PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يك نرم افزار تك كاره براي ميكس فيلم

baba barghi
06-03-2006, 10:32
سلام دوستان
يه برنامه ي تخصصي كه فقط همين يه كار رو بكنه كه مثلا من از يك نفر فيلم گرفتم مي خوام پس زمينه ي اون آدم رو عوض كنم مثلا همين فوتبال برتر يا اخبار كه مثلا دارن فيلم مي گيرن كه پس زمينه رو عوض مي كنن و مثلا زمين فوتبال يا يه داخل اخبار يك ميدان رو نشون مي دن

ممنون
باي

reza12100
06-03-2006, 11:08
شرط اول برای عوض کردن پس زمینه یا همان backgroud اینکه از پرده ابی یا سبز استفاده کنی
یعنی هرچیزی که میخوای پس زمینه اش را عوض کنی باید مقابل پرده ابی یا سبز فیلم برداری بشه
بعد با استفاده از خاصیت کروماکی میتونی پس زمینه ابی یا سبز را حذف و هر چی که میخوای به عنوا بکگروند قرار بدی
adobe primire در این زمینه نرمافزار خوبیه
همچنین میتونی از نرمافزار canopus استفاده کنی
ان کاری که در صدا سیما انجام میدن به صورتی افکتی هست که بروی خود سخت افزار موجود است یعنی همزمان با فیلم برداری بک گروند را هم عوض میکنن وبه اصطلاح کارشون خطیه وشما اگر بخوای این کار را انجام بدی باید یک کارت کپچر حرفهای بخری
و لی عوض کردن بک بعد از فیلم برداری احتیاج به پرده ابی داره

Aria it
06-03-2006, 11:27
با سلام ........
در اين مورد لازم نيست كه حتما صفحه پشت سر آبي يا سبز باشه اين نكته مهمه كه يه صفحه ي تك رنگ باشه حالا هر رنگي كه مي خواد (البته آبي يا سبز باشه بهتره نه كه حتما) كه اونم يه نو ع رنگ مخصوص هستش

شما فيلمي رو كه مي خوايد اين كارو باهاش كني بايد به پريمير ببري تو يكي از شكاف هاي فيلم (چي شد؟؟؟؟؟) خوب بعد ميانبرش كه ctrl+Gهستش رو ميزني كه يه صفحه مياد كه داراي تنظيماتي هست كه اگه انگلكش كني همون ميشه كه مي خواي
اميدوارم كه موفق باشي

baba barghi
06-03-2006, 12:08
سلام آريا جان
پريماير خيلي سخته براي من
اگر ممكنه يه نرم افزار رو معرفي كنيد كه فقط و فقط همين يه كار رو بكنه

ممنون
باي

amirpers
06-03-2006, 12:16
سلام آريا جان
پريماير خيلي سخته براي من
اگر ممكنه يه نرم افزار رو معرفي كنيد كه فقط و فقط همين يه كار رو بكنه

ممنون
باي
دوست عزیز درسته که کار کردت با پریمیر یه مقدار سخته اما همونطور که خودتون خواستید یه نرمافزار حرفه ای برای این کاره .
من پیشنهاد می کنم یه مقدار باهاش کار کنید ، حتما موفق می شید .

baba barghi
06-03-2006, 14:43
سلام دوست عزيز
حالا حرفه اي هم نباشه اشكالي نداره فقط اين كار رو بكنه

ممنون
باي

Aria it
06-03-2006, 19:38
با سلام دوباره........
برنامه هاي زيادي براي ميكس هست ولي اين كاري كه مي خواستي من با پريماير مي كنم
برنامه هاي ديگه اي كه ساده باشند :يوليد ويديو كه ساده هم هستش

baba barghi
06-03-2006, 21:38
سلام آريا جان
حالا شد
حالا براي اين كار با يوليد ويدوئو استديو چه كار بايد كرد؟؟؟(آموزش كامل)

ممنون
باي