PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن لپ تاپ dell 6400

mahan11156
22-09-2009, 15:42
با سلام.
آقا من یه لپ تاپ dell6400 دارم داشت بوت میشد طول کشید و من ریست کردم دیگه روشن نمیشه یعنی هیچی نمیاد رو صفحه.
به این صورته که دکمه پاور میزنی چراغ پاور روشنه با اون چراغ دوتا قفل که کنارشه اونا هم روشنن . بعده یه مدت چراغ ها هم خاموش میشه .

کمکم کنین لطفا

amn390
25-09-2009, 17:06
یه بار بایوس سیستم رو صفر کن. احتمالآ زیر لپ تاپ یه جایی یه سوراخی هست , با یه چیز نوک تیز مانند سوزن فرو کن توش ببین چی میشه؟ اگه چیزی پیش نیومد ببر گارانتی , چون میتونه از cpu باشه. یا شایدم از ram....

H@mid-Vista
25-09-2009, 17:37
یه بار بایوس سیستم رو صفر کن. احتمالآ زیر لپ تاپ یه جایی یه سوراخی هست , با یه چیز نوک تیز مانند سوزن فرو کن توش ببین چی میشه؟ اگه چیزی پیش نیومد ببر گارانتی , چون میتونه از cpu باشه. یا شایدم از ram....

اين روشي كه ميگي چي هست؟؟
من كه نديدم و نشنيدم:31::31::31:

Mohandes_mansour
25-09-2009, 20:21

منظور شما از صفر شدن بایوس چیه !؟:31:

Pami
26-09-2009, 08:31

عجب !

نه عزیز اون مشکل از چیپ ست هست ، اون آلارم و اخطار بصورت چشمک زن برای همین طراحی شده
یا اشکال ساده ای هست و درست میشه یا نه باید ببرید گارانتی و خرج داره براتون