظمش بهم میریزه..
با تشکر،
لپتاپی که معرفی کردم لنوو هستش با مدل جی460..
همونطور که شما گقتید که سبک باشه من 14 اینچی و...ادامه دارد..
امیدوارم یا تاپیک بزنید یا در قسمت بحث و گفتگو ادامه بدید:11:

mehdi30nema
29-08-2010, 19:27

خیلی ممنون که سوال منم جواب دادید

ehsan_old
29-08-2010, 19:29
این پست از قلم افتاده

سلام دوستان

2_ حتی المقدور سبک باشه

biostar
29-08-2010, 22:25
سلام دوستان

2_ حتی المقدور سبک باشه

سلام.

7 DELL INSPIRON 5010
CORE I3-330M-2.13
4
320 HDD
ATI 5470 1G
15.6"
DVD-RW
DOS
6CEL
800,000

biostar
29-08-2010, 22:37
واقعا؟! چه مشکلی داشت؟!
لطفا یه نفر جواب بده

سبک و شیک باشه

سلام.
سری CW هیچ مشکلی نداره و نداشته !

هر دو نوت بوک خیلی خوب هستند. قدرت گرافیکی EB برای بازی ها بیشتره اما برای کار های شما فرقی نمی کنه.

سری CW سبک تر و باتری بهتری داره. تنوع رنگ این مدلی که انتخاب کردین هم بالاست.

بخاطر همین مدن CW21 رو یشنهاد میکنم

biostar
29-08-2010, 22:47
سلام
اين مدل روبهم پيشنهادكردن،ميارزه؟
Cpu core i3(2,26) CASH 3. ram3. Hdd320. led 14'... Gheymat 755000 - vazn 2.2kg(fojitso germany)
اگه توهمين رنج قيمت براكاراي مهندسي مدل بهتري سراغ دارين،ممنون ميشم بگين
مرسي

تو همین قیمت مدل های اینسپایرون دل هستند.
قدرتمند تر هم هستند ! مخصوصا اینکه کارت گرافیک دارند.

مدل دلی که در پست های بالا پیشنهاد کردم رو به شما هم پیشنهاد میکنم

amin azin
29-08-2010, 23:00
سلام
یه لبتاب زیر 800 تومن واسه کارای معمولی با ال سی دی بزرگ واسه فیلم و گرافیک خوب واسه بازیای معمولی و سرعت خوب میخام.
بهم 5738g , 5740 ایسر رو پیشنهاد دادن.
نظر شما چیه؟
راستی قیمتاش هم بگید . ممنون

biostar
29-08-2010, 23:34

با توجه به مشخصاتش قیمت خیلی خوبی داره.

اما خوب پردازندش قدیمی شده کمی.

اگه بتونید کمی بیشتر هزینه کنید و از سری جدید اینسپایرون یا ایسر Aspire ها انتخاب کنید بهتر هست.

biostar
29-08-2010, 23:44
سلام
یه لبتاب زیر 800 تومن واسه کارای معمولی با ال سی دی بزرگ واسه فیلم و گرافیک خوب واسه بازیای معمولی و سرعت خوب میخام.
بهم 5738g , 5740 ایسر رو پیشنهاد دادن.
نظر شما چیه؟
راستی قیمتاش هم بگید . ممنون

در این محدوده قیمت نوت بوک مناسب برای فیلم و بازی نداریم.

کیفیت صفحه نمایش های دل و ایسوس در این محدوده قیمت کمی از مدل ایسر بالاتر هست. اما ایسر کانفیگ بهتری داره.

به شما این مدل را پیشنهاد میکنم :

Acer Aspire 5741G
intel core i3 2.13Ghz
4GB DDR3
320GB HDD
Geforce 320
15.6" LED
DVDRW
DOS
780 toman

mohamadreza666
30-08-2010, 02:00
825!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فکر کنم چند روز پیش صحبت از 900 تومن بود. :18:
ببینم اینی که شما گرفتید بهترین کانفیگش هست؟
آره دیگه
core i5-640gig-nvidia Gforce GT320-4gig DDR3

سلام
میخواستم بدونم همراه با لپ تاپ که خریدید کیف و موس هم دادند
و اینکه سیستم عاملش چیه
رنگ خاکستری بهتره یا مشکی؟
مرسی
ندادن
سیستم عامل نداشت دادم دوستم روش ویندوز 7 ،64بیت ریخت

من مشکیشو گرفتم چون به نظرم خیلی خوشگلتره!!!

سبز باشین!!!:10:

mehdi30nema
30-08-2010, 09:10
دوستان نظرتون راجع به dell inspiron 5010-E , J چیه ؟ قیمتشون که فکر کنم حدود 700 هست . و سی پی یو هم که i3 . فقط فکر کنم گرافیکش پایین باشه .

siavashsony
30-08-2010, 12:15
سلام دوستان
من امروز acer 4741G گرفتم
cpu : intel Core I3-350M 2.27 3mb l3 catche
lcd 14.0 LED LCD
Graphic : gefore gt 330M
ram : 4gb ddr3
hard: 500gb
wlan : acer 8.02.11 b/g/n
bluetooth : Broadcom Bluetooth 3.0
Webcam : 1.3MP
battery : 6cell
قیمت : 720T
گارانتی : سازگار
کله بازار رو گشتم
این قیمت ارزون ترین بود . 720 تومان گارانتی سازگار.
خیلی عالی داره کار میکنه

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 14:06
سلام لب تاچ من این مدله و کاملا ازش راضیم قیمتش هم 5 ماه پیش خریدم 750

ACER7540G

COREI3
DDR33 4GIG
5470 ATI
500GB
.
.
.

Lord007
30-08-2010, 14:52
من از 5741 خوشم اومده فقط دوس دارم مانیتورش 17 باشه.همچین چیزی پیدا می شه؟یعنی کانفیگ همون 5741 باشه ولی مانیتورش بزرگتر؟
و اینکه کلا مانیتور بزرگتر(با همون قیمت)یعنی کیفیت پایین تره صفحه نمایش؟

Smartie7
30-08-2010, 15:05
با تشکر از biostar عزیز :11:

حالا بین CW 21FX و EA2GFX کدوم بهتره؟

mehdi30nema
30-08-2010, 15:21
من یه مقدار بررسی کردم و بودجه ام را بالاتر بردم . حالا به نظرتون بین دو مدل Dell Inspiron 1564-A و Dell Inspiron 5010-H کدوم یکی بهترن و ارجهیت داره ؟

biostar
30-08-2010, 15:21
با تشکر از biostar عزیز :11:

حالا بین CW 21FX و EA2GFX کدوم بهتره؟

مدل رو اشتباه ننوشتی ؟؟؟
EA2GFX حدود 1550 قیمتشه !:31:

biostar
30-08-2010, 15:27
من یه مقدار بررسی کردم و بودجه ام را بالاتر بردم . حالا به نظرتون بین دو مدل Dell Inspiron 1564-A و Dell Inspiron 5010-H کدوم یکی بهترن و ارجهیت داره ؟

A و H دیگه چیه ؟؟؟؟؟

در کل مدل های 5010 خریدشون به صرفه تر هست. جدید تر هم هستند....گرافیک خوبی نسبت به قیمتشون دارند

مسلما مدل 5010 پیشنهاد میشه

Smartie7
30-08-2010, 15:29
مدل رو اشتباه ننوشتی ؟؟؟
EA2GFX حدود 1550 قیمتشه !:31:
نه درسته! :دی
کلا فرق این سه مدل چیه؟!

VPC‐EB15FG ، CW 21FX ، EA2GFX

farahsport
30-08-2010, 16:02
سلام دوستان

بعد از 2 ماه تحقیق بالاخره خریدمش

hp dv41-2100
خیلی ازش راضیم

mr7
30-08-2010, 18:08
سلام دوستان

بعد از 2 ماه تحقیق بالاخره خریدمش

hp dv41-2100
خیلی ازش راضیم
دوست عزیز بذار 4 روز بگذره بعد بیا بگو راضیم!
نمیگم خراب میشه ولی به این زودی که مشکلاتو متوجه نمیشی:46:

mehdi30nema
30-08-2010, 19:02
A و H دیگه چیه ؟؟؟؟؟

البته شما که مسلما از من بهتر میدونید ولی نوع configuration هستش .

biostar
30-08-2010, 19:16
نه درسته! :دی
کلا فرق این سه مدل چیه؟!

VPC‐EB15FG ، CW 21FX ، EA2GFX

EA 2GFX/B
CORE I5-2.5-520M 4 500 ATI 5650 1G 14" BLUE-R win7 2.2Kg USA 1,500,000

EB 15FG/B

CORE I3-2.13-330M 4 320 ATI 5470 512 15.5" DVD-RW win7 2.6Kg
رهجو 1,095,000

CW 21FX
CORE I3-2.13-330M 4 500 NV 310M 14" DVD-RW win 7 2.2 Kg
1,000,000

biostar
30-08-2010, 19:22
البته شما که مسلما از من بهتر میدونید ولی نوع configuration هستش .

می دونم.... اما این ها رو ایرانیا در میارن از خودشون.....

من هم نمی دونم A کدوم کانفیگه و H کدوم کانفیگ !!!!

دیجیکالا و از این جور فروشگاه ها ....................!

maziarb
30-08-2010, 21:58
سلام من واسه پدرم میخوام یک لپتاپ انتخاب کنم قیمت 600 تا 650 و اینکه واسای کارای روزمره جواب بده! اینترنت، Office ، و ،DVD Writer ،و HD Playback و اندازش متناسب باشه، USB به اندازه کافی! و اینکه مشکلات سخت افزاری واسش پیش نیاد، یعنی ساپورت نرم افزاریش خوب باشه، بدنش هم محکم باشه، اگه هم قابلیت ارتقاً جزیی داشته باشه بهتر ممنون میشم

lotus prince
30-08-2010, 22:19
این لپ تاپ چطوره؟
قیمتش تقریبا چنده؟
dell 3500
cpu:core i5 m430 2.26
ram 4
hdd 500
geforce 310 2.4 gig
screen 15.6
کسی ازش استفاده کرده؟
ازش راضیه؟

kiuq
30-08-2010, 22:22
این لپ تاپ چطوره؟
قیمتش تقریبا چنده؟
dell 3500
cpu:core i5 m430 2.26
ram 4
hdd 500
geforce 310 2.4 gig
screen 15.6
کسی ازش استفاده کرده؟
ازش راضیه؟
بهترش هم هست...
بحث و تبادل اینجا،

biostar
30-08-2010, 23:42
سلام من واسه پدرم میخوام یک لپتاپ انتخاب کنم قیمت 600 تا 650 و اینکه واسای کارای روزمره جواب بده! اینترنت، Office ، و ،DVD Writer ،و HD Playback و اندازش متناسب باشه، USB به اندازه کافی! و اینکه مشکلات سخت افزاری واسش پیش نیاد، یعنی ساپورت نرم افزاریش خوب باشه، بدنش هم محکم باشه، اگه هم قابلیت ارتقاً جزیی داشته باشه بهتر ممنون میشم

DELL VOSTRO 1015
CORE2DUO-2.2-T6600
3GB
320 HDD
INT4500MHD 128
15.6"
DVD-RW
DOS
6CEL
650,000

maziarb
30-08-2010, 23:59
مرسی بابت راهنمایی DELL VOSTRO 1015 شارژ هم خوب نگه میداره؟ قابلیت ارتقا باتری داره؟ مشخصاتش خوبه، فقط صفحه رو اگه بزرگتر بخوام ،میره روی 17اینچ؟همین قیمت پیدا میشه؟ البته اینم میدونم اگه صفحه بزرگتر بشه حملش سختر میشه! توی این رنج قیمت با مشخصاتی که من دادم فقط این لپتاپ رو پیشنهاد میکنید؟ یعنی ارزش خریدش از تمام هم قیمتاش بالاتره؟ جناب biostar شما ساکن اصفهان هستی؟ اگه فروشگاه Dell میشناسید که قسطی هم بفروشه ممنون میشم نشانیش رو واسم پیغام کنید! خودم یه سر به پاساژ طالقانی میزنم، اما اونجا لپتاپ زیاد نداشتن، فکر کنم تهران بهتر باشه! توی مجتمع پایتخت اکثراً کارشون لپ تاپ هستش ، اگه در ضمینه خرید هم کمک کنید خیلی ممنون میشم

Lord007
31-08-2010, 10:32
من از 5741 خوشم اومده فقط دوس دارم مانیتورش 17 باشه.همچین چیزی پیدا می شه؟یعنی کانفیگ همون 5741 باشه ولی مانیتورش بزرگتر؟
و اینکه کلا مانیتور بزرگتر(با همون قیمت)یعنی کیفیت پایین تره صفحه نمایش؟
بچه ها کسی جواب نمیده

kiuq
31-08-2010, 10:33
مرسی بابت راهنمایی DELL VOSTRO 1015 شارژ هم خوب نگه میداره؟ قابلیت ارتقا باتری داره؟ مشخصاتش خوبه، فقط صفحه رو اگه بزرگتر بخوام ،میره روی 17اینچ؟همین قیمت پیدا میشه؟ البته اینم میدونم اگه صفحه بزرگتر بشه حملش سختر میشه! ت
چقدر سوال!:18:
نگهداری شارژ تقریبا مشابه هستش..
بله داره...
پیدا نمیشه
اون مدل خوبه..
واین مدل جدیدتر و البته کمی گرئنتره...

700 تومن (تقریبا)

mehdi30nema
31-08-2010, 13:13
من تصمیم خودم را گرفتم :
یا لپ تاپ Dell Inspiron 5010- H یا لپ تاپ Acer Aspire 5741G (مدل 500 گیگ هارد ) .
فقط موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟ از طرفی دل گرافیکش یک گیگ هست و از طرفه دیگه اسر 500 گیگ هارد داره .
میشه یه راهنمایی کنید که واقعا کدوم یکی از این دو مدل بهتره؟

با تشکر

sanaz_203
31-08-2010, 13:14
سلام،لپتاپ واسه کار گرافیکی می خوام.نطرتون در مورد Asus k52jc که Core i5 چيه؟قيمتش 1060000
کلا Asus مارک خوبی برای لپتاپ هست یا نه؟؟؟؟
dell نمیخوام بخرم.با این قیمت چه چيز دیگه ای پیشنهاد می کنید.که به درد کار گرافیکی بخوره؟؟

biostar
31-08-2010, 14:23
سلام،لپتاپ واسه کار گرافیکی می خوام.نطرتون در مورد Asus k52jc که Core i5 چيه؟قيمتش 1060000
کلا Asus مارک خوبی برای لپتاپ هست یا نه؟؟؟؟
dell نمیخوام بخرم.با این قیمت چه چيز دیگه ای پیشنهاد می کنید.که به درد کار گرافیکی بخوره؟؟

ASUS برند نام آشنا و جا افتاده ای هست کیفیت محصولاتش هم بسیار عالی و بالاست.
حداقل از دل خیلی بهرته.

کلا نوت بوک خیلی خوبی را برای خرید انتخاب کردین.
در این محدوده قیمت نوت بوک ACER 5741G هم برای خرید مناسب هست... با قیمت حدودی 950 تومان.

مشخصات هم در صفحه های قبل بار ها ذکر شده

mehdi30nema
31-08-2010, 14:54
من تصمیم خودم را گرفتم :
یا لپ تاپ Dell Inspiron 5010- H یا لپ تاپ Acer Aspire 5741G (مدل 500 گیگ هارد ) .
فقط موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟ از طرفی دل گرافیکش یک گیگ هست و از طرفه دیگه اسر 500 گیگ هارد داره .
میشه یه راهنمایی کنید که واقعا کدوم یکی از این دو مدل بهتره؟

با تشکر

این پست من مونده ته تاپیک .
خواهشا اینم جواب بدید .

kiuq
31-08-2010, 15:05
این پست من مونده ته تاپیک .
خواهشا اینم جواب بدید .
هرگز به چیزی که مثل اون سایتی که مدل رو از اونجا گذاشتی اکتفا نکن..اشتباه خیلی داره..
5741 بهتره هاردش هم 640 هستش.. گرافیکشم 320 جیفورس..

Gamexland
31-08-2010, 15:10
درود
دوستان اول از همه میخواستم بگم من شغلم و کارم آیتی است و مدام به اینترنت باید وصل باشم هرکجا که باشم.چه گوشه خیابون چه تو خونه چه خونه مهمان و هرجا که فکرشو بکنید.
من 1.500 میخوام هزینه کنم ولی از جهتی باید سریع به کارهام دسترسی داشته باشم.در اتوبوس نمیشه لپتاپ را باز کرد ولی میشه از IPad استفاده کرد.
من نظرم این بد یک لپتاپ با کانفیگ بالا بگیرم برای چند سال.ولی دیدم بد نیست یک Ipad بگیرم و یک لپتاپ حدود قیمت 500-600 و فوقش 700 تومان.
از تاچ اسکرین خوشم میاد و باید مسنجر باشم و بتونم ایمیل چک کنم و وبگردی کنم برای لحظه به لحظه.
پیشنهاد شما هم اینه که یک لپتاپ بگیرم و یک IPad ؟؟ توی فکر تبلت هم بودم ولی اونم باید از کیفش بیاریش بیرون روشن کنی جا میگیره و کانفیگ خوبی ندارند و غیره
نظر شما هم همینه که یک لپتاپ بگیرم و یک IPad؟؟
اگر بله چند مدل لپتاپ هم معرفی کنید کانفیگ خیلی خوبی نسبت به قیمتش داشته باشه.ایسر هم میدوستم کلا.

kiuq
31-08-2010, 15:19
تو اتوبوس چطوری میخوای به اینترنت وصل شی؟

قسمتش 1 تومنه..8ساعت شارژ نگه میداره.:21:

قیمتش 500.
تصمیم با شماست که ipad بگیری چون خودش مزایا و معایبی داره که البته اونم بسته به شماست...

Gamexland
31-08-2010, 15:31

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقسمتش 1 تومنه..8ساعت شارژ نگه میداره.:21:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمتش 500.
تصمیم با شماست که ipad بگیری چون خودش مزایا و معایبی داره که البته اونم بسته به شماست...

gprs دیگه.

قیمت اولی 1 تومن زیاده.ولی باتریش خوب دوام داره.مانیتورش LED HD نیست؟؟
دیگه توی برند های دیگه با قیمت کمتر چی پیدا میشه؟
700-800 تومن باشه بد نیست.اگر 1 تومنی باشه 5741 G رو میشه خرید 900 تومن.

mehdi30nema
31-08-2010, 15:34
هرگز به چیزی که مثل اون سایتی که مدل رو از اونجا گذاشتی اکتفا نکن..اشتباه خیلی داره..
5741 بهتره هاردش هم 640 هستش.. گرافیکشم 320 جیفورس..

من از 5741 منظورم این لپ تاپ بود که هاردش 500 هست :

ولی فکر کنم منظوره شما این مدل باشه :

من بیشتر به اون مدل اولی تمایل دارم . به نظرتون در مقایسه با دل 5010 چه طوره ؟ با توجه به قیمتش

m.victor
31-08-2010, 16:21
سلام خسته نباشین
من یک لپ تاپ تا حدود 800 تومن می خوام
برای بازی هم مناسب باشه :27:

sanaz_203
01-09-2010, 00:48
ASUS برند نام آشنا و جا افتاده ای هست کیفیت محصولاتش هم بسیار عالی و بالاست.
حداقل از دل خیلی بهرته.

کلا نوت بوک خیلی خوبی را برای خرید انتخاب کردین.
در این محدوده قیمت نوت بوک ACER 5741G هم برای خرید مناسب هست... با قیمت حدودی 950 تومان.

مشخصات هم در صفحه های قبل بار ها ذکر شده

مرسی از جوابتون.راستش نظرم رو همین مدل asus بود اما باز از چند نفر شنیدم که asus اصلا کیفیت نداره و acer یا hp خیلی بهتره.میخواستم مطمئن شم که اگه واقعا خوب نیس برم سراغ hp یا acer.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.

kiuq
01-09-2010, 02:43
.راستش نظرم رو همین مدل asus بود اما باز از چند نفر شنیدم که asus اصلا کیفیت نداره و acer یا hp خیلی بهتره.میخواستم مطمئن شم که اگه واقعا خوب نیس برم سراغ hp یا acer.اگه راهنماییم کنید ممنون میشم.
ایسوس از کیفیت ساخت بالایی برخورداره..
همون مدل که خودتون گفتین خوبه ولی خب مشکلی هست و اون سنگین بودن 15.6 اینچی هاست..
که اگه k42 رو بردارید به نظر بهتر باشه.

من بیشتر به اون مدل اولی تمایل دارم . به نظرتون در مقایسه با دل 5010 چه طوره
خب ببینید دیگه انتخاب با شماست ولی در این قیمت من ایسر رو بیشتر قبول دارم

من یک لپ تاپ تا حدود 800 تومن می خوام
برای بازی هم مناسب باشه

Acer Aspire 5732ZG 2.2-1MB-FSB800 3GB DDR3 320 DVD RW 15.6 WXGA 4570 ATI LINUX
620:27:

مانیتورش LED HD نیست؟؟
نه

دیگه توی برند های دیگه با قیمت کمتر چی پیدا میشه؟

حدود 530

maziarb
01-09-2010, 07:34
سلام من بودجم کمی بالا رفتش! حالا میخوام با نهایتاً 750تومن بهترین لپتاپ رو انتخاب کنم!شریاطش رو اینجا (
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید) گفتم ، فقط اینکه لطفاً نهایتاً 750 یعنی اگر که با ارزونتر های خودش تفوت زیاد و برتری داره، معرفی کنید لطفاً به چند مورد از ویژگیهاش هم اشره بشه، مرسی

Gamexland
01-09-2010, 10:44

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقسمتش 1 تومنه..8ساعت شارژ نگه میداره.:21:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمتش 500.

درود
انگاری لپتاپ اولیه 3 مدل داره

Intel® Core™ i7-620M processor (4 MB L3 cache, 2.66 GHz with Turbo Boost up to 3.33 GHz, DDR3 1066 MHz, 35 W), supporting Intel® 64 architecture, Intel® Smart Cache
Intel® Core i5-430M/i5-520M/i5-540M processor (3 MB L3 cache, 2.26/2.40/2.53 GHz with Turbo Boost up to 2.53/2.93/3.06 GHz, DDR3 1066 MHz, 35 W), supporting Intel® 64 architecture, Intel® Smart Cache
Intel® Core i3-330M/i3-350M processor (3 MB L3 cache, 2.13/2.26 GHz, DDR3 1066 MHz, 35 W), supporting Intel® 64 architecture, Intel® Smart Cache
Mobile Intel® HM55 Express Chipset

سومی توی ایران است؟نمیشه i5 یا i7 گیر آورد؟
بعد اگر با 5741G مقایسه اش کنیم چه چیزهایی کم داره؟ممنون میشم راهنمایی کنی دوست گلم.
راستی قیمت دقیقش چنده؟تا1-2 ماه دیگه کمتر نمیشه؟

software20
01-09-2010, 12:09
سلم دوستان
من بین دو مدل cw 2 JGW و CW21 FX/B.W نمی دونم کدوم رو بگیرم
آخه مشخصاتشون تقریبا عین همدیگست اما قیمت اولی 1010000 هست و دومی 920000چرا؟؟؟؟
تازه دومی رمش بیشتر هم هست!!!!!

kiuq
01-09-2010, 12:47
سومی توی ایران است؟نمیشه i5 یا i7 گیر آورد؟
متاسفانه نیست.

بعد اگر با 5741G مقایسه اش کنیم چه چیزهایی کم داره؟
خب هدف ساخت سریها با هم متفاوته یکیش همسن باتری عالیه که داره ولی در کل نسبت به اسپایر کانفیگه ضعیفی داره.

راستی قیمت دقیقش چنده؟تا1-2 ماه دیگه کمتر نمیشه؟
حدود 1 تومن ،
ممکنه 20 یا 50 تومن کمتر هم بشه.، ولی خب از آینده خبر نداریم:31:

کانفیگ مشابه بالاست درسته؟
اگه اینطور باشه که ارزش خرید نه اینکه نداشته باشه ولی مدلهای بهتری هم در همین حدود گیر میاد ،
Asus K42JK
cori3, 4GB DDR3, 3MB , 500GB, 5145ati

Hamed_forum
01-09-2010, 18:16
سلم دوستان

متاسفانه مدل سونی فقط برای سون 64 بیتی کارت گراقیک درایو داره و هنوز پیدا نکردم برای 32بینی مدل سونی ما
cw2fgx/b

mehdi30nema
01-09-2010, 22:47
دوستان نظرتون در مورد مدل Acer 4741G چیه ؟
گرافیکه قوی داره ولی نمیدونم چرا زیاد جالب به نظر نمیرسه .

mamal_2007
01-09-2010, 22:51
سلام...
میخوام یه لپتاپ بگیرم برای کارهای اینترنت و برنامه نویسی...
کا اولا سبک باشه و ترجیحا 14 اینچ
و دوما باتریش زیاد کار کنه
زیبا و شیک باشه!

بودجه هم بین 700-800

چی پیشنهاد میدین؟؟

padeshah_2009
02-09-2010, 00:03
با سلام خدمت همه دوستان و استادان محترم !!

من یه لپ تاپ میخوام جایگزین پی سی.
کانفیگ در این حد باشه. قیمت هم 700 تا 900
مدل هم نظر دوستان هر چی باشه.
سرعت خیلی خوب 2.2 GHz به بالا.
cori3 یا بیشتر
شیک ، سبک و بادوام.
رم 4 یا بیشتر
CACHE 3

اگه استادان محترم زحمت بکشند مدلهایی که معرفی می کنند معایب و محاسنش رو هم بگن واقعا منو خوشحال کردن.

یا حق

h-y2009
02-09-2010, 00:24
لطفا یه لپتاپی در حدود 600-650 تومن یا نهایتا680تومن که بیشتر کارهای روزمره اینترنت ، طراحی سایت ،کار با فوتوشاپ در حد معمول ،کار با نرم افزارهای با گرافیک معمولی رو برام معرفی کنید

mahyar23
02-09-2010, 02:39
با سلام خدمت اساتید
من برای کارهای مهندسی تدریس و سفرهای زیادی که دارم dell n3010 (با گارانتی دریا کامپیوتر)گرفتم .هنوز باز نکرده تو همین فروم ها خوندم که مونیتورش شدیدا انعکاس نور داره و منو به مشکل می اندازه .برای همین بازشم نکردم.دو تا سوال دارم :
1-لپ تاپی می خوام که سبک و کوچیک باشه(13 یا 14 اینچ)،در نور آفتاب و اتاقهای بی پرده هم نمایش خوبی داشته باشه،نازک نارنجی هم نباشه .به هر حال سفر و کار مهندسی و شایدگاهی هم گرد و خاک.برای sap , photoshop . , پورتهای خوب.قیمت زیر 1 میلیون و اگر چاره ای نباشه تا 1.3
2-لپتاپ دست نخوردمو چیکارش کنم ؟تو تهران کجا خوب می خرند یا عوض می کنند ؟
با تشکر از همه بر و بچه های خوب فروم:11:

amir_psr
02-09-2010, 11:02
سلام با این شرایط می شه یه مدل خوب بهم پیشنهاد کنید:

1) کاربردم برنامه نویسی و طراحی وب سایت هستش

2) گرافیک (تا حوالی 256 معمولی) و هارد (تا 250 گیگابایت ) باشه برام کفایت می کنه

3) رم و سی پی یو تا حد امکان بالا باشه

4) برند خیلی برام مهم نیست منتها نه هر چیزی دیگه....

5) سازگاری کامل و بدون دردسر با ویندوز xp

6) قیمت حداکثر تا 800 تومن

ممنونم

شما که کارت برنامه نویسیه که نباید هنوز دنبال لپ تاپی بگردی که XP روش نصب بشه . اولا تمام IDE های برنامه نویسی ( از Visual Studio گرقته تا NetBeans و .... ) همگی عملکرد بسیار بهتری در ویندوز 7 دارند تا ویندوز XP . ثاتیا تمام cpu های نسل جدید اینتل برای کار با ویندوز Xp بهینه نیستن و بهتره که روی لپ تاپ جدید ویندوز 7 ریخته بشه و به همین دلیل هم هست که لپ تاپ هایی که cpu core i دارند درایور xp برای اونا عرضه نمی شه .

توصیه من به شما لپ تاپ Fujitsu Lifebook A530 هست با کانفیگ Core i5 . کیبورد بی نقص و صفحه نمایش عالی این مدل برای برنامه نویسی حرف نداره .

اگر هم زمانی به ویندوز XP نیاز داشتید می تونید از قابلیت Xp mode در ویندوز سون استفاده کنید که البته باید cpu دستگاه شما از vitualization پشتیبانی کنه .
پردازنده A530 از virtualization پشتیبانی میکنه و بنابراین شما می تونید از XP mode هم استفاده کنید.

software20
02-09-2010, 13:24
سلم دوستان

دوستان لطفا کمک کنید:11:

Hamed_forum
02-09-2010, 13:32
دوستان صبر کنند این مدل ایسر بیاد خیلی عالی
ACER TRAVELMATE 8172
به نظرم با قیمنی که داده و باطری 8ساعته خیلی عالی

Abbshangooli
02-09-2010, 20:53
با سلام خدمت دوستان

من میخوام دو تا لب تاب بگیرم تو رنج 700 800 .میخواستم لطف کنین راهنمایی کنین که با این هزینه بهترین رو بگیرم . از کیفیت برندها هم زیاد مطلع نیستم .

ممنون

Gamexland
02-09-2010, 23:00
درود
دوستان راهنمایی کنند من یک لپتاپ برای کارهای اینترنت و وب میخوام که سی پی یو قوی داشته باشه با رم بالا.
و چیزهایی که برام مهم هست:
1-باتری 8 ساعته یا بیشتر.
2-سبک باشه
3-پورت ها کامل باشه.
4-کیبوردش برای تایپ کردن و چت کردن مناسب باشه.
5-از لحاظ ظاهری فانتزی و خوشکل باشه(سلیقه ایه ولی به هر حال هیکل بزرگی نداشته باشه)
6-مانیتور زیر 14 اینچ نباشه
7-سی پی یو I5 باشه بهتره و اگر I7 که چه بهتر
8-رم زیر 3 گیگ نباشه
9-هارد مهم نیست.

میخوام ویندوز 7 و در آینده ویندوز8 و بالاتر رو راحت ساپورت کنه.گرافیک برای من مهم نیست چون اصلا کار خاصی با گرافیک ندارم ولی خوب فیلم اچدی میخوام ببینم باهاش.فول اچدی باشه.
لطفا هر مدلی میشناسید با مشخصات و قیمت بهم معرفی کنید.هرچی بیشتر بهتر که بشه انتخاب خوبی کرد

kiuq
02-09-2010, 23:20
-باتری 8 ساعته یا بیشتر.
2-سبک باشه
3-پورت ها کامل باشه.
4-کیبوردش برای تایپ کردن و چت کردن مناسب باشه.
5-از لحاظ ظاهری فانتزی و خوشکل باشه(سلیقه ایه ولی به هر حال هیکل بزرگی نداشته باشه)
6-مانیتور زیر 14 اینچ نباشه
7-سی پی یو I5 باشه بهتره و اگر I7 که چه بهتر
8-رم زیر 3 گیگ نباشه
9-هارد مهم نیست.
تنها مدلی که بت خواسته هاتون میخوره به جز CPU ولی خب کاراتون رو به راحتی راه میندازه.

من میخوام دو تا لب تاب بگیرم تو رنج 700 800 .میخواستم لطف کنین راهنمایی کنین که با این هزینه بهترین رو بگیرم . از کیفیت برندها هم زیاد مطلع نیستم

Acer Aspire 4741G-334G50Mnkk
Core i3 350M@2.26GHz,3MB L3
Nvidia GeForce 330M 1GB
Price: 769,000T
البته اینهم خوبه،

Acer Aspire 5741G-334G50Mn
Core i3 330M@2.13GHz, 3MB L3
ATI Radeon HD5470 512MB

Gamexland
03-09-2010, 00:18
تنها مدلی که بت خواسته هاتون میخوره به جز CPU ولی خب کاراتون رو به راحتی راه میندازه.

Acer Aspire 4741G-334G50Mnkk
Core i3 350M@2.26GHz,3MB L3
Nvidia GeForce 330M 1GB
البته اینهم خوبه،

Acer Aspire 5741G-334G50Mn
Core i3 330M@2.13GHz, 3MB L3
ATI Radeon HD5470 512MB

5741 شارژش 2 ساعته است داریم یکی.
مدل اولی همچیش خوبه غیر سی پیوش.دیگه چیز میشناسی؟

Elis
03-09-2010, 08:31
با یک میلیون تومن بهترین کانفیگی که میشه از برند Asus خرید کدوم مدله ؟ (با درنظر گرفتن پردازنده Ci5 و بهترین گرافیک و 4 گیگ رم DDR3 با باس بالا ؟)

ممنون

oghabemargir
03-09-2010, 10:00
سلام دوستانfile:///C:/DOCUME%7E1/r/LOCALS%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.gif

به راهنمايي فوري نياز دارم

از بين سيستمهاي زير كدوم يكي رو پيشنهاد مي كنيد بخرم

Dell inspiron 4010 / core i5 / 3M cache / 4G ram / 320G HDD / VGA ATI 5470 1G

Dell Vostro 3400 / core i3 / 3M cache / 3G ram / 320G HDD / VGA 310M Nvidia 512

Asus X42F, X42jb / core i3 / 3M cavhe / 4G ram / 500G HDD / VGA Intell 4500

MSI cr 420H / core i3 / 3M cache / 4G ram / 320 HDD / VGA ATI Radeon HDS 5470

Acer 4741G / core i3 / 3M cache / 4G Ram / 500G HDD / VGA Nvidia GT330

از لحاظ قيمت تقريبا در رنج 700-900 هستن

شما جاي من بوديد كدوم سيستم رو انتخاب مي كرديد file:///C:/DOCUME%7E1/r/LOCALS%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image002.gif

Abbshangooli
03-09-2010, 12:33
با سلام و تشکر

دوستان به نظر شما کدوم :

sony vaio EB series VPC EB15Fx/T/B 920000

ّfujitso Lifebook A530 895000

acer aspire 5741 G 869000

asus x52f-sx 142 840000

sony vaio NW 360 FB 920000

Dell inspiron 5010 850000

سوال : Intel HD Graphics چجور گرافیکیه ؟؟؟

اگر مدل دیگه ای تو این رنج سراغ دارید بفرمایید ؟؟؟

با تشکر فراوان

farshid7f
03-09-2010, 13:45
سلام
لطفا دوستان راهنماييم كنن.
من بين اين دو مدل گير كردم dell 5010 و acer 5741g (كانفيگ تقريبا يكيه)
*كيفيت صفحه نمايش - عمر باتري - كيفيت و دوام خود لپ تاپ* كدومشون بهتره؟(البته ميدونم اختلافشون فاحش نيست..)

Lord007
03-09-2010, 15:05
سلام
*كيفيت صفحه نمايش - عمر باتري - كيفيت و دوام خود لپ تاپ* كدومشون بهتره؟(البته ميدونم اختلافشون فاحش نيست..)

لطفا کسایی با هر دو تا لپ تاپ کار کردن به این سوال قدیمی پاسخ بدن!منم قبلا اینارو پرسیده بودم کسی جواب نداد...

mojtabaalemi
03-09-2010, 17:23
سوال : Intel HD Graphics چجور گرافیکیه ؟؟؟بازی سنگین رو فاکتور بگیری عالیه.
در مورد 5741 این ریویوو خوبه

باتری لایفش داغونه . من باشم 5010 میخرم ولی قشنگتر و نازکتره.

shayanjan87
03-09-2010, 18:32
با سلام
من 3 روز پیش ایسر5741 بالاترین کانفینگا (core i5-640gig-nvidia Gforce GT320-4gig DDR3) از یکی از نمایندگیهاش گرفتم 870 هزار تومان - جالب اینجاست که فکر می کردم خیلی گرون خریدم ولی وقتی از دوتا مغازه بالاتر پرسیدم بدون گارانتی می داد 915 هزار تومان (خدا نسل این اصفهانیها را0000)
یه سوال داشتم - آیا واسه این لپ تاپ با این کانفینگ خوب سرعت پردازنده 26/2 کم نیست ؟؟ برای اجرای بازی های جدید دچار مشکل نمیشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر

mehdi30nema
03-09-2010, 20:51
سلام

منم دقیقا بین همین دو تا مدل گیر کردم .
از یه طرف هم از دل خوشم میاد و از طرفه دیگه گارانتی سازگار خیلی سابقه اش خوبه .
واقعا گیج شدم 5010 بگیرم یا 5741G

mohamadreza666
03-09-2010, 22:08
منم دقیقا بین همین دو تا مدل گیر کردم .
از یه طرف هم از دل خوشم میاد و از طرفه دیگه گارانتی سازگار خیلی سابقه اش خوبه .
واقعا گیج شدم 5010 بگیرم یا 5741G

بازی سنگین رو فاکتور بگیری عالیه.
در مورد 5741 این ریویوو خوبه

باتری لایفش داغونه . من باشم 5010 میخرم ولی قشنگتر و نازکتره.

لطفا کسایی با هر دو تا لپ تاپ کار کردن به این سوال قدیمی پاسخ بدن!منم قبلا اینارو پرسیده بودم کسی جواب نداد...

سلام
من یه هفته پیش 5741 گرفتم با بهترین کانفیگ و همون طور که عرض کردم 825 تومن از نمایندگی اصلی سازگار توی پاساز ایران در خیابان ولیعصر!!!
خدا وکیلی عالیه من که ازش راضیم!!!
کم صدا،صفحه نمایش عالی ،سرعت پردازش بالا،بازی ها رو به بهترین نحو اجرا میکنه و اینکه در عین سادگی زیباست و کیفیت ساخت بسیار بالایی داره !!!
در مورد 5010 هم بگم که خیلی از لپ تاپ فروش ها ازش بد گفتن و میگن اصلا مهندسی ساخته نشده و برگستی زیاد داره!!!
البته کلا هم من از نظر ظاهری و کیفیت 5741 رو بالاتر از 5010 میدونم چون جفتشو از نزدیک دیدم!!!
من نمیگم که 5010 بده اما میگم 5741 نسبت به پولی که میدین عالیه و در حد یه لپ تاپ 1 میلیون و 200 هزار تومنیه!!!

mr7
03-09-2010, 22:27
در مورد 5010 هم بگم که خیلی از لپ تاپ فروش ها ازش بد گفتن و میگن اصلا مهندسی ساخته نشده و برگستی زیاد داره!!!

جان!!!!!!!!!!
اونوقت اونایی که مهندسی ساخته شدن چه جورین؟
قیافش که به نظرم خیلی از 5741بهتره!
حتما شما رفتی از نمایندگی acer پرسیدی که اینجوری گفته و گرنه من هرکیو دیدم از 5010 راضی بوده!

mohamadreza666
03-09-2010, 23:02
جان!!!!!!!!!!
اونوقت اونایی که مهندسی ساخته شدن چه جورین؟
قیافش که به نظرمخیلی از 5741بهتره!
حتما شما رفتی از نمایندگی acer پرسیدی که اینجوری گفته و گرنه من هرکیو دیدم از 5010 راضی بوده!
1.من با دل دشمنی ندارم ، از چند نفر پرسیدم اینطور گفتن،توی همین فروم هم چندتا از دوستان ازش راضی نبودن
2.هر کی نظر خودشو داره نظر شما هم محترمه دوست عزیز
3.نه از نمایندگی ایسر نپرسیدم از فروشگاه های شحصی پرسیدم
سبز باشی...!!!:10:

software20
03-09-2010, 23:09
سلم دوستان

آقا یکی هم به ما توجه کنه لطفن:19: